Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - eliminacje
44"06'Grabowski Marcin2
Gajos Jakub0
36"23'Wąsowski Paweł2
Gajos Jakub1
35"29'Przybysz Grzegorz2
Kowalewski Konrad1
33"56'Pieśla Tomasz2
Kazimierczak Bartosz1
29"21'Świąder Michał1
Karp Adam2
29"00'Rogalski Mikołaj2
Ganczarski Marcin1
28"28'Dziewanowski Marek1
Kowalewski Jacek2
27"20'Grabowski Marcin0
Wojnarski Marek3
26"45'Gotówko Damian1
Pieśla Tomasz2
26"32'Rogalski Mikołaj1
Szczęsny Szymon2
38"36'Sielska Paulina3
Żabska Anna2
26"11'Kaczmarczyk Magdalena3
Sielska Paulina1
25"00'Stasik-Makowska Ewelina1
Żabska Anna3
21"45'Stasik-Makowska Ewelina2
Kirszenstein Patrycja0
20"03'Płaczek Aldona1
Włochal Małgorzata2
18"20'Włochal Małgorzata1
Armatys Agnieszka2
17"06'Saad Szeherezada2
Rutkiewicz Sylwia1
16"40'Zielińska Magdalena2
Rutkiewicz Sylwia1
16"27'Stasik-Makowska Ewelina0
Kaczmarczyk Magdalena3
13"47'Sawicka Agnieszka0
Rutkiewicz Sylwia2
17"40'Sarul Karolina1
Jajtner Urszula2
13"57'Jędra Angelika1
Sarul Karolina2
11"27'Otto Malwina0
Jajtner Urszula2
9"56'Otto Malwina2
Jędra Angelika0
9"37'Rutkiewicz Sylwia2
Sarul Karolina0
8"48'Płaczek Aldona2
Jędra Angelika0
8"45'Jajtner Urszula0
Wasilewska Kinga2
5"59'Otto Malwina0
Armatys Agnieszka2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - eliminacje
Grabowski Marcin103"10'
Pieśla Tomasz102"44'
Rogalski Mikołaj98"16'
Gajos Jakub97"42'
Wąsowski Paweł91"25'
Ganczarski Marcin89"37'
Maciejewski Adam89"12'
Przybysz Grzegorz87"11'
Kowalewski Konrad86"53'
Kowalewski Jacek79"36'
Sielska Paulina71"41'
Stasik-Makowska Ewelina65"10'
Żabska Anna61"29'
Kaczmarczyk Magdalena51"43'
Rutkiewicz Sylwia47"30'
Kirszenstein Patrycja46"49'
Armatys Agnieszka44"40'
Saad Szeherezada44"39'
Zielińska Magdalena40"26'
Włochal Małgorzata38"48'
Sarul Karolina35"42'
Jajtner Urszula33"51'
Jędra Angelika30"06'
Otto Malwina25"54'
Płaczek Aldona8"40'
Rutkiewicz Sylwia8"13'
Wasilewska Kinga7"45'
Armatys Agnieszka5"51'

Czas setów: 29 godz. 4 min 23 s

OPENDAMSKADAMSKA - eliminacje

1351 min 56 s

37"37'
1 set
Grabowski Marcin2
Gajos Jakub0
17"56'
2 set
Wąsowski Paweł2
Gajos Jakub1
17"11'
3 set
Pieśla Tomasz2
Kazimierczak Bartosz1
14"07'
2 set
Maciejewski Adam0
Ganczarski Marcin2
13"20'
3 set
Przybysz Grzegorz2
Kowalewski Konrad1
12"22'
2 set
Wilas Dawid0
Kurman Radosław2
11"06'
2 set
Grabowski Marcin0
Wojnarski Marek3
10"28'
2 set
Podgórski Bartłomiej0
Dałek Marcin2
10"09'
2 set
Olkuski Sławomir2
Rybczyński Tomasz0
10"09'
3 set
Świąder Michał1
Karp Adam2

314 min 26 s

15"22'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina2
Kirszenstein Patrycja0
8"43'
4 set
Sielska Paulina3
Żabska Anna2
8"10'
1 set
Sawicka Agnieszka0
Rutkiewicz Sylwia2
7"53'
3 set
Sielska Paulina3
Żabska Anna2
7"36'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina1
Żabska Anna3
7"14'
4 set
Kaczmarczyk Magdalena3
Sielska Paulina1
7"01'
2 set
Płaczek Aldona1
Włochal Małgorzata2
6"54'
1 set
Zielińska Magdalena2
Rutkiewicz Sylwia1
6"45'
2 set
Sielska Paulina3
Żabska Anna2
6"30'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina2
Zielińska Magdalena0

78 min 1 s

6"41'
1 set
Sarul Karolina1
Jajtner Urszula2
6"12'
2 set
Otto Malwina0
Jajtner Urszula2
5"12'
2 set
Sarul Karolina1
Jajtner Urszula2
5"10'
2 set
Płaczek Aldona2
Jędra Angelika0
5"09'
2 set
Otto Malwina2
Jędra Angelika0
5"02'
2 set
Rutkiewicz Sylwia2
Sarul Karolina0
4"42'
1 set
Otto Malwina2
Jędra Angelika0
4"26'
2 set
Jajtner Urszula0
Wasilewska Kinga2
4"12'
1 set
Jędra Angelika1
Sarul Karolina2
4"01'
3 set
Sarul Karolina1
Jajtner Urszula2

Małych punktów: 5611

OPENDAMSKADAMSKA - eliminacje

4163

Rogalski Mikołaj142
Kurman Radosław138
Przybysz Grzegorz137
Pieśla Tomasz133
Wojnarski Marek132
Karp Adam128
Wąsowski Paweł122
Gajos Jakub120
Kazimierczak Bartosz119
Kowalewski Konrad119

1149

Sielska Paulina121
Kaczmarczyk Magdalena117
Żabska Anna115
Stasik-Makowska Ewelina90
Armatys Agnieszka84
Rutkiewicz Sylwia83
Zielińska Magdalena81
Kirszenstein Patrycja80
Saad Szeherezada76
Włochal Małgorzata71

299

Sarul Karolina65
Jajtner Urszula62
Jędra Angelika43
Otto Malwina41
Armatys Agnieszka22
Płaczek Aldona22
Rutkiewicz Sylwia22
Wasilewska Kinga22

Wszystkich rozegranych setów: 313

OPENDAMSKADAMSKA - eliminacje

232

63

18


Wszystkich rozegranych meczów: 133

OPENDAMSKADAMSKA - eliminacje

100

25

8


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - eliminacje
0.55'
2 set
Grabowski Marcin1
Przybysz Grzegorz3
1.45'
1 set
Grabowski Marcin1
Przybysz Grzegorz3
12.18'
2 set
Janiszewski Paweł0
Biłas Łukasz2
12.55'
1 set
Podgórski Bartłomiej2
Firfas Rafał0
15.45'
1 set
Gołębiowski Michał2
Wysoczański Marcin0
15.45'
1 set
Wąsowski Paweł1
Draus Alan2
15.73'
1 set
Czajkowski Mariusz0
Maciejewski Adam2
15.73'
2 set
Barbarzak Paweł0
Carlsberg Bou2
16.00'
2 set
Wysoczański Marcin0
Szczęsny Szymon2
16.36'
2 set
Florczyk Piotr0
Wojnarski Marek2
15.09'
2 set
Zielińska Magdalena0
Przybylak Magdalena2
15.91'
2 set
Rutkiewicz Sylwia0
Żabska Anna2
16.91'
1 set
Kaczmarczyk Magdalena2
Przybylak Magdalena0
17.18'
1 set
Kirszenstein Patrycja2
Armatys Agnieszka1
17.18'
2 set
Kirszenstein Patrycja2
Armatys Agnieszka1
17.45'
1 set
Kirszenstein Patrycja2
Płaczek Aldona0
17.91'
3 set
Kirszenstein Patrycja2
Armatys Agnieszka1
18.45'
2 set
Zielińska Magdalena2
Rutkiewicz Sylwia1
19.00'
1 set
Saad Szeherezada2
Rutkiewicz Sylwia1
19.09'
2 set
Sielska Paulina2
Włochal Małgorzata0
14.73'
1 set
Otto Malwina0
Armatys Agnieszka2
17.18'
2 set
Otto Malwina0
Armatys Agnieszka2
17.36'
1 set
Rutkiewicz Sylwia2
Sarul Karolina0
18.09'
1 set
Jajtner Urszula0
Wasilewska Kinga2
19.09'
1 set
Płaczek Aldona2
Jędra Angelika0
20.00'
3 set
Jędra Angelika1
Sarul Karolina2
20.27'
2 set
Jędra Angelika1
Sarul Karolina2
21.82'
1 set
Otto Malwina0
Jajtner Urszula2
21.91'
3 set
Sarul Karolina1
Jajtner Urszula2
22.91'
1 set
Jędra Angelika1
Sarul Karolina2

Decyzji sędziowskich: 48 (0,9%)

Stroke 12
25%
Let 35
72,9%
Nolet 1
2,1%

OPENDAMSKA
6 15%
0-6-0
Kurman Radosław0
Ganczarski Marcin2
4 4,8%
1-3-0
Wąsowski Paweł2
Gajos Jakub1
4 12,1%
4-0-0
Terlecki Jarosław0
Grabowski Marcin2
4 5,7%
0-4-0
Wąsowski Paweł1
Rogalski Mikołaj2
4 8,5%
0-4-0
Kowalewski Konrad2
Szczęsny Szymon1
4 5,8%
0-4-0
Świąder Michał1
Karp Adam2
3 9,4%
2-0-1
Dziewanowski Marek2
Bober Bartosz0
3 3,6%
0-3-0
Grabowski Marcin1
Przybysz Grzegorz3
2 6,3%
1-1-0
Rybczyński Tomasz2
Słociński Michał0
2 3,3%
0-2-0
Biłas Łukasz2
Bober Bartosz1
1 2%
1-0-0
Saad Szeherezada2
Rutkiewicz Sylwia1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0