Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU13OU15
40"08'Klein Remigiusz1
Pozlewicz Anna2
31"18'Rowba Sergiusz0
Słaboszewski Bartłomiej2
29"19'Górzyński Bartosz1
Rogalski Mikołaj3
28"41'Płaczek Maciej2
Kawalec Ireneusz1
27"31'Słaboszewski Bartłomiej1
Żak Marcin2
26"34'Górka Grzegorz3
Florczyk Paweł1
25"35'Górzyński Bartosz2
Podgórski Bartłomiej1
24"43'Rowba Sergiusz2
Wasilewski Jan1
24"04'Wąsowski Paweł2
Kawalec Ireneusz1
22"43'Dudek Piotr2
Więcław Bartłomiej1
30"35'Pozlewicz Anna3
Płaczek Aldona1
30"03'Rohleder Katarzyna3
Tomaszewska Sylwia2
29"06'Burak Julia3
Maskiewicz Małgorzata2
26"13'Maskiewicz Małgorzata2
Burak Aleksandra3
26"03'Burak Julia1
Czarzasta Agnieszka3
25"42'Pozlewicz Anna1
Czarzasta Agnieszka3
25"21'Płaczek Aldona3
Tomaszewska Sylwia2
18"42'Pozlewicz Anna3
Rohleder Katarzyna1
18"38'Czarzasta Agnieszka3
Burak Aleksandra0
17"07'Maskiewicz Małgorzata3
Tomaszewska Sylwia0
31"34'Savytskyy Marko3
Florek Michał2
27"46'Wróbel Hanna1
Pietrzak Maja3
27"26'Florek Michał2
Wróbel Piotr3
24"27'Wróbel Piotr3
Pietrzak Maja1
23"26'Florek Michał1
Wróbel Hanna3
19"29'Savytskyy Marko3
Wróbel Hanna1
19"09'Savytskyy Marko3
Pietrzak Maja1
18"17'Wróbel Piotr0
Wróbel Hanna3
15"08'Savytskyy Marko0
Wróbel Piotr3
'Florek Michał3
Pietrzak Maja1
27"38'Karliński Grzegorz3
Hyżyk Mikołaj2
22"51'Karliński Grzegorz3
Mierzejewska Natalia0
18"31'Hyżyk Mikołaj3
Mierzejewska Natalia0
17"41'Karliński Grzegorz3
Sobiecki Antoni0
14"20'Sobiecki Antoni0
Mierzejewska Natalia3
12"28'Sobiecki Antoni0
Hyżyk Mikołaj3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU13OU15
Dudek Piotr95"14'
Kowalewski Jacek90"46'
Górzyński Bartosz89"14'
Płaczek Maciej88"15'
Rowba Sergiusz86"35'
Górka Grzegorz81"13'
Słaboszewski Bartłomiej75"11'
Rogalski Mikołaj73"10'
Wystemp Krzysztof72"13'
Florczyk Paweł70"46'
Płaczek Aldona72"39'
Tomaszewska Sylwia71"30'
Pozlewicz Anna60"40'
Rohleder Katarzyna60"11'
Maskiewicz Małgorzata59"35'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka58"02'
Burak Julia55"24'
Burak Aleksandra51"08'
Hyżyk Aleksandra27"39'
Mierzejewska Natalia12"20'
Wróbel Hanna72"35'
Savytskyy Marco70"59'
Wróbel Piotr70"02'
Florek Michał67"13'
Pietrzak Maja57"35'
Karliński Grzegorz56"40'
Mierzejewska Natalia47"27'
Hyżyk Mikołaj46"25'
Sobiecki Antoni37"36'

Czas setów: 29 godz. 23 min 33 s

OPENDAMSKAOU13OU15

1235 min 43 s

28"29'
1 set
Klein Remigiusz1
Pozlewicz Anna2
16"18'
1 set
Rowba Sergiusz0
Słaboszewski Bartłomiej2
13"00'
2 set
Rowba Sergiusz0
Słaboszewski Bartłomiej2
12"02'
1 set
Słaboszewski Bartłomiej1
Żak Marcin2
10"55'
1 set
Kowalewski Jacek0
Młyński Oskar2
10"46'
2 set
Żak Marcin0
Górka Grzegorz2
9"48'
2 set
Florczyk Paweł2
Choma Damian0
9"37'
2 set
Wasilewski Jan2
Płaczek Maciej0
9"30'
2 set
Kowalewski Jacek2
Supeł Tomasz0
9"19'
2 set
Płaczek Maciej2
Wystemp Krzysztof1

