Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
43"17'Czajczyński Daniel2
Czmil Hubert3
35"09'Czmil Hubert3
Szczęsny Szymon1
22"08'Mazur Piotr1
Łuniewski Robert2
21"27'Paruszewski Andrzej1
Chocaj Patryk2
21"27'Michalak Radosław1
Mazur Piotr2
21"05'Standziak Maciej2
Stępień Michał1
20"48'Wodniczak Daniel1
Łuniewski Robert2
20"32'Szczęsny Szymon2
Mazur Piotr1
20"05'Górczewski Waldemar1
Paruszewski Andrzej2
18"56'Górczewski Waldemar1
Grzegorczyk Stanisław2
15"21'Standziak Justyna2
Trendak Olga0
12"59'Dobień Izabela2
Polak Ewa1
12"39'Dobień Izabela2
Bela Agata1
9"55'Bela Agata0
Polak Ewa2
9"12'Polak Ewa0
Trendak Olga2
9"00'Bela Agata0
Trendak Olga2
8"18'Dobień Izabela0
Standziak Justyna2
8"05'Dobień Izabela0
Trendak Olga2
7"54'Standziak Justyna2
Polak Ewa0
5"47'Standziak Justyna2
Bela Agata0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Czmil Hubert77"02'
Szczęsny Szymon71"49'
Czajczyński Daniel65"39'
Łuniewski Robert62"57'
Mazur Piotr61"13'
Chocaj Patryk54"33'
Grzegorczyk Stanisław54"01'
Michalak Radosław51"59'
Czajczyński Krzysztof50"30'
Wodniczak Daniel49"05'
Dobień Izabela36"53'
Polak Ewa35"31'
Trendak Olga34"50'
Standziak Justyna33"24'
Bela Agata32"50'

Czas setów: 10 godz. 37 min 47 s

OPENDAMSKA

551 min 3 s

8"43'
3 set
Michalak Radosław1
Mazur Piotr2
8"29'
1 set
Czajczyński Daniel2
Czmil Hubert3
8"14'
3 set
Czmil Hubert3
Szczęsny Szymon1
8"12'
4 set
Czmil Hubert3
Szczęsny Szymon1
7"41'
2 set
Czmil Hubert3
Szczęsny Szymon1
7"31'
2 set
Mazur Piotr1
Łuniewski Robert2
7"25'
2 set
Grzegorczyk Stanisław0
Chocaj Patryk2
7"17'
5 set
Czajczyński Daniel2
Czmil Hubert3
7"17'
2 set
Czajczyński Krzysztof1
Szczęsny Szymon2
7"17'
2 set
Standziak Maciej2
Stępień Michał1

86 min 44 s

8"21'
1 set
Standziak Justyna2
Trendak Olga0
5"12'
1 set
Bela Agata0
Trendak Olga2
4"52'
3 set
Dobień Izabela2
Polak Ewa1
4"50'
1 set
Bela Agata0
Polak Ewa2
4"31'
2 set
Standziak Justyna2
Trendak Olga0
4"14'
2 set
Dobień Izabela2
Bela Agata1
4"00'
1 set
Standziak Justyna2
Polak Ewa0
3"58'
1 set
Dobień Izabela0
Standziak Justyna2
3"58'
2 set
Bela Agata0
Polak Ewa2
3"54'
1 set
Dobień Izabela2
Bela Agata1

Małych punktów: 2425

OPENDAMSKA

2069

Czmil Hubert134
Szczęsny Szymon134
Łuniewski Robert125
Czajczyński Daniel119
Wodniczak Daniel106
Jabłoński Paweł105
Czajczyński Krzysztof104
Michalak Radosław101
Mazur Piotr95
Czubak Paweł94

356

Standziak Justyna91
Trendak Olga84
Dobień Izabela72
Polak Ewa62
Bela Agata47

Wszystkich rozegranych setów: 141

OPENDAMSKA

119

22


Wszystkich rozegranych meczów: 60

OPENDAMSKA

50

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.64'
2 set
Czubak Paweł0
Paruszewski Andrzej2
1.00'
1 set
Czubak Paweł0
Paruszewski Andrzej2
14.18'
3 set
Okoński Aleksander1
Borowski Maciej2
14.27'
1 set
Czmil Hubert2
Gurdak Łukasz0
14.64'
1 set
Standziak Maciej0
Czmil Hubert2
15.18'
2 set
Czubak Paweł2
Dobień Piotr0
15.27'
1 set
Stępień Michał0
Gurdak Łukasz2
15.73'
1 set
Chocaj Patryk0
Czajczyński Daniel2
16.27'
1 set
Borowski Maciej0
Glaza Tomasz2
16.27'
1 set
Graliński Dawid0
Jabłoński Paweł2
12.82'
2 set
Standziak Justyna2
Bela Agata0
13.91'
2 set
Bela Agata0
Trendak Olga2
14.82'
3 set
Dobień Izabela2
Bela Agata1
16.82'
1 set
Standziak Justyna2
Bela Agata0
17.00'
1 set
Dobień Izabela2
Polak Ewa1
18.18'
1 set
Dobień Izabela0
Trendak Olga2
18.91'
2 set
Dobień Izabela0
Standziak Justyna2
19.00'
1 set
Polak Ewa0
Trendak Olga2
19.36'
2 set
Dobień Izabela0
Trendak Olga2
20.00'
2 set
Standziak Justyna2
Polak Ewa0

Decyzji sędziowskich: 14 (0,6%)

Stroke 5
35,7%
Let 9
64,3%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
3 5,8%
0-3-0
Michalak Radosław1
Mazur Piotr2
2 5,9%
2-0-0
Grzegorczyk Stanisław2
Stępień Michał0
1 2,9%
0-1-0
Czajczyński Krzysztof2
Michalak Radosław0
1 1,7%
1-0-0
Paruszewski Andrzej1
Chocaj Patryk2
1 1,8%
1-0-0
Górczewski Waldemar1
Grzegorczyk Stanisław2
1 1,9%
0-1-0
Okoński Aleksander1
Kaczmarek Grzegorz2
1 2%
0-1-0
Czajczyński Daniel2
Glaza Tomasz1
1 3%
0-1-0
Czubak Paweł2
Dobień Piotr0
2 5%
0-2-0
Bela Agata0
Polak Ewa2
1 2,3%
1-0-0
Standziak Justyna2
Trendak Olga0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0