Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13
77"45'Kovalchuk Viktor0
Kondratowicz Łukasz3
34"45'Matejski Tomasz3
Stachowski Łukasz1
34"15'Kondratowicz Łukasz1
Matejski Tomasz3
33"16'Soszka Stefan2
Prokop Piotr1
31"20'Górski Artur0
Górzyński Bartosz2
31"01'Górzyński Bartosz1
Stachowski Łukasz3
27"43'Gnitecki Przemysław1
Wójcicki Marcin2
27"26'Daniluk Rafał1
Górzyński Bartosz2
26"21'Kovalchuk Viktor3
Kowalski Dominik0
26"03'Ratigowski Marcin1
Kowalski Dominik2
44"17'Zawartka Anna2
Kaniewska Emilia3
38"54'Kaniewska Emilia3
Honkisz Agnieszka2
33"54'Sypniewska Małgorzata3
Huseynova Anna2
26"54'Zawartka Anna3
Sypniewska Małgorzata0
26"50'Nowak Joanna1
Zawartka Anna3
20"44'Maksymenko Iryna1
Dąbrowska Iwona2
19"53'Wilińska Joanna0
Świerczyńska Monika3
19"48'Kachan Kateryna1
Maksymenko Iryna2
17"10'Dąbrowska Iwona2
Prokop Karolina0
13"56'Honkisz Agnieszka2
Wilińska Joanna1
13"27'Lohmann Mateusz0
Campbell Bruno2
10"05'Kazanowski Nikodem2
Lohmann Szymon0
9"44'Kazanowski Nikodem2
Campbell Bruno0
9"04'Lohmann Szymon2
Campbell Bruno0
8"25'Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon2
7"09'Kazanowski Nikodem2
Lohmann Mateusz0
'Kazanowski Nikodem2
Mozer DominikW
'Mozer DominikW
Lohmann Szymon2
'Mozer DominikW
Lohmann Mateusz2
'Mozer DominikW
Campbell Bruno2
22"54'Campbell Bruno1
Wilk Joanna3
14"55'Sztyber Aleksander3
Wilk Joanna1
14"51'Winter Alex3
Campbell Bruno0
10"52'Winter Alex3
Sztyber Aleksander0
10"35'Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
'Binasik Antoni3
Sztyber Aleksander0
'Kazanowski Nikodem3
Winter Alex0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13
Kovalchuk Viktor143"25'
Kondratowicz Łukasz139"04'
Górzyński Bartosz102"29'
Matejski Tomasz97"16'
Kowalski Dominik95"58'
Ratigowski Marcin92"20'
Górski Artur88"05'
Gnitecki Przemysław85"46'
Kozłowski Rafał83"23'
Soszka Stefan83"05'
Zawartka Anna90"08'
Kaniewska Emilia86"15'
Rzeszutko Małgorzata67"22'
Honkisz Agnieszka57"17'
Dąbrowska Iwona53"52'
Nowak Joanna53"14'
Maksymenko Iryna52"18'
Wilińska Joanna49"36'
Kachan Kateryna49"14'
Huseynova Anna46"38'
Campbell Bruno30"05'
Lohmann Szymon24"56'
Lohmann Mateusz24"18'
Kazanowski Nikodem22"37'
Campbell Bruno28"39'
Wilk Joanna28"35'
Winter Alex21"04'
Sztyber Aleksander21"00'
Binasik Antoni9"50'
Kazanowski Nikodem9"50'

Czas setów: 35 godz. 3 min 44 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13

1606 min 56 s

57"58'
1 set
Kovalchuk Viktor0
Kondratowicz Łukasz3
26"44'
1 set
Górski Artur0
Górzyński Bartosz2
13"05'
3 set
Ratigowski Marcin2
Górzyński Bartosz1
12"40'
4 set
Matejski Tomasz3
Stachowski Łukasz1
11"16'
3 set
Gnitecki Przemysław1
Wójcicki Marcin2
11"12'
1 set
Ratigowski Marcin2
Fajfer Tomasz0
10"54'
2 set
Hrycaj Marcin2
Dudek Kamil0
10"44'
2 set
Soszka Stefan2
Prokop Piotr1
10"28'
3 set
Soszka Stefan2
Prokop Piotr1
10"07'
2 set
Fajfer Tomasz2
Królewski Edward1

