Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15
34"07'Teichert Michał2
Gnitecki Przemysław1
33"06'Jaworski Jakub1
Nowisz Wojciech3
32"24'Kurek Michał3
Ratigowski Marcin2
32"08'Popko Łukasz1
Pieńkowski Krzysztof3
31"05'Mikuła Grzegorz2
Pietrzak Dariusz1
29"40'Gnitecki Przemysław2
Szymczak Marcin1
29"37'Michałowski Krzysztof1
Popko Łukasz2
28"53'Wojtecki Aleksander2
Hrycaj Marcin1
28"19'Multan Grzegorz2
Kaczyński Emil1
27"27'Nowisz Wojciech3
Pieńkowski Krzysztof1
33"41'Michnowska Katarzyna2
Ryńska Barbara3
26"34'Rzeszutko Małgorzata1
Honkisz Agnieszka3
25"00'Wilińska Joanna1
Sopińska Patrycja3
22"07'Ryńska Barbara2
Nowak Joanna1
21"49'Świerczyńska Monika0
Kaniewska Emilia3
21"48'Świerczyńska Monika0
Rzeszutko Małgorzata3
19"59'Honkisz Agnieszka3
Kaniewska Emilia0
18"35'Kuczkowska Anna1
Wilińska Joanna2
18"22'Ryńska Barbara0
Świerczyńska Monika3
16"56'Nowak Joanna0
Honkisz Agnieszka3
25"43'Kwiatkowski Karol3
Jakubiec Antoni2
19"03'Kazanowski Nikodem1
Kwiatkowski Karol3
18"47'Kwiatkowski Karol0
Binasik Antoni3
17"23'Jakubiec Antoni3
Zimecka Weronika0
17"02'Zimecka Weronika0
Binasik Antoni3
14"34'Kazanowski Nikodem3
Nowakowski Maksymilian0
14"29'Zimecka Weronika3
Campbell Bruno0
13"23'Kazanowski Nikodem3
Campbell Bruno0
10"42'Jakubiec Antoni3
Nowakowski Maksymilian0
40"43'Kuc Krzysztof3
Binasik Antoni2
27"54'Nagalski Jakub1
Zimecki Jakub3
25"14'Sienkiewicz Michał3
Nagalski Jakub2
20"06'Kuc Krzysztof3
Sienkiewicz Michał1
18"42'Misztal Hubert0
Nagalski Jakub3
13"40'Kuc Krzysztof0
Zimecki Jakub3
11"59'Binasik Antoni3
Misztal Hubert0
27"02'Nagalski Jakub1
Zimecki Jakub3
22"22'Nagalski Jakub1
Puzio Kuba3
18"56'Puzio Kuba3
Zimecki Jakub0
16"45'Puzio Kuba3
Nowakowski Maksymilian0
16"30'Nagalski Jakub3
Nowakowski Maksymilian0
11"58'Zimecki Jakub3
Nowakowski Maksymilian0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15
Gnitecki Przemysław109"42'
Popko Łukasz109"05'
Ratigowski Marcin108"56'
Pietrzak Dariusz101"52'
Teichert Michał99"52'
Kwiatkowski Grzegorz99"46'
Mikuła Grzegorz99"31'
Wojtecki Aleksander97"40'
Szymczak Marcin97"40'
Pieńkowski Krzysztof93"18'
Rynska Barbara74"03'
Świerczyńska Monika62"59'
Nowak Joanna60"20'
Rzeszutko Małgorzata52"51'
Honkisz Agnieszka52"30'
Sopińska Patrycja52"18'
Kaniewska Emilia46"31'
Wilińska Joanna43"26'
Kuczkowska Anna36"22'
Michnowska Katarzyna35"28'
Kwiatkowski Karol54"47'
Jakubiec Antek43"46'
Zimecka Weronika40"00'
Kazanowski Nikodem39"42'
Binasik Antoni29"37'
Campbell Bruno23"21'
Nowakowski Maksymilian20"19'
Kuc Krzysztof61"17'
Nagalski Jakub57"19'
Binasik Antoni42"38'
Sienkiewicz Michał36"04'
Zimecki Jakub33"17'
Misztal Hubert24"25'
Nagalski Jakub56"25'
Zimecki Jakub50"59'
Puzio Kuba50"13'
Nowakowski Maksymilian38"29'

Czas setów: 40 godz 33 min 57 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

1796 min 38 s

14"13'
1 set
Mikuła Grzegorz2
Pietrzak Dariusz1
13"51'
4 set
Jaworski Jakub1
Nowisz Wojciech3
12"44'
1 set
Fajfer Tomasz0
Popko Łukasz2
12"24'
1 set
Fajfer Tomasz0
Mikuła Grzegorz2
12"14'
2 set
Multan Grzegorz0
Gnitecki Przemysław2
11"47'
2 set
Sienkiewicz Piotr2
Słowikowski Andrzej1
11"36'
2 set
Multan Grzegorz2
Kaczyński Emil1
11"11'
1 set
Teichert Michał2
Gnitecki Przemysław1
11"07'
3 set
Gnitecki Przemysław1
Wojtecki Aleksander2
11"05'
1 set
Pietrzak Dariusz2
Samociuk Jacek0

