Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
49"31'Mader Florian3
Popko Łukasz2
42"21'Karwowski Marcin3
Mader Florian2
40"34'Karwowski Marcin1
Nowisz Wojciech3
37"04'Multan Grzegorz1
Ratigowski Marcin2
29"29'Zieliński Piotr1
Soszka Stefan2
28"38'Fajfer Tomasz1
Wróbel Michał2
28"33'Karwowski Marcin2
Jankowski Marek1
27"23'Multan Grzegorz1
Kwiatkowski Grzegorz2
27"15'Kramp Cezary1
Garcia del Pozo Angel2
26"47'Daniluk Rafał1
Nowak Piotr2
38"08'Nowak Joanna2
Honkisz Agnieszka3
31"02'Egeman Anna2
Sopińska Patrycja3
30"55'Kaniewska Emilia1
Honkisz Agnieszka3
29"46'Wilińska Joanna3
Egeman Anna2
27"24'Budrewicz Monika3
Wilińska Joanna1
25"33'Wilińska Joanna0
Ryńska Barbara3
25"15'Ryńska Barbara1
Sopińska Patrycja3
18"28'Egeman Anna0
Nowak Joanna3
16"35'Budrewicz Monika0
Kaniewska Emilia3
11"12'Ryńska Barbara0
Kaniewska Emilia3
20"53'Wilk Joanna3
Campbell Bruno0
16"15'Binasik Antoni3
Krysiak Karol0
15"29'Kazanowski Nikodem3
Winter Alex0
15"20'Winter Alex3
Wilk Joanna0
13"52'Campbell Bruno0
Kazanowski Nikodem3
13"21'Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
11"13'Winter Alex0
Krysiak Karol3
15"19'Fordoński Aleksander3
Krysiak Leon0
14"54'Fordoński Aleksander3
Sienkiewicz Michał0
14"19'Sienkiewicz Michał3
Binasik Antoni0
13"42'Binasik Antoni0
Krysiak Leon3
12"05'Kazanowski Nikodem0
Sienkiewicz Michał3
11"24'Krysiak Karol3
Kazanowski Nikodem0
10"50'Fordoński Aleksander3
Krysiak Karol0
'Binasik Antoni3
Misztal HubertW
'Szcześniak JanW
Krysiak Leon3
34"54'Sienkiewicz Piotr3
Fordoński Aleksander2
26"41'Ostrowski Jakub1
Fordoński Aleksander3
22"38'Ostrowski Jakub3
Sienkiewicz Michał1
22"30'Janasiewicz Robert0
Fordoński Jakub3
21"13'Janasiewicz Robert3
Sienkiewicz Michał1
19"47'Fordoński Aleksander0
Fordoński Jakub3
18"07'Sienkiewicz Piotr0
Janasiewicz Robert3
'Puzio KubaW
Sienkiewicz Piotr3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
Karwowski Marcin116"02'
Mader Florian113"25'
Multan Grzegorz103"16'
Soszka Stefan95"57'
Popko Łukasz95"16'
Fajfer Tomasz94"28'
Kwiatkowski Grzegorz91"36'
Ratigowski Marcin88"28'
Pieńkowski Krzysztof85"08'
Daniluk Rafał83"24'
Wilińska Joanna67"38'
Honkisz Agnieszka65"46'
Egeman Anna62"58'
Nowak Joanna57"04'
Sopińska Patrycja51"19'
Rynska Barbara50"03'
Kaniewska Emilia47"41'
Budrewicz Monika44"55'
Kazanowski Nikodem34"00'
Winter Alex32"26'
Wilk Joanna28"03'
Campbell Bruno27"23'
Binasik Antoni23"43'
Krysiak Karol21"29'
Fordoński Aleksander36"33'
Sienkiewicz Michał34"11'
Krysiak Leon25"07'
Binasik Antoni23"06'
Krysiak Karol20"25'
Kazanowski Nikodem20"04'
Fordoński Aleksander69"55'
Janasiewicz Robert52"55'
Sienkiewicz Piotr46"16'
Ostrowski Jakub39"40'
Fordoński Jakub37"48'
Sienkiewicz Michał34"28'

Czas setów: 34 godz. 4 min 48 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

1517 min 20 s

17"02'
1 set
Zieliński Piotr1
Soszka Stefan2
14"00'
1 set
Multan Grzegorz1
Ratigowski Marcin2
12"46'
1 set
Busliuk Vlad0
Pieńkowski Krzysztof2
12"21'
4 set
Karwowski Marcin1
Nowisz Wojciech3
11"58'
2 set
Pieńkowski Krzysztof0
Wróbel Michał2
11"31'
1 set
Karwowski Marcin2
Jankowski Marek1
11"26'
2 set
Busliuk Vlad0
Kwiatkowski Grzegorz2
11"23'
1 set
Mader Florian3
Popko Łukasz2
11"03'
1 set
Fajfer Tomasz1
Wróbel Michał2
11"02'
2 set
Kramp Cezary1
Garcia del Pozo Angel2

