Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU11OU17
55"23'Spoljar Domagoj3
Przybysz Grzegorz1
46"06'Podgórski Bartłomiej3
Llusiá de Castro Fernando2
42"12'Kurman Radosław2
Podgórski Bartłomiej3
39"28'Adamczyk Zbigniew3
Podgórski Bartłomiej2
39"05'Maciejewski Adam3
Rowba Sergiusz2
34"47'Kurman Radosław2
Maciejewski Adam3
34"34'Burak Michał3
Mazurczak Dominik2
34"18'Wilas Dawid3
Kawalec Ireneusz1
31"11'Rowba Sergiusz1
Bernat Bartłomiej3
31"07'Bernat Bartłomiej3
Kowalewski Jacek2
31"15'Płaczek Aldona3
Bryś-Suchecka Ewelina1
25"40'Stasik-Makowska Ewelina1
Wasilewska Kinga3
25"14'Tomaszewska Sylwia3
Stasik-Makowska Ewelina1
23"14'Tomaszewska Sylwia1
Buczkowska Ewa3
21"07'Tomaszewska Sylwia0
Owcarz Katarzyna3
18"25'Buczkowska Ewa0
Zarówna Klaudyna3
17"56'Sawicka Agnieszka3
Płaczek Aldona0
16"38'Owcarz Katarzyna0
Zarówna Klaudyna3
16"36'Stasik-Makowska Ewelina3
Sawicka Agnieszka0
16"20'Buczkowska Ewa3
Sawicka Agnieszka0
'Niedbalski Nikodem2
Malon Jakub0
'Niedbalski Nikodem2
Poniatowski Mateusz0
'Niedbalski Nikodem1
Nogawka Maciej2
'Malon Jakub0
Poniatowski Mateusz2
'Malon Jakub0
Nogawka Maciej2
'Nogawka Maciej2
Poniatowski Mateusz0
30"42'Bilewicz Michał2
Hyżyk Aleksandra3
12"18'Jankowski Maksymilian0
Bilewicz Michał3
8"39'Jankowski Maksymilian0
Hyżyk Aleksandra3
8"39'Witasik Filip0
Hyżyk Aleksandra3
8"06'Witasik Filip0
Jankowski Maksymilian3
5"49'Witasik Filip0
Bilewicz Michał3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU17
Podgórski Bartłomiej128"38'
Llusiá de Castro Fernando125"12'
Maciejewski Adam121"04'
Bernat Bartłomiej108"50'
Wilas Dawid105"48'
Przybysz Grzegorz100"08'
Kurman Radosław100"08'
Kowalewski Jacek94"53'
Gajos Jakub91"19'
Spoljar Domagoj90"46'
Płaczek Aldona60"22'
Tomaszewska Sylwia56"03'
Stasik-Makowska Ewelina55"03'
Wasilewska Kinga44"05'
Buczkowska Ewa42"13'
Owcarz Katarzyna41"28'
Sawicka Agnieszka39"50'
Zarówna Klaudyna38"33'
Bryś Ewelina26"11'
Bilewicz Michał41"15'
Hyżyk Aleksandra33"19'
Jankowski Maksymilian22"47'
Witasik Filip18"47'

Czas setów: 23 godz. 6 min 57 s

OPENDAMSKAOU17

1126 min 59 s

18"31'
4 set
Spoljar Domagoj3
Przybysz Grzegorz1
15"29'
1 set
Spoljar Domagoj3
Przybysz Grzegorz1
11"00'
1 set
Kurman Radosław2
Podgórski Bartłomiej3
10"47'
1 set
Szczęsny Szymon0
Llusiá de Castro Fernando3
10"43'
1 set
Kawalec Ireneusz3
Kałędkiewicz Tomasz0
10"28'
1 set
Wilas Dawid3
Kawalec Ireneusz1
9"49'
5 set
Kurman Radosław2
Podgórski Bartłomiej3
9"40'
2 set
Spoljar Domagoj3
Przybysz Grzegorz1
9"33'
3 set
Maciejewski Adam3
Rowba Sergiusz2
9"28'
5 set
Podgórski Bartłomiej3
Llusiá de Castro Fernando2

201 min 54 s

8"19'
3 set
Tomaszewska Sylwia3
Stasik-Makowska Ewelina1
7"52'
1 set
Płaczek Aldona3
Bryś-Suchecka Ewelina1
7"52'
2 set
Płaczek Aldona3
Bryś-Suchecka Ewelina1
7"12'
3 set
Tomaszewska Sylwia0
Owcarz Katarzyna3
6"55'
4 set
Stasik-Makowska Ewelina1
Wasilewska Kinga3
6"30'
1 set
Tomaszewska Sylwia0
Owcarz Katarzyna3
6"01'
2 set
Sawicka Agnieszka3
Płaczek Aldona0
5"51'
3 set
Płaczek Aldona3
Bryś-Suchecka Ewelina1
5"22'
3 set
Tomaszewska Sylwia1
Buczkowska Ewa3
5"22'
1 set
Buczkowska Ewa0
Zarówna Klaudyna3

