Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
60"05'Bryś-Suchecka Ewelina2
Żak Marcin3
41"45'Pierzgalski Marcin2
Żak Marcin3
33"50'Rogalski Mikołaj1
Przybysz Grzegorz3
33"33'Mazurczak Dominik3
Bernat Bartłomiej2
32"25'Bernat Bartłomiej2
Młyński Oskar3
28"20'Młyński Oskar3
Darul Grzegorz2
26"43'Maciejewski Adam1
Żak Marcin3
24"24'Maciejewski Adam3
Młyński Oskar1
23"00'Chlebowicz Piotr0
Przybysz Grzegorz3
22"58'Mazurczak Dominik1
Maciejewski Adam3
29"05'Rutkiewicz Sylwia3
Jajtner Urszula2
28"38'Zielińska Magdalena2
Czarzasta Agnieszka3
22"34'Rutkiewicz Sylwia3
Zielińska Magdalena0
18"12'Stasik-Makowska Ewelina0
Owcarz Katarzyna3
17"08'Jajtner Urszula3
Czarzasta Agnieszka0
16"19'Armatys Agnieszka0
Tomaszewska Sylwia3
16"03'Armatys Agnieszka0
Stasik-Makowska Ewelina3
15"02'Bryś-Suchecka Ewelina0
Zielińska Magdalena3
14"38'Stasik-Makowska Ewelina3
Czarzasta Agnieszka0
13"52'Jajtner Urszula0
Armatys Agnieszka3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Żak Marcin114"27'
Młyński Oskar81"48'
Maciejewski Adam78"38'
Przybysz Grzegorz75"56'
Bernat Bartłomiej68"19'
Chlebowicz Piotr66"48'
Rogalski Mikołaj64"13'
Mazurczak Dominik53"49'
Gotówko Damian49"20'
Darul Grzegorz48"11'
Zielińska Magdalena59"50'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka49"31'
Jajtner Urszula48"21'
Rutkiewicz Sylwia40"35'
Stasik-Makowska Ewelina40"03'
Armatys Agnieszka36"23'
Owcarz Katarzyna32"45'
Tomaszewska Sylwia22"26'
Bryś Ewelina11"26'

Czas setów: 10 godz. 16 min 41 s

OPENDAMSKA

446 min 1 s

16"52'
1 set
Chlebowicz Piotr0
Przybysz Grzegorz3
13"24'
1 set
Darul Grzegorz3
Purta Dariusz0
11"43'
5 set
Bryś-Suchecka Ewelina2
Żak Marcin3
10"15'
1 set
Pierzgalski Marcin2
Żak Marcin3
9"43'
4 set
Maciejewski Adam1
Żak Marcin3
9"34'
4 set
Rogalski Mikołaj1
Przybysz Grzegorz3
9"12'
1 set
Bryś-Suchecka Ewelina2
Żak Marcin3
8"33'
3 set
Bryś-Suchecka Ewelina2
Żak Marcin3
7"45'
3 set
Chlebowicz Piotr3
Gotówko Damian0
7"11'
4 set
Bryś-Suchecka Ewelina2
Żak Marcin3

170 min 40 s

7"08'
5 set
Rutkiewicz Sylwia3
Jajtner Urszula2
6"39'
1 set
Zielińska Magdalena2
Czarzasta Agnieszka3
5"49'
1 set
Rutkiewicz Sylwia3
Zielińska Magdalena0
5"46'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Owcarz Katarzyna3
5"45'
2 set
Rutkiewicz Sylwia3
Zielińska Magdalena0
5"30'
3 set
Rutkiewicz Sylwia3
Zielińska Magdalena0
5"25'
3 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Owcarz Katarzyna3
5"24'
3 set
Jajtner Urszula3
Czarzasta Agnieszka0
5"24'
1 set
Jajtner Urszula3
Czarzasta Agnieszka0
5"22'
2 set
Jajtner Urszula0
Armatys Agnieszka3

Małych punktów: 2483

OPENDAMSKA

1616

Młyński Oskar168
Żak Marcin162
Bernat Bartłomiej158
Przybysz Grzegorz140
Maciejewski Adam140
Rogalski Mikołaj137
Chlebowicz Piotr125
Gotówko Damian104
Mazurczak Dominik99
Darul Grzegorz97

867

Jajtner Urszula138
Rutkiewicz Sylwia124
Zielińska Magdalena113
Owcarz Katarzyna99
Czarzasta-Gotówko Agnieszka96
Stasik-Makowska Ewelina86
Tomaszewska Sylwia84
Armatys Agnieszka77
Bryś Ewelina50
Sawicka Agnieszka0

Wszystkich rozegranych setów: 145

OPENDAMSKA

94

51


Wszystkich rozegranych meczów: 41

OPENDAMSKA

26

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.45'
3 set
Darul Grzegorz3
Purta Dariusz0
0.45'
2 set
Darul Grzegorz3
Purta Dariusz0
1.09'
2 set
Chlebowicz Piotr0
Przybysz Grzegorz3
6.36'
3 set
Mazurczak Dominik0
Gotówko Damian3
10.00'
3 set
Purta Maciej0
Rogalski Mikołaj3
10.64'
3 set
Bernat Bartłomiej3
Purta Dariusz0
13.27'
2 set
Bernat Bartłomiej3
Purta Dariusz0
13.55'
2 set
Purta Maciej0
Rogalski Mikołaj3
13.73'
3 set
Rogalski Mikołaj3
Gotówko Damian0
14.09'
3 set
Przybysz Grzegorz3
Purta Dariusz0
0.27'
3 set
Tomaszewska Sylwia3
Rutkiewicz Sylwia2
0.27'
2 set
Tomaszewska Sylwia3
Rutkiewicz Sylwia2
0.36'
4 set
Tomaszewska Sylwia3
Rutkiewicz Sylwia2
0.45'
5 set
Tomaszewska Sylwia3
Rutkiewicz Sylwia2
0.64'
1 set
Tomaszewska Sylwia3
Rutkiewicz Sylwia2
2.18'
1 set
Jajtner Urszula0
Armatys Agnieszka3
14.09'
2 set
Tomaszewska Sylwia0
Owcarz Katarzyna3
14.18'
3 set
Zielińska Magdalena0
Owcarz Katarzyna3
15.36'
1 set
Zielińska Magdalena0
Owcarz Katarzyna3
16.73'
2 set
Zielińska Magdalena0
Owcarz Katarzyna3

Decyzji sędziowskich: 10 (0,4%)

Stroke 4
40%
Let 4
40%
Nolet 2
20%

OPENDAMSKA
2 2,9%
2-0-0
Maciejewski Adam1
Żak Marcin3
2 3,7%
1-1-0
Przybysz Grzegorz3
Żak Marcin0
1 1,6%
0-0-1
Maciejewski Adam1
Rogalski Mikołaj3
1 2,3%
1-0-0
Purta Maciej0
Kowalewski Tomasz3
1 2,2%
0-1-0
Bernat Bartłomiej3
Purta Maciej0
2 3%
0-2-0
Jajtner Urszula3
Czarzasta Agnieszka0
1 1,2%
0-0-1
Tomaszewska Sylwia3
Rutkiewicz Sylwia2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0