Kielecka Liga Squash - GRUDZIEŃ

Grupa A

Miejsce Gracz1 kolejka grudzień2 kolejka grudzień3 kolejka grudzień4 kolejka grudzieńSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Giemza Mikołaj117117117--3615334500
2Kowal Michał3132153131164214431490
3Leżuch Grzegorz215--4112152821330480
4Wróbel Waldemar48562133132924426470
5Pędzik Grzegorz65312--551734317460
6Zieliński Fabian5549566300415450
7Jelonek Grzegorz706463481140412440

Grupa B

Miejsce Gracz1 kolejka grudzień2 kolejka grudzień3 kolejka grudzień4 kolejka grudzieńSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Siatkowski Paweł117116118--3613335430
2Kumański Łukasz214313215483819429420
4Ciesielski Maciej48214--3132624327400
3Gajda Michał57493122143022426410
5Pawlik Artur6758--1152226323390
6Kołodziej Marcin70--49571237316380
7Obara Adam310------1033113370

Grupa C

Miejsce Gracz1 kolejka grudzień2 kolejka grudzień3 kolejka grudzień4 kolejka grudzieńSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Rak Paweł11841211521400433360
2Karpeta Sebastian2132132131174013430350
4Sieradzan Michał--116412--2027228330
3Krysiak Grzegorz312312313583422425340
5Pacewicz Adam4957--4102034319320
6Nowak Tomasz58--643111733319310
7Wojtasiewicz Arkadiusz----56--43816300

Grupa D

Miejsce Gracz1 kolejka grudzień2 kolejka grudzień3 kolejka grudzień4 kolejka grudzieńSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Orzechowski Tomasz115215114118469433290
2Kowalczyk Dariusz313117214--3316331280
4Pawłowski Łukasz--49562152229324260
3Gredka Norbert410311311--2323322270
5Trybulak Paweł2145847--2226322250
6Grot Marcin--63753121433317240
7Żółtowski Marcin58--66--1135214230

Grupa E

Miejsce Gracz1 kolejka grudzień2 kolejka grudzień3 kolejka grudzień4 kolejka grudzieńSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Sawicz Daniel--313117118349335220
2Góra Piotr1185631141000429210
3Durło Sławomir--4102132142818327200
4Nalepa Piotr21572593122725427190
5Urbański Krzysztof--116----1224116180
6Met Andrzej--214----1026114170
7Szulwic Rafał--62410--929212160

Grupa F

Miejsce Gracz1 kolejka grudzień2 kolejka grudzień3 kolejka grudzień4 kolejka grudzieńSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Skawiński Jan115115115115400430150
2Kibortt Anna21129210--2318321140
3Graczkowski Paweł6336392122222421130
4Świetlik Martyna384547392324417120
5Kieres Monika546554--113039110
6Surdyk Jakub4455----73229100