Grawitacja w Squashstacja kat. B+ KEGGER - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B2)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
3 Przybysz GrzegorzBrak informacji Polkowice 39 1
2 Grabowski MarcinBrak informacji Wrocław 36 2
4 Terlecki JarosławBrak informacji Wrocław 53 3
5 Szczęsny SzymonBrak informacji Wrocław 55 4
8 Stolicki NorbertPotwierdzony Bolesławiec 98 5
1 Gajewski GrzegorzPotwierdzony Szczecin 23 6
6 Sowa Grzegorz TigerBrak informacji Zielona Góra 79 7
7 Samonek KrzysztofPotwierdzony Gdynia 94 8
9 Chomicki PiotrBrak informacji Szczecin 187 9
11 Pieśla TomaszPotwierdzony Wrocław 240 10
12 Krawczyk JanPotwierdzony Zielona Góra 245 11
15 Lisiewicz ŁukaszPotwierdzony Bolesławiec 324 12
13 Adamczak JakubPotwierdzony Wilkanowo 252 13
16 Ripa AdamBrak informacji Świebodzin 348 14
18 Wojciechowski GrzegorzPotwierdzony Wałbrzych 469 15
10 Szubert JacekPotwierdzony Wrocław 194 16
26 Oleksy ŁukaszPotwierdzony Żagań 1202 17
20 Darul GrzegorzPotwierdzony Bolesławiec 503 18
29 Mierzwa StanisławPotwierdzony Bolesławiec 1683 19
27 Kwieciński RafałWalkover Bolesławiec 1372 20
36 Ber ArturPotwierdzony Bolesławiec 2379 21
14 Plinta KamilBrak informacji Stare Bogaczowice 253 22
33 Paturej WaldemarWalkover Warszawa 2078 23
17 Kowalski PiotrWalkover Bolesławiec 359 24
35 Ramza KrzysztofPotwierdzony 2275 25
37 Parpura MichałPotwierdzony Bolesławiec 2426 26
40 Lis Andrii Potwierdzony 27
32 Dziuk ArturBrak informacji 2034 28
28 Rzeszotek GrzegorzPotwierdzony Wrocław 1537 29
23 Iwan RafałPotwierdzony Bolesławiec 1052 30
21 Zeman KingaPotwierdzony 678 31
34 Stankowski RobertWalkover 2214 32
22 Bąk BorysPotwierdzony Zielona Góra 689 33
25 Mastalski MarcinPotwierdzony Bolesławiec 1201 34
24 Kosow KarolPotwierdzony Gorzów Wielkopolski 1147 35
31 Wilas PawełPotwierdzony Bolesławiec 1790 36
42 Parpura JacekPotwierdzony Bolesławiec 37
41 Łukjanów PawełPotwierdzony 38
39 Leśniak BartoszPotwierdzony Pisarzowice 39
43 Brandt MateuszPotwierdzony 40
38 Franczyk ZbigniewPotwierdzony 2514 41
30 Suwald BartoszBrak informacji 1777 42
19 Manow StefanWalkover 480 45


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 17-08-2015


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Gajewski Grzegorz
Bye
Bye
Iwan Rafał
Kwieciński Rafał
2
  11:2  11:7
Leśniak Bartosz
0
Bye
Lisiewicz Łukasz
Plinta Kamil
Bye
Bye
Wojciechowski Grzegorz
Kosow Karol
0
  3:11  2:11
Ramza Krzysztof
2
Bye
Szczęsny Szymon
Samonek Krzysztof
Bye
Bye
Dziuk Artur
Bąk Borys
0
  6:11  4:11
Paturej Waldemar
2
Bye
Chomicki Piotr
Adamczak Jakub
Bye
Łukjanów Paweł
0
  2:11  5:11
Darul Grzegorz
2
Zeman Kinga
2
  11:3  11:5
Franczyk Zbigniew
0
Bye
Przybysz Grzegorz
Terlecki Jarosław
Bye
Parpura Jacek
0
  3:11  4:11
Oleksy Łukasz
2
Manow Stefan
W
WALKOVER
Lis Andrii
2
Bye
Ripa Adam
Krawczyk Jan
Bye
Ber Artur
2
  11:3  11:3
Mastalski Marcin
0
Suwald Bartosz
0
  10:12  7:11
Stankowski Robert
2
Bye
Stolicki Norbert
Sowa Grzegorz Tiger
Bye
Brandt Mateusz
0
  4:11  5:11
Kowalski Piotr
2
Rzeszotek Grzegorz
Bye
Bye
Pieśla Tomasz
Szubert Jacek
Bye
Parpura Michał
