Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJuniorska
38"32'Bąkowski Rafał3
Michalak Radosław2
35"31'Michalak Radosław1
Łukasik Patryk3
33"49'Sapierzyński Robert3
Łukasik Patryk1
30"15'Gorczyca Paweł1
Grabowski Michał2
29"45'Kaźmierczak Kacper2
Tarsalewski Rafał1
25"14'Michalak Radosław2
Małgorzaciak Paweł1
25"11'Suwalski Hubert1
Janiszewski Paweł2
24"57'Gorczyca Paweł2
Filipczak Arkadiusz1
24"30'Bąkowski Rafał2
Witkowski Rafał0
24"21'Pawlik Marcin2
Mankiewicz Michał1
13"05'Czerwińska Iwona1
Lejman Maja1
12"32'Zawistowicz Donata1
Lejman Maja1
11"55'Ong Nicole0
Owczarek Małgorzata2
11"20'Krawentek Małgorzata1
Walczak Joanna1
10"54'Zawistowicz Donata0
Ong Nicole2
10"53'Ong Nicole1
Czerwińska Iwona1
10"01'Sula Ewelina0
Lejman Maja2
9"54'Czerwińska Iwona0
Owczarek Małgorzata2
9"04'Ong Nicole2
Sula Ewelina0
8"54'Zawistowicz Donata0
Czerwińska Iwona2
28"08'Kalejaiye Timothy2
Augustyniak Michał3
17"17'Augustyniak Michał0
Kolenda Łukasz3
13"11'Przybyłek Jakub0
Augustyniak Michał3
12"29'Kalejaiye Timothy3
Przybyłek Jakub0
10"41'Przybyłek Jakub0
Kolenda Łukasz3
10"24'Kalejaiye Timothy0
Kolenda Łukasz3
'Chmielewski Kacper0
Augustyniak Michał3
'Chmielewski Kacper1
Hibner Michał3
'Chmielewski Kacper3
Kośliński Jan0
'Czapelski Remigiusz1
Przybyłek Jakub3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJuniorska
Michalak Radosław108"15'
Łukasik Patryk102"04'
Bąkowski Rafał91"00'
Gorczyca Paweł80"27'
Grabowski Michał76"59'
Sapierzyński Robert76"45'
Tarsalewski Rafał70"39'
Zielak Jarosław69"44'
Kaźmierczak Kacper68"30'
Borowczyński Przemysław65"03'
Lejman Maja63"28'
Czerwińska Iwona61"52'
Ong Nicole58"50'
Owczarek Małgorzata57"29'
Zawistowicz Donata53"31'
Walczak Joanna50"07'
Sula Ewelina49"47'
Krawentek Małgorzata49"44'
Augustyniak Michał46"25'
Kalejaiye Timothy41"31'
Kolenda Łukasz30"55'
Przybyłek Jakub28"37'

Czas setów: 18 godz. 26 min 30 s

OPENDAMSKAJuniorska

810 min 22 s

15"53'
2 set
Bąkowski Rafał2
Witkowski Rafał0
10"50'
1 set
Michalak Radosław1
Łukasik Patryk3
10"39'
2 set
Gorczyca Paweł2
Filipczak Arkadiusz1
10"20'
3 set
Bąkowski Rafał3
Michalak Radosław2
10"15'
3 set
Kaźmierczak Kacper2
Tarsalewski Rafał1
10"13'
3 set
Sapierzyński Robert3
Łukasik Patryk1
10"05'
2 set
Michalak Radosław2
Gorczyca Paweł0
9"49'
3 set
Gorczyca Paweł1
Grabowski Michał2
9"30'
3 set
Pawłowski Adam2
Borowczyński Przemysław1
9"25'
2 set
Gorczyca Paweł1
Grabowski Michał2

222 min 24 s

6"27'
1 set
Zawistowicz Donata1
Lejman Maja1
6"24'
2 set
Czerwińska Iwona1
Lejman Maja1
6"21'
1 set
Czerwińska Iwona1
Lejman Maja1
5"49'
1 set
Ong Nicole0
Owczarek Małgorzata2
5"39'
2 set
Sula Ewelina0
Lejman Maja2
5"21'
2 set
Ong Nicole1
Czerwińska Iwona1
5"10'
2 set
Zawistowicz Donata0
Ong Nicole2
5"08'
2 set
Krawentek Małgorzata1
Walczak Joanna1
5"05'
2 set
Czerwińska Iwona0
Owczarek Małgorzata2
4"56'
1 set
Zawistowicz Donata0
Owczarek Małgorzata2

