Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
28"10'Piekarski Łukasz2
Polasik Krzysztof1
24"46'Pietrzak Aleksander2
Burak Michał1
23"48'Rohleder Paweł2
Polasik Krzysztof1
21"03'Król Wiktor2
Szymczak Jakub0
20"14'Haber Mateusz1
Koczaj Karol2
19"47'Gołębiowski Michał2
Biłas Łukasz1
19"31'Haber Mateusz1
Szymczak Jakub2
19"09'Pietrzak Aleksander2
Rodzin Andrzej0
18"45'Król Wiktor1
Kozłowski Roman2
18"44'Burak Michał1
Ossowski Arkadiusz2
19"45'Śliwowska Zuzanna1
Wilanowska Barbara2
19"26'Kępczyńska Olga1
Armatys Agnieszka2
18"59'Kępczyńska Olga2
Jajtner Urszula1
16"50'Wilanowska Barbara2
Rutkiewicz Sylwia1
14"39'Rutkiewicz Sylwia2
Armatys Agnieszka1
12"27'Płaczek Aldona1
Armatys Agnieszka2
10"28'Śliwowska Zuzanna2
Kępczyńska Olga0
9"33'Jajtner Urszula0
Płaczek Aldona2
8"51'Jajtner Urszula0
Wilanowska Barbara2
7"05'Ziaja Dagmara0
Rutkiewicz Sylwia2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Burak Michał71"56'
Pietrzak Aleksander69"19'
Król Wiktor69"03'
Rohleder Paweł67"58'
Rodzin Andrzej63"13'
Haber Mateusz61"19'
Błażej Michał61"15'
Polasik Krzysztof61"14'
Sztaba Rafał59"33'
Biłas Łukasz59"19'
Kępczyńska Olga43"08'
Wilanowska Barbara39"50'
Armatys Agnieszka38"39'
Rutkiewicz Sylwia34"05'
Jajtner Urszula32"58'
Śliwowska Zuzanna31"48'
Płaczek Aldona25"32'
Ziaja Dagmara18"08'

Czas setów: 16 godz. 20 min 55 s

OPENDAMSKA

848 min 51 s

12"52'
1 set
Król Wiktor2
Szymczak Jakub0
11"15'
2 set
Piekarski Łukasz2
Polasik Krzysztof1
11"10'
1 set
Burak Michał2
Biłas Łukasz0
11"03'
1 set
Błażej Michał2
Haber Mateusz0
9"54'
2 set
Kazimierczak Bartosz2
Sztaba Rafał0
9"43'
2 set
Rodzin Andrzej2
Misiński Maciej0
8"59'
1 set
Pietrzak Aleksander2
Rodzin Andrzej0
8"54'
2 set
Pietrzak Aleksander2
Rodzin Andrzej0
7"51'
1 set
Pietrzak Aleksander2
Burak Michał1
7"40'
1 set
Rohleder Paweł0
Pietrzak Aleksander2

132 min 4 s

15"28'
1 set
Wilanowska Barbara2
Rutkiewicz Sylwia1
7"21'
1 set
Kępczyńska Olga1
Armatys Agnieszka2
6"54'
1 set
Kępczyńska Olga2
Jajtner Urszula1
6"02'
2 set
Śliwowska Zuzanna2
Kępczyńska Olga0
6"00'
1 set
Śliwowska Zuzanna1
Wilanowska Barbara2
5"13'
2 set
Kępczyńska Olga2
Jajtner Urszula1
5"11'
2 set
Kępczyńska Olga1
Armatys Agnieszka2
5"09'
2 set
Śliwowska Zuzanna1
Wilanowska Barbara2
5"07'
2 set
Jajtner Urszula0
Płaczek Aldona2
5"01'
1 set
Płaczek Aldona1
Armatys Agnieszka2

Małych punktów: 3809

OPENDAMSKA

3306

Haber Mateusz123
Misiński Maciej121
Burak Michał121
Piekarski Łukasz120
Młyński Oskar120
Rohleder Paweł117
Kozłowski Roman116
Kazimierczak Bartosz115
Ossowski Arkadiusz113
Polasik Krzysztof113

503

Wilanowska Barbara82
Armatys Agnieszka80
Rutkiewicz Sylwia76
Śliwowska Zuzanna73
Kępczyńska Olga65
Płaczek Aldona47
Jajtner Urszula43
Ziaja Dagmara37

Wszystkich rozegranych setów: 215

OPENDAMSKA

185

30


Wszystkich rozegranych meczów: 91

OPENDAMSKA

79

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.73'
3 set
Radwan Bartłomiej1
Kurian Michał2
1.18'
2 set
Radwan Bartłomiej1
Kurian Michał2
2.73'
1 set
Radwan Bartłomiej1
Kurian Michał2
12.27'
2 set
Bęś Michał0
Sztaba Rafał2
12.64'
1 set
Bęś Michał0
Sztaba Rafał2
13.64'
2 set
Kosior Paweł1
Król Wiktor2
13.64'
2 set
Kazimierczak Bartosz2
Mastalerz Tomasz0
14.55'
1 set
Przystupa Marcin0
Janik Konrad2
15.09'
1 set
Błażej Michał1
Gołębiowski Michał2
15.45'
2 set
Kosior Paweł0
Ossowski Arkadiusz2
2.09'
2 set
Wilanowska Barbara2
Rutkiewicz Sylwia1
2.91'
3 set
Wilanowska Barbara2
Rutkiewicz Sylwia1
12.45'
2 set
Płaczek Aldona1
Armatys Agnieszka2
15.00'
2 set
Płaczek Aldona0
Ziaja Dagmara2
15.55'
2 set
Ziaja Dagmara0
Rutkiewicz Sylwia2
15.64'
2 set
Śliwowska Zuzanna2
Ziaja Dagmara0
16.27'
3 set
Rutkiewicz Sylwia2
Armatys Agnieszka1
16.36'
1 set
Śliwowska Zuzanna2
Ziaja Dagmara0
17.91'
1 set
Płaczek Aldona0
Ziaja Dagmara2
18.27'
3 set
Płaczek Aldona1
Armatys Agnieszka2

Decyzji sędziowskich: 6 (0.2%)

Stroke 3
50%
Let 3
50%
Nolet 0
0%

OPEN
3 4.5%
3-0-0
Rohleder Paweł2
Polasik Krzysztof1
1 2.9%
0-1-0
Błażej Michał2
Haber Mateusz0
1 2%
0-1-0
Król Wiktor1
Sztaba Rafał2
1 2.9%
0-1-0
Rodzin Andrzej2
Gołębiowski Michał0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0