Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU11GU13
44"59'Przybysz Grzegorz3
Szczęsny Szymon2
39"56'Wojciechowski Grzegorz2
Plinta Kamil0
37"52'Przybysz Grzegorz3
Grabowski Marcin1
36"42'Szczęsny Szymon2
Gajewski Grzegorz1
29"57'Chomicki Piotr1
Samonek Krzysztof2
27"36'Szczęsny Szymon1
Terlecki Jarosław3
26"46'Ber Artur1
Krawczyk Jan2
26"20'Ripa Adam1
Krawczyk Jan2
24"45'Grabowski Marcin3
Terlecki Jarosław0
24"38'Szubert Jacek1
Grabowski Marcin2
32"28'Sawicka Agnieszka2
Zeman Kinga3
26"29'Stasik-Makowska Ewelina3
Sawicka Agnieszka1
20"38'Włochal Małgorzata1
Sawicka Agnieszka2
19"42'Stasik-Makowska Ewelina1
Żabska Anna3
19"20'Zeman Kinga2
Przybylak Magdalena1
18"52'Kirszenstein Patrycja1
Stasik-Makowska Ewelina2
16"15'Kirszenstein Patrycja1
Przybylak Magdalena2
16"12'Przybylak Magdalena2
Tomaszewska Sylwia1
14"44'Zeman Kinga0
Żabska Anna3
13"54'Włochal Małgorzata2
Tomaszewska Sylwia1
14"07'Fornicki Mateusz1
Iwan Wojciech2
8"18'Gnatowski Pascal0
Szymański Mikołaj2
7"47'Gnatowski Pascal0
Iwan Wojciech2
'Szymański Mikołaj2
Iwan Wojciech1
'Fornicki Mateusz0
Szymański Mikołaj2
'Fornicki Mateusz2
Gnatowski Pascal0
11"40'Liput Martyna2
Pasierbiewicz Julia0
10"51'Sałaciak Weronika2
Wiśniewska Pola0
8"26'Pasierbiewicz Julia0
Uzdowska Laura2
7"22'Wiśniewska Pola0
Uzdowska Laura2
6"15'Sałaciak Weronika0
Kosecka Alicja2
5"56'Uzdowska Laura0
Kosecka Alicja2
1"09'Sałaciak Weronika2
Liput Martyna1
13'Cieśla Oliwia0
Wiśniewska Pola2
9'Liput Martyna2
Cieśla Oliwia0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU11GU13
Przybysz Grzegorz116"00'
Szczęsny Szymon111"49'
Grabowski Marcin100"15'
Lisiewicz Łukasz96"18'
Krawczyk Jan86"55'
Terlecki Jarosław86"32'
Plinta Kamil86"22'
Chomicki Piotr83"00'
Gajewski Grzegorz76"58'
Wojciechowski Grzegorz69"49'
Sawicka Agnieszka68"12'
Stasik-Makowska Ewelina56"28'
Zeman Kinga52"48'
Włochal Małgorzata52"37'
Kirszenstein Patrycja47"34'
Przybylak Magdalena42"53'
Żabska Anna33"58'
Tomaszewska Sylwia32"26'
Domińczuk Małgorzata21"35'
Kopciuch Agnieszka16"01'
Iwan Wojciech19"27'
Gnatowski Pascal14"13'
Fornicki Mateusz11"52'
Szymański Mikołaj6"38'
Uzdowska Laura21"25'
Pasierbiewicz Julia20"01'
Wiśniewska Pola17"58'
Sałaciak Weronika17"51'
Liput Martyna12"51'
Kosecka Alicja12"01'
Cieśla Oliwia19'