223 min 42 s

10"36'
3 set
Wilińska Joanna0
Ryńska Barbara3
10"12'
1 set
Kaniewska Emilia1
Honkisz Agnieszka3
8"00'
4 set
Nowak Joanna2
Honkisz Agnieszka3
7"29'
1 set
Nowak Joanna2
Honkisz Agnieszka3
7"20'
1 set
Egeman Anna2
Sopińska Patrycja3
6"32'
3 set
Budrewicz Monika3
Wilińska Joanna1
6"06'
5 set
Nowak Joanna2
Honkisz Agnieszka3
6"04'
2 set
Nowak Joanna2
Honkisz Agnieszka3
5"57'
2 set
Budrewicz Monika3
Wilińska Joanna1
5"53'
1 set
Wilińska Joanna0
Ryńska Barbara3

83 min 32 s

6"44'
1 set
Wilk Joanna3
Campbell Bruno0
6"26'
3 set
Campbell Bruno0
Kazanowski Nikodem3
5"53'
2 set
Wilk Joanna3
Campbell Bruno0
4"52'
2 set
Binasik Antoni3
Krysiak Karol0
4"19'
1 set
Winter Alex3
Wilk Joanna0
4"12'
3 set
Binasik Antoni3
Krysiak Karol0
4"09'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Winter Alex0
4"07'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Winter Alex0
4"04'
2 set
Winter Alex3
Wilk Joanna0
3"58'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Winter Alex0

79 min 43 s

5"55'
1 set
Fordoński Aleksander3
Sienkiewicz Michał0
4"54'
3 set
Fordoński Aleksander3
Krysiak Leon0
4"39'
2 set
Fordoński Aleksander3
Krysiak Leon0
4"19'
3 set
Binasik Antoni0
Krysiak Leon3
4"13'
3 set
Sienkiewicz Michał3
Binasik Antoni0
4"01'
1 set
Sienkiewicz Michał3
Binasik Antoni0
3"53'
1 set
Fordoński Aleksander3
Krysiak Leon0
3"45'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Sienkiewicz Michał3
3"45'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Sienkiewicz Michał3
3"45'
2 set
Fordoński Aleksander3
Sienkiewicz Michał0

140 min 31 s

9"01'
3 set
Janasiewicz Robert0
Fordoński Jakub3
7"36'
1 set
Fordoński Aleksander0
Fordoński Jakub3
7"29'
5 set
Sienkiewicz Piotr3
Fordoński Aleksander2
6"39'
1 set
Sienkiewicz Piotr0
Janasiewicz Robert3
6"39'
2 set
Sienkiewicz Piotr3
Fordoński Aleksander2
6"21'
3 set
Ostrowski Jakub1
Fordoński Aleksander3
6"05'
4 set
Sienkiewicz Piotr3
Fordoński Aleksander2
5"58'
4 set
Ostrowski Jakub1
Fordoński Aleksander3
5"41'
1 set
Janasiewicz Robert0
Fordoński Jakub3
5"35'
2 set
Janasiewicz Robert0
Fordoński Jakub3

Małych punktów: 6378

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

4437

Mader Florian163
Karwowski Marcin161
Multan Grzegorz144
Soszka Stefan141
Nowisz Wojciech140
Fajfer Tomasz134
Kwiatkowski Grzegorz132
Popko Łukasz130
Daniluk Rafał129
Bakuła Wojciech129

784

Honkisz Agnieszka129
Egeman Anna103
Nowak Joanna102
Kaniewska Emilia102
Sopińska Patrycja100
Wilińska Joanna97
Rynska Barbara77
Budrewicz Monika74

353

Kazanowski Nikodem85
Binasik Antoni66
Winter Alex61
Krysiak Karol54
Wilk Joanna52
Campbell Bruno35

316

Fordoński Aleksander99
Sienkiewicz Michał79
Krysiak Leon47
Krysiak Karol40
Kazanowski Nikodem28
Binasik Antoni23

488

Fordoński Aleksander104
Janasiewicz Robert100
Ostrowski Jakub75
Sienkiewicz Piotr73
Sienkiewicz Michał69
Fordoński Jakub67

