Kielecka Liga Squash - PAŹDZIERNIK

Grupa A

Miejsce Gracz1 kolejka październik2 kolejka październik3 kolejka październik4 kolejka październikSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Giemza Mikołaj117--1171183612335500
2Leżuch Grzegorz--118216582916334490
3Pędzik Grzegorz216213--482726329480
4Siatkowski Paweł31131255382726423470
6Kowal Michał----3122111725223450
5Kumański Łukasz41041049662628420460
7Obara Adam--576471938311440

Grupa B

Miejsce Gracz1 kolejka październik2 kolejka październik3 kolejka październik4 kolejka październikSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Wróbel Waldemar--1183121173315335430
2Zieliński Fabian117214--31200331420
3Sieradzan Michał214--2144112825328410
4Jelonek Grzegorz57491142123223426400
6Ciesielski Maciej311310--601529321380
5Gajda Michał4959--582029318390
7Dybała Wojciech6563411701436416370

Grupa C

Miejsce Gracz1 kolejka październik2 kolejka październik3 kolejka październik4 kolejka październikSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Pawlik Artur117117214116467434360
2Rak Paweł213--11621300329350
4Wojtasiewicz Arkadiusz67311312642631423330
3Kołodziej Marcin3114114103113222422340
5Karpeta Sebastian4821258572727420320
6Orzechowski Tomasz5757--731337314310
7Pacewicz Adam7065--491038314300

Grupa D

Miejsce Gracz1 kolejka październik2 kolejka październik3 kolejka październik4 kolejka październikSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Nowak Tomasz663131173123821430290
3Krysiak Grzegorz311114--1163217330270
2Kowalczyk Dariusz213214--2153219329280
4Gredka Norbert58--2144102328324260
5Pawelczyk Krzysztof113411--701828324250
6Milner Kamil7256314631936420240
7Sawicz Daniel41065--571629317230

Grupa E

Miejsce Gracz1 kolejka październik2 kolejka październik3 kolejka październik4 kolejka październikSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Trybulak Paweł117581161164313433220
2Pawłowski Łukasz2151143134104119429210
3Zawadzki Łukasz--2132142122924327200
4Grot Marcin310312483113125423190
5Przytuła Bartosz4941166582528420180
6Góra Piotr5863566400414170
7Kibortt Anna6472707274646160

Grupa F

Miejsce Gracz1 kolejka październik2 kolejka październik3 kolejka październik4 kolejka październikSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Nalepa Piotr115117--1143417332150
2Sękowski Mariusz662141154123620429140
3Kieres Monika312572142123523426130
4Świetlik Martyna21347410582929423120
5Pragiel Dariusz49310--3122530322110
6Motyl Mirosław5667314642733421100
7Szymański Jacek727157719434990