Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
41"26'Przybysz Grzegorz3
Podgórski Bartłomiej2
40"05'Maciejewski Adam3
Mróz Jacek2
37"03'Jerzykowski Krzysztof3
Łukaszewicz Cezary1
35"58'Klimczak Arkadiusz3
Jerzykowski Krzysztof2
35"33'Szkuta Łukasz2
Mróz Jacek3
33"25'Młyński Oskar2
Jerzykowski Krzysztof3
33"21'Maciejewski Adam3
Kurman Radosław1
32"43'Pierzgalski Marcin2
Mróz Jacek3
32"40'Kurman Radosław3
Burak Michał2
31"46'Szkuta Łukasz3
Szubert Jacek1
36"35'Rutkiewicz Sylwia3
Sawicka Agnieszka2
31"27'Zielińska Magdalena2
Tomaszewska Sylwia3
30"07'Sawicka Agnieszka3
Zielińska Magdalena2
29"23'Rutkiewicz Sylwia3
Zielińska Magdalena1
18"29'Armatys Agnieszka0
Rutkiewicz Sylwia3
16"14'Sawicka Agnieszka0
Tomaszewska Sylwia3
16"07'Armatys Agnieszka0
Sawicka Agnieszka3
15"12'Armatys Agnieszka0
Tomaszewska Sylwia3
14"08'Armatys Agnieszka0
Zielińska Magdalena3
12"25'Rutkiewicz Sylwia0
Tomaszewska Sylwia3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Jerzykowski Krzysztof109"59'
Maciejewski Adam98"55'
Kurman Radosław91"31'
Szkuta Łukasz90"14'
Łukaszewicz Cezary88"44'
Mróz Jacek87"12'
Przybysz Grzegorz81"54'
Burak Michał68"25'
Młyński Oskar67"19'
Pierzgalski Marcin65"17'
Zielińska Magdalena80"20'
Sawicka Agnieszka74"38'
Rutkiewicz Sylwia73"38'
Tomaszewska Sylwia56"15'
Armatys Agnieszka48"49'

Czas setów: 13 godz. 57 min 57 s

OPENDAMSKA

671 min 7 s

12"37'
5 set
Maciejewski Adam3
Mróz Jacek2
11"24'
3 set
Przybysz Grzegorz3
Podgórski Bartłomiej2
10"07'
3 set
Szkuta Łukasz3
Szubert Jacek1
9"02'
4 set
Klimczak Arkadiusz3
Jerzykowski Krzysztof2
8"36'
4 set
Łukaszewicz Cezary3
Pierzgalski Marcin1
8"26'
2 set
Jerzykowski Krzysztof3
Łukaszewicz Cezary1
8"20'
3 set
Pierzgalski Marcin2
Mróz Jacek3
7"50'
2 set
Przybysz Grzegorz3
Podgórski Bartłomiej2
7"49'
3 set
Maciejewski Adam3
Kurman Radosław1
7"48'
3 set
Palt Piotr0
Łukaszewicz Cezary3

166 min 50 s

7"49'
1 set
Rutkiewicz Sylwia3
Zielińska Magdalena1
6"51'
5 set
Rutkiewicz Sylwia3
Sawicka Agnieszka2
6"30'
2 set
Rutkiewicz Sylwia3
Sawicka Agnieszka2
6"14'
1 set
Rutkiewicz Sylwia3
Sawicka Agnieszka2
5"46'
1 set
Zielińska Magdalena2
Tomaszewska Sylwia3
5"26'
2 set
Zielińska Magdalena2
Tomaszewska Sylwia3
5"22'
4 set
Rutkiewicz Sylwia3
Zielińska Magdalena1
5"15'
1 set
Armatys Agnieszka0
Rutkiewicz Sylwia3
5"15'
2 set
Sawicka Agnieszka3
Zielińska Magdalena2
5"05'
3 set
Armatys Agnieszka0
Zielińska Magdalena3

Małych punktów: 3044

OPENDAMSKA

2364

Szkuta Łukasz190
Kurman Radosław177
Przybysz Grzegorz175
Jerzykowski Krzysztof166
Maciejewski Adam163
Mróz Jacek149
Burak Michał134
Łukaszewicz Cezary133
Mazurczak Dominik127
Gołębiowski Michał120

680

Zielińska Magdalena155
Sawicka Agnieszka153
Tomaszewska Sylwia148
Rutkiewicz Sylwia138
Armatys Agnieszka86

Wszystkich rozegranych setów: 170

OPENDAMSKA

133

37


Wszystkich rozegranych meczów: 48

OPENDAMSKA

38

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.82'
2 set
Maciejewski Adam2
Przybysz Grzegorz3
0.92'
1 set
Maciejewski Adam2
Przybysz Grzegorz3
1.00'
1 set
Młyński Oskar0
Burak Michał3
11.00'
2 set
Szkuta Łukasz3
Grec Rafał0
12.91'
2 set
Palt Piotr2
Grec Rafał0
13.36'
2 set
Gołębiowski Michał2
Grec Rafał0
13.91'
2 set
Mikrut Daniel0
Grec Rafał2
14.00'
3 set
Kurman Radosław3
Pierzgalski Marcin1
14.09'
1 set
Wasilewski Jan0
Szkuta Łukasz3
14.91'
1 set
Mikrut Daniel0
Grec Rafał2
13.45'
2 set
Rutkiewicz Sylwia0
Tomaszewska Sylwia3
13.82'
1 set
Rutkiewicz Sylwia0
Tomaszewska Sylwia3
14.36'
1 set
Armatys Agnieszka0
Zielińska Magdalena3
18.27'
2 set
Armatys Agnieszka0
Tomaszewska Sylwia3
18.82'
3 set
Rutkiewicz Sylwia0
Tomaszewska Sylwia3
18.91'
3 set
Armatys Agnieszka0
Tomaszewska Sylwia3
19.91'
3 set
Sawicka Agnieszka3
Zielińska Magdalena2
20.27'
2 set
Armatys Agnieszka0
Sawicka Agnieszka3
20.36'
1 set
Armatys Agnieszka0
Sawicka Agnieszka3
20.64'
1 set
Sawicka Agnieszka0
Tomaszewska Sylwia3

Decyzji sędziowskich: 29 (0,9%)

Stroke 10
34,5%
Let 18
62,1%
Nolet 1
3,4%

OPEN
6 7,2%
2-4-0
Jerzykowski Krzysztof3
Łukaszewicz Cezary1
3 3,1%
0-3-0
Klimczak Arkadiusz3
Jerzykowski Krzysztof2
3 5,7%
2-1-0
Burak Michał0
Wasilewski Jan3
3 3%
2-1-0
Szkuta Łukasz2
Mróz Jacek3
3 4,1%
2-1-0
Łukaszewicz Cezary3
Pierzgalski Marcin1
2 4,5%
2-0-0
Szkuta Łukasz3
Grec Rafał0
2 3,7%
0-2-0
Łukaszewicz Cezary0
Przybysz Grzegorz3
1 1,8%
0-1-0
Mazurczak Dominik2
Grec Rafał1
1 2,9%
0-1-0
Mikrut Daniel0
Mazurczak Dominik2
1 1,1%
0-1-0
Maciejewski Adam2
Przybysz Grzegorz3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0