Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
53"58'Kasperek Michał3
Kowalewski Konrad2
42"38'Kowalewski Jacek2
Wąsowski Paweł3
42"26'Pietrzak Aleksander1
Olkuski Sławomir3
42"16'Majkut Daniel3
Wasilewski Jan2
42"02'Karp Adam3
Przybysz Grzegorz2
40"24'Kowalewski Jacek2
Adamczyk Zbigniew3
39"48'Olkuski Sławomir3
Zieliński Jakub2
38"47'Gajos Jakub3
Wąsowski Paweł1
37"51'Wąsowski Paweł2
Szczęsny Szymon3
37"51'Maciejewski Adam3
Mróz Jacek1
42"44'Kirszenstein Patrycja0
Więcek Karolina3
39"17'Włochal Małgorzata3
Saad Szeherezada2
36"40'Owcarz Katarzyna2
Kaczmarczyk Magdalena3
32"34'Wasilewska Kinga3
Przybylak Magdalena2
28"29'Płaczek Aldona3
Armatys Agnieszka2
26"17'Więcek Karolina3
Owcarz Katarzyna1
24"25'Kirszenstein Patrycja1
Wasilewska Kinga3
22"52'Wasilewska Kinga1
Żabska Anna3
22"36'Płaczek Aldona1
Maszczyk Sylwia3
19"32'Rutkiewicz Sylwia0
Maszczyk Sylwia3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Wąsowski Paweł158"13'
Kowalewski Jacek125"09'
Olkuski Sławomir122"07'
Świąder Michał120"56'
Maciejewski Adam119"13'
Kasperek Michał118"22'
Kowalewski Konrad117"52'
Gajos Jakub112"21'
Przybysz Grzegorz112"19'
Rodzin Andrzej108"14'
Więcek Karolina88"38'
Kirszenstein Patrycja67"48'
Żabska Anna63"38'
Wasilewska Kinga62"20'
Włochal Małgorzata61"28'
Przybylak Magdalena60"44'
Owcarz Katarzyna54"58'
Kaczmarczyk Magdalena54"10'
Rutkiewicz Sylwia51"59'
Saad Szeherezada40"07'

Czas setów: 29 godz. 29 min 0 s

OPENDAMSKA

1423 min 49 s

16"29'
1 set
Kowalewski Konrad3
Maciejewski Adam0
14"53'
3 set
Wąsowski Paweł3
Rodzin Andrzej0
12"38'
1 set
Kasperek Michał3
Kowalewski Konrad2
12"35'
2 set
Wąsowski Paweł3
Rodzin Andrzej0
11"55'
3 set
Kowalewski Jacek2
Wąsowski Paweł3
11"37'
1 set
Przybysz Grzegorz0
Świąder Michał3
11"00'
3 set
Kasperek Michał0
Sowa Grzegorz Tiger3
10"48'
5 set
Olkuski Sławomir3
Zieliński Jakub2
10"47'
3 set
Kasperek Michał0
Świąder Michał3
10"28'
3 set
Majkut Daniel3
Kleczyński Marcin1

345 min 11 s

30"17'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Więcek Karolina3
10"30'
4 set
Owcarz Katarzyna2
Kaczmarczyk Magdalena3
8"38'
4 set
Więcek Karolina2
Żabska Anna3
8"20'
3 set
Włochal Małgorzata3
Saad Szeherezada2
7"41'
5 set
Więcek Karolina2
Żabska Anna3
7"03'
2 set
Rutkiewicz Sylwia0
Maszczyk Sylwia3
6"53'
4 set
Płaczek Aldona1
Maszczyk Sylwia3
6"48'
4 set
Wasilewska Kinga1
Żabska Anna3
6"30'
2 set
Włochal Małgorzata3
Saad Szeherezada2
6"28'
2 set
Kirszenstein Patrycja1
Włochal Małgorzata2

Małych punktów: 6382

OPENDAMSKA

4703

Wąsowski Paweł193
Przybysz Grzegorz185
Wojnarski Marek181
Karp Adam178
Kowalewski Jacek177
Olkuski Sławomir174
Kasperek Michał173
Szczęsny Szymon169
Nabzdyk Tomasz165
Młyński Oskar162

1679

Płaczek Aldona163
Więcek Karolina162
Wasilewska Kinga151
Owcarz Katarzyna143
Przybylak Magdalena136
Kirszenstein Patrycja128
Żabska Anna126
Kaczmarczyk Magdalena118
Rutkiewicz Sylwia115
Włochal Małgorzata112

Wszystkich rozegranych setów: 368

OPENDAMSKA

274

94


Wszystkich rozegranych meczów: 102

OPENDAMSKA

77

25


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.36'
3 set
Kasperek Michał3
Post Michał0
0.55'
2 set
Kasperek Michał3
Post Michał0
0.64'
5 set
Kleczyński Marcin3
Młyński Oskar2
0.73'
1 set
Kasperek Michał3
Post Michał0
1.91'
1 set
Carlsberg Bou0
Klimczak Arkadiusz3
9.09'
1 set
Sowa Grzegorz Tiger3
Stepecki Rafał0
10.73'
1 set
Kowalewski Jacek1
Mróz Jacek3
11.55'
2 set
Sowa Grzegorz Tiger3
Stepecki Rafał0
11.91'
3 set
Stepecki Rafał0
Żak Marcin3
12.09'
4 set
Kleczyński Marcin3
Młyński Oskar2
0.55'
4 set
Płaczek Aldona3
Sarul Karolina1
0.64'
5 set
Płaczek Aldona3
Armatys Agnieszka2
0.73'
2 set
Płaczek Aldona1
Maszczyk Sylwia3
0.91'
1 set
Płaczek Aldona3
Armatys Agnieszka2
1.45'
1 set
Płaczek Aldona1
Maszczyk Sylwia3
2.55'
3 set
Płaczek Aldona3
Sarul Karolina1
3.64'
1 set
Włochal Małgorzata0
Owcarz Katarzyna3
12.91'
1 set
Saad Szeherezada0
Rutkiewicz Sylwia3
17.45'
2 set
Przybylak Magdalena0
Kaczmarczyk Magdalena3
17.45'
2 set
Włochal Małgorzata0
Przybylak Magdalena3

Decyzji sędziowskich: 61 (1%)

Stroke 16
26,2%
Let 43
70,5%
Nolet 2
3,3%

OPEN
10 10,6%
3-7-0
Olkuski Sławomir3
Zieliński Jakub2
9 14,1%
0-9-0
Przybysz Grzegorz0
Świąder Michał3
6 5,5%
0-6-0
Kasperek Michał3
Kowalewski Konrad2
6 10%
3-3-0
Sowa Grzegorz Tiger3
Szczęsny Szymon0
5 5,3%
3-2-0
Wąsowski Paweł2
Szczęsny Szymon3
4 7,8%
4-0-0
Mróz Jacek3
Klimczak Arkadiusz0
4 4,9%
0-4-0
Maciejewski Adam3
Mróz Jacek1
2 3,3%
0-2-0
Górzyński Bartosz0
Świąder Michał3
2 4,2%
0-2-0
Majkut Daniel0
Żak Marcin3
2 3,6%
1-1-0
Płaczek Maciej0
Zieliński Jakub3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0