Wszystkich rozegranych setów: 360

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

247

45

21

21

26


Wszystkich rozegranych meczów: 134

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

101

12

7

7

7


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
15.18'
1 set
Pietrzak Dariusz0
Kondratowicz Łukasz2
15.45'
1 set
Ratigowski Marcin0
Nowisz Wojciech2
15.73'
1 set
Nowisz Wojciech3
Popko Łukasz0
15.91'
2 set
Pietrzak Dariusz0
Kondratowicz Łukasz2
16.82'
1 set
Sienkiewicz Leszek1
Pietrzak Sebastian2
16.82'
1 set
Busłowski Leszek2
Pietrzak Sebastian1
17.55'
1 set
Bakuła Wojciech2
Kawalec Ireneusz0
17.55'
1 set
Pieńkowski Krzysztof2
Rogalski Artur1
17.64'
3 set
Busłowski Leszek2
Pietrzak Sebastian1
18.00'
3 set
Sienkiewicz Piotr1
Pietrzak Sebastian2
13.09'
2 set
Honkisz Agnieszka3
Sopińska Patrycja0
13.27'
1 set
Honkisz Agnieszka3
Sopińska Patrycja0
15.00'
2 set
Ryńska Barbara0
Kaniewska Emilia3
15.36'
1 set
Ryńska Barbara0
Kaniewska Emilia3
17.64'
3 set
Ryńska Barbara0
Kaniewska Emilia3
19.00'
3 set
Honkisz Agnieszka3
Sopińska Patrycja0
20.91'
1 set
Wilińska Joanna3
Egeman Anna2
21.09'
4 set
Egeman Anna2
Sopińska Patrycja3
21.36'
2 set
Egeman Anna2
Sopińska Patrycja3
21.73'
3 set
Nowak Joanna2
Honkisz Agnieszka3
11.91'
1 set
Campbell Bruno0
Kazanowski Nikodem3
13.27'
2 set
Campbell Bruno0
Kazanowski Nikodem3
14.55'
1 set
Winter Alex0
Krysiak Karol3
15.18'
3 set
Winter Alex0
Krysiak Karol3
16.55'
2 set
Winter Alex0
Krysiak Karol3
18.18'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
18.18'
3 set
Winter Alex3
Wilk Joanna0
19.18'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
20.27'
3 set
Wilk Joanna3
Campbell Bruno0
21.09'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
13.09'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Sienkiewicz Michał3
15.45'
1 set
Krysiak Karol3
Kazanowski Nikodem0
17.36'
2 set
Fordoński Aleksander3
Krysiak Karol0
17.36'
2 set
Sienkiewicz Michał3
Binasik Antoni0
17.45'
3 set
Fordoński Aleksander3
Sienkiewicz Michał0
18.73'
1 set
Fordoński Aleksander3
Krysiak Karol0
19.64'
2 set
Krysiak Karol3
Kazanowski Nikodem0
19.82'
2 set
Binasik Antoni0
Krysiak Leon3
19.82'
3 set
Fordoński Aleksander3
Krysiak Karol0
20.36'
1 set
Binasik Antoni0
Krysiak Leon3
21.27'
3 set
Ostrowski Jakub3
Sienkiewicz Michał1
21.64'
4 set
Janasiewicz Robert3
Sienkiewicz Michał1
22.27'
3 set
Janasiewicz Robert3
Sienkiewicz Michał1
22.91'
2 set
Sienkiewicz Piotr0
Janasiewicz Robert3
22.91'
2 set
Janasiewicz Robert3
Sienkiewicz Michał1
23.45'
2 set
Ostrowski Jakub3
Sienkiewicz Michał1
23.82'
1 set
Ostrowski Jakub3
Sienkiewicz Michał1
23.82'
2 set
Fordoński Aleksander0
Fordoński Jakub3
24.73'
1 set
Janasiewicz Robert3
Sienkiewicz Michał1
25.00'
1 set
Ostrowski Jakub1
Fordoński Aleksander3

Decyzji sędziowskich: 81 (1,3%)

Stroke 21
25,9%
Let 58
71,6%
Nolet 2
2,5%

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
17 23,6%
4-13-0
Multan Grzegorz1
Ratigowski Marcin2
5 10,6%
0-5-0
Fajfer Tomasz2
Królewski Edward0
4 11,8%
2-2-0
Gorzelak Piotr2
Multan Grzegorz0
3 4,8%
0-3-0
Łuniewski Robert2
Staszkiewicz Jakub1
3 7,9%
3-0-0
Soszka Stefan0
Szymczak Marcin2
3 8,1%
0-3-0
Busłowski Leszek2
Słowikowski Andrzej0
3 5,6%
0-3-0
Pieńkowski Krzysztof1
Kondratowicz Łukasz2
3 8,3%
0-3-0
Garcia del Pozo Angel0
Gorzelak Piotr2
2 3,9%
1-1-0
Ratigowski Marcin2
Teichert Michał1
2 5%
1-1-0
Nowak Piotr0
Soszka Stefan2
11 12,5%
4-7-0
Kaniewska Emilia1
Honkisz Agnieszka3
2 2,1%
2-0-0
Wilińska Joanna3
Egeman Anna2
2 4,9%
1-1-0
Winter Alex0
Krysiak Karol3
1 1,5%
1-0-0
Wilk Joanna3
Campbell Bruno0
1 2,1%
0-1-0
Kazanowski Nikodem0
Sienkiewicz Michał3
1 2,3%
0-1-0
Sienkiewicz Michał3
Binasik Antoni0
2 3,6%
0-1-1
Sienkiewicz Piotr0
Janasiewicz Robert3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0