Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
43"52'Podgórski Bartłomiej1
Świąder Michał3
41"29'Zalewski Jakub2
Klimczak Arkadiusz3
38"50'Przybysz Grzegorz3
Świąder Michał1
37"51'Przybysz Grzegorz3
Llusiá de Castro Fernando1
35"49'Rowba Sergiusz1
Wasilewski Jan3
34"14'Rogalski Mikołaj0
Llusiá de Castro Fernando3
31"28'Janiszewski Paweł2
Pierzgalski Marcin3
30"29'Misiński Maciej3
Olkuski Sławomir1
30"16'Sztaba Rafał1
Rogalski Mikołaj2
29"10'Grabowski Marcin3
Wilas Dawid1
39"12'Sielska Paulina2
Owcarz Katarzyna3
32"12'Stasik-Makowska Ewelina2
Tomaszewska Sylwia3
31"38'Zielińska Magdalena3
Rutkiewicz Sylwia2
30"14'Jajtner Urszula3
Armatys Agnieszka2
29"22'Maskiewicz Małgorzata1
Zielińska Magdalena3
25"23'Płaczek Aldona1
Maskiewicz Małgorzata3
25"05'Jajtner Urszula1
Rutkiewicz Sylwia3
23"15'Maskiewicz Małgorzata3
Jajtner Urszula1
19"41'Stasik-Makowska Ewelina0
Sielska Paulina3
18"35'Jajtner Urszula0
Tomaszewska Sylwia3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Przybysz Grzegorz107"22'
Llusiá de Castro Fernando105"46'
Świąder Michał85"11'
Rowba Sergiusz81"04'
Pierzgalski Marcin80"58'
Wojnarski Marek74"02'
Rogalski Mikołaj73"40'
Adamczyk Zbigniew72"33'
Sztaba Rafał69"49'
Maciejewski Adam68"38'
Maskiewicz Małgorzata70"59'
Jajtner Urszula68"05'
Sielska Paulina57"45'
Zielińska Magdalena56"04'
Stasik-Makowska Ewelina55"05'
Rutkiewicz Sylwia55"02'
Owcarz Katarzyna54"28'
Tomaszewska Sylwia47"31'
Armatys Agnieszka31"44'
Płaczek Aldona29"19'

Czas setów: 18 godz. 7 min 17 s

OPENDAMSKA

824 min 16 s

11"19'
2 set
Rogalski Mikołaj0
Llusiá de Castro Fernando3
10"58'
4 set
Przybysz Grzegorz3
Świąder Michał1
10"54'
3 set
Sztaba Rafał1
Rogalski Mikołaj2
10"51'
1 set
Llusiá de Castro Fernando3
Adamczyk Zbigniew0
10"26'
2 set
Podgórski Bartłomiej1
Świąder Michał3
10"19'
1 set
Maciejewski Adam1
Llusiá de Castro Fernando2
9"59'
2 set
Grabowski Marcin0
Wojnarski Marek3
9"47'
1 set
Przybysz Grzegorz0
Wojnarski Marek3
9"40'
1 set
Rogalski Mikołaj0
Llusiá de Castro Fernando3
9"37'
1 set
Więcław Bartłomiej0
Sztaba Rafał2

263 min 1 s

8"47'
2 set
Sielska Paulina2
Owcarz Katarzyna3
7"36'
4 set
Stasik-Makowska Ewelina2
Tomaszewska Sylwia3
7"35'
3 set
Sielska Paulina2
Owcarz Katarzyna3
7"02'
2 set
Armatys Agnieszka0
Płaczek Aldona3
7"01'
5 set
Sielska Paulina2
Owcarz Katarzyna3
6"14'
2 set
Maskiewicz Małgorzata1
Zielińska Magdalena3
6"05'
3 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Sielska Paulina3
5"56'
3 set
Maskiewicz Małgorzata1
Zielińska Magdalena3
5"45'
4 set
Maskiewicz Małgorzata1
Zielińska Magdalena3
5"44'
5 set
Zielińska Magdalena3
Rutkiewicz Sylwia2

