Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU11OU13OU15
53"08'Nowisz Wojciech3
Stachowski Łukasz1
35"43'Stachowski Łukasz3
Kondratowicz Łukasz2
30"59'Włodarczyk Szymon1
Prokop Piotr2
29"27'Gnitecki Przemysław1
Pieńkowski Krzysztof2
27"30'Teichert Michał1
Wróbel Michał2
27"21'Nowisz Wojciech0
Kischel Julian3
27"05'Wojtecki Aleksander2
Zieliński Marcin1
26"00'Gnitecki Przemysław2
Bakuła Wojciech1
26"00'Sienkiewicz Piotr2
Barański Rafał1
25"48'Hrycaj Marcin2
Wojtecki Aleksander0
42"20'Buczkowska Ewa3
Rzeszutko Małgorzata2
37"02'Grzechowiak Dorota2
Kornowska Małgorzata3
27"51'Grzechowiak Dorota3
Buczkowska Ewa1
22"52'Kowalik Katarzyna1
Świerczyńska Monika2
22"25'Kornowska Małgorzata3
Kaniewska Emilia0
21"11'Rzeszutko Małgorzata0
Kornowska Małgorzata3
20"16'Ryńska Barbara1
Świerczyńska Monika2
17"38'Obukowicz Monika0
Rzeszutko Małgorzata3
15"00'Buczkowska Ewa3
Świerczyńska Monika0
14"47'Nowak Joanna0
Grzechowiak Dorota2
23"28'Nowakowski Maksymilian2
Winter Alex3
20"23'Jakubiec Antoni3
Kazanowski Nikodem1
17"06'Campbell Bruno0
Wilk Joanna3
15"09'Wilk Joanna0
Nowakowski Maksymilian3
14"40'Kazanowski Nikodem3
Wilk Joanna0
14"26'Winter Alex0
Binasik Antoni3
14"16'Kazanowski Nikodem3
Winter Alex0
12"01'Jakubiec Antoni0
Binasik Antoni3
9"44'Campbell Bruno0
Jakubiec Antoni3
23"23'Kuc Krzysztof3
Sienkiewicz Michał0
22"22'Nagalski Jakub3
Binasik Antoni1
21"47'Binasik Antoni1
Sienkiewicz Michał3
20"37'Jakubiec Antoni3
Kazanowski Nikodem1
17"53'Nagalski Jakub0
Kuc Krzysztof3
16"18'Kuc Krzysztof3
Jakubiec Antoni0
11"53'Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
'Misztal HubertW
Nagalski Jakub3
33"02'Puzio Kuba2
Sienkiewicz Michał3
28"18'Nagalski Jakub1
Puzio Kuba3
19"46'Sienkiewicz Michał3
Kuc Krzysztof0
17"32'Puzio Kuba3
Kuc Krzysztof0
15"27'Nagalski Jakub0
Kuc Krzysztof3
15"02'Nagalski Jakub0
Sienkiewicz Michał3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU11OU13OU15
Stachowski Łukasz120"19'
Busliuk Vlad98"44'
Nowisz Wojciech96"08'
Gnitecki Przemysław95"59'
Wojtecki Aleksander95"53'
Kondratowicz Łukasz93"47'
Włodarczyk Szymon92"26'
Pieńkowski Krzysztof90"41'
Prokop Piotr87"43'
Hrycaj Marcin85"07'
Grzechowiak Dorota75"20'
Buczkowska Ewa73"56'
Kornowska Małgorzata73"16'
Rzeszutko Małgorzata67"32'
Świerczyńska Monika58"28'
Kowalik Katarzyna51"40'
Obukowicz Monika41"56'
Kaniewska Emilia39"07'
Nowak Joanna30"44'
Dąbrowska Iwona29"41'
Winter Alex41"29'
Wilk Joanna40"51'
Kazanowski Nikodem40"35'
Jakubiec Antek32"24'
Nowakowski Maksymilian30"57'
Campbell Bruno22"34'
Binasik Antoni20"38'
Kuc Krzysztof48"06'
Binasik Antoni46"11'
Sienkiewicz Michał37"17'
Nagalski Jakub32"45'
Jakubiec Antek29"26'
Kazanowski Nikodem27"19'
Puzio Kuba65"31'
Sienkiewicz Michał56"41'
Nagalski Jakub47"21'
Kuc Krzysztof42"11'

Czas setów: 36 godz. 41 min 50 s

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

1553 min 21 s

14"19'
1 set
Mader Florian0
Stachowski Łukasz2
14"16'
2 set
Busliuk Vlad2
Ryfa Natalia0
13"52'
1 set
Hrycaj Marcin2
Wojtecki Aleksander0
13"33'
4 set
Nowisz Wojciech3
Stachowski Łukasz1
13"08'
2 set
Nowisz Wojciech3
Stachowski Łukasz1
12"46'
3 set
Gnitecki Przemysław1
Pieńkowski Krzysztof2
12"07'
1 set
Grzeczyński Michał0
Zieliński Marcin2
11"57'
3 set
Nowisz Wojciech3
Stachowski Łukasz1
11"50'
2 set
Włodarczyk Szymon1
Prokop Piotr2
10"39'
2 set
Gnitecki Przemysław2
Hrycaj Marcin1

