Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13
33"15'Kozłowski Rafał2
Michałowski Krzysztof1
29"14'Rewilak Bartosz2
Michałowski Krzysztof1
28"50'Włodarczyk Szymon1
Ratigowski Marcin2
28"48'Piskórz Tomasz1
Włodarczyk Szymon2
28"11'Spoljar Domagoj3
Rewilak Bartosz0
27"50'Spoljar Domagoj0
Kotra Michał3
27"14'Misiewicz Paweł1
Wardecki Adam2
26"50'Leszczyński Stanisław1
Andrzejczyk Adrian2
26"43'Soszka Stefan1
Kozłowski Rafał2
26"20'Szymczak Marcin2
Kabaciński Maciej1
42"31'Rzeszutko Małgorzata2
Kaniewska Emilia3
28"48'Rzeszutko Małgorzata1
Nowak Joanna3
24"26'Kaniewska Emilia0
Grzechowiak Dorota3
18"55'Wilińska Joanna2
Ring Aleksandra1
18"26'Bargenda Iwona2
Saad Szeherezada1
16"08'Dąbrowska Iwona0
Owczarek Małgorzata2
15"54'Chojecka Paulina2
Bargenda Iwona1
15"13'Maj-Kańska Aleksandra0
Owczarek Małgorzata2
14"48'Nowak Joanna0
Grzechowiak Dorota3
14"20'Krzemińska-Zasadzka Olga2
Maj-Kańska Aleksandra1
27"57'Lohmann Szymon2
Mozer Dominik3
21"51'Lohmann Mateusz3
Zubek Sebastian1
18"02'Zasadzki Filip0
Lohmann Mateusz3
16"28'Krysiak Karol3
Lohmann Mateusz0
15"05'Mozer Dominik3
Zubek Sebastian0
14"33'Zasadzki Filip0
Campbell Bruno3
13"46'Lohmann Szymon3
Campbell Bruno0
13"10'Zubek Sebastian3
Campbell Bruno0
12"13'Goluch Hanna0
Lohmann Szymon3
12"06'Goluch Hanna3
Zasadzki Filip0
28"57'Krysiak Karol2
Sienkiewicz Michał3
24"08'Sztyber Aleksander1
Wilk Joanna3
21"45'Krysiak Karol1
Binasik Antoni3
21"38'Wilk Joanna3
Łomżyński Jan2
14"52'Sienkiewicz Michał0
Krysiak Leon3
14"21'Krysiak Karol3
Sztyber Aleksander0
11"28'Wilk Joanna0
Sienkiewicz Michał3
11"05'Binasik Antoni0
Krysiak Leon3
10"59'Łomżyński Jan0
Binasik Antoni3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13
Kozłowski Rafał109"03'
Rewilak Bartosz100"30'
Kabaciński Maciej98"35'
Spoljar Domagoj96"10'
Andrzejczyk Adrian96"00'
Piskórz Tomasz95"41'
Szymczak Marcin94"30'
Daniluk Rafał92"00'
Kotra Michał90"45'
Włodarczyk Szymon86"48'
Rzeszutko Małgorzata75"27'
Kaniewska Emilia70"42'
Nowak Joanna49"46'
Owczarek Małgorzata48"18'
Bargenda Iwona45"17'
Ring Aleksandra43"20'
Grzechowiak Dorota43"05'
Wilińska Joanna42"17'
Maj-Kańska Aleksandra42"02'
Saad Szeherezada39"59'
Lohmann Mateusz45"20'
Mozer Dominik40"05'
Lohmann Szymon39"31'
Zubek Sebastian38"57'
Zasadzki Filip36"44'
Campbell Bruno33"57'
Krysiak Karol31"07'
Goluch Hanna26"57'
Krysiak Karol50"36'
Wilk Joanna44"29'
Sienkiewicz Michał43"43'
Binasik Antoni36"03'
Sztyber Aleksander29"58'
Łomżyński Jan26"48'
Krysiak Leon20"21'

Czas setów: 39 godz. 38 min 44 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13

1760 min

13"22'
3 set
Spoljar Domagoj3
Rewilak Bartosz0
12"40'
1 set
Misiewicz Paweł1
Wardecki Adam2
11"35'
1 set
Misiewicz Paweł2
Sienkiewicz Piotr0
11"32'
1 set
Kabaciński Maciej2
Ratigowski Marcin0
11"22'
3 set
Królewski Edward1
Kozłowski Rafał2
11"08'
3 set
Kozłowski Rafał2
Michałowski Krzysztof1
10"56'
2 set
Spoljar Domagoj0
Kotra Michał3
10"51'
2 set
Michałowski Krzysztof2
Kabaciński Maciej0
10"44'
3 set
Kowalski Dominik0
Kotra Michał3
10"30'
1 set
Daniluk Rafał2
Wicher Mateusz1

346 min 26 s

10"35'
1 set
Maj-Kańska Aleksandra0
Owczarek Małgorzata2
9"17'
3 set
Kaniewska Emilia0
Grzechowiak Dorota3
9"14'
2 set
Rzeszutko Małgorzata2
Kaniewska Emilia3
9"06'
3 set
Rzeszutko Małgorzata2
Kaniewska Emilia3
8"36'
1 set
Dąbrowska Iwona0
Owczarek Małgorzata2
7"54'
1 set
Kaniewska Emilia0
Grzechowiak Dorota3
7"38'
5 set
Rzeszutko Małgorzata2
Kaniewska Emilia3
6"33'
3 set
Rzeszutko Małgorzata1
Nowak Joanna3
6"14'
2 set
Rzeszutko Małgorzata1
Nowak Joanna3
6"13'
2 set
Dąbrowska Iwona0
Owczarek Małgorzata2

146 min 19 s

5"30'
2 set
Zasadzki Filip0
Campbell Bruno3
5"19'
2 set
Krysiak Karol3
Lohmann Mateusz0
5"06'
4 set
Lohmann Szymon2
Mozer Dominik3
5"04'
1 set
Zasadzki Filip0
Lohmann Mateusz3
5"01'
2 set
Lohmann Szymon3
Campbell Bruno0
4"59'
4 set
Lohmann Mateusz3
Zubek Sebastian1
4"51'
2 set
Zasadzki Filip0
Lohmann Mateusz3
4"48'
2 set
Mozer Dominik3
Zubek Sebastian0
4"40'
2 set
Lohmann Mateusz3
Zubek Sebastian1
4"30'
3 set
Lohmann Mateusz3
Zubek Sebastian1

125 min 59 s

5"32'
4 set
Krysiak Karol2
Sienkiewicz Michał3
5"28'
2 set
Krysiak Karol3
Sztyber Aleksander0
5"28'
1 set
Sztyber Aleksander1
Wilk Joanna3
5"08'
1 set
Krysiak Karol1
Binasik Antoni3
5"08'
3 set
Krysiak Karol1
Binasik Antoni3
5"01'
5 set
Krysiak Karol2
Sienkiewicz Michał3
4"59'
2 set
Sztyber Aleksander1
Wilk Joanna3
4"57'
3 set
Sienkiewicz Michał0
Krysiak Leon3
4"56'
2 set
Krysiak Karol2
Sienkiewicz Michał3
4"40'
3 set
Sztyber Aleksander1
Wilk Joanna3

Małych punktów: 8027

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13

5582

Rewilak Bartosz168
Andrzejczyk Adrian150
Soszka Stefan148
Kozłowski Rafał146
Kotra Michał142
Szymczak Marcin139
Kabaciński Maciej138
Pieńkowski Krzysztof137
Daniluk Rafał137
Filipek Karol137

1291

Rzeszutko Małgorzata128
Kaniewska Emilia115
Grzechowiak Dorota110
Bargenda Iwona97
Ring Aleksandra97
Nowak Joanna96
Maj-Kańska Aleksandra83
Owczarek Małgorzata80
Wilińska Joanna80
Gajowniczek Joanna76

624

Lohmann Szymon103
Krysiak Karol99
Lohmann Mateusz89
Mozer Dominik84
Zubek Sebastian83
Campbell Bruno62
Zasadzki Filip57
Goluch Hanna47

530

Krysiak Karol102
Wilk Joanna96
Sienkiewicz Michał93
Binasik Antoni81
Krysiak Leon66
Sztyber Aleksander46
Łomżyński Jan46

Wszystkich rozegranych setów: 468

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13

321

75

39

33


Wszystkich rozegranych meczów: 193

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13

140

32

12

9


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13
11.45'
1 set
Michałowski Krzysztof2
Andrzejczyk Cezary0
13.73'
2 set
Sienkiewicz Piotr2
Nocuń Marcin0
14.45'
2 set
Dziewa Ernest0
Leszczyński Stanisław2
14.55'
1 set
Pytlowany Jakub2
Purta Dariusz0
14.73'
2 set
Pytlowany Jakub2
Purta Dariusz0
15.00'
1 set
Purta Maciej0
Fordoński Aleksander2
15.09'
2 set
Janasiewicz Robert0
Rewilak Bartosz2
15.09'
1 set
Szymczak Marcin2
Drwal Jacek0
15.09'
3 set
Gawryluk Olaf2
Król Rafał1
15.18'
2 set
Włodarczyk Szymon2
Purta Dariusz0
10.55'
1 set
Dąbrowska Iwona2
Mańdziuk Agnieszka0
12.55'
2 set
Chojecka Paulina0
Grzechowiak Dorota2
13.09'
1 set
Grzechowiak Dorota2
Krzemińska-Zasadzka Olga0
13.27'
2 set
Grzechowiak Dorota2
Krzemińska-Zasadzka Olga0
13.91'
2 set
Dąbrowska Iwona2
Mańdziuk Agnieszka0
14.00'
3 set
Nowak Joanna0
Grzechowiak Dorota3
14.00'
2 set
Kaniewska Emilia2
Gajowniczek Joanna0
14.00'
1 set
Sikora Magdalena0
Nowak Joanna2
14.09'
2 set
Sikora Magdalena0
Krzemińska-Zasadzka Olga2
15.55'
2 set
Krzemińska-Zasadzka Olga2
Maj-Kańska Aleksandra1
11.18'
3 set
Krysiak Karol3
Goluch Hanna0
14.45'
3 set
Goluch Hanna0
Lohmann Szymon3
14.82'
2 set
Goluch Hanna0
Lohmann Szymon3
14.91'
1 set
Zubek Sebastian3
Campbell Bruno0
15.09'
2 set
Krysiak Karol3
Mozer Dominik0
15.45'
3 set
Krysiak Karol3
Mozer Dominik0
15.64'
1 set
Lohmann Szymon3
Campbell Bruno0
15.91'
3 set
Goluch Hanna3
Zasadzki Filip0
16.09'
3 set
Mozer Dominik3
Zubek Sebastian0
16.36'
2 set
Goluch Hanna3
Zasadzki Filip0
10.82'
2 set
Binasik Antoni0
Krysiak Leon3
13.09'
2 set
Łomżyński Jan0
Binasik Antoni3
13.91'
2 set
Wilk Joanna0
Sienkiewicz Michał3
14.09'
1 set
Krysiak Karol3
Sztyber Aleksander0
14.36'
3 set
Krysiak Karol3
Sztyber Aleksander0
15.18'
3 set
Wilk Joanna3
Łomżyński Jan2
16.27'
3 set
Binasik Antoni0
Krysiak Leon3
16.36'
1 set
Wilk Joanna0
Sienkiewicz Michał3
17.09'
2 set
Wilk Joanna3
Łomżyński Jan2
17.45'
4 set
Krysiak Karol1
Binasik Antoni3

Decyzji sędziowskich: 36 (0.5%)

Stroke 11
30.6%
Let 25
69.4%
Nolet 0
0%

OPENJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13
11 15.9%
0-11-0
Leszczyński Stanisław1
Andrzejczyk Adrian2
5 12.8%
4-1-0
Peukert Tomasz0
Pieńkowski Krzysztof2
3 7.1%
0-3-0
Kawecki Tomasz0
Białas Paweł2
3 8.6%
1-2-0
Peukert Tomasz2
Piskórz Tomasz0
2 7.7%
2-0-0
Sienkiewicz Piotr2
Nocuń Marcin0
2 5.6%
1-1-0
Sienkiewicz Piotr2
Słowikowski Andrzej0
1 1.6%
0-1-0
Soszka Stefan1
Kozłowski Rafał2
1 2.4%
0-1-0
Nocuń Marcin0
Kawecki Tomasz2
1 2.9%
0-1-0
Andrzejczyk Cezary0
Białas Paweł2
1 2.9%
1-0-0
Peukert Tomasz0
Daniluk Rafał2
1 1.9%
0-1-0
Zasadzki Filip0
Lohmann Mateusz3
1 2.2%
1-0-0
Łomżyński Jan0
Binasik Antoni3
1 1.2%
0-1-0
Sztyber Aleksander1
Wilk Joanna3
1 2.4%
0-1-0
Krysiak Karol3
Sztyber Aleksander0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0