Kielecka Liga Squash - LISTOPAD

Grupa A

Miejsce Gracz1 kolejka listopad2 kolejka listopad3 kolejka listopad4 kolejka listopadSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Leżuch Grzegorz--1182151183412336500
2Giemza Mikołaj118--1172153415335490
3Pędzik Grzegorz49213--3102330323480
4Zieliński Fabian21466574800422470
5Wróbel Waldemar3115749572628420460
6Kumański Łukasz5831066712034418450
7Siatkowski Paweł--4939641734318440

Grupa B

Miejsce Gracz1 kolejka listopad2 kolejka listopad3 kolejka listopad4 kolejka listopadSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Kowal Michał212113115115395430430
4Obara Adam112----2121721224400
2Jelonek Grzegorz46212310542422422420
3Gajda Michał--48211461824319410
5Pawlik Artur5639--361526315390
6Rak Paweł39--466200315380

Grupa C

Miejsce Gracz1 kolejka listopad2 kolejka listopad3 kolejka listopad4 kolejka listopadSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Ciesielski Maciej215213117--3419332370
2Kołodziej Marcin315115214--3219330360
4Karpeta Sebastian55311--1172427328340
5Wojtasiewicz Arkadiusz11558--4102427325330
3Nowak Tomasz654103113123127423350
7Orzechowski Tomasz7072572131636420310
6Kowalczyk Dariusz4864411582329419320

Grupa D

Miejsce Gracz1 kolejka listopad2 kolejka listopad3 kolejka listopad4 kolejka listopadSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
2Pacewicz Adam1163121163104115432290
1Krysiak Grzegorz213214--1183115332300
3Gredka Norbert410115314--2923329280
4Trybulak Paweł584102154103426425270
5Pawłowski Łukasz31166--2122329323260
6Żółtowski Marcin--56495101933319250
7Pawelczyk Krzysztof65------44015240

Grupa E

Miejsce Gracz1 kolejka listopad2 kolejka listopad3 kolejka listopad4 kolejka listopadSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Milner Kamil118215117--3614335230
2Grot Marcin214115215117439432220
5Met Andrzej311----2141829225190
3Przytuła Bartosz574114113133023424210
4Nalepa Piotr410--3114102328321200
7Sawicz Daniel--313----1037113170
6Sękowski Mariusz635656561434412180

Grupa F

Miejsce Gracz1 kolejka listopad2 kolejka listopad3 kolejka listopad4 kolejka listopadSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Góra Piotr12012112121600442160
2Osóbka Magdalena219218--1173713337150
3Świetlik Martyna4123152183144017433140
4Motyl Mirosław--411314--1832225130
5Surdyk Jakub----4134121732225120
6Kieres Monika--510--5101430220110
7Kibortt Anna315------1032115100
8Pragiel Dariusz59------6361990