2
  11:5  14:12
Wilas Paweł
0
Mierzwa Stanisław
Bye
Bye
Grabowski Marcin
Gajewski Grzegorz
2
  11:3  11:1
Iwan Rafał
0
Kwieciński Rafał
0
  3:11  5:11
Lisiewicz Łukasz
2
Plinta Kamil
0
  6:11  2:11
Wojciechowski Grzegorz
2
Ramza Krzysztof
0
  7:11  3:11
Szczęsny Szymon
2
Samonek Krzysztof
2
  11:3  11:1
Dziuk Artur
0
Paturej Waldemar
0
  8:11  7:11
Chomicki Piotr
2
Adamczak Jakub
2
  11:6  11:7
Darul Grzegorz
0
Zeman Kinga
0
  5:11  8:11
Przybysz Grzegorz
2
Terlecki Jarosław
2
  11:6  11:5
Oleksy Łukasz
0
Lis Andrii
0
  1:11  6:11
Ripa Adam
2
Krawczyk Jan
2
  5:11  14:12  11:7
Ber Artur
1
Stankowski Robert
0
  1:11  4:11
Stolicki Norbert
2
Sowa Grzegorz Tiger
2
  11:3  15:13
Kowalski Piotr
0
Rzeszotek Grzegorz
0
  9:11  5:11
Pieśla Tomasz
2
Szubert Jacek
2
  11:7  11:9
Parpura Michał
0
Mierzwa Stanisław
0
  4:11  4:11
Grabowski Marcin
2
Gajewski Grzegorz
2
  9:11  11:6  11:8
Lisiewicz Łukasz
1
Wojciechowski Grzegorz
0
  5:11  8:11
Szczęsny Szymon
2
Samonek Krzysztof
2
  11:9  9:11  11:7
Chomicki Piotr
1
Adamczak Jakub
0
  5:11  10:12
Przybysz Grzegorz
2
Terlecki Jarosław
2
  11:5  11:1
Ripa Adam
0
Krawczyk Jan
0
  4:11  3:11
Stolicki Norbert
2
Sowa Grzegorz Tiger
2
  11:5  11:4
Pieśla Tomasz
0
Szubert Jacek
1
  8:11  13:11  5:11
Grabowski Marcin
2
Gajewski Grzegorz
1
  13:11  7:11  11:13
Szczęsny Szymon
2
Samonek Krzysztof
1
  7:11  11:9  5:11
Przybysz Grzegorz
2
Terlecki Jarosław
2
  10:12  11:3  11:5
Stolicki Norbert
1
Sowa Grzegorz Tiger
1
  11:8  7:11  9:11
Grabowski Marcin
2
Szczęsny Szymon
2
  7:11  12:10  11:4  14:16  9:11
Przybysz Grzegorz
3
Terlecki Jarosław
0
  9:11  12:14  8:11
Grabowski Marcin
3
Przybysz Grzegorz
3
  11:8  12:10  2:11  12:10
Grabowski Marcin
1
Przybysz Grzegorz
Miejsca 3 - 4
Szczęsny Szymon
1
  4:11  13:11  7:11  3:11
Terlecki Jarosław
3
Terlecki Jarosław
Miejsca 5 - 8
Gajewski Grzegorz
2
  11:8  11:8
Samonek Krzysztof
0
Stolicki Norbert
2
  8:11  11:7  11:8
Sowa Grzegorz Tiger
1
Gajewski Grzegorz
1
  9:11  11:8  4:11
Stolicki Norbert
2
Stolicki Norbert
Miejsca 7 - 8
Samonek Krzysztof
0
  8:11  8:11
Sowa Grzegorz Tiger
2
Sowa Grzegorz Tiger
Miejsca 9 - 16
Lisiewicz Łukasz
2
  5:11  11:5  11:4
Wojciechowski Grzegorz
1
Chomicki Piotr
2
  11:6  12:10
Adamczak Jakub
0
Ripa Adam
1
  11:4  13:15  2:11
Krawczyk Jan
2
Pieśla Tomasz
2
  9:11  11:7  11:9
Szubert Jacek
1
Lisiewicz Łukasz
1
  4:11  11:9  5:11
Chomicki Piotr
2
Krawczyk Jan
0
  12:14  8:11
Pieśla Tomasz
2
Chomicki Piotr
2
  12:14  11:8  11:9
Pieśla Tomasz
1
Chomicki Piotr
Miejsca 11 - 12
Lisiewicz Łukasz
0
  16:18  7:11
Krawczyk Jan
2
Krawczyk Jan
Miejsca 13 - 16
Wojciechowski Grzegorz
0
  5:11  2:11
Adamczak Jakub
2
Ripa Adam
2
  12:10  11:9
Szubert Jacek
0
Adamczak Jakub
2
  4:11  11:4  11:6
Ripa Adam
1
Adamczak Jakub
Miejsca 15 - 16
Wojciechowski Grzegorz
2
WALKOVER
Szubert Jacek
W
Wojciechowski Grzegorz
Miejsca 17 - 32
Iwan Rafał
0
  8:11  5:11
Kwieciński Rafał
2
Plinta Kamil
2
  6:11  11:6  11:8
Ramza Krzysztof
1
Dziuk Artur
1
  2:11  11:9  1:11
Paturej Waldemar
2
Darul Grzegorz
2
  11:7  11:5
Zeman Kinga
0