386 min 21 s

10"15'
3 set
Zawartka Anna3
Sypniewska Małgorzata0
8"48'
3 set
Kaniewska Emilia3
Honkisz Agnieszka2
8"11'
1 set
Dąbrowska Iwona2
Prokop Karolina0
8"07'
2 set
Zawartka Anna2
Kaniewska Emilia3
8"03'
4 set
Zawartka Anna2
Kaniewska Emilia3
7"54'
3 set
Zawartka Anna2
Kaniewska Emilia3
7"52'
1 set
Maksymenko Iryna1
Dąbrowska Iwona2
7"25'
1 set
Sypniewska Małgorzata2
Świerczyńska Monika0
7"25'
2 set
Dąbrowska Iwona2
Prokop Karolina0
7"24'
1 set
Zawartka Anna3
Sypniewska Małgorzata0

50 min 58 s

7"12'
2 set
Lohmann Mateusz0
Campbell Bruno2
5"47'
2 set
Lohmann Szymon2
Campbell Bruno0
4"49'
1 set
Lohmann Mateusz0
Campbell Bruno2
4"39'
1 set
Kazanowski Nikodem2
Campbell Bruno0
4"33'
2 set
Kazanowski Nikodem2
Lohmann Szymon0
4"31'
2 set
Kazanowski Nikodem2
Campbell Bruno0
4"03'
1 set
Kazanowski Nikodem2
Lohmann Szymon0
3"46'
1 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon2
3"40'
2 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon2
3"07'
1 set
Lohmann Szymon2
Campbell Bruno0

59 min 29 s

5"49'
2 set
Sztyber Aleksander3
Wilk Joanna1
5"47'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
5"23'
1 set
Winter Alex3
Campbell Bruno0
5"05'
2 set
Campbell Bruno1
Wilk Joanna3
4"43'
2 set
Winter Alex3
Sztyber Aleksander0
4"21'
1 set
Campbell Bruno1
Wilk Joanna3
4"03'
3 set
Winter Alex3
Campbell Bruno0
4"00'
3 set
Winter Alex3
Sztyber Aleksander0
3"52'
3 set
Campbell Bruno1
Wilk Joanna3
3"18'
1 set
Sztyber Aleksander3
Wilk Joanna1

Małych punktów: 6803

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13

4917

Matejski Tomasz166
Kondratowicz Łukasz151
Pieńkowski Krzysztof139
Kovalchuk Viktor138
Kozłowski Rafał134
Fajfer Tomasz131
Mandrysz Damian127
Kowalski Dominik126
Rogalski Artur125
Soszka Stefan124

1304

Kaniewska Emilia149
Zawartka Anna144
Rzeszutko Małgorzata114
Kachan Kateryna110
Honkisz Agnieszka106
Dąbrowska Iwona91
Nowak Joanna88
Huseynova Anna84
Wilińska Joanna80
Maksymenko Iryna76

207

Kazanowski Nikodem66
Lohmann Szymon62
Campbell Bruno52
Lohmann Mateusz27

375

Winter Alex79
Wilk Joanna78
Sztyber Aleksander67
Binasik Antoni66
Campbell Bruno43
Kazanowski Nikodem42

Wszystkich rozegranych setów: 390

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13

280

75

12

23


Wszystkich rozegranych meczów: 162

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13

120

29

6

7


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13
10.36'
2 set
Voskalo Volodymyr2
Mueller Marcin0
11.55'
1 set
Voskalo Volodymyr2
Mueller Marcin0
11.64'
1 set
Mueller Marcin0
Cieślik Rafał2
11.73'
2 set
Mueller Marcin0
Cieślik Rafał2
12.09'
2 set
Mueller Marcin0
Myts Andriy2
12.27'
2 set
Teichert Michał2
Myts Andriy0
12.55'
1 set
Dzedzyk Roman0
Pieńkowski Krzysztof2
12.82'
1 set
Firkowski Maciej0
Pieńkowski Krzysztof2
12.91'
2 set
Zienkiewicz Paweł2
Dzedzyk Roman0
14.09'
1 set
Voskalo Volodymyr2
Dzedzyk Roman1
13.27'
1 set
Sypniewska Małgorzata2
Krzemińska-Zasadzka Olga0
14.00'
2 set
Kachan Kateryna2
Sawicka Anna0
15.45'
2 set
Sypniewska Małgorzata2
Świerczyńska Monika0
15.55'
2 set
Sypniewska Małgorzata2
Krzemińska-Zasadzka Olga0
15.82'
1 set
Maj-Kańska Aleksandra0
Świerczyńska Monika2
16.82'
1 set
Kaniewska Emilia3
Świerczyńska Monika0
17.00'
2 set
Prokop Karolina0
Zawartka Anna2
17.73'
2 set
Honkisz Agnieszka2
Maksymenko Iryna0
17.91'
3 set
Kaniewska Emilia3
Świerczyńska Monika0
18.64'
4 set
Kaniewska Emilia3
Honkisz Agnieszka2
10.45'
1 set
Kazanowski Nikodem2
Lohmann Mateusz0
16.00'
2 set
Kazanowski Nikodem2
Lohmann Mateusz0
17.00'
1 set
Lohmann Szymon2
Campbell Bruno0
20.00'
2 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon2
20.55'
1 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon2
22.09'
1 set
Kazanowski Nikodem2
Lohmann Szymon0
24.64'
2 set
Kazanowski Nikodem2
Campbell Bruno0
24.82'
2 set
Kazanowski Nikodem2
Lohmann Szymon0
25.36'
1 set
Kazanowski Nikodem2
Campbell Bruno0
26.27'
1 set
Lohmann Mateusz0
Campbell Bruno2
0.64'
1 set
Winter Alex3
Sztyber Aleksander0
4.82'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
15.27'
2 set
Winter Alex3
Campbell Bruno0
16.64'
3 set
Sztyber Aleksander3
Wilk Joanna1
17.00'
4 set
Campbell Bruno1
Wilk Joanna3
17.27'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Binasik Antoni3
18.00'
1 set
Sztyber Aleksander3
Wilk Joanna1
21.09'
3 set
Campbell Bruno1
Wilk Joanna3
21.79'
2 set
Campbell Bruno1
Wilk Joanna3
21.82'
3 set
Winter Alex3
Sztyber Aleksander0

Decyzji sędziowskich: 59 (0,9%)

Stroke 8
13,6%
Let 51
86,4%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13
9 16,7%
3-6-0
Kovalchuk Viktor2
Gnitecki Przemysław1
6 7,5%
0-6-0
Matejski Tomasz3
Stachowski Łukasz1
6 8,2%
1-5-0
Kovalchuk Viktor0
Kondratowicz Łukasz3
4 8,7%
0-4-0
Dudek Kamil2
Brzeski Maciej0
3 5,5%
0-3-0
Fajfer Tomasz2
Królewski Edward1
2 7,7%
0-2-0
Teichert Michał2
Myts Andriy0
2 5,3%
0-2-0
Ratigowski Marcin2
Fajfer Tomasz0
2 3,6%
0-2-0
Ratigowski Marcin1
Kowalski Dominik2
2 2,5%
0-2-0
Górzyński Bartosz1
Stachowski Łukasz3
2 4,8%
1-1-0
Styopkin Yevhen0
Wryk Maciej2
2 4,5%
1-1-0
Kaniewska Emilia3
Świerczyńska Monika0
2 2,2%
0-2-0
Kaniewska Emilia3
Honkisz Agnieszka2
1 2,5%
0-1-0
Budrewicz Monika0
Wilińska Joanna2
3 8,1%
0-3-0
Kazanowski Nikodem2
Campbell Bruno0
1 2,4%
0-1-0
Lohmann Szymon2
Campbell Bruno0
1 1,3%
0-1-0
Campbell Bruno1
Wilk Joanna3
1 1,6%
0-1-0
Sztyber Aleksander3
Wilk Joanna1
1 2,1%
0-1-0
Winter Alex3
Campbell Bruno0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0