Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
50"37'Rusek Stanisław1
Krysiak Leon2
42"03'Krysiak Leon1
Gnitecki Przemysław3
40"06'Rudnik Sylwester1
Majcher Jakub2
35"08'Pieńkowski Krzysztof1
Gnitecki Przemysław3
30"32'Ratigowski Marcin2
Szcześniak Marcin1
29"46'Pieńkowski Krzysztof3
Choma Damian1
26"34'Piskórz Tomasz2
Rudnik Sylwester1
25"29'Janiszewski Paweł1
Grzelakowski Marek2
25"19'Dymel Krzysztof2
Fajfer Tomasz1
25"00'Sosnowiec Adam1
Winter Alex2
34"36'Kaniewska Emilia3
Buczkowska Ewa2
29"50'Kaniewska Emilia2
Witkowska Dominika3
27"30'Owczarek Małgorzata3
Pozlewicz Anna1
26"22'Pozlewicz Anna1
Kaniewska Emilia3
23"06'Sypniewska Małgorzata2
Sopińska Patrycja1
17"56'Sypniewska Małgorzata0
Owczarek Małgorzata3
17"11'Egeman Anna1
Gajowniczek Joanna2
16"58'Egeman Anna2
Jędrzejczak Kamila1
16"57'Sypniewska Małgorzata1
Michnowska Katarzyna2
16"53'Matowicka Magdalena1
Gajowniczek Joanna2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Krysiak Leon110"56'
Gnitecki Przemysław105"08'
Pieńkowski Krzysztof101"54'
Rusek Stanisław91"33'
Rudnik Sylwester86"29'
Bakuła Wojciech86"23'
Ratigowski Marcin82"50'
Dymel Krzysztof79"02'
Stypa Maciej78"51'
Stanosz Michał77"36'
Kaniewska Emilia79"07'
Pozlewicz Anna60"45'
Sypniewska Małgorzata57"29'
Owczarek Małgorzata55"40'
Buczkowska Ewa53"57'
Egeman Anna52"28'
Witkowska Dominika51"13'
Sopińska Patrycja50"10'
Gajowniczek Joanna44"06'
Borowska Ludmiła42"40'

Czas setów: 29 godz. 46 min 42 s

OPENDAMSKA

1373 min 34 s

18"01'
1 set
Rusek Stanisław1
Krysiak Leon2
14"48'
3 set
Rusek Stanisław1
Krysiak Leon2
14"31'
2 set
Rusek Stanisław1
Krysiak Leon2
14"26'
1 set
Rudnik Sylwester1
Majcher Jakub2
13"12'
2 set
Piskórz Tomasz0
Multan Grzegorz2
12"08'
3 set
Rudnik Sylwester1
Majcher Jakub2
11"49'
2 set
Piskórz Tomasz2
Rudnik Sylwester1
11"31'
3 set
Pieńkowski Krzysztof1
Gnitecki Przemysław3
11"14'
2 set
Krysiak Leon1
Gnitecki Przemysław3
11"07'
3 set
Ratigowski Marcin2
Szcześniak Marcin1

413 min 8 s

7"45'
1 set
Sypniewska Małgorzata2
Sopińska Patrycja1
7"29'
1 set
Pozlewicz Anna1
Kaniewska Emilia3
7"21'
3 set
Sypniewska Małgorzata2
Sopińska Patrycja1
6"57'
5 set
Kaniewska Emilia3
Buczkowska Ewa2
6"51'
2 set
Jędrzejczak Kamila0
Sikora Magdalena2
6"28'
2 set
Sypniewska Małgorzata1
Michnowska Katarzyna2
6"15'
3 set
Kaniewska Emilia3
Buczkowska Ewa2
6"14'
2 set
Sopińska Patrycja2
Borowska Ludmiła0
6"10'
2 set
Buczkowska Ewa0
Wilińska Joanna2
6"09'
3 set
Owczarek Małgorzata3
Pozlewicz Anna1