58 min 4 s

8"39'
3 set
Bilewicz Michał2
Hyżyk Aleksandra3
5"39'
1 set
Witasik Filip0
Bilewicz Michał3
4"59'
2 set
Witasik Filip0
Jankowski Maksymilian3
4"48'
1 set
Bilewicz Michał2
Hyżyk Aleksandra3
4"07'
5 set
Bilewicz Michał2
Hyżyk Aleksandra3
3"57'
2 set
Jankowski Maksymilian0
Bilewicz Michał3
3"51'
1 set
Jankowski Maksymilian0
Bilewicz Michał3
3"37'
2 set
Jankowski Maksymilian0
Hyżyk Aleksandra3
3"36'
2 set
Bilewicz Michał2
Hyżyk Aleksandra3
3"18'
4 set
Bilewicz Michał2
Hyżyk Aleksandra3

Małych punktów: 5004

OPENDAMSKAOU11OU17

3731

Llusiá de Castro Fernando193
Maciejewski Adam186
Bernat Bartłomiej184
Podgórski Bartłomiej178
Wilas Dawid168
Szczęsny Szymon166
Dutka Dariusz163
Kurman Radosław159
Gajos Jakub159
Adamczyk Zbigniew159

754

Stasik-Makowska Ewelina105
Zarówna Klaudyna99
Wasilewska Kinga93
Buczkowska Ewa91
Owcarz Katarzyna86
Tomaszewska Sylwia85
Płaczek Aldona83
Sawicka Agnieszka73
Bryś Ewelina39

215

Niedbalski Nikodem71
Nogawka Maciej70
Poniatowski Mateusz47
Malon Jakub27

304

Hyżyk Aleksandra114
Bilewicz Michał107
Jankowski Maksymilian66
Witasik Filip17

Wszystkich rozegranych setów: 285

OPENDAMSKAOU11OU17

209

43

13

20


Wszystkich rozegranych meczów: 82

OPENDAMSKAOU11OU17

57

13

6

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU17
0.45'
4 set
Homa Piotr1
Pierzgalski Marcin3
0.69'
3 set
Homa Piotr1
Pierzgalski Marcin3
0.77'
2 set
Homa Piotr1
Pierzgalski Marcin3
0.82'
3 set
Homa Piotr1
Pierzgalski Marcin3
0.91'
2 set
Homa Piotr1
Pierzgalski Marcin3
1.64'
1 set
Homa Piotr1
Pierzgalski Marcin3
1.73'
2 set
Hofman Robert3
Dutka Dariusz1
4.45'
5 set
Szczęsny Szymon3
Żak Marcin2
12.09'
2 set
Spoljar Domagoj3
Adamczyk Zbigniew0
12.45'
3 set
Szczęsny Szymon3
Żak Marcin2
13.27'
2 set
Płaczek Aldona0
Wasilewska Kinga3
14.00'
2 set
Tomaszewska Sylwia1
Buczkowska Ewa3
14.36'
1 set
Płaczek Aldona0
Owcarz Katarzyna3
15.18'
2 set
Tomaszewska Sylwia3
Stasik-Makowska Ewelina1
15.64'
3 set
Wasilewska Kinga0
Zarówna Klaudyna3
16.27'
2 set
Płaczek Aldona0
Owcarz Katarzyna3
18.18'
2 set
Buczkowska Ewa3
Sawicka Agnieszka0
18.91'
3 set
Buczkowska Ewa3
Sawicka Agnieszka0
19.00'
3 set
Płaczek Aldona0
Owcarz Katarzyna3
19.55'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina1
Wasilewska Kinga3
0.27'
3 set
Witasik Filip0
Bilewicz Michał3
0.36'
2 set
Witasik Filip0
Bilewicz Michał3
0.36'
1 set
Witasik Filip0
Jankowski Maksymilian3
0.45'
3 set
Jankowski Maksymilian0
Hyżyk Aleksandra3
0.45'
2 set
Witasik Filip0
Hyżyk Aleksandra3
0.55'
1 set
Jankowski Maksymilian0
Hyżyk Aleksandra3
13.36'
3 set
Witasik Filip0
Hyżyk Aleksandra3
13.73'
1 set
Witasik Filip0
Hyżyk Aleksandra3
15.91'
3 set
Witasik Filip0
Jankowski Maksymilian3
17.55'
3 set
Jankowski Maksymilian0
Bilewicz Michał3

Decyzji sędziowskich: 52 (1,1%)

Stroke 13
25%
Let 39
75%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKAOU17
12 12,6%
0-12-0
Spoljar Domagoj3
Przybysz Grzegorz1
5 5,4%
3-2-0
Kurman Radosław2
Maciejewski Adam3
4 5,2%
1-3-0
Bernat Bartłomiej1
Przybysz Grzegorz3
4 5,3%
0-4-0
Llusiá de Castro Fernando3
Bernat Bartłomiej1
3 4,6%
3-0-0
Maciejewski Adam1
Przybysz Grzegorz3
3 5,2%
1-2-0
Adamczyk Zbigniew3
Gajos Jakub0
3 4,5%
2-1-0
Hofman Robert3
Płaczek Maciej1
2 2,6%
0-2-0
Kałędkiewicz Tomasz1
Gajos Jakub3
2 3,6%
0-2-0
Kowalewski Jacek3
Żak Marcin0
2 2,8%
2-0-0
Pierzgalski Marcin1
Mazurczak Dominik3
2 3,8%
0-2-0
Tomaszewska Sylwia0
Owcarz Katarzyna3
1 2,1%
0-1-0
Płaczek Aldona0
Wasilewska Kinga3
1 1,1%
0-1-0
Bilewicz Michał2
Hyżyk Aleksandra3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0