286 min

8"18'
1 set
Świerczyńska Monika0
Rzeszutko Małgorzata3
7"59'
1 set
Ryńska Barbara2
Nowak Joanna1
6"52'
2 set
Świerczyńska Monika0
Kaniewska Emilia3
6"40'
3 set
Ryńska Barbara2
Nowak Joanna1
6"34'
1 set
Egeman Anna0
Nowak Joanna3
6"34'
2 set
Nowak Joanna0
Kowalik Katarzyna2
6"27'
1 set
Michnowska Katarzyna2
Ryńska Barbara3
6"17'
4 set
Rzeszutko Małgorzata1
Honkisz Agnieszka3
6"14'
3 set
Honkisz Agnieszka3
Kaniewska Emilia0
6"03'
2 set
Nowak Joanna0
Honkisz Agnieszka3

125 min 46 s

7"55'
1 set
Zimecka Weronika0
Binasik Antoni3
6"26'
1 set
Zimecka Weronika3
Campbell Bruno0
6"23'
1 set
Jakubiec Antoni3
Zimecka Weronika0
6"12'
2 set
Kazanowski Nikodem1
Kwiatkowski Karol3
5"59'
1 set
Kwiatkowski Karol0
Binasik Antoni3
5"11'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Campbell Bruno0
5"10'
1 set
Kwiatkowski Karol3
Jakubiec Antoni2
5"10'
3 set
Kwiatkowski Karol0
Binasik Antoni3
5"03'
2 set
Kwiatkowski Karol0
Binasik Antoni3
4"25'
4 set
Kazanowski Nikodem1
Kwiatkowski Karol3

127 min 30 s

12"22'
1 set
Kuc Krzysztof3
Binasik Antoni2
9"08'
5 set
Kuc Krzysztof3
Binasik Antoni2
7"02'
1 set
Nagalski Jakub1
Zimecki Jakub3
6"21'
4 set
Nagalski Jakub1
Zimecki Jakub3
5"44'
3 set
Misztal Hubert0
Nagalski Jakub3
5"03'
1 set
Misztal Hubert0
Nagalski Jakub3
4"57'
3 set
Sienkiewicz Michał3
Nagalski Jakub2
4"44'
3 set
Kuc Krzysztof3
Binasik Antoni2
4"44'
2 set
Misztal Hubert0
Nagalski Jakub3
4"35'
5 set
Sienkiewicz Michał3
Nagalski Jakub2

98 min 3 s

7"55'
2 set
Puzio Kuba3
Zimecki Jakub0
7"45'
3 set
Nagalski Jakub1
Zimecki Jakub3
6"30'
4 set
Nagalski Jakub1
Zimecki Jakub3
5"59'
2 set
Puzio Kuba3
Nowakowski Maksymilian0
5"26'
2 set
Nagalski Jakub1
Zimecki Jakub3
5"19'
3 set
Puzio Kuba3
Nowakowski Maksymilian0
5"09'
2 set
Nagalski Jakub1
Puzio Kuba3
5"03'
3 set
Nagalski Jakub1
Puzio Kuba3
4"44'
3 set
Nagalski Jakub3
Nowakowski Maksymilian0
4"38'
3 set
Puzio Kuba3
Zimecki Jakub0

Małych punktów: 7863

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

5520

Nowisz Wojciech169
Teichert Michał150
Kwiatkowski Grzegorz149
Pieńkowski Krzysztof149
Jaworski Jakub147
Santos Alex147
Ratigowski Marcin147
Kurek Michał146
Multan Grzegorz144
Kaczyński Emil138

1030

Rynska Barbara124
Świerczyńska Monika110
Honkisz Agnieszka110
Rzeszutko Małgorzata99
Sopińska Patrycja98
Kaniewska Emilia94
Nowak Joanna89
Wilińska Joanna77
Kuczkowska Anna66
Michnowska Katarzyna64

494

Kwiatkowski Karol113
Jakubiec Antek111
Kazanowski Nikodem90
Binasik Antoni66
Zimecka Weronika63
Campbell Bruno26
Nowakowski Maksymilian25

465

Kuc Krzysztof109
Nagalski Jakub108
Binasik Antoni86
Zimecki Jakub71
Sienkiewicz Michał70
Misztal Hubert21