317 min 21 s

9"42'
1 set
Buczkowska Ewa3
Rzeszutko Małgorzata2
9"30'
5 set
Grzechowiak Dorota2
Kornowska Małgorzata3
7"55'
2 set
Rzeszutko Małgorzata0
Kornowska Małgorzata3
7"23'
2 set
Nowak Joanna0
Grzechowiak Dorota2
7"07'
2 set
Buczkowska Ewa3
Rzeszutko Małgorzata2
7"05'
3 set
Kowalik Katarzyna1
Świerczyńska Monika2
6"55'
1 set
Kowalik Katarzyna2
Dąbrowska Iwona0
6"53'
1 set
Ryńska Barbara1
Świerczyńska Monika2
6"48'
3 set
Kornowska Małgorzata3
Kaniewska Emilia0
6"44'
4 set
Buczkowska Ewa3
Rzeszutko Małgorzata2

114 min 44 s

6"54'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Wilk Joanna0
6"27'
1 set
Campbell Bruno0
Wilk Joanna3
4"57'
2 set
Winter Alex0
Binasik Antoni3
4"56'
3 set
Wilk Joanna0
Nowakowski Maksymilian3
4"26'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Winter Alex0
4"25'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Wilk Joanna0
4"24'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Winter Alex0
4"23'
2 set
Campbell Bruno0
Wilk Joanna3
4"18'
3 set
Jakubiec Antoni3
Kazanowski Nikodem1
4"12'
4 set
Nowakowski Maksymilian2
Winter Alex3

110 min 32 s

10"53'
1 set
Kuc Krzysztof3
Sienkiewicz Michał0
6"07'
1 set
Nagalski Jakub0
Kuc Krzysztof3
5"21'
1 set
Jakubiec Antoni3
Kazanowski Nikodem1
5"14'
3 set
Kuc Krzysztof3
Jakubiec Antoni0
5"09'
1 set
Nagalski Jakub3
Binasik Antoni1
5"02'
3 set
Kuc Krzysztof3
Sienkiewicz Michał0
4"57'
4 set
Nagalski Jakub3
Binasik Antoni1
4"51'
3 set
Nagalski Jakub0
Kuc Krzysztof3
4"48'
2 set
Binasik Antoni1
Sienkiewicz Michał3
4"32'
4 set
Binasik Antoni1
Sienkiewicz Michał3

105 min 52 s

9"28'
5 set
Puzio Kuba2
Sienkiewicz Michał3
7"46'
3 set
Nagalski Jakub1
Puzio Kuba3
6"28'
1 set
Sienkiewicz Michał3
Kuc Krzysztof0
6"27'
2 set
Puzio Kuba2
Sienkiewicz Michał3
5"52'
4 set
Nagalski Jakub1
Puzio Kuba3
5"27'
2 set
Sienkiewicz Michał3
Kuc Krzysztof0
5"15'
2 set
Puzio Kuba3
Kuc Krzysztof0
4"55'
2 set
Nagalski Jakub1
Puzio Kuba3
4"51'
1 set
Nagalski Jakub0
Sienkiewicz Michał3
4"51'
1 set
Nagalski Jakub1
Puzio Kuba3

Małych punktów: 7011

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

4661

Stachowski Łukasz163
Busliuk Vlad140
Pieńkowski Krzysztof139
Włodarczyk Szymon136
Kischel Julian134
Nowisz Wojciech134
Zieliński Piotr130
Kondratowicz Łukasz125
Kwiatkowski Grzegorz124
Mader Florian123

1029

Buczkowska Ewa138
Grzechowiak Dorota137
Kornowska Małgorzata134
Rzeszutko Małgorzata98
Świerczyńska Monika95
Kowalik Katarzyna71
Obukowicz Monika68
Kaniewska Emilia63
Nowak Joanna58
Rynska Barbara45

495

Kazanowski Nikodem96
Jakubiec Antek87
Winter Alex76
Nowakowski Maksymilian72
Binasik Antoni66
Wilk Joanna65
Campbell Bruno33

422

Kuc Krzysztof99
Binasik Antoni93
Jakubiec Antek65
Sienkiewicz Michał65
Nagalski Jakub60
Kazanowski Nikodem40

