Kielecka Liga Squash - STYCZEŃ

Grupa A

Miejsce Gracz1 kolejka styczeń2 kolejka styczeń3 kolejka styczeń4 kolejka styczeńSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
3Giemza Mikołaj--118118--2416236480
1Kowal Michał1183123121174110435500
2Leżuch Grzegorz--2142152153114330490
5Siatkowski Paweł312----4101628222460
6Kumański Łukasz21557----1528222450
4Wróbel Waldemar--4949581927318470
7Pędzik Grzegorz------310730110440

Grupa B

Miejsce Gracz1 kolejka styczeń2 kolejka styczeń3 kolejka styczeń4 kolejka styczeńSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Ciesielski Maciej115117114214429432430
4Pawlik Artur312--561152426327400
2Gajda Michał213213313--2922326420
3Kołodziej Marcin59312213--2626325410
5Karpeta Sebastian494114114103125422390
6Rak Paweł--576531400321380
7Krysiak Grzegorz65--71571040312370

Grupa C

Miejsce Gracz1 kolejka styczeń2 kolejka styczeń3 kolejka styczeń4 kolejka styczeńSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Obara Adam115115--1153010330360
2Sieradzan Michał212212114--2613326350
3Orzechowski Tomasz393756492323418340
4Pacewicz Adam464538392224417330
5Dybała Wojciech5354211--1427315320
6Gredka Norbert606246291432415310

Grupa D

Miejsce Gracz1 kolejka styczeń2 kolejka styczeń3 kolejka styczeń4 kolejka styczeńSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Wojtasiewicz Arkadiusz591141171154115432300
2Nowak Tomasz115214213633421429290
3Misiuda Karol410643132143125427280
5Trybulak Paweł312--563132430325260
4Pawłowski Łukasz2123124114123622424270
6Żółtowski Marcin6541271--1338317250
7Sawicz Daniel--5762561240313240

Grupa E

Miejsce Gracz1 kolejka styczeń2 kolejka styczeń3 kolejka styczeń4 kolejka styczeńSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Grot Marcin11819125375343230
2Durło Sławomir39282232813332220
3Nalepa Piotr493202011229210
4Góra Piotr21471000224200
6Giemza Maciek465161512222180
5Skawiński Jan56376111822318190
7Graczkowski Paweł71504161326317170
8Świetlik Martyna8981419160
9Kibortt Anna6321013150
10Januchta Michał9331713140
11Motyl Mirosław10221812130

Grupa F

Miejsce Gracz1 kolejka styczeń2 kolejka styczeń3 kolejka styczeń4 kolejka styczeńSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S