354

Puzio Kuba108
Nagalski Jakub103
Zimecki Jakub94
Nowakowski Maksymilian49

Wszystkich rozegranych setów: 445

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

311

57

30

27

20


Wszystkich rozegranych meczów: 169

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

128

19

9

7

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15
11.82'
1 set
Gwóźdź Marcin1
Chiziak Jacek2
12.27'
2 set
Łuniewski Robert0
Rogalski Artur2
13.45'
2 set
Chiziak Jacek0
Santos Alex2
13.73'
1 set
Giemza Mikołaj2
Łuniewski Robert0
15.45'
1 set
Samociuk Jacek0
Nowisz Wojciech2
15.55'
2 set
Gawryluk Olaf2
Ostrowski Jakub0
15.73'
2 set
Multan Grzegorz2
Leżuch Grzegorz1
16.27'
1 set
Podleś Dawid0
Rogalski Artur2
16.36'
1 set
Łuniewski Robert0
Rogalski Artur2
16.55'
1 set
Fordoński Jakub1
Słowikowski Andrzej2
12.36'
2 set
Sopińska Patrycja0
Rzeszutko Małgorzata3
15.00'
2 set
Sopińska Patrycja0
Kowalik Katarzyna2
15.18'
3 set
Nowak Joanna0
Honkisz Agnieszka3
15.91'
3 set
Świerczyńska Monika3
Kuczkowska Anna0
18.27'
1 set
Wilińska Joanna1
Sopińska Patrycja3
18.64'
3 set
Egeman Anna0
Nowak Joanna3
18.91'
3 set
Kowalik Katarzyna0
Kaniewska Emilia3
19.91'
1 set
Ryńska Barbara1
Sopińska Patrycja2
20.00'
1 set
Wilińska Joanna0
Egeman Anna2
21.82'
2 set
Świerczyńska Monika3
Kuczkowska Anna0
13.45'
3 set
Zimecka Weronika0
Binasik Antoni3
14.18'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Campbell Bruno0
15.00'
1 set
Jakubiec Antoni3
Nowakowski Maksymilian0
15.18'
3 set
Zimecka Weronika3
Campbell Bruno0
15.73'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Campbell Bruno0
15.82'
3 set
Jakubiec Antoni3
Nowakowski Maksymilian0
16.27'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Nowakowski Maksymilian0
16.55'
2 set
Zimecka Weronika0
Binasik Antoni3
18.00'
2 set
Kwiatkowski Karol3
Jakubiec Antoni2
18.82'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Nowakowski Maksymilian0
13.55'
4 set
Sienkiewicz Michał3
Nagalski Jakub2
15.73'
2 set
Binasik Antoni3
Misztal Hubert0
16.00'
1 set
Binasik Antoni3
Misztal Hubert0
16.82'
3 set
Binasik Antoni3
Misztal Hubert0
19.09'
1 set
Kuc Krzysztof0
Zimecki Jakub3
19.55'
4 set
Kuc Krzysztof3
Binasik Antoni2
20.18'
4 set
Kuc Krzysztof3
Sienkiewicz Michał1
20.36'
3 set
Kuc Krzysztof0
Zimecki Jakub3
21.18'
1 set
Sienkiewicz Michał3
Nagalski Jakub2
21.36'
3 set
Kuc Krzysztof3
Sienkiewicz Michał1
15.64'
2 set
Zimecki Jakub3
Nowakowski Maksymilian0
16.09'
3 set
Zimecki Jakub3
Nowakowski Maksymilian0
19.09'
1 set
Puzio Kuba3
Nowakowski Maksymilian0
20.09'
1 set
Nagalski Jakub1
Puzio Kuba3
21.36'
1 set
Zimecki Jakub3
Nowakowski Maksymilian0
22.75'
1 set
Puzio Kuba3
Zimecki Jakub0
24.18'
4 set
Nagalski Jakub1
Puzio Kuba3
24.36'
1 set
Nagalski Jakub1
Zimecki Jakub3
25.09'
1 set
Nagalski Jakub3
Nowakowski Maksymilian0
25.18'
2 set
Nagalski Jakub3
Nowakowski Maksymilian0

Decyzji sędziowskich: 84 (1.1%)

Stroke 19
22.6%
Let 64
76.2%
Nolet 1
1.2%

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11
26 41.9%
0-26-0
Sienkiewicz Piotr0
Gawryluk Olaf2
6 7.8%
5-1-0
Sienkiewicz Piotr2
Słowikowski Andrzej1
5 9.1%
1-4-0
Włodarczyk Szymon2
Jurek Sławomir1
4 6.8%
1-3-0
Sienkiewicz Leszek2
Wnuk Michał1
4 9.5%
2-2-0
Multan Grzegorz0
Gnitecki Przemysław2
3 7.9%
2-1-0
Daniluk Rafał2
Janasiewicz Robert0
3 7.9%
0-3-0
Fajfer Tomasz0
Popko Łukasz2
3 6.7%
3-0-0
Fordoński Jakub1
Słowikowski Andrzej2
2 4.2%
1-1-0
Multan Grzegorz2
Leżuch Grzegorz1
2 5.6%
0-2-0
Kaczyński Emil2
Stanosz Michał0
2 3.9%
1-0-1
Świerczyńska Monika0
Rzeszutko Małgorzata3
14 17.9%
0-14-0
Kazanowski Nikodem1
Kwiatkowski Karol3
1 1.8%
1-0-0
Kwiatkowski Karol0
Binasik Antoni3
1 1%
0-1-0
Kwiatkowski Karol3
Jakubiec Antoni2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0