404

Puzio Kuba134
Sienkiewicz Michał116
Kuc Krzysztof79
Nagalski Jakub75

Wszystkich rozegranych setów: 399

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

262

62

30

24

21


Wszystkich rozegranych meczów: 158

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

113

23

9

7

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU11OU13OU15
13.82'
1 set
Fordoński Jakub2
Wróbel Wojciech0
15.18'
3 set
Maryniak Mateusz1
Kramp Cezary2
15.36'
1 set
Włodarczyk Szymon2
Zieliński Marcin0
15.45'
2 set
Wróbel Wojciech0
Pieńkowski Krzysztof2
15.45'
2 set
Podleś Dawid2
Maryniak Mateusz0
16.09'
1 set
Kaczyński Emil2
Barański Rafał0
16.55'
2 set
Sienkiewicz Piotr0
Stachowski Łukasz2
16.82'
1 set
Prokop Piotr0
Jankowski Marek2
16.82'
1 set
Piskórz Tomasz2
Maryniak Mateusz0
17.00'
1 set
Kulik Tomasz2
Pietrzak Dariusz0
14.55'
2 set
Kornowska Małgorzata2
Prokop Karolina0
15.82'
2 set
Buczkowska Ewa2
Czaińska Kamila0
16.27'
1 set
Buczkowska Ewa2
Czaińska Kamila0
16.82'
1 set
Nowak Joanna2
Sopińska Patrycja0
17.27'
1 set
Buczkowska Ewa3
Świerczyńska Monika0
17.27'
1 set
Kowalik Katarzyna0
Grzechowiak Dorota3
18.82'
1 set
Obukowicz Monika0
Kaniewska Emilia2
18.91'
1 set
Kornowska Małgorzata2
Prokop Karolina0
19.55'
1 set
Dąbrowska Iwona2
Czaińska Kamila0
19.64'
3 set
Buczkowska Ewa3
Świerczyńska Monika0
11.64'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Wilk Joanna0
12.00'
1 set
Winter Alex0
Binasik Antoni3
13.55'
2 set
Campbell Bruno0
Jakubiec Antoni3
14.00'
3 set
Campbell Bruno0
Jakubiec Antoni3
14.18'
2 set
Nowakowski Maksymilian2
Winter Alex3
14.91'
1 set
Campbell Bruno0
Jakubiec Antoni3
16.27'
1 set
Jakubiec Antoni0
Binasik Antoni3
16.64'
3 set
Jakubiec Antoni0
Binasik Antoni3
17.18'
4 set
Jakubiec Antoni3
Kazanowski Nikodem1
18.45'
3 set
Nowakowski Maksymilian2
Winter Alex3
16.55'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
18.09'
4 set
Jakubiec Antoni3
Kazanowski Nikodem1
18.27'
3 set
Binasik Antoni1
Sienkiewicz Michał3
18.36'
2 set
Jakubiec Antoni3
Kazanowski Nikodem1
19.91'
2 set
Kuc Krzysztof3
Jakubiec Antoni0
20.36'
3 set
Nagalski Jakub3
Binasik Antoni1
20.82'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
21.00'
2 set
Nagalski Jakub0
Kuc Krzysztof3
22.36'
2 set
Nagalski Jakub3
Binasik Antoni1
22.82'
2 set
Kuc Krzysztof3
Sienkiewicz Michał0
16.36'
2 set
Nagalski Jakub0
Sienkiewicz Michał3
19.00'
2 set
Nagalski Jakub0
Kuc Krzysztof3
21.00'
1 set
Puzio Kuba3
Kuc Krzysztof0
21.18'
3 set
Nagalski Jakub0
Sienkiewicz Michał3
22.45'
4 set
Puzio Kuba2
Sienkiewicz Michał3
22.91'
3 set
Puzio Kuba2
Sienkiewicz Michał3
23.45'
1 set
Nagalski Jakub0
Kuc Krzysztof3
23.55'
1 set
Puzio Kuba2
Sienkiewicz Michał3
24.18'
3 set
Nagalski Jakub0
Kuc Krzysztof3
24.25'
1 set
Nagalski Jakub1
Puzio Kuba3

Decyzji sędziowskich: 57 (0.8%)

Stroke 12
21.1%
Let 44
77.2%
Nolet 1
1.8%

OPENDAMSKAOU11OU15
4 10.8%
4-0-0
Gnitecki Przemysław0
Kondratowicz Łukasz2
3 8.3%
3-0-0
Kondratowicz Łukasz2
Jankowski Marek0
2 3.3%
0-2-0
Busliuk Vlad2
Pietrzak Dariusz1
2 3.5%
0-2-0
Gnitecki Przemysław2
Hrycaj Marcin1
2 5.9%
0-2-0
Prokop Piotr0
Kwiatkowski Grzegorz2
2 5%
0-2-0
Michałowski Krzysztof2
Ratigowski Marcin0
2 3.4%
1-1-0
Nowisz Wojciech0
Kischel Julian3
1 2.7%
0-1-0
Hrycaj Marcin2
Piskórz Tomasz0
1 3.1%
0-1-0
Prokop Piotr0
Jankowski Marek2
1 2.2%
0-1-0
Piskórz Tomasz2
Noetzel Tomasz0
1 1.9%
0-1-0
Ryńska Barbara1
Świerczyńska Monika2
30 41.7%
0-29-1
Kazanowski Nikodem3
Wilk Joanna0
1 1.9%
1-0-0
Kazanowski Nikodem3
Winter Alex0
1 1.1%
1-0-0
Nagalski Jakub1
Puzio Kuba3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0