Najdłuższy mecz

OPENOU13
35"20'Podgórski Bartłomiej2
Rogalski Mikołaj3
30"30'Fulneczek Adrian2
Maciejewski Adam1
26"28'Fulneczek Adrian1
Kawalec Ireneusz2
26"20'Zalewski Jakub2
Mierzejewski Michał1
24"02'Podgórski Bartłomiej2
Szkuta Łukasz1
23"37'Zieliński Mateusz1
Zieliński Jakub2
23"25'Gajewski Grzegorz0
Rogalski Mikołaj3
23"00'Śluzar Bartosz1
Woźniak Bartosz2
21"37'Steizer Adrian1
Zieliński Mateusz2
20"37'Kokoszka Marcin2
Iwaniec Marcin1
'Mierzejewska Natalia3
Wróbel Piotr0
'Wróbel Hanna3
Chalimoniuk Marta0
'Lisowski Mateusz0
Mierzejewska Natalia3
'Pietrzak Maja1
Kawulok Stanisław3
'Jaworska Urszula3
Wróbel Hanna0
'Lisowski Mateusz3
Pietrzak Maja0
'Chalimoniuk Marta0
Wróbel Piotr3
'Kawulok Stanisław0
Mierzejewska Natalia3
'Jaworska Urszula0
Lisowski Mateusz3
'Pietrzak Maja3
Wróbel Hanna0

Najdłużej na korcie

OPEN
Podgórski Bartłomiej80"27'
Faliszek Bogusław78"26'
Fulneczek Adrian74"49'
Steizer Adrian73"46'
Rogalski Mikołaj72"57'
Kokoszka Marcin66"57'
Szkuta Łukasz66"35'
Zieliński Mateusz65"51'
Woźniak Bartosz65"36'
Wasilewski Jan65"22'

Czas setów: 16 godz. 45 min 16 s

OPEN

1005 min 16 s

23"24'
1 set
Zieliński Mateusz1
Zieliński Jakub2
11"04'
3 set
Fulneczek Adrian2
Maciejewski Adam1
10"25'
2 set
Fulneczek Adrian2
Maciejewski Adam1
9"56'
2 set
Podgórski Bartłomiej2
Szkuta Łukasz1
9"30'
3 set
Fulneczek Adrian1
Kawalec Ireneusz2
9"23'
2 set
Kokoszka Marcin2
Iwaniec Marcin1
8"54'
3 set
Zalewski Jakub2
Mierzejewski Michał1
8"52'
1 set
Młyński Oskar0
Mierzejewski Michał2
8"44'
1 set
Mierzejewski Michał0
Kleczyński Marcin2
8"30'
1 set
Franuszkiewicz Mariusz2
Kokoszka Marcin0

Małych punktów: 4071

OPENOU13

3463

Rogalski Mikołaj146
Faliszek Bogusław141
Podgórski Bartłomiej141
Steizer Adrian134
Gajewski Grzegorz131
Gabuza Anatolii122
Woźniak Bartosz121
Wasilewski Jan120
Kokoszka Marcin115
Piekarski Tomasz114

608

Mierzejewska Natalia99
Jaworska Urszula89
Lisowski Mateusz87
Pietrzak Maja83
Wróbel Piotr76
Kawulok Stanisław75
Wróbel Hanna68
Chalimoniuk Marta31

Wszystkich rozegranych setów: 235

OPENOU13

197

38


Wszystkich rozegranych meczów: 95

OPENOU13

83

12


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
0.45'
3 set
Zieliński Mateusz1
Zieliński Jakub2
0.55'
2 set
Choma Damian2
Kleczyński Marcin0
0.64'
2 set
Zieliński Mateusz1
Zieliński Jakub2
0.64'
2 set
Kawalec Ireneusz0
Gajewski Grzegorz3
1.18'
1 set
Kawalec Ireneusz0
Gajewski Grzegorz3
13.91'
2 set
Prask Michał0
Zieliński Jakub2
14.18'
2 set
Bystrzyński Michał2
Okorowski Bartosz0
14.91'
1 set
Piekarski Tomasz0
Rogalski Mikołaj2
15.09'
2 set
Pozlewicz Anna0
Kokoszka Marcin2
15.64'
1 set
Ważny Wojciech0
Menżyk Krzysztof2

Decyzji sędziowskich: 19 (0,6%)

Stroke 4
21,1%
Let 15
78,9%
Nolet 0
0%

OPEN
6 10%
2-4-0
Zalewski Jakub2
Mierzejewski Michał1
3 4,8%
0-3-0
Kokoszka Marcin2
Iwaniec Marcin1
2 5%
1-1-0
Steizer Adrian0
Choma Damian2
2 5,9%
0-2-0
Zalewski Jakub2
Menżyk Krzysztof0
2 4,3%
0-2-0
Steizer Adrian2
Drobnica Sebastian0
1 2,6%
0-1-0
Kokoszka Marcin2
Klein Remigiusz0
1 2,2%
1-0-0
Franuszkiewicz Mariusz0
Faliszek Bogusław2
1 2,9%
0-1-0
Wasilewski Jan2
Piotrowski Mariusz0
1 2,8%
0-1-0
Śluzar Bartosz0
Maskiewicz Małgorzata2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0