Czas setów: 23 godz. 42 min 55 s

OPENDAMSKAOU11GU13

1133 min 21 s

34"48'
1 set
Wojciechowski Grzegorz2
Plinta Kamil0
13"58'
4 set
Przybysz Grzegorz3
Szczęsny Szymon2
13"45'
1 set
Kwieciński Rafał0
Lisiewicz Łukasz2
12"53'
1 set
Oleksy Łukasz0
Terlecki Jarosław2
12"00'
3 set
Szczęsny Szymon2
Gajewski Grzegorz1
11"26'
1 set
Krawczyk Jan2
Lisiewicz Łukasz0
10"56'
2 set
Ripa Adam1
Krawczyk Jan2
10"40'
1 set
Szczęsny Szymon2
Gajewski Grzegorz1
10"39'
2 set
Przybysz Grzegorz3
Grabowski Marcin1
10"37'
3 set
Chomicki Piotr1
Samonek Krzysztof2

212 min 16 s

15"11'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Sawicka Agnieszka1
7"24'
1 set
Domińczuk Małgorzata0
Włochal Małgorzata2
6"55'
3 set
Przybylak Magdalena2
Tomaszewska Sylwia1
6"49'
1 set
Włochal Małgorzata1
Sawicka Agnieszka2
6"40'
2 set
Kirszenstein Patrycja2
Włochal Małgorzata0
6"24'
1 set
Kirszenstein Patrycja1
Stasik-Makowska Ewelina2
5"59'
4 set
Sawicka Agnieszka2
Zeman Kinga3
5"46'
2 set
Zeman Kinga2
Przybylak Magdalena1
5"39'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Zeman Kinga3
5"36'
3 set
Włochal Małgorzata1
Sawicka Agnieszka2

26 min 5 s

5"51'
3 set
Fornicki Mateusz1
Iwan Wojciech2
3"53'
1 set
Gnatowski Pascal0
Iwan Wojciech2
3"42'
2 set
Gnatowski Pascal0
Iwan Wojciech2
3"23'
1 set
Gnatowski Pascal0
Szymański Mikołaj2
3"15'
2 set
Gnatowski Pascal0
Szymański Mikołaj2
3"03'
1 set
Fornicki Mateusz1
Iwan Wojciech2
2"58'
2 set
Fornicki Mateusz1
Iwan Wojciech2

51 min 13 s

6"09'
1 set
Liput Martyna2
Pasierbiewicz Julia0
5"29'
2 set
Liput Martyna2
Pasierbiewicz Julia0
5"20'
1 set
Pasierbiewicz Julia0
Uzdowska Laura2
5"18'
1 set
Sałaciak Weronika2
Wiśniewska Pola0
5"16'
2 set
Sałaciak Weronika2
Wiśniewska Pola0
3"37'
2 set
Wiśniewska Pola0
Uzdowska Laura2
3"36'
1 set
Wiśniewska Pola0
Uzdowska Laura2
3"18'
1 set
Uzdowska Laura0
Kosecka Alicja2
3"11'
1 set
Sałaciak Weronika0
Kosecka Alicja2
3"03'
2 set
Pasierbiewicz Julia0
Uzdowska Laura2

Małych punktów: 5033

OPENDAMSKAOU11GU13

3749

Przybysz Grzegorz165
Grabowski Marcin160
Szczęsny Szymon159
Terlecki Jarosław149
Chomicki Piotr137
Gajewski Grzegorz130
Stolicki Norbert124
Ramza Krzysztof123
Sowa Grzegorz Tiger123
Oleksy Łukasz123

771

Sawicka Agnieszka100
Stasik-Makowska Ewelina99
Włochal Małgorzata94
Żabska Anna94
Zeman Kinga92
Przybylak Magdalena92
Kirszenstein Patrycja91
Tomaszewska Sylwia56
Domińczuk Małgorzata32
Kopciuch Agnieszka21

229

Szymański Mikołaj77
Iwan Wojciech72
Fornicki Mateusz62
Gnatowski Pascal18

284

Liput Martyna68
Sałaciak Weronika55
Uzdowska Laura52
Wiśniewska Pola47
Kosecka Alicja44
Pasierbiewicz Julia18
Cieśla Oliwia0