73 min 44 s

6"25'
1 set
Augustyniak Michał0
Kolenda Łukasz3
5"24'
1 set
Kalejaiye Timothy2
Augustyniak Michał3
4"45'
1 set
Kalejaiye Timothy3
Przybyłek Jakub0
4"40'
2 set
Augustyniak Michał0
Kolenda Łukasz3
4"33'
4 set
Kalejaiye Timothy2
Augustyniak Michał3
4"29'
5 set
Kalejaiye Timothy2
Augustyniak Michał3
3"51'
3 set
Kalejaiye Timothy3
Przybyłek Jakub0
3"49'
3 set
Przybyłek Jakub0
Augustyniak Michał3
3"46'
3 set
Kalejaiye Timothy2
Augustyniak Michał3
3"41'
2 set
Kalejaiye Timothy2
Augustyniak Michał3

Małych punktów: 4884

OPENDAMSKAJuniorska

2507

Michalak Radosław156
Sapierzyński Robert152
Łukasik Patryk149
Bąkowski Rafał143
Tarsalewski Rafał118
Grabowski Michał115
Gwóźdź Marcin114
Borowczyński Przemysław107
Polinceusz Dariusz106
Zielak Jarosław104

874

Owczarek Małgorzata154
Ong Nicole141
Czerwińska Iwona139
Lejman Maja133
Zawistowicz Donata122
Krawentek Małgorzata78
Walczak Joanna69
Sula Ewelina38

1503

Augustyniak Michał243
Kolenda Łukasz232
Kalejaiye Timothy226
Czapelski Remigiusz176
Hibner Michał174
Przybyłek Jakub169
Chmielewski Kacper160
Kośliński Jan123

Wszystkich rozegranych setów: 284

OPENDAMSKAJuniorska

139

56

89


Wszystkich rozegranych meczów: 112

OPENDAMSKAJuniorska

56

28

28


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJuniorska
0.58'
2 set
Tarsalewski Rafał2
Przybyłek Paweł0
1.09'
1 set
Tarsalewski Rafał2
Przybyłek Paweł0
16.82'
1 set
Polinceusz Dariusz2
Przybyłek Paweł0
18.55'
2 set
Radecki Michał0
Małgorzaciak Paweł2
18.91'
3 set
Grabowski Michał1
Gwóźdź Marcin2
19.09'
3 set
Gorczyca Paweł2
Filipczak Arkadiusz1
19.36'
1 set
Pawłowski Adam2
Mościcki Artur0
20.00'
1 set
Kucharski Marcin0
Grabowski Michał2
20.00'
2 set
Pawłowski Adam2
Mościcki Artur0
20.09'
3 set
Polinceusz Dariusz1
Sapierzyński Robert2
11.45'
1 set
Zawistowicz Donata2
Walczak Joanna0
12.09'
2 set
Zawistowicz Donata2
Walczak Joanna0
13.36'
1 set
Sula Ewelina0
Krawentek Małgorzata2
14.27'
2 set
Sula Ewelina0
Krawentek Małgorzata2
14.55'
1 set
Zawistowicz Donata2
Krawentek Małgorzata0
15.00'
2 set
Ong Nicole2
Walczak Joanna0
15.00'
2 set
Sula Ewelina0
Czerwińska Iwona2
15.36'
2 set
Sula Ewelina0
Owczarek Małgorzata2
15.64'
2 set
Zawistowicz Donata2
Krawentek Małgorzata0
15.64'
1 set
Sula Ewelina0
Owczarek Małgorzata2
9.82'
2 set
Przybyłek Jakub0
Kolenda Łukasz3
11.82'
2 set
Kalejaiye Timothy3
Przybyłek Jakub0
13.09'
1 set
Przybyłek Jakub0
Kolenda Łukasz3
13.45'
2 set
Kalejaiye Timothy0
Kolenda Łukasz3
16.00'
1 set
Przybyłek Jakub0
Augustyniak Michał3
17.36'
1 set
Kalejaiye Timothy0
Kolenda Łukasz3
17.55'
3 set
Kalejaiye Timothy0
Kolenda Łukasz3
17.91'
3 set
Augustyniak Michał0
Kolenda Łukasz3
18.64'
2 set
Przybyłek Jakub0
Augustyniak Michał3
19.00'
3 set
Przybyłek Jakub0
Kolenda Łukasz3

Decyzji sędziowskich: 12 (0,3%)

Stroke 7
58,3%
Let 5
41,7%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
3 7,5%
3-0-0
Zielak Jarosław2
Wasik Piotr0
2 6,7%
0-2-0
Pawłowski Adam0
Łukasik Patryk2
2 3,4%
0-2-0
Michalak Radosław2
Małgorzaciak Paweł1
1 1,9%
1-0-0
Mościcki Artur1
Tarsalewski Rafał2
1 2,6%
1-0-0
Kaźmierczak Kacper0
Łukasik Patryk2
1 2,6%
1-0-0
Zawistowicz Donata0
Ong Nicole2
1 2,7%
0-1-0
Ong Nicole0
Owczarek Małgorzata2
1 3,6%
1-0-0
Walczak Joanna0
Czerwińska Iwona2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0