Oleksy Łukasz
2
  11:1  11:2
Lis Andrii
0
Ber Artur
2
WALKOVER
Stankowski Robert
W
Kowalski Piotr
2
  11:2  11:7
Rzeszotek Grzegorz
0
Parpura Michał
0
  4:11  4:11
Mierzwa Stanisław
2
Kwieciński Rafał
2
  11:8  11:8
Plinta Kamil
0
Paturej Waldemar
W
WALKOVER
Darul Grzegorz
2
Oleksy Łukasz
2
  11:1  11:2
Ber Artur
0
Kowalski Piotr
W
WALKOVER
Mierzwa Stanisław
2
Kwieciński Rafał
W
WALKOVER
Darul Grzegorz
2
Oleksy Łukasz
2
  11:5  11:3
Mierzwa Stanisław
0
Darul Grzegorz
0
  11:13  8:11
Oleksy Łukasz
2
Oleksy Łukasz
Miejsca 19 - 20
Kwieciński Rafał
W
WALKOVER
Mierzwa Stanisław
2
Mierzwa Stanisław
Miejsca 21 - 24
Plinta Kamil
2
WALKOVER
Paturej Waldemar
W
Ber Artur
2
WALKOVER
Kowalski Piotr
W
Plinta Kamil
1
  6:11  11:3  8:11
Ber Artur
2
Ber Artur
Miejsca 23 - 24
Paturej Waldemar
2
WALKOVER
Kowalski Piotr
W
Paturej Waldemar
Miejsca 25 - 32
Iwan Rafał
0
  4:11  3:11
Ramza Krzysztof
2
Dziuk Artur
2
  11:9  11:6
Zeman Kinga
0
Lis Andrii
2
WALKOVER
Stankowski Robert
W
Rzeszotek Grzegorz
0
  11:13  10:12
Parpura Michał
2
Ramza Krzysztof
2
  11:4  11:8
Dziuk Artur
0
Lis Andrii
0
  6:11  0:11
Parpura Michał
2
Ramza Krzysztof
2
  11:1  11:7
Parpura Michał
0
Ramza Krzysztof
Miejsca 27 - 28
Dziuk Artur
W
WALKOVER
Lis Andrii
2
Lis Andrii
Miejsca 29 - 32
Iwan Rafał
2
  8:11  11:9  11:7
Zeman Kinga
1
Stankowski Robert
W
WALKOVER
Rzeszotek Grzegorz
2
Iwan Rafał
W
WALKOVER
Rzeszotek Grzegorz
2
Rzeszotek Grzegorz
Miejsca 31 - 32
Zeman Kinga
2
WALKOVER
Stankowski Robert
W
Zeman Kinga
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Leśniak Bartosz
Bye
Bye
Bye
Kosow Karol
Bye
Bye
Bye
Bąk Borys
Bye
Bye
Łukjanów Paweł
Franczyk Zbigniew
Bye
Bye
Parpura Jacek
Manow Stefan
Bye
Bye
Mastalski Marcin
Suwald Bartosz
Bye
Bye
Brandt Mateusz
Bye
Bye
Bye
Wilas Paweł
Bye
Bye
Bye
Leśniak Bartosz
Bye
Kosow Karol
Bye
Bąk Borys
Łukjanów Paweł
2
  11:7  11:4
Franczyk Zbigniew
0
Parpura Jacek
2
WALKOVER
Manow Stefan
W
Mastalski Marcin
2
  7:11  11:4  11:6
Suwald Bartosz
1
Brandt Mateusz
Bye
Wilas Paweł
Bye
Leśniak Bartosz
0
  4:11  7:11
Kosow Karol
2
Bąk Borys
2
  11:4  11:6
Łukjanów Paweł
0
Parpura Jacek
0
  8:11  8:11
Mastalski Marcin
2
Brandt Mateusz
1
  11:8  7:11  10:12
Wilas Paweł
2
Kosow Karol
0
  5:11  7:11
Bąk Borys
2
Mastalski Marcin
2
  7:11  11:7  11:9
Wilas Paweł
1
Bąk Borys
2
  11:8  11:7
Mastalski Marcin
0
Bąk Borys
Miejsca 35 - 36
Kosow Karol
2
  11:4  11:5
Wilas Paweł
0
Kosow Karol
Miejsca 37 - 40
Leśniak Bartosz
0
  5:11  7:11
Łukjanów Paweł
2
Parpura Jacek
2
  11:6  11:1
Brandt Mateusz
0
Łukjanów Paweł
0
  7:11  7:11
Parpura Jacek
2
Parpura Jacek
Miejsca 39 - 40
Leśniak Bartosz
2
  11:2  11:4
Brandt Mateusz
0
Leśniak Bartosz
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Franczyk Zbigniew
Manow Stefan
W
WALKOVER
Suwald Bartosz
2
Bye
Bye
Bye
Franczyk Zbigniew
Suwald Bartosz
Bye
Franczyk Zbigniew
2
  11:9  6:11  11:9
Suwald Bartosz
1
Franczyk Zbigniew
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Manow Stefan
Bye
Bye
Manow Stefan
Manow Stefan
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 02:14:11 25-02-2018