Wszystkich rozegranych setów: 291

OPENDAMSKAOU11GU13

214

44

14

19


Wszystkich rozegranych meczów: 121

OPENDAMSKAOU11GU13

91

15

6

9


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU11GU13
0.82'
1 set
Ramza Krzysztof2
Parpura Michał0
0.82'
1 set
Zeman Kinga1
Iwan Rafał2
3.09'
1 set
Łukjanów Paweł0
Darul Grzegorz2
12.27'
1 set
Kwieciński Rafał2
Leśniak Bartosz0
12.45'
3 set
Paturej Waldemar2
Dziuk Artur1
13.09'
1 set
Lis Andrii0
Ripa Adam2
13.18'
2 set
Dziuk Artur0
Samonek Krzysztof2
13.55'
1 set
Paturej Waldemar2
Dziuk Artur1
14.09'
1 set
Dziuk Artur0
Samonek Krzysztof2
15.73'
2 set
Parpura Michał2
Lis Andrii0
1.45'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Sawicka Agnieszka1
11.18'
1 set
Przybylak Magdalena2
Tomaszewska Sylwia1
14.45'
2 set
Kirszenstein Patrycja2
Kopciuch Agnieszka0
15.27'
3 set
Zeman Kinga0
Żabska Anna3
16.64'
1 set
Tomaszewska Sylwia0
Żabska Anna2
17.00'
1 set
Zeman Kinga0
Żabska Anna3
17.55'
1 set
Włochal Małgorzata2
Tomaszewska Sylwia1
17.73'
1 set
Kirszenstein Patrycja2
Kopciuch Agnieszka0
18.73'
3 set
Stasik-Makowska Ewelina1
Żabska Anna3
20.91'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina1
Żabska Anna3
16.18'
2 set
Fornicki Mateusz1
Iwan Wojciech2
16.64'
1 set
Fornicki Mateusz1
Iwan Wojciech2
17.73'
2 set
Gnatowski Pascal0
Szymański Mikołaj2
18.45'
1 set
Gnatowski Pascal0
Szymański Mikołaj2
20.18'
2 set
Gnatowski Pascal0
Iwan Wojciech2
21.18'
1 set
Gnatowski Pascal0
Iwan Wojciech2
27.00'
3 set
Fornicki Mateusz1
Iwan Wojciech2
31.91'
3 set
Fornicki Mateusz1
Iwan Wojciech2
0.27'
2 set
Liput Martyna2
Cieśla Oliwia0
0.45'
2 set
Cieśla Oliwia0
Wiśniewska Pola2
0.45'
1 set
Liput Martyna2
Cieśla Oliwia0
0.55'
1 set
Cieśla Oliwia0
Wiśniewska Pola2
1.27'
3 set
Sałaciak Weronika2
Liput Martyna1
2.09'
1 set
Sałaciak Weronika2
Liput Martyna1
2.55'
2 set
Sałaciak Weronika2
Liput Martyna1
13.73'
2 set
Uzdowska Laura0
Kosecka Alicja2
16.45'
2 set
Sałaciak Weronika0
Kosecka Alicja2
16.64'
2 set
Pasierbiewicz Julia0
Uzdowska Laura2

Decyzji sędziowskich: 14 (0,3%)

Stroke 4
28,6%
Let 10
71,4%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
4 7,3%
1-3-0
Krawczyk Jan2
Lisiewicz Łukasz0
3 4,8%
0-3-0
Szubert Jacek1
Grabowski Marcin2
1 2,2%
1-0-0
Parpura Michał2
Rzeszotek Grzegorz0
1 2,6%
0-1-0
Parpura Michał0
Szubert Jacek2
1 1,8%
0-1-0
Mastalski Marcin2
Wilas Paweł1
1 2,1%
0-1-0
Ripa Adam1
Adamczak Jakub2
1 3,1%
1-0-0
Domińczuk Małgorzata0
Włochal Małgorzata2
1 1,3%
0-1-0
Stasik-Makowska Ewelina3
Sawicka Agnieszka1
1 2,9%
1-0-0
Tomaszewska Sylwia0
Żabska Anna2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0