Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU17GU11
47"40'Filipowski Dariusz3
Mądry Mateusz2
44"07'Filipowski Dariusz3
Matejski Tomasz2
38"13'Mądry Mateusz3
Podgórski Bartłomiej2
34"53'Zalewski Jakub1
Kawalec Ireneusz2
34"16'Wycisło Wojciech2
Rowba Sergiusz1
29"03'Filipowski Dariusz2
Wycisło Wojciech1
27"53'Zalewski Jakub2
Krzyżaniak Tomasz1
27"23'Matejski Tomasz3
Podgórski Bartłomiej1
26"57'Maciejewski Adam1
Czarnota Krzysztof2
25"25'Laszuk Marcin1
Górka Grzegorz2
20"39'Burak Aleksandra2
Pozlewicz Anna1
20"21'Maskiewicz Małgorzata2
Pozlewicz Anna0
17"39'Burak Julia2
Pozlewicz Anna1
16"53'Wasilewska Kinga0
Maskiewicz Małgorzata2
12"37'Burak Julia2
Wasilewska Kinga1
11"12'Burak Aleksandra2
Wasilewska Kinga0
10"15'Burak Julia2
Maskiewicz Małgorzata0
9"25'Wasilewska Kinga0
Pozlewicz Anna2
8"55'Burak Aleksandra2
Maskiewicz Małgorzata0
8"16'Burak Julia1
Burak Aleksandra2
28"55'Savytskyy Marko2
Wróbel Hanna3
20"46'Savytskyy Marko1
Wróbel Piotr3
20"11'Wróbel Hanna3
Mendyka Maksymilian1
18"43'Wróbel Hanna3
Pietrzak Maja1
18"34'Wróbel Piotr3
Mendyka Maksymilian1
18"34'Wróbel Piotr3
Wróbel Hanna1
18"00'Savytskyy Marko3
Pietrzak Maja0
16"25'Savytskyy Marko3
Mendyka Maksymilian0
14"32'Mendyka Maksymilian3
Pietrzak Maja0
13"07'Wróbel Piotr3
Pietrzak Maja0
'Wróbel Hanna0
Mierzejewska Natalia3
'Szlązak Antonina3
Chalimoniuk Marta1
'Górka Antonina3
Sejud Zuzanna0
'Wróbel Hanna3
Kawulok Daria0
'Szlązak Antonina2
Górka Antonina3
'Pietrzak Maja0
Mierzejewska Natalia3
'Sejud Zuzanna3
Chalimoniuk Marta0
'Szlązak Antonina0
Wróbel Hanna3
'Kawulok Daria3
Górka Antonina0
'Sejud Zuzanna0
Pietrzak Maja3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU17
Filipowski Dariusz132"13'
Mądry Mateusz108"06'
Wycisło Wojciech102"19'
Podgórski Bartłomiej96"02'
Gabuza Anatolii94"42'
Matejski Tomasz85"57'
Rowba Sergiusz83"41'
Czarnota Krzysztof82"22'
Kawalec Ireneusz81"52'
Chlebowicz Piotr79"06'
Pozlewicz Anna56"16'
Maskiewicz Małgorzata49"48'
Wasilewska Kinga42"15'
Burak Julia40"51'
Burak Aleksandra40"42'
Wróbel Hanna69"06'
Savytskyy Marko67"09'
Mendyka Maksymilian58"27'
Wróbel Piotr58"10'
Pietrzak Maja48"30'

Czas setów: 28 godz. 53 min 13 s

OPENDAMSKAOU17

1467 min 36 s

17"41'
2 set
Wycisło Wojciech2
Rowba Sergiusz1
13"48'
1 set
Zalewski Jakub1
Kawalec Ireneusz2
12"01'
2 set
Filipowski Dariusz2
Wycisło Wojciech1
11"55'
2 set
Rewaj Radosław0
Płaczek Maciej2
11"32'
2 set
Zalewski Jakub2
Krzyżaniak Tomasz1
10"37'
5 set
Filipowski Dariusz3
Mądry Mateusz2
10"30'
3 set
Filipowski Dariusz3
Matejski Tomasz2
10"23'
4 set
Filipowski Dariusz3
Matejski Tomasz2
10"08'
1 set
Zieliński Mateusz1
Forreiter Maciej2
10"01'
1 set
Wasilewski Jan0
Chlebowicz Piotr2

114 min 56 s

9"23'
2 set
Maskiewicz Małgorzata2
Pozlewicz Anna0
9"06'
1 set
Maskiewicz Małgorzata2
Pozlewicz Anna0
8"02'
3 set
Burak Julia1
Burak Aleksandra2
8"02'
1 set
Wasilewska Kinga0
Maskiewicz Małgorzata2
7"17'
2 set
Wasilewska Kinga0
Maskiewicz Małgorzata2
6"07'
2 set
Burak Aleksandra2
Pozlewicz Anna1
6"05'
1 set
Burak Aleksandra2
Pozlewicz Anna1
4"53'
1 set
Burak Julia2
Maskiewicz Małgorzata0
4"49'
3 set
Burak Julia2
Pozlewicz Anna1
4"35'
2 set
Burak Aleksandra2
Wasilewska Kinga0

