Sushi Corner Series - Ranking


Miejsce GraczSushi Corner Series 1 - Wieczór z nigiri
24-07-2015
Sushi Corner Series 2 - Sierpniowe hosomaki
08-08-2015
Sushi Corner Series 3 - Czas futomaków
15-08-2015
Sushi Corner Series 4 - Finałowe uramaki
05-09-2015
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Wojnarski Marek13201230127513201145
2Świąder Michał7179,873170,72228,183237,5816,25
3Szczęsny Szymon6190,682190,844187,538170,28739,33
4Przybysz Grzegorz3237,51684,078146,334218,21686,11
5Wąsowski Paweł12139,746137,057154,5714127,61558,98
6Kowalewski Konrad5203,196163,877179,87546,92
7Karp Adam2265,522265,52531,04
8Maciejewski Adam14127,614156,8411146,47430,92
9Mróz Jacek2484,751395,9311125,8715122,12428,68
10Gajos Jakub15122,128122,3912139,74384,25
11Terlecki Jarosław8170,283204,1374,38
12Żak Marcin2873,091587,781892,417112,1365,37
13Kowalewski Jacek2195,2210132,1216116,96344,29
14Ganczarski Marcin10153,735174,61328,35
15Wasilewski Jan2775,792071,222862,812970,53280,36
16Adamczyk Zbigniew13114,710153,73268,43
17Witek Piotr7129,289138,9268,18
18Szubert Jacek3263,542168,4412120,09252,07
19Kleczyński Marcin1877,282667,572484,75229,6
20Carlsberg Bou3557,51974,172388,06219,73
21Grabowski Marcin4218,21218,21
22Sowa Grzegorz Tiger5203,19203,19
23Gotówko Damian2291,5414109,67201,21
24Wilas Dawid19103,191491,72194,91
25Klimczak Arkadiusz1796,342195,22191,56
26Kasperek Michał6190,68190,68
27Kurman Radosław17112,13058,51170,61
28Olkuski Sławomir3361,4318107,52168,95
29Wysoczański Marcin3068,0816100,51168,6
30Szkuta Łukasz2678,632085,16163,79
31Górzyński Bartosz9161,63161,63
31Rogalski Mikołaj9161,63161,63
33Gołębiowski Michał2970,531780,57151,1
34Draus Alan11146,47146,47
35Ciszewski Marcin5146,04146,04
36Biłas Łukasz3753,931988,68142,61
37Płaczek Maciej2570,133068,08138,22
38Iwaniec Marcin2960,612873,09133,7
39Nabzdyk Tomasz13133,47133,47
39Florczyk Piotr13133,47133,47
41Dałek Marcin16116,96116,96
42Kowalski Piotr9116,17116,17
43Tronina Wojciech10110,5110,5
44Pieśla Tomasz18107,52107,52
45Janiszewski Michał11105,27105,27
46Wróbel Tomasz15104,95104,95
47Zieliński Jakub19103,19103,19
48Brzeski Maciej12100,44100,44
49Kazimierczak Bartosz2099,0999,09
49Majkut Daniel2099,0999,09
51Młyński Oskar2291,5491,54
52Podgórski Bartłomiej2388,0688,06
53Burak Michał2181,8381,83
54Dziewanowski Marek2581,6181,61
54Pietrzak Aleksander2581,6181,61
56Rowba Sergiusz2278,6778,67
57Rodzin Andrzej2678,6378,63
58Pierzgalski Marcin2775,7975,79
59Kozłowski Roman2375,6875,68
60Stężowski Przemysław2472,8372,83
61Peczak Sylwia2265,865,8
62Antczak Marcin3165,7665,76
62Stepecki Rafał3165,7665,76
64Zieliński Zbigniew2765,1365,13
65Post Michał3263,5463,54
66Majchrzak Marcin3361,4361,43
67Stefaniak Tomasz3459,4259,42
67Rybczyński Tomasz3459,4259,42
69Kowalski Piotr3156,5156,51
70Siciński Michał3655,6755,67
71Zieliński Mateusz3254,6154,61
72Bober Bartosz3852,2752,27
73Łukaszewicz Cezary3950,6850,68
74Firfas Rafał4049,1649,16
75Słociński Michał4147,7247,72
76Czajkowski Mariusz4246,3346,33
77Barbarzak Paweł4345,0145,01
78Gurdak Łukasz4443,7543,75
79Janiszewski Paweł4542,5542,55
80Zioło Artur4641,441,4

Miejsce GraczSushi Corner Series 1 - Wieczór z nigiri
24-07-2015
Sushi Corner Series 2 - Sierpniowe hosomaki
08-08-2015
Sushi Corner Series 3 - Czas futomaków
15-08-2015
Sushi Corner Series 4 - Finałowe uramaki
05-09-2015
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Kaczmarczyk Magdalena127511851230690
2Żabska Anna3183,692180,24363,93
3Wasilewska Kinga983,343114,423151,74349,5
4Przybylak Magdalena5139,694130,7270,39
5Saad Szeherezada6122,9494,621331,98249,5
6Sielska Paulina2216,77216,77
7Stasik-Makowska Ewelina4159,4159,4
8Armatys Agnieszka1254,04664,311239,06157,4
9Płaczek Aldona1438,38751,991055,25145,63
10Rutkiewicz Sylwia895,121146,79141,9
11Tomaszewska Sylwia2140,71140,71
12Kirszenstein Patrycja1162,94874,79137,73
13Włochal Małgorzata1345,88786,19132,07
14Więcek Karolina5113,59113,59
15Zielińska Magdalena7108,2108,2
16Owcarz Katarzyna698,9898,98
17Peczak Sylwia578,3178,31
18Sawicka Agnieszka1072,6672,66
19Maszczyk Sylwia964,5464,54
20Jajtner Urszula841,0241,02
21Ryńska Barbara1531,4831,48
22Sarul Karolina1425,4825,48
23Maskiewicz Małgorzata1625,1325,13