Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
40"29'Hemmerling Piotr3
Atras Przemysław0
38"18'Rusek Stanisław3
Gnitecki Przemysław1
29"15'Pieńkowski Krzysztof3
Michalczuk Paweł1
28"41'Ratigowski Marcin2
Majcher Jakub1
27"51'Ratka Łukasz1
Cyran Dariusz2
26"12'Rusek Stanisław3
Szymczak Marcin0
25"07'Czapka Paweł1
Banasiak Tomasz2
24"51'Czapka Paweł2
Gusachek Alexander1
24"51'Hrycaj Marcin0
Szymczak Marcin3
24"42'Ratka Łukasz0
Gnitecki Przemysław3
28"22'Woronko Anna3
Egeman Anna1
17"28'Matowicka Magdalena3
Egeman Anna0
16"50'Matowicka Magdalena3
Woronko Anna0
15"23'Kaniewska Emilia3
Woronko Anna0
13"55'Matowicka Magdalena0
Kaniewska Emilia3
12"04'Kaniewska Emilia3
Egeman Anna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Rusek Stanisław103"02'
Cyran Dariusz93"39'
Hemmerling Piotr92"30'
Ratigowski Marcin92"11'
Szymczak Marcin91"09'
Ratka Łukasz88"21'
Atras Przemysław85"19'
Banasiak Tomasz81"22'
Michalczuk Paweł79"36'
Kucza Przemysław70"36'
Woronko Anna49"59'
Egeman Anna46"57'
Matowicka Magdalena40"26'
Kaniewska Emilia33"56'

Czas setów: 18 godz. 17 min 17 s

OPENDAMSKA

1011 min 38 s

15"15'
1 set
Hemmerling Piotr3
Atras Przemysław0
11"43'
3 set
Ratigowski Marcin2
Majcher Jakub1
11"08'
2 set
Hemmerling Piotr3
Atras Przemysław0
10"40'
2 set
Rusek Stanisław3
Gnitecki Przemysław1
10"18'
2 set
Dymel Krzysztof2
Ratka Łukasz0
10"08'
3 set
Hemmerling Piotr3
Atras Przemysław0
10"07'
2 set
Czapka Paweł2
Gusachek Alexander1
10"05'
3 set
Ratka Łukasz1
Cyran Dariusz2
9"55'
1 set
Kucza Przemysław1
Cyran Dariusz2
9"30'
2 set
Rogalski Bartłomiej0
Gusachek Alexander2

85 min 39 s

6"34'
1 set
Woronko Anna3
Egeman Anna1
5"59'
2 set
Woronko Anna3
Egeman Anna1
5"38'
3 set
Woronko Anna3
Egeman Anna1
5"33'
1 set
Matowicka Magdalena3
Woronko Anna0
5"24'
2 set
Matowicka Magdalena3
Egeman Anna0
5"17'
2 set
Matowicka Magdalena0
Kaniewska Emilia3
5"09'
4 set
Woronko Anna3
Egeman Anna1
4"38'
2 set
Kaniewska Emilia3
Woronko Anna0
4"36'
3 set
Matowicka Magdalena3
Egeman Anna0
4"26'
1 set
Matowicka Magdalena3
Egeman Anna0

Małych punktów: 3313

OPENDAMSKA

2991

Hemmerling Piotr154
Rusek Stanisław146
Cyran Dariusz131
Banasiak Tomasz130
Pieńkowski Krzysztof128
Ratigowski Marcin125
Szymczak Marcin124
Atras Przemysław121
Michalczuk Paweł115
Kowalik Maciej114

322

Kaniewska Emilia99
Matowicka Magdalena82
Woronko Anna76
Egeman Anna65

Wszystkich rozegranych setów: 192

OPENDAMSKA

173

19


Wszystkich rozegranych meczów: 74

OPENDAMSKA

68

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.27'
2 set
Hrycaj Marcin0
Pieńkowski Krzysztof2
0.64'
2 set
Kowalik Maciej2
Ratka Łukasz1
6.00'
2 set
Kowalik Maciej2
Michalczuk Paweł0
14.27'
2 set
Mierniczek Łukasz0
Kazakou Maksim2
15.91'
2 set
Czapka Paweł0
Hemmerling Piotr2
15.91'
2 set
Michałowski Krzysztof2
Mierniczek Łukasz0
16.73'
1 set
Kowalik Maciej2
Kazakou Maksim0
17.27'
1 set
Fajfer Tomasz2
Opęchowski Tomasz0
17.73'
3 set
Ratigowski Marcin1
Hrycaj Marcin3
18.18'
1 set
Czapka Paweł0
Hemmerling Piotr2
13.64'
1 set
Kaniewska Emilia3
Egeman Anna0
16.91'
2 set
Kaniewska Emilia3
Egeman Anna0
17.64'
1 set
Matowicka Magdalena0
Kaniewska Emilia3
19.27'
3 set
Matowicka Magdalena0
Kaniewska Emilia3
19.55'
3 set
Kaniewska Emilia3
Egeman Anna0
21.73'
3 set
Kaniewska Emilia3
Woronko Anna0
21.73'
3 set
Matowicka Magdalena3
Woronko Anna0
22.27'
1 set
Kaniewska Emilia3
Woronko Anna0
24.09'
2 set
Matowicka Magdalena3
Woronko Anna0
24.18'
1 set
Matowicka Magdalena3
Egeman Anna0

Decyzji sędziowskich: 17 (0,5%)

Stroke 7
41,2%
Let 9
52,9%
Nolet 1
5,9%

OPENDAMSKA
3 5%
3-0-0
Czapka Paweł2
Gusachek Alexander1
1 1,7%
0-1-0
Ratka Łukasz0
Gnitecki Przemysław3
5 9,1%
2-3-0
Pieńkowski Krzysztof0
Atras Przemysław3
1 1,8%
1-0-0
Ratigowski Marcin1
Michalczuk Paweł2
1 1,8%
0-0-1
Hrycaj Marcin2
Parciak Krzysztof1
1 2%
0-1-0
Ratigowski Marcin1
Hrycaj Marcin3
1 2,6%
0-1-0
Opęchowski Tomasz0
Czapka Paweł2
2 5,6%
0-2-0
Sienkiewicz Leszek0
Pieńkowski Krzysztof2
1 3%
1-0-0
Rogalski Bartłomiej0
Ratka Łukasz2
1 2%
0-1-0
Matowicka Magdalena3
Woronko Anna0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0