150 min 41 s

7"30'
1 set
Savytskyy Marko3
Mendyka Maksymilian0
5"42'
1 set
Wróbel Piotr3
Mendyka Maksymilian1
5"21'
4 set
Savytskyy Marko1
Wróbel Piotr3
5"04'
3 set
Wróbel Hanna3
Pietrzak Maja1
4"59'
1 set
Savytskyy Marko3
Pietrzak Maja0
4"41'
2 set
Savytskyy Marko2
Wróbel Hanna3
4"37'
1 set
Savytskyy Marko2
Wróbel Hanna3
4"34'
5 set
Savytskyy Marko2
Wróbel Hanna3
4"32'
3 set
Wróbel Hanna3
Mendyka Maksymilian1
4"32'
4 set
Wróbel Piotr3
Wróbel Hanna1

Małych punktów: 6342

OPENDAMSKAOU17GU11

4558

Filipowski Dariusz178
Mądry Mateusz167
Matejski Tomasz157
Podgórski Bartłomiej155
Gabuza Anatolii146
Florczyk Paweł142
Forreiter Maciej136
Chlebowicz Piotr123
Wycisło Wojciech123
Świeca Bartosz116

429

Burak Julia108
Burak Aleksandra107
Pozlewicz Anna88
Maskiewicz Małgorzata68
Wasilewska Kinga58

692

Wróbel Hanna166
Wróbel Piotr156
Savytskyy Marko137
Mendyka Maksymilian109
Pietrzak Maja65
Jaworska Urszula35
Florek Michał24

663

Mierzejewska Natalia99
Kawulok Daria93
Górka Antonina87
Pietrzak Maja86
Szlązak Antonina84
Wróbel Hanna84
Sejud Zuzanna72
Chalimoniuk Marta58

Wszystkich rozegranych setów: 366

OPENDAMSKAOU17GU11

262

24

40

40


Wszystkich rozegranych meczów: 141

OPENDAMSKAOU17GU11

107

11

11

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU17
0.27'
1 set
Chalimoniuk Krystian0
Kokoszka Marcin2
11.36'
1 set
Chlebowicz Piotr2
Okorowski Bartosz0
14.36'
2 set
Chlebowicz Piotr2
Okorowski Bartosz0
14.45'
1 set
Forreiter Maciej2
Zalewski Jakub0
14.73'
3 set
Kwiatkowski Piotr3
Szlązak Marcin0
15.00'
1 set
Zawierucha Przemysław2
Okorowski Bartosz0
15.09'
1 set
Zawierucha Przemysław0
Kokoszka Marcin2
15.91'
1 set
Zawierucha Przemysław0
Wasilewski Jan2
15.91'
2 set
Łukaszuk Przemysław1
Rzeszotek Grzegorz2
15.91'
2 set
Krzyżaniak Tomasz2
Godbole Artur0
0.36'
1 set
Burak Julia1
Burak Aleksandra2
0.55'
2 set
Burak Julia1
Burak Aleksandra2
17.45'
2 set
Wasilewska Kinga0
Pozlewicz Anna2
18.27'
2 set
Burak Aleksandra2
Maskiewicz Małgorzata0
18.55'
2 set
Burak Julia2
Wasilewska Kinga1
19.18'
3 set
Burak Julia2
Wasilewska Kinga1
19.27'
1 set
Burak Julia2
Wasilewska Kinga1
20.45'
2 set
Burak Julia2
Maskiewicz Małgorzata0
21.91'
1 set
Burak Aleksandra2
Maskiewicz Małgorzata0
22.45'
1 set
Burak Aleksandra2
Wasilewska Kinga0
12.73'
3 set
Wróbel Piotr3
Pietrzak Maja0
13.55'
4 set
Wróbel Hanna3
Pietrzak Maja1
14.55'
4 set
Wróbel Piotr3
Mendyka Maksymilian1
15.18'
1 set
Savytskyy Marko1
Wróbel Piotr3
15.82'
2 set
Wróbel Piotr3
Mendyka Maksymilian1
16.18'
1 set
Wróbel Piotr3
Pietrzak Maja0
17.27'
2 set
Wróbel Hanna3
Pietrzak Maja1
17.73'
2 set
Savytskyy Marko3
Mendyka Maksymilian0
19.09'
1 set
Wróbel Hanna3
Pietrzak Maja1
19.36'
3 set
Wróbel Piotr3
Wróbel Hanna1

Decyzji sędziowskich: 14 (0,3%)

Stroke 2
14,3%
Let 12
85,7%
Nolet 0
0%

OPEN
3 5,2%
0-3-0
Gabuza Anatolii2
Kędzia Maciej1
3 3,1%
0-3-0
Mądry Mateusz3
Podgórski Bartłomiej2
2 5,9%
0-2-0
Pozlewicz Anna0
Kędzia Maciej2
2 3,7%
0-2-0
Dudek Piotr1
Zierkiewicz Piotr2
1 1,8%
0-1-0
Świeca Bartosz2
Rewaj Radosław1
1 2,9%
0-1-0
Czarnota Krzysztof2
Rowba Sergiusz0
1 3%
1-0-0
Zawierucha Przemysław2
Okorowski Bartosz0
1 2,4%
1-0-0
Pozlewicz Anna0
Sprycha Arkadiusz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0