poniedziałek, 6-05-2019
1. 3DS Elegancja Francja vs. Pega Squash Players Team Two
18:00 6-05-2019
Widzyk PawełSkiba Dominik
Gajewski Łukasz
129110
11811
0257 
1111 
Lewandowski Artur
0201 
1111 
0252 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
3DS Elegancja Francja
Pega Squash Players Team Two
1. Sabre Polska Squash Team vs. Pega Squash Players Team One
18:00 6-05-2019
Krasiński MaciejDuraj Wojciech
Słaboński Marcin
0217 
1111 
0254 
1111 
Furmański Kacper
0241 
1111 
0211 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
Pega Squash Players Team One
2. 3DS Elegancja Francja vs. HSBC Pascal Power
19:00 6-05-2019
Widzyk PawełSkiba Dominik
Cempa Mateusz
0205 
1111 
0275 
1111 
Fiałek Grzegorz
0232 
1111 
0211 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
3DS Elegancja Francja
HSBC Pascal Power
2. Sabre Polska Squash Team vs. Pega Squash Players Team Two
19:00 6-05-2019
Krasiński MaciejDuraj Wojciech
Lewandowski Artur
0285 
1111 
0201 
1111 
Bąk Piotr
0255 
1111 
0213 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
Pega Squash Players Team Two
3. HSBC Pascal Power vs. Pega Squash Players Team One
20:00 6-05-2019
Fiałek GrzegorzChudek Dawid
Furmański Kacper
1211717
71119
201111 
45 
Słaboński Marcin
201111 
22 
201111 
33 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
HSBC Pascal Power
Pega Squash Players Team One
środa, 8-05-2019
1. NOKIA KRAKÓW vs. HSBC Testing Team
18:00 8-05-2019
Serwatka PatrykŻukrowski Jakub
Noga Grzegorz
0266 
1111 
0236 
1111 
Nycz Sławomir
0253 
1111 
0221 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
NOKIA KRAKÓW
HSBC Testing Team
1. UBS Squash Team vs. JACOBSquash TEAM
18:00 8-05-2019
Majerczyk KrzysztofJasek Dominik
Kowal Piotr
0234 
1111 
201111 
12 
Meisner Maria
0222 
1111 
2161111
1186
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
UBS Squash Team
JACOBSquash TEAM
2. Astor/Abis Squash Team vs. NOKIA KRAKÓW
19:00 8-05-2019
Michałek TomaszChojnacki Piotr
Krzywak Sławomir
201111 
34 
201111 
77 
Żukrowski Jakub
201111 
49 
201111 
77 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Astor/Abis Squash Team
NOKIA KRAKÓW
2. JACOBSquash TEAM vs. HSBC Testing Team
19:00 8-05-2019
Kęsek BartłomiejJankowski Adam
Havrylenko Vladyslav
121124
61111
0289 
1111 
Rogalski Bartosz
02114 
1311 
124139
111111
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
JACOBSquash TEAM
HSBC Testing Team
3. Astor/Abis Squash Team vs. UBS Squash Team
20:00 8-05-2019
Michałek TomaszChojnacki Piotr
Janora Radosław
2191111
1192
2113911
11116
Majerczyk Krzysztof
201111 
34 
2151111
1169
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Astor/Abis Squash Team
UBS Squash Team
Stan na: