Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA
699"33'Woźniak Tomasz2
Czop Szymon0
46"18'Szczęsny Szymon3
Czmil Hubert2
26"49'Gurdak Łukasz2
Zielak Jarosław1
26"23'Zielak Jarosław1
Michalak Radosław2
25"58'Czmil Hubert3
Zalewski Jakub1
23"17'Woźniak Tomasz2
Glaza Tomasz1
23"04'Zielak Jarosław2
Sulej Michał1
21"57'Chocaj Patryk1
Czajczyński Krzysztof2
21"13'Smorawiński Marcin1
Wodniczak Daniel2
20"37'Wiśniewski Wojciech2
Michalak Radosław1
'Stasik-Makowska Ewelina3
Standziak Justyna0
'Trendak Olga3
Garcarek Ewelina SzamałekW
'Chocaj Joanna3
Garcarek Ewelina SzamałekW
'Bela Agata0
Trendak Olga3
'Bela Agata3
Chocaj Joanna0
'Bela Agata3
Garcarek Ewelina SzamałekW
'Standziak Justyna2
Trendak Olga3
'Standziak Justyna3
Chocaj Joanna0
'Standziak Justyna3
Bela Agata0
'Standziak Justyna3
Garcarek Ewelina SzamałekW
'Jakub Babis2
Składnikiewicz Oliwia0
'Biegański Olaf1
Sak Joanna2
'Składnikiewicz Oliwia3
Hubert BabisW
'Zając Nikola3
Chwaliński KacperW
'Jakub Babis2
Biegański Olaf0
'Składnikiewicz Oliwia2
Zając Nikola1
'Chwaliński KacperW
Hubert Babis3
'Gogół Ewa2
Sak Joanna0
'Sak Joanna3
Hubert Babis0
'Chwaliński Kacper0
Gogół Ewa2

Najdłużej na korcie

OPEN
Woźniak Tomasz746"58'
Czop Szymon712"29'
Zielak Jarosław85"01'
Czmil Hubert74"50'
Michalak Radosław65"23'
Szczęsny Szymon61"26'
Paruszewski Andrzej59"43'
Wróbel Wojciech58"17'
Smorawiński Marcin55"12'
Wodniczak Daniel52"23'

Czas setów: 20 godz. 17 min 26 s

OPEN

1217 min 26 s

686"46'
1 set
Woźniak Tomasz2
Czop Szymon0
18"51'
1 set
Szczęsny Szymon3
Czmil Hubert2
10"18'
3 set
Zielak Jarosław1
Michalak Radosław2
10"10'
1 set
Chocaj Patryk1
Czajczyński Krzysztof2
8"47'
5 set
Szczęsny Szymon3
Czmil Hubert2
8"27'
3 set
Gurdak Łukasz2
Zielak Jarosław1
8"24'
1 set
Smorawiński Marcin1
Wodniczak Daniel2
8"07'
3 set
Wiśniewski Wojciech2
Michalak Radosław1
7"52'
1 set
Gurdak Łukasz2
Zielak Jarosław1
7"30'
1 set
Zielak Jarosław1
Michalak Radosław2

Małych punktów: 2772

OPENDAMSKAJUNIORSKA

1880

Szczęsny Szymon127
Czmil Hubert126
Woźniak Tomasz119
Zielak Jarosław118
Paruszewski Andrzej114
Chocaj Patryk103
Glaza Tomasz103
Smorawiński Marcin98
Zalewski Jakub96
Wróbel Wojciech95

517

Stasik-Makowska Ewelina132
Standziak Justyna127
Trendak Olga127
Bela Agata87
Chocaj Joanna44

375

Sak Joanna78
Biegański Olaf68
Jakub Babis66
Gogół Ewa59
Składnikiewicz Oliwia45
Zając Nikola39
Hubert Babis14
Chwaliński Kacper6

Wszystkich rozegranych setów: 162

OPENDAMSKAJUNIORSKA

109

32

21


Wszystkich rozegranych meczów: 61

OPENDAMSKAJUNIORSKA

42

10

9


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
8.18'
2 set
Czmil Hubert2
Standziak Maciej0
12.00'
2 set
Michalak Radosław0
Szczęsny Szymon2
12.18'
1 set
Czmil Hubert2
Standziak Maciej0
12.55'
4 set
Szczęsny Szymon3
Czmil Hubert2
13.55'
1 set
Borowski Maciej0
Chocaj Patryk2
13.64'
3 set
Woźniak Tomasz0
Szczęsny Szymon3
14.45'
2 set
Wróbel Wojciech0
Zalewski Jakub2
14.55'
1 set
Sulej Michał0
Czop Szymon2
14.64'
2 set
Woźniak Tomasz0
Szczęsny Szymon3
15.55'
2 set
Wodniczak Daniel0
Szczęsny Szymon2

Decyzji sędziowskich: 3 (0,2%)

Stroke 0
0%
Let 3
100%
Nolet 0
0%

OPEN
1 2,4%
0-1-0
Chocaj Patryk0
Glaza Tomasz2
1 1,6%
0-1-0
Paruszewski Andrzej1
Wodniczak Daniel2
1 1,5%
0-1-0
Woźniak Tomasz2
Glaza Tomasz1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0