Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
64"43'Pełczyński Adam3
Nowisz Wojciech2
30"51'Grzelakowski Marek2
Strulak Robert1
30"00'Multan Grzegorz2
Grzelakowski Marek1
29"28'Grzelakowski Marek2
Podleś Dawid1
28"26'Fajfer Tomasz1
Karwowski Marcin3
28"08'Ratka Łukasz1
Szostek Michał2
27"08'Gnitecki Przemysław1
Krysiak Leon2
26"59'Mikhalchuk Ilya1
Majcher Jakub2
25"34'Pełczyński Adam0
Schweertman Piëdro3
25"29'Ratigowski Marcin2
Gnitecki Przemysław1
27"22'Sopińska Patrycja3
Matowicka Magdalena2
19"43'Sopińska Patrycja0
Wilińska Joanna3
19"01'Żebrowska Karolina0
Wilińska Joanna3
18"58'Żebrowska Karolina2
Niedzicka Maja1
14"22'Żebrowska Karolina2
Margalska Anna1
14"06'Sopińska Patrycja3
Woronko Anna0
13"31'Wilińska Joanna0
Witkowska Dominika3
13"29'Woronko Anna2
Margalska Anna0
12"25'Margalska Anna0
Witkowska Dominika3
12"05'Matowicka Magdalena3
Niedzicka Maja0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Grzelakowski Marek121"32'
Pełczyński Adam121"17'
Ratka Łukasz90"34'
Nowisz Wojciech88"32'
Mikhalchuk Ilya88"26'
Cyran Dariusz76"16'
Majcher Jakub75"25'
Krysiak Leon74"29'
Kowalik Maciej73"55'
Strulak Robert73"40'
Sopińska Patrycja48"47'
Żebrowska Karolina44"12'
Wilińska Joanna43"33'
Margalska Anna42"49'
Niedzicka Maja41"42'
Matowicka Magdalena40"09'
Witkowska Dominika31"08'
Woronko Anna31"04'

Czas setów: 22 godz. 48 min 14 s

OPENDAMSKA

1206 min 32 s

19"48'
5 set
Pełczyński Adam3
Nowisz Wojciech2
11"53'
1 set
Pełczyński Adam3
Nowisz Wojciech2
11"49'
1 set
Mikhalchuk Ilya1
Majcher Jakub2
11"42'
2 set
Grzelakowski Marek2
Podleś Dawid1
10"50'
3 set
Ratka Łukasz1
Szostek Michał2
10"37'
1 set
Kowalik Maciej1
Majcher Jakub2
10"20'
2 set
Kowalik Maciej0
Hrycaj Marcin2
10"18'
2 set
Multan Grzegorz2
Grzelakowski Marek1
9"56'
4 set
Pełczyński Adam3
Nowisz Wojciech2
9"45'
1 set
Bystrzejewski Paweł0
Ratka Łukasz2

161 min 42 s

6"59'
1 set
Żebrowska Karolina2
Niedzicka Maja1
6"57'
2 set
Woronko Anna2
Margalska Anna0
6"24'
3 set
Sopińska Patrycja0
Wilińska Joanna3
6"02'
1 set
Sopińska Patrycja0
Wilińska Joanna3
5"56'
1 set
Żebrowska Karolina0
Wilińska Joanna3
5"45'
3 set
Sopińska Patrycja3
Matowicka Magdalena2
5"13'
3 set
Żebrowska Karolina0
Wilińska Joanna3
5"04'
1 set
Woronko Anna2
Margalska Anna0
4"55'
3 set
Żebrowska Karolina2
Niedzicka Maja1
4"32'
3 set
Żebrowska Karolina2
Margalska Anna1

Małych punktów: 4369

OPENDAMSKA

3695

Witkowska Dominika144
Grzelakowski Marek143
Schweertman Piëdro143
Pełczyński Adam138
Mikhalchuk Ilya132
Nowisz Wojciech124
Ratka Łukasz120
Aliakseyenka Kanstantsin115
Kowalik Maciej115
Cyran Dariusz113

674

Sopińska Patrycja108
Witkowska Dominika99
Matowicka Magdalena86
Żebrowska Karolina86
Wilińska Joanna84
Woronko Anna80
Niedzicka Maja72
Margalska Anna59

Wszystkich rozegranych setów: 248

OPENDAMSKA

208

40


Wszystkich rozegranych meczów: 99

OPENDAMSKA

85

14


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.82'
1 set
Karolak Łukasz1
Ratka Łukasz2
5.27'
1 set
Waryszak Sławomir1
Bystrzejewski Paweł2
13.09'
2 set
Kowalik Maciej1
Majcher Jakub2
14.00'
2 set
Wilińska Joanna0
Ratigowski Marcin2
14.36'
1 set
Witkowska Dominika2
Waryszak Sławomir0
14.67'
1 set
Multan Grzegorz2
Szostek Michał0
16.91'
2 set
Timofiejuk Adam0
Witkowska Dominika2
17.09'
1 set
Timofiejuk Adam2
Wilińska Joanna0
17.18'
1 set
Karolak Łukasz0
Fajfer Tomasz2
17.36'
2 set
Waryszak Sławomir0
Hrycaj Marcin2
14.45'
2 set
Matowicka Magdalena0
Witkowska Dominika3
15.73'
3 set
Matowicka Magdalena0
Witkowska Dominika3
16.09'
3 set
Wilińska Joanna0
Witkowska Dominika3
16.91'
1 set
Margalska Anna0
Witkowska Dominika3
17.18'
4 set
Sopińska Patrycja3
Matowicka Magdalena2
17.27'
3 set
Matowicka Magdalena3
Niedzicka Maja0
17.82'
1 set
Woronko Anna2
Niedzicka Maja0
17.82'
1 set
Margalska Anna0
Niedzicka Maja2
18.00'
1 set
Sopińska Patrycja3
Woronko Anna0
18.18'
5 set
Sopińska Patrycja3
Matowicka Magdalena2

Decyzji sędziowskich: 23 (0,5%)

Stroke 11
47,8%
Let 12
52,2%
Nolet 0
0%

OPEN
1 1,6%
0-1-0
Mikhalchuk Ilya1
Majcher Jakub2
9 14,8%
4-5-0
Kowalik Maciej1
Majcher Jakub2
2 3,7%
2-0-0
Cyran Dariusz2
Leszczyński Stanisław1
1 1,9%
0-1-0
Witkowska Dominika2
Wala Oskar0
5 10,2%
2-3-0
Bystrzejewski Paweł0
Strulak Robert2
1 2,2%
0-1-0
Gnitecki Przemysław2
Cyran Dariusz0
2 5%
2-0-0
Majcher Jakub2
Szostek Michał0
1 2,5%
0-1-0
Aliakseyenka Kanstantsin2
Timofiejuk Adam0
1 2,6%
1-0-0
Kazakov Maksim0
Wilińska Joanna2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0