3. NOKIA KRAKÓW vs. UBS Squash Team
zaległy mecz z poprzedniej kolejki
Cichy MateuszKrzywak Sławomir
Jasek Dominik
0240 
1111 
0204 
1111 
Majerczyk Krzysztof
2112911
10116
201211 
105 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
NOKIA KRAKÓW
UBS Squash Team
poniedziałek, 16-09-2019
1. NOKIA KRAKÓW vs. HSBC Testing Team
18:00 16-09-2019
Cichy MateuszKrzywak Sławomir
Noga Grzegorz
0200 
1111 
0200 
1111 
Nycz Sławomir
0200 
1111 
0200 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
NOKIA KRAKÓW
HSBC Testing Team
1. UBS Squash Team vs. JACOBSquash TEAM
18:00 16-09-2019
Jasek DominikMajerczyk Krzysztof
Czerwińska Anita
1241112
11714
0223 
1111 
Kowal Piotr
201111 
76 
0226 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
UBS Squash Team
JACOBSquash TEAM
2. Astor/Abis Squash Team vs. NOKIA KRAKÓW
19:00 16-09-2019
Chojnacki PiotrMichałek Tomasz
Cichy Mateusz
0281 
1111 
02102 
1211 
Krzywak Sławomir
201211 
104 
201111 
45 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Astor/Abis Squash Team
NOKIA KRAKÓW
2. JACOBSquash TEAM vs. HSBC Testing Team
19:00 16-09-2019
Czerwińska AnitaKowal Piotr
Noga Grzegorz
0200 
1111 
0200 
1111 
Nycz Sławomir
0200 
1111 
0200 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
JACOBSquash TEAM
HSBC Testing Team
2. Astor/Abis Squash Team vs. UBS Squash Team
20:00 16-09-2019
Chojnacki PiotrMichałek Tomasz
Jasek Dominik
0221 
1111 
0237 
1111 
Majerczyk Krzysztof
2112311
10117
201111 
91 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Astor/Abis Squash Team
UBS Squash Team
środa, 18-09-2019
1. 3DS Elegancja Francja vs. Pega Squash Players Team Two
18:00 18-09-2019
Skiba DominikWidzyk Paweł
Korta Michał
0248 
1111 
0213 
1111 
Lewandowski Artur
0216 
1111 
0210 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
3DS Elegancja Francja
Pega Squash Players Team Two
1. Sabre Polska Squash Team vs. Pega Squash Players Team One
18:00 18-09-2019
Duraj WojciechPiasecki Maksymilian
Furmański Kacper
0211 
1111 
0205 
1111 
Słaboński Marcin
0233 
1111 
0243 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
Pega Squash Players Team One
2. 3DS Elegancja Francja vs. HSBC Pascal Power
19:00 18-09-2019
Skiba DominikWidzyk Paweł
Cempa Mateusz
0252 
1111 
0223 
1111 
Chudek Dawid
0265 
1111 
0242 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
3DS Elegancja Francja
HSBC Pascal Power
2. Sabre Polska Squash Team vs. Pega Squash Players Team Two
19:00 18-09-2019
Duraj WojciechPiasecki Maksymilian
Korta Michał
0232 
1111 
0243 
1111 
Lewandowski Artur
0225 
1111 
0232 
1111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Sabre Polska Squash Team
Pega Squash Players Team Two
2. HSBC Pascal Power vs. Pega Squash Players Team One
20:00 18-09-2019
Cempa MateuszChudek Dawid
Furmański Kacper
0252 
1111 
201111 
00 
Słaboński Marcin
2111611
4113
201111 
00 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
HSBC Pascal Power
Pega Squash Players Team One
Stan na: