Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU9JUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17JUNIORSKA GU13JUNIORSKA GU15
36"15'Spoljar Domagoj3
Kondratowicz Łukasz1
33"29'Słaboszewski Bartłomiej1
Mikuła Grzegorz2
33"07'Popko Łukasz3
Rogalski Mikołaj1
31"31'Florczyk Piotr1
Słaboszewski Bartłomiej2
31"25'Gnitecki Przemysław1
Gajl Jan2
29"44'Rogalski Mikołaj0
Kondratowicz Łukasz3
29"06'Ryfa Natalia1
Gnitecki Przemysław2
28"58'Ratigowski Marcin2
Bakuła Wojciech1
28"37'Gnitecki Przemysław1
Popko Łukasz2
26"51'Słowikowski Andrzej1
Kanton Aleksander2
46"10'Sielska Paulina3
Sypniewska Małgorzata2
41"27'Grzechowiak Dorota2
Zawartka Anna3
39"22'Sielska Paulina1
Grzechowiak Dorota3
31"29'Kęsicka Karolina1
Sielska Paulina2
23"27'Zawartka Anna3
Sypniewska Małgorzata0
20"36'Honkisz Agnieszka1
Zawartka Anna2
16"59'Krzemińska-Zasadzka Olga1
Obukowicz Monika2
14"15'Honkisz Agnieszka2
Obukowicz Monika0
13"14'Honkisz Agnieszka2
Kęsicka Karolina0
11"42'Kaniewska Emilia0
Grzechowiak Dorota2
16"04'Święch Dawid0
Lohmann Mateusz3
13"38'Gnitecki Aleksander0
Lohmann Szymon3
11"59'Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
11"40'Lohmann Mateusz2
Ładny Daniel0
11"25'Łukawska Natalia0
Święch Dawid2
10"17'Święch Dawid0
Gnitecki Aleksander3
6"51'Lisonek Tymon0
Lohmann Szymon2
6"35'Ładny Daniel2
Lisonek Tymon0
5"42'Łukawska Natalia0
Ładny Daniel2
'Kowalczyk SzymonW
Gnitecki Aleksander2
16"27'Kober Michał2
Gnitecki Aleksander1
14"18'Kober Michał1
Ładny Daniel2
13"28'Ładny Daniel1
Mozer Dominik2
12"40'Lohmann Mateusz2
Campbell Bruno1
12"30'Anisiewicz Igor0
Jakubiec Antoni3
12"19'Anisiewicz Igor3
Lohmann Mateusz0
12"12'Lohmann Szymon0
Jakubiec Antoni3
11"00'Ładny Daniel2
Campbell Bruno0
10"20'Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
10"09'Zubek Sebastian0
Kijko Jakub2
44"25'Kuc Krzysztof3
Nagalski Jakub2
23"04'Sienkiewicz Michał1
Binasik Antoni3
21"56'Kuc Krzysztof0
Binasik Antoni3
20"08'Jakubiec Antoni2
Kazanowski Nikodem1
19"29'Jakubiec Antoni1
Kuc Krzysztof2
16"34'Nagalski Jakub3
Sienkiewicz Michał0
16"06'Anisiewicz Igor1
Kazanowski Nikodem2
15"22'Mozer Dominik1
Kazanowski Nikodem2
13"58'Anisiewicz Igor2
Winter Alex0
13"41'Sztyber Aleksander1
Mielczarski Piotr2
23"09'Ostrowski Jakub2
Janasiewicz Robert1
14"51'Fordoński Aleksander2
Janasiewicz Robert0
11"25'Ostrowski Jakub0
Fordoński Aleksander2
9"10'Ostrowski Jakub2
Sienkiewicz Michał0
7"16'Sienkiewicz Michał0
Fordoński Aleksander2
6"37'Sienkiewicz Michał0
Janasiewicz Robert2
16"19'Paturej Pola2
Wilk Joanna1
12"51'Paturej Pola1
Parafiniuk Zofia2
12"36'Paturej Pola2
Kaźmierowska Pola0
12"08'Goluch Hanna2
Wilk Joanna0
9"55'Kaźmierowska Pola0
Goluch Hanna2
9"27'Parafiniuk Zofia2
Wilk Joanna0
9"26'Paturej Pola0
Goluch Hanna2
8"00'Kaźmierowska Pola0
Wilk Joanna2
7"33'Kaźmierowska Pola0
Parafiniuk Zofia2
7"08'Goluch Hanna0
Parafiniuk Zofia2
8"58'Kaźmierowska Nina0
Parafiniuk Zofia2
6"19'Kłosińska Zofia0
Parafiniuk Zofia2
6"04'Kaźmierowska Nina2
Kłosińska Zofia0
'Paturej PolaW
Kłosińska Zofia2
'Paturej PolaW
Kaźmierowska Nina2
'Paturej PolaW
Parafiniuk Zofia2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU9JUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17JUNIORSKA GU13JUNIORSKA GU15
Słaboszewski Bartłomiej111"04'
Popko Łukasz107"39'
Gnitecki Przemysław105"17'
Hrycaj Marcin103"37'
Ratigowski Marcin97"12'
Mikuła Grzegorz96"20'
Spoljar Domagoj95"46'
Kondratowicz Łukasz91"51'
Wojtecki Aleksander89"05'
Rogalski Mikołaj86"23'
Sielska Paulina101"57'
Grzechowiak Dorota78"02'
Rzeszutko Małgorzata75"12'
Zawartka Anna72"35'
Honkisz Agnieszka52"13'
Kęsicka Karolina49"28'
Obukowicz Monika36"28'
Chojecka Paulina31"55'
Ring Aleksandra25"44'
Krzemińska-Zasadzka Olga25"03'
Lohmann Mateusz33"03'
Święch Dawid27"52'
Lohmann Szymon26"35'
Ładny Daniel19"37'
Gnitecki Aleksander17"35'
Łukawska Natalia12"31'
Lisonek Tymon10"55'
Ładny Daniel42"26'
Lohmann Mateusz36"33'
Kober Michał31"56'
Kijko Jakub31"43'
Anisiewicz Igor30"30'
Jakubiec Antek29"18'
Campbell Bruno28"34'
Mozer Dominik26"54'
Lohmann Szymon25"38'
Gnitecki Aleksander20"58'
Kuc Krzysztof70"32'
Nagalski Jakub63"49'
Kazanowski Nikodem50"21'
Binasik Antoni44"03'
Sienkiewicz Michał39"36'
Jakubiec Antek36"35'
Anisiewicz Igor36"30'
Mozer Dominik35"36'
Mielczarski Piotr31"03'
Winter Alex29"26'
Janasiewicz Robert40"06'
Ostrowski Jakub38"35'
Fordoński Aleksander29"45'
Sienkiewicz Michał21"02'
Paturej Pola44"26'
Wilk Joanna40"05'
Goluch Hanna33"08'
Kaźmierowska Pola32"34'
Parafiniuk Zofia30"43'
Kaźmierowska Nina12"21'
Parafiniuk Zofia11"55'
Kłosińska Zofia9"48'

Czas setów: 38 godz. 17 min 6 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU9JUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17JUNIORSKA GU13JUNIORSKA GU15

1350 min 20 s

12"51'
2 set
Słaboszewski Bartłomiej1
Mikuła Grzegorz2
12"13'
1 set
Ratigowski Marcin0
Giemza Mikołaj2
12"00'
1 set
Słaboszewski Bartłomiej2
Grzeczyński Michał1
11"53'
3 set
Gnitecki Przemysław1
Gajl Jan2
11"49'
3 set
Słaboszewski Bartłomiej1
Mikuła Grzegorz2
11"34'
3 set
Ryfa Natalia1
Gnitecki Przemysław2
11"20'
3 set
Gnitecki Przemysław1
Popko Łukasz2
11"10'
1 set
Spoljar Domagoj2
Gajl Jan0
11"04'
2 set
Rogalski Mikołaj0
Kondratowicz Łukasz3
11"02'
2 set
Słaboszewski Bartłomiej2
Gorzelak Piotr0

303 min 1 s

11"58'
2 set
Kęsicka Karolina1
Sielska Paulina2
10"50'
3 set
Kęsicka Karolina1
Sielska Paulina2
9"37'
1 set
Sielska Paulina3
Sypniewska Małgorzata2
9"35'
4 set
Sielska Paulina3
Sypniewska Małgorzata2
9"12'
4 set
Sielska Paulina1
Grzechowiak Dorota3
9"02'
1 set
Sielska Paulina1
Grzechowiak Dorota3
8"39'
3 set
Honkisz Agnieszka1
Zawartka Anna2
8"22'
3 set
Sielska Paulina1
Grzechowiak Dorota3
8"08'
3 set
Sielska Paulina3
Sypniewska Małgorzata2
8"01'
4 set
Grzechowiak Dorota2
Zawartka Anna3

74 min 4 s

6"35'
2 set
Lohmann Mateusz2
Ładny Daniel0
4"41'
3 set
Gnitecki Aleksander0
Lohmann Szymon3
4"20'
2 set
Święch Dawid0
Lohmann Mateusz3
4"13'
2 set
Łukawska Natalia0
Święch Dawid2
4"06'
3 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
4"05'
3 set
Święch Dawid0
Lohmann Mateusz3
4"00'
1 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
3"56'
1 set
Łukawska Natalia0
Święch Dawid2
3"32'
1 set
Lohmann Mateusz2
Ładny Daniel0
3"31'
2 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3

159 min 40 s

5"53'
1 set
Ładny Daniel2
Campbell Bruno0
5"41'
3 set
Kober Michał1
Ładny Daniel2
4"57'
3 set
Kober Michał2
Gnitecki Aleksander1
4"54'
2 set
Kober Michał2
Gnitecki Aleksander1
4"40'
3 set
Anisiewicz Igor0
Jakubiec Antoni3
4"40'
1 set
Ładny Daniel0
Anisiewicz Igor2
4"30'
2 set
Ładny Daniel0
Anisiewicz Igor2
4"25'
1 set
Zubek Sebastian0
Kijko Jakub2
4"21'
2 set
Zubek Sebastian0
Kijko Jakub2
4"20'
2 set
Ładny Daniel1
Mozer Dominik2

237 min 47 s

14"24'
1 set
Kuc Krzysztof3
Nagalski Jakub2
9"49'
2 set
Kuc Krzysztof0
Binasik Antoni3
8"11'
2 set
Kuc Krzysztof3
Nagalski Jakub2
6"32'
2 set
Jakubiec Antoni2
Kazanowski Nikodem1
6"28'
2 set
Anisiewicz Igor2
Winter Alex0
6"17'
1 set
Anisiewicz Igor2
Winter Alex0
6"13'
5 set
Kuc Krzysztof3
Nagalski Jakub2
5"49'
2 set
Anisiewicz Igor2
Kijko Jakub0
5"44'
2 set
Sztyber Aleksander0
Winter Alex2
5"38'
1 set
Mozer Dominik0
Mielczarski Piotr2

64 min 44 s

9"11'
2 set
Ostrowski Jakub2
Janasiewicz Robert1
7"49'
1 set
Fordoński Aleksander2
Janasiewicz Robert0
6"40'
3 set
Ostrowski Jakub2
Janasiewicz Robert1
5"37'
2 set
Ostrowski Jakub0
Fordoński Aleksander2
5"30'
2 set
Fordoński Aleksander2
Janasiewicz Robert0
4"32'
1 set
Ostrowski Jakub2
Janasiewicz Robert1
4"26'
2 set
Ostrowski Jakub2
Sienkiewicz Michał0
4"23'
1 set
Ostrowski Jakub0
Fordoński Aleksander2
3"52'
1 set
Sienkiewicz Michał0
Janasiewicz Robert2
3"46'
1 set
Ostrowski Jakub2
Sienkiewicz Michał0

90 min 28 s

6"47'
1 set
Paturej Pola2
Kaźmierowska Pola0
5"57'
2 set
Goluch Hanna2
Wilk Joanna0
4"58'
1 set
Kaźmierowska Pola0
Goluch Hanna2
4"57'
2 set
Paturej Pola0
Goluch Hanna2
4"54'
1 set
Paturej Pola2
Wilk Joanna1
4"50'
1 set
Goluch Hanna2
Wilk Joanna0
4"48'
3 set
Paturej Pola2
Wilk Joanna1
4"45'
2 set
Paturej Pola2
Kaźmierowska Pola0
4"32'
1 set
Parafiniuk Zofia2
Wilk Joanna0
4"25'
2 set
Paturej Pola2
Wilk Joanna1

17 min 2 s

4"06'
1 set
Kaźmierowska Nina0
Parafiniuk Zofia2
3"08'
2 set
Kaźmierowska Nina0
Parafiniuk Zofia2
3"01'
2 set
Kaźmierowska Nina2
Kłosińska Zofia0
2"23'
2 set
Kłosińska Zofia0
Parafiniuk Zofia2
2"18'
1 set
Kłosińska Zofia0
Parafiniuk Zofia2
2"06'
1 set
Kaźmierowska Nina2
Kłosińska Zofia0

Małych punktów: 7344

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU9JUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17JUNIORSKA GU13JUNIORSKA GU15

3829

Hrycaj Marcin152
Spoljar Domagoj144
Popko Łukasz143
Gnitecki Przemysław142
Hyams Martin135
Ratigowski Marcin135
Mikuła Grzegorz133
Kondratowicz Łukasz131
Wojtecki Aleksander128
Słaboszewski Bartłomiej123

926

Sielska Paulina122
Rzeszutko Małgorzata114
Zawartka Anna113
Grzechowiak Dorota109
Honkisz Agnieszka90
Chojecka Paulina65
Kęsicka Karolina64
Obukowicz Monika55
Ring Aleksandra53
Królewska Elżbieta42

318

Lohmann Szymon88
Lohmann Mateusz70
Ładny Daniel58
Gnitecki Aleksander48
Święch Dawid35
Łukawska Natalia13
Lisonek Tymon6

683

Jakubiec Antek88
Ładny Daniel85
Kober Michał82
Lohmann Szymon71
Kijko Jakub67
Anisiewicz Igor66
Mozer Dominik60
Lohmann Mateusz60
Campbell Bruno45
Gnitecki Aleksander36

877

Nagalski Jakub122
Binasik Antoni103
Kazanowski Nikodem101
Kuc Krzysztof99
Jakubiec Antek79
Mozer Dominik74
Anisiewicz Igor68
Sienkiewicz Michał65
Mielczarski Piotr65
Winter Alex51

228

Janasiewicz Robert71
Ostrowski Jakub70
Fordoński Aleksander66
Sienkiewicz Michał21

396

Parafiniuk Zofia97
Paturej Pola95
Wilk Joanna86
Goluch Hanna75
Kaźmierowska Pola43

87

Parafiniuk Zofia44
Kaźmierowska Nina35
Kłosińska Zofia8

Wszystkich rozegranych setów: 421

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU9JUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17JUNIORSKA GU13JUNIORSKA GU15

214

52

22

42

50

13

22

6


Wszystkich rozegranych meczów: 172

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU9JUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17JUNIORSKA GU13JUNIORSKA GU15

88

20

9

17

19

6

10

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU9JUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17JUNIORSKA GU13JUNIORSKA GU15
0.64'
3 set
Gnitecki Przemysław2
Giemza Mikołaj1
13.27'
2 set
Sasinowski Artur0
Zielak Jarosław2
14.27'
1 set
Leszczyński Stanisław0
Ryfa Natalia2
15.00'
2 set
Hrycaj Marcin2
Timofiejuk Adam0
15.18'
1 set
Sasinowski Artur0
Zielak Jarosław2
15.27'
2 set
Krzemińska-Zasadzka Olga1
Kawecki Tomasz2
15.82'
2 set
Barański Rafał0
Sycz Paweł2
15.82'
1 set
Grzeczyński Michał2
Sasinowski Artur0
16.09'
2 set
Grzeczyński Michał2
Sasinowski Artur0
16.36'
2 set
Gajl Jan2
Sycz Paweł0
14.18'
1 set
Królewska Elżbieta0
Kaniewska Emilia2
14.27'
2 set
Sypniewska Małgorzata2
Chojecka Paulina0
14.73'
1 set
Chojecka Paulina2
Walkowska Marzena0
16.27'
1 set
Walkowska Marzena0
Królewska Elżbieta2
16.91'
2 set
Honkisz Agnieszka2
Ring Aleksandra0
17.09'
2 set
Królewska Elżbieta0
Kaniewska Emilia2
18.64'
1 set
Ring Aleksandra2
Królewska Elżbieta0
19.00'
2 set
Ring Aleksandra2
Królewska Elżbieta0
19.64'
2 set
Kęsicka Karolina2
Walkowska Marzena0
20.45'
1 set
Sypniewska Małgorzata2
Chojecka Paulina0
7.36'
1 set
Gnitecki Aleksander0
Lohmann Szymon3
10.00'
2 set
Ładny Daniel2
Lisonek Tymon0
11.55'
2 set
Łukawska Natalia0
Ładny Daniel2
12.27'
1 set
Łukawska Natalia0
Ładny Daniel2
12.55'
2 set
Lisonek Tymon0
Lohmann Szymon2
14.55'
2 set
Święch Dawid0
Gnitecki Aleksander3
15.27'
1 set
Święch Dawid0
Gnitecki Aleksander3
15.82'
1 set
Święch Dawid0
Lohmann Mateusz3
16.00'
3 set
Święch Dawid0
Gnitecki Aleksander3
17.18'
2 set
Gnitecki Aleksander0
Lohmann Szymon3
11.27'
3 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
13.91'
1 set
Kober Michał1
Ładny Daniel2
15.00'
2 set
Anisiewicz Igor3
Lohmann Mateusz0
15.27'
2 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
15.73'
2 set
Anisiewicz Igor0
Jakubiec Antoni3
16.09'
2 set
Mozer Dominik0
Lohmann Szymon2
16.18'
1 set
Kober Michał2
Zubek Sebastian0
16.91'
2 set
Kober Michał2
Zubek Sebastian0
17.45'
1 set
Lohmann Szymon0
Jakubiec Antoni3
17.64'
2 set
Campbell Bruno0
Kijko Jakub2
10.82'
2 set
Nagalski Jakub2
Kijko Jakub0
13.27'
2 set
Mielczarski Piotr0
Jakubiec Antoni2
13.55'
1 set
Mielczarski Piotr0
Binasik Antoni2
15.64'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Nagalski Jakub2
15.82'
1 set
Mielczarski Piotr0
Jakubiec Antoni2
15.91'
1 set
Mozer Dominik0
Sienkiewicz Michał2
16.18'
2 set
Mielczarski Piotr0
Binasik Antoni2
16.36'
2 set
Mozer Dominik0
Mielczarski Piotr2
16.45'
1 set
Sztyber Aleksander1
Mielczarski Piotr2
17.55'
2 set
Mozer Dominik0
Sienkiewicz Michał2
13.82'
2 set
Sienkiewicz Michał0
Janasiewicz Robert2
15.64'
2 set
Sienkiewicz Michał0
Fordoński Aleksander2
19.45'
1 set
Sienkiewicz Michał0
Fordoński Aleksander2
20.55'
1 set
Ostrowski Jakub2
Sienkiewicz Michał0
21.09'
1 set
Sienkiewicz Michał0
Janasiewicz Robert2
23.91'
1 set
Ostrowski Jakub0
Fordoński Aleksander2
24.18'
2 set
Ostrowski Jakub2
Sienkiewicz Michał0
24.73'
1 set
Ostrowski Jakub2
Janasiewicz Robert1
30.00'
2 set
Fordoński Aleksander2
Janasiewicz Robert0
30.64'
2 set
Ostrowski Jakub0
Fordoński Aleksander2
14.00'
2 set
Goluch Hanna0
Parafiniuk Zofia2
15.18'
1 set
Kaźmierowska Pola0
Parafiniuk Zofia2
15.91'
2 set
Kaźmierowska Pola0
Wilk Joanna2
17.45'
2 set
Kaźmierowska Pola0
Parafiniuk Zofia2
17.55'
1 set
Goluch Hanna0
Parafiniuk Zofia2
18.00'
3 set
Paturej Pola1
Parafiniuk Zofia2
18.09'
1 set
Paturej Pola0
Goluch Hanna2
18.18'
2 set
Kaźmierowska Pola0
Goluch Hanna2
18.27'
2 set
Paturej Pola1
Parafiniuk Zofia2
20.38'
2 set
Paturej Pola2
Wilk Joanna1
11.45'
1 set
Kaźmierowska Nina2
Kłosińska Zofia0
12.55'
1 set
Kłosińska Zofia0
Parafiniuk Zofia2
13.00'
2 set
Kłosińska Zofia0
Parafiniuk Zofia2
16.45'
2 set
Kaźmierowska Nina2
Kłosińska Zofia0
17.09'
2 set
Kaźmierowska Nina0
Parafiniuk Zofia2
22.36'
1 set
Kaźmierowska Nina0
Parafiniuk Zofia2

Decyzji sędziowskich: 15 (0,2%)

Stroke 6
40%
Let 9
60%
Nolet 0
0%

OPENJUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA GU13JUNIORSKA GU15
2 4,3%
2-0-0
Soszka Stefan0
Popko Łukasz2
1 3%
1-0-0
Leszczyński Stanisław2
Timofiejuk Adam0
1 2,3%
0-1-0
Ratigowski Marcin0
Giemza Mikołaj2
1 3,2%
1-0-0
Barański Rafał0
Daniluk Rafał2
1 2,6%
1-0-0
Krzemińska-Zasadzka Olga0
Timofiejuk Adam2
1 2%
0-1-0
Lohmann Szymon0
Jakubiec Antoni3
2 3,8%
0-2-0
Nagalski Jakub3
Sienkiewicz Michał0
1 1,4%
0-1-0
Sienkiewicz Michał1
Binasik Antoni3
1 3,2%
1-0-0
Mozer Dominik0
Sienkiewicz Michał2
1 2,9%
0-1-0
Anisiewicz Igor2
Kijko Jakub0
1 2,7%
0-1-0
Sztyber Aleksander0
Winter Alex2
1 2,4%
0-1-0
Paturej Pola0
Goluch Hanna2
1 2,8%
0-1-0
Kaźmierowska Nina0
Parafiniuk Zofia2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0