Małych punktów: 3499

OPENDAMSKA

2522

Przybysz Grzegorz150
Misiński Maciej145
Llusiá de Castro Fernando140
Wojnarski Marek134
Pierzgalski Marcin130
Mróz Jacek124
Grabowski Marcin124
Podgórski Bartłomiej118
Wilas Dawid115
Rowba Sergiusz110

977

Maskiewicz Małgorzata131
Jajtner Urszula125
Owcarz Katarzyna115
Sielska Paulina107
Rutkiewicz Sylwia99
Zielińska Magdalena93
Stasik-Makowska Ewelina91
Tomaszewska Sylwia91
Armatys Agnieszka65
Płaczek Aldona60

Wszystkich rozegranych setów: 198

OPENDAMSKA

141

57


Wszystkich rozegranych meczów: 62

OPENDAMSKA

47

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.36'
3 set
Mróz Jacek0
Grabowski Marcin3
1.45'
1 set
Mróz Jacek0
Grabowski Marcin3
15.00'
1 set
Rogalski Mikołaj2
Piekarski Łukasz0
17.64'
2 set
Piekarski Łukasz0
Podgórski Bartłomiej3
17.91'
1 set
Rowba Sergiusz0
Sztaba Rafał2
18.09'
3 set
Piekarski Łukasz0
Podgórski Bartłomiej3
18.09'
2 set
Grabowski Marcin3
Rutkiewicz Sylwia0
19.00'
1 set
Janiszewski Paweł1
Więcław Bartłomiej2
19.45'
2 set
Mróz Jacek2
Płaczek Maciej0
19.73'
2 set
Maciejewski Adam0
Wojnarski Marek3
1.18'
1 set
Armatys Agnieszka0
Płaczek Aldona3
13.45'
3 set
Zielińska Magdalena0
Sielska Paulina3
16.00'
3 set
Tomaszewska Sylwia0
Owcarz Katarzyna3
17.09'
2 set
Zielińska Magdalena3
Rutkiewicz Sylwia2
17.18'
2 set
Tomaszewska Sylwia0
Owcarz Katarzyna3
17.91'
1 set
Zielińska Magdalena0
Sielska Paulina3
18.64'
3 set
Armatys Agnieszka0
Płaczek Aldona3
18.91'
1 set
Jajtner Urszula0
Tomaszewska Sylwia3
19.18'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina2
Tomaszewska Sylwia3
19.55'
1 set
Jajtner Urszula3
Armatys Agnieszka2

Decyzji sędziowskich: 45 (1,3%)

Stroke 11
24,4%
Let 30
66,7%
Nolet 4
8,9%

OPENDAMSKA
8 12,9%
3-3-2
Przybysz Grzegorz0
Wojnarski Marek3
3 5,1%
0-3-0
Llusiá de Castro Fernando3
Adamczyk Zbigniew0
3 5,9%
0-3-0
Grabowski Marcin0
Wojnarski Marek3
2 2,6%
0-2-0
Rowba Sergiusz1
Wasilewski Jan3
2 2,4%
0-2-0
Janiszewski Paweł2
Pierzgalski Marcin3
2 2%
0-2-0
Zalewski Jakub2
Klimczak Arkadiusz3
2 3,2%
0-0-2
Janiszewski Paweł1
Rowba Sergiusz2
2 4%
0-2-0
Maciejewski Adam0
Wojnarski Marek3
1 1,4%
1-0-0
Misiński Maciej1
Przybysz Grzegorz3
1 1,3%
0-1-0
Grabowski Marcin3
Wilas Dawid1
10 10,4%
4-6-0
Sielska Paulina2
Owcarz Katarzyna3
3 3,3%
2-1-0
Zielińska Magdalena3
Rutkiewicz Sylwia2
2 4,7%
0-2-0
Zielińska Magdalena0
Sielska Paulina3
1 2,3%
0-1-0
Tomaszewska Sylwia0
Owcarz Katarzyna3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0