Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
28"04'Chodorowski Krzysztof1
Burak Michał2
24"27'Kozłowski Roman1
Chodorowski Krzysztof2
22"08'Wójcik Ryszard1
Macierzyński Rafał2
22"07'Bober Bartosz1
Siciński Michał2
21"40'Pietrzak Aleksander2
Chodorowski Krzysztof1
20"51'Zierkiewicz Piotr2
Macierzyński Rafał1
19"19'Kowal Mateusz1
Wójcik Ryszard2
19"09'Bober Bartosz1
Kałędkiewicz Tomasz2
19"00'Kozłowski Roman2
Biłas Łukasz1
18"47'Płaczek Maciej1
Biłas Łukasz2
23"11'Śliwowska Zuzanna2
Rutkiewicz Sylwia1
21"00'Drygała Magdalena1
Płaczek Aldona2
20"17'Świątek Paula1
Rutkiewicz Sylwia2
18"51'Drygała Magdalena1
Armatys Agnieszka2
18"26'Armatys Agnieszka2
Świątek Paula1
16"33'Armatys Agnieszka1
Śliwowska Zuzanna2
15"58'Jajtner Urszula0
Kępczyńska Olga2
14"34'Drygała Magdalena1
Jajtner Urszula2
12"04'Płaczek Aldona2
Kępczyńska Olga0
11"36'Rutkiewicz Sylwia2
Kępczyńska Olga0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Chodorowski Krzysztof76"03'
Kozłowski Roman58"26'
Siciński Michał55"49'
Kałędkiewicz Tomasz54"18'
Kawalec Ireneusz53"43'
Pietrzak Aleksander52"02'
Płaczek Maciej52"01'
Burak Michał50"00'
Biłas Łukasz49"56'
Rodzin Andrzej48"09'
Rutkiewicz Sylwia45"22'
Drygała Magdalena45"12'
Armatys Agnieszka41"56'
Świątek Paula40"16'
Śliwowska Zuzanna40"08'
Płaczek Aldona37"22'
Jajtner Urszula33"49'
Kępczyńska Olga32"53'

Czas setów: 10 godz. 40 min 30 s

OPENDAMSKA

482 min 1 s

9"09'
2 set
Chodorowski Krzysztof1
Burak Michał2
8"50'
2 set
Kozłowski Roman1
Chodorowski Krzysztof2
8"23'
1 set
Płaczek Maciej0
Janik Konrad2
8"00'
1 set
Rodzin Andrzej2
Pietrzak Aleksander0
7"45'
3 set
Chodorowski Krzysztof1
Burak Michał2
7"35'
1 set
Chodorowski Krzysztof1
Burak Michał2
7"26'
2 set
Kałędkiewicz Tomasz0
Płaczek Maciej2
7"24'
3 set
Kozłowski Roman1
Chodorowski Krzysztof2
7"17'
2 set
Rodzin Andrzej2
Pietrzak Aleksander0
7"16'
2 set
Pietrzak Aleksander2
Chodorowski Krzysztof1

158 min 29 s

7"43'
1 set
Drygała Magdalena1
Płaczek Aldona2
6"57'
1 set
Jajtner Urszula0
Kępczyńska Olga2
6"53'
3 set
Drygała Magdalena1
Armatys Agnieszka2
6"51'
3 set
Śliwowska Zuzanna2
Rutkiewicz Sylwia1
6"45'
2 set
Śliwowska Zuzanna2
Rutkiewicz Sylwia1
6"38'
3 set
Świątek Paula1
Rutkiewicz Sylwia2
6"24'
2 set
Jajtner Urszula0
Kępczyńska Olga2
6"15'
2 set
Świątek Paula1
Rutkiewicz Sylwia2
5"35'
1 set
Płaczek Aldona0
Świątek Paula2
5"35'
2 set
Płaczek Aldona2
Kępczyńska Olga0

Małych punktów: 2279

OPENDAMSKA

1709

Rodzin Andrzej110
Chodorowski Krzysztof109
Zierkiewicz Piotr104
Kawalec Ireneusz103
Kozłowski Roman101
Siciński Michał99
Biłas Łukasz95
Kałędkiewicz Tomasz94
Pietrzak Aleksander92
Płaczek Maciej92

570

Armatys Agnieszka86
Śliwowska Zuzanna84
Drygała Magdalena82
Rutkiewicz Sylwia80
Świątek Paula76
Płaczek Aldona67
Jajtner Urszula52
Kępczyńska Olga43

Wszystkich rozegranych setów: 126

OPENDAMSKA

95

31


Wszystkich rozegranych meczów: 52

OPENDAMSKA

40

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
12.00'
2 set
Zierkiewicz Piotr2
Przystupa Marcin0
15.09'
2 set
Kawalec Ireneusz2
Janik Konrad1
16.00'
1 set
Bober Bartosz0
Ossowski Arkadiusz2
16.18'
2 set
Janik Konrad0
Burak Michał2
17.45'
1 set
Przystupa Marcin0
Kałędkiewicz Tomasz2
18.27'
2 set
Wawrzyniak Mariusz2
Kowal Mateusz0
18.45'
2 set
Płaczek Maciej2
Macierzyński Rafał0
18.73'
2 set
Przystupa Marcin0
Kałędkiewicz Tomasz2
18.82'
2 set
Biłas Łukasz0
Burak Michał2
19.27'
1 set
Kawalec Ireneusz2
Zierkiewicz Piotr0
17.73'
2 set
Płaczek Aldona0
Świątek Paula2
19.27'
1 set
Drygała Magdalena1
Armatys Agnieszka2
19.73'
2 set
Śliwowska Zuzanna2
Jajtner Urszula0
21.91'
2 set
Drygała Magdalena1
Armatys Agnieszka2
22.09'
2 set
Rutkiewicz Sylwia2
Kępczyńska Olga0
22.18'
2 set
Drygała Magdalena1
Jajtner Urszula2
22.27'
3 set
Armatys Agnieszka1
Śliwowska Zuzanna2
22.45'
1 set
Drygała Magdalena1
Jajtner Urszula2
22.73'
1 set
Śliwowska Zuzanna2
Jajtner Urszula0
24.09'
1 set
Armatys Agnieszka2
Świątek Paula1

Decyzji sędziowskich: 8 (0,4%)

Stroke 0
0%
Let 8
100%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
3 5%
0-3-0
Kozłowski Roman1
Chodorowski Krzysztof2
1 3%
0-1-0
Wawrzyniak Mariusz2
Kowal Mateusz0
1 1,7%
0-1-0
Wójcik Ryszard1
Macierzyński Rafał2
1 3,1%
0-1-0
Przystupa Marcin0
Kałędkiewicz Tomasz2
1 2,3%
0-1-0
Płaczek Maciej0
Janik Konrad2
1 1,8%
0-1-0
Armatys Agnieszka1
Śliwowska Zuzanna2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0