Małych punktów: 5528

OPENDAMSKA

3925

Schweertman Piëdro143
Gnitecki Przemysław143
Pieńkowski Krzysztof141
Bakuła Wojciech139
Stanosz Michał137
Krysiak Leon129
Zieliński Piotr128
Hemmerling Piotr126
Cyran Dariusz117
Rusek Stanisław117

1603

Kaniewska Emilia156
Witkowska Dominika137
Pozlewicz Anna121
Owczarek Małgorzata108
Egeman Anna105
Sopińska Patrycja100
Buczkowska Ewa99
Borowska Ludmiła87
Pleśniarska Jarosława85
Gajowniczek Joanna83

Wszystkich rozegranych setów: 317

OPENDAMSKA

221

96


Wszystkich rozegranych meczów: 128

OPENDAMSKA

92

36


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
15.00'
2 set
Stanosz Michał2
Winter Alex1
15.09'
2 set
Hrycaj Marcin1
Rusek Stanisław2
15.45'
2 set
Zieliński Piotr2
Szymański Paweł1
15.91'
3 set
Gnitecki Przemysław0
Schweertman Piëdro3
17.09'
1 set
Pieńkowski Krzysztof1
Gnitecki Przemysław3
17.45'
1 set
Szymański Paweł0
Michałowski Krzysztof2
17.82'
2 set
Szostek Michał0
Spoljar Domagoj2
17.91'
2 set
Szymczak Marcin2
Krysiak Leon0
18.27'
1 set
Gnitecki Przemysław2
Dymel Krzysztof0
18.82'
1 set
Cyran Dariusz2
Sikora Sławomir0
14.64'
2 set
Kaniewska Emilia2
Żebrowska Karolina0
14.91'
2 set
Matowicka Magdalena0
Buczkowska Ewa2
15.73'
2 set
Pleśniarska Jarosława0
Witkowska Dominika2
15.82'
1 set
Owczarek Małgorzata0
Witkowska Dominika3
16.36'
3 set
Pozlewicz Anna3
Michnowska Katarzyna0
16.45'
2 set
Borowska Ludmiła0
Sikora Magdalena2
16.45'
1 set
Owczarek Małgorzata2
Borowska Ludmiła0
16.73'
2 set
Pleśniarska Jarosława0
Woronko Anna2
16.91'
1 set
Egeman Anna0
Pozlewicz Anna2
17.18'
1 set
Pleśniarska Jarosława0
Witkowska Dominika2

Decyzji sędziowskich: 46 (0,8%)

Stroke 21
45,7%
Let 25
54,3%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
2 3,3%
0-2-0
Stanosz Michał1
Dymel Krzysztof2
6 12,2%
4-2-0
Stanosz Michał2
Winter Alex1
4 8,3%
2-2-0
Piskórz Tomasz0
Multan Grzegorz2
6 14,3%
1-5-0
Michałowski Krzysztof2
Dymel Krzysztof0
3 7,3%
2-1-0
Szymczak Marcin2
Multan Grzegorz0
4 11,1%
0-4-0
Cierzuch Bartosz0
Choma Damian2
1 2,8%
1-0-0
Zieliński Piotr0
Pieńkowski Krzysztof2
1 2,9%
0-1-0
Gnitecki Przemysław2
Dymel Krzysztof0
3 9,4%
2-1-0
Waryszak Sławomir0
Szymański Paweł2
1 3,2%
1-0-0
Grzelakowski Marek0
Hemmerling Piotr2
5 5,2%
2-3-0
Kaniewska Emilia2
Witkowska Dominika3
3 3,9%
3-0-0
Pozlewicz Anna1
Kaniewska Emilia3
1 2,1%
0-1-0
Matowicka Magdalena1
Gajowniczek Joanna2
6 14%
3-3-0
Jędrzejczak Kamila0
Sikora Magdalena2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0