Mistrzostwa Południowej Wielkopolski - Ranking


Miejsce GraczTrzej Królowie Squasha - Kalisz
06-01-2016
Turniej Urodzinowy Tomek Glaza
23-01-2016
Love is in the R
13-02-2016
Mistrzostwa Południowej Wielkopolski vol. 4
13-03-2016
Kwietniowe Poplątanie
03-05-2016
Finał Mistrzostw Południowej Wielkopolski
15-05-2016
TURNIEJ im. BABCI FELICJI
28-01-2017
5 lat sieczenia
28-10-2017
NEW YEAR'S CHALLENGE
27-01-2018
40-te urodziny Łukasza
24-03-2018
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Czajczyński Daniel3103.912116.161140495.473137.3111001100110011401032.84
2Czajczyński Krzysztof970.71778.69588.893103.915117.475117.47282.97374.22374.22495.47904.02
3Chocaj Patryk1067.261749.05970.711067.261088.88993.44374.22282.97563.5683.42740.71
4Czmil Hubert1140114011402153.52153.5727.01
5Gurdak Łukasz874.51651.17683.421164.081184.683236.74563.5756.21756.21970.71641.21
6Szczęsny Szymon2116.162116.161185282.97588.89589.2
7Standziak Maciej1261.132141.661553.431455.831667.622350.91853.21853.21659.591164.08560.67
8Glaza Tomasz495.47495.472116.16993.444126.15526.7
9Michalak Radosław1358.391067.26683.42898.441088.88396.4
10Zalewski Jakub495.474126.153103.91325.53
11Marchwiak Rafał1455.831570.61145.77468.191261.13301.53
12Smorawiński Marcin1455.83874.51570.6898.44299.37
13Paruszewski Andrzej1749.051847.041261.131473.78756.21287.21
14Wróbel Wojciech778.697103.997103.99286.67
15Buszko Jakub1261.131164.081358.391473.78257.38
16Tadeusz Marcin1553.432547.181048.04778.69227.34
17Maćkowski Jacek1164.08874.51184.68223.25
18Wodniczak Daniel1164.081377.161377.16218.4
19Borowski Maciej1553.431749.052057.292155.05214.81
20Woźniak Tomasz970.713137.31208.02
21Okoński Aleksander2338.531651.172043.352252.92185.97
22Zielak Jarosław2043.351261.131280.79185.27
23Rogalski Mikołaj1185185
24Graliński Dawid2535.72240.051847.042449171.79
25Urban Bartosz1048.041048.04874.5170.58
26Wojciechowski Piotr588.89778.69167.59
27Kaczmarek Grzegorz2240.052057.29563.5160.83
28Urbaniak Tomasz1243.67468.191341.71153.57
29Stempin Grzegorz950.51853.212240.05143.77
30Rosiński Mateusz1341.711243.671358.39143.77
31Kędzierski Maciej1862.161280.79142.95
32Krzywiecki Mateusz1243.671538.162141.66123.49
33Dobień Piotr2634.41341.711945.15121.25
34Maciejewski Adam2116.16116.16
35Paczesny Hubert6110.24110.24
35Wiśniewski Wojciech6110.24110.24
37Sarnowski Mateusz1358.391651.17109.56
38Frąckowiak Wojciech1945.151959.66104.8
39Kapuściński Bartosz3103.91103.91
39Mróz Jacek3103.91103.91
41Górczewski Waldemar2141.661862.16103.82
42Jerczyński Jacek1145.771145.7791.54
43Stępień Michał1651.172338.5389.7
44Rybarczyk Hubert588.8988.89
44Łuniewski Robert588.8988.89
46Czubak Paweł1847.043236.7483.78
47Jabłoński Paweł683.4283.42
47Konopa Bartosz683.4283.42
49Rojkiewicz Krzysztof1439.881439.8879.76
50Mazur Piotr778.6978.69
51Kosieradzki Jacek2940.771636.5577.32
52Kapuściński Rafał874.574.5
53Kroll Adam970.7170.71
54Płaczek Maciej468.1968.19
55Sierocki Michał1667.6267.62
56Siudy Piotr1067.2667.26
56Uraczyński Łukasz1067.2667.26
58Czop Szymon1764.8164.81
58Kaczmarek Jerzy1764.8164.81
60Sulej Michał1959.6659.66
61Krymarys Marcin659.5959.59
61Kaczmarek Jerzy Piotr659.5959.59
63Sroka Michał1358.3958.39
64Polak Ewa1455.8355.83
64Grzegorczyk Stanisław1455.8355.83
66Rybczyński Miłosz2155.0555.05
67Ladziński Michał1553.4353.43
67Baraniak Tomasz1553.4353.43
69Filipczak Aneta1651.1751.17
70Gluzman Łukasz950.5150.51
70Betka Bartosz950.5150.51
72Dobień Artur1749.0549.05
73Stasik-Makowska Ewelina1847.0447.04
74Standziak Justyna2645.4645.46
75Tomczak Daniel1945.1545.15
75Marcinkowski Michał1945.1545.15
77Nadera Michał2743.8243.82
78Justyna Moska2043.3543.35
78Bigosiński Piotr2043.3543.35
80Szymon Jerczyński1439.8839.88
81Bąk Małgorzata2338.5338.53
82Kamil Rogalski1538.1638.16
82Niechciał Mateusz1538.1638.16
84Krawczyk Mateusz2437.0837.08
84Firfas Rafał2437.0837.08
86Albert Paweł1636.5536.55
87Babis Waldemar2535.735.7
88Trzeciak Joanna2634.434.4
89Popłonyk Lidia2733.1633.16
90Garcarek Ewelina Szamałek2831.9831.98
91Augustyn Katarzyna2930.8630.86

Miejsce GraczTrzej Królowie Squasha - Kalisz
06-01-2016
Turniej Urodzinowy Tomek Glaza
23-01-2016
Love is in the R
13-02-2016
Mistrzostwa Południowej Wielkopolski vol. 4
13-03-2016
Kwietniowe Poplątanie
03-05-2016
Finał Mistrzostw Południowej Wielkopolski
15-05-2016
TURNIEJ im. BABCI FELICJI
28-01-2017
5 lat sieczenia
28-10-2017
NEW YEAR'S CHALLENGE
27-01-2018
40-te urodziny Łukasza
24-03-2018
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Standziak Justyna11403103.913109.843137.31491.06
2Trendak Olga2116.162138.15274.68328.99
3Sawicka Agnieszka11402153.5293.5
4Bela Agata588.89495.47488.31272.67
5Polak Ewa495.472116.16447.73259.37
6Chocaj Joanna570.484126.15196.64
7Stasik-Makowska Ewelina1185185
7Tomaszewska Sylwia1185185
9Garcarek Ewelina Szamałek588.89655.12144.01
10Dobień Izabela3103.91103.91
11Płaczek Aldona1100100
12Bąk Małgorzata359.3859.38
13Joanna Trzeciak538.138.1
14Oliwia Kaczmarek629.7929.79