264 min 34 s

13"15'
1 set
Pozlewicz Anna3
Płaczek Aldona1
7"03'
4 set
Burak Julia1
Czarzasta Agnieszka3
7"02'
1 set
Czarzasta Agnieszka3
Burak Aleksandra0
6"46'
3 set
Maskiewicz Małgorzata3
Tomaszewska Sylwia0
6"14'
3 set
Płaczek Aldona3
Hyżyk Aleksandra0
5"57'
4 set
Burak Julia3
Maskiewicz Małgorzata2
5"55'
2 set
Rohleder Katarzyna3
Tomaszewska Sylwia2
5"39'
3 set
Pozlewicz Anna1
Czarzasta Agnieszka3
5"37'
1 set
Płaczek Aldona0
Burak Aleksandra3
5"29'
5 set
Rohleder Katarzyna3
Tomaszewska Sylwia2

169 min 12 s

7"06'
1 set
Wróbel Piotr3
Pietrzak Maja1
6"35'
1 set
Savytskyy Marko3
Florek Michał2
6"28'
3 set
Wróbel Hanna1
Pietrzak Maja3
6"08'
3 set
Savytskyy Marko3
Pietrzak Maja1
5"42'
3 set
Florek Michał1
Wróbel Hanna3
5"40'
2 set
Wróbel Piotr0
Wróbel Hanna3
5"35'
4 set
Savytskyy Marko3
Florek Michał2
5"26'
2 set
Wróbel Hanna1
Pietrzak Maja3
5"26'
3 set
Savytskyy Marko3
Florek Michał2
5"20'
5 set
Florek Michał2
Wróbel Piotr3

94 min 4 s

9"11'
3 set
Karliński Grzegorz3
Mierzejewska Natalia0
6"25'
1 set
Karliński Grzegorz3
Mierzejewska Natalia0
5"54'
1 set
Karliński Grzegorz3
Hyżyk Mikołaj2
5"46'
1 set
Hyżyk Mikołaj3
Mierzejewska Natalia0
5"23'
3 set
Karliński Grzegorz3
Sobiecki Antoni0
5"16'
2 set
Hyżyk Mikołaj3
Mierzejewska Natalia0
5"12'
1 set
Karliński Grzegorz3
Sobiecki Antoni0
5"11'
2 set
Karliński Grzegorz3
Sobiecki Antoni0
4"53'
4 set
Karliński Grzegorz3
Hyżyk Mikołaj2
4"47'
1 set
Sobiecki Antoni0
Mierzejewska Natalia3

Małych punktów: 6092

OPENDAMSKAOU13OU15

3972

Górzyński Bartosz163
Kowalewski Jacek151
Rogalski Mikołaj145
Dudek Piotr141
Rowba Sergiusz136
Gajos Jakub122
Górka Grzegorz119
Zieliński Jakub115
Płaczek Maciej114
Wystemp Krzysztof112

969

Tomaszewska Sylwia155
Płaczek Aldona118
Maskiewicz Małgorzata117
Czarzasta-Gotówko Agnieszka117
Rohleder Katarzyna116
Pozlewicz Anna106
Burak Julia103
Burak Aleksandra95
Hyżyk Aleksandra33
Mierzejewska Natalia9

804

Florek Michał172
Savytskyy Marco165
Pietrzak Maja161
Wróbel Hanna155
Wróbel Piotr151

347

Karliński Grzegorz118
Hyżyk Mikołaj104
Mierzejewska Natalia74
Sobiecki Antoni51

Wszystkich rozegranych setów: 348

OPENDAMSKAOU13OU15

231

57

40

20


Wszystkich rozegranych meczów: 131

OPENDAMSKAOU13OU15

100

15

10

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU13OU15
0.73'
1 set
Szczegielniak Michał0
Woźniak Bartosz2
12.18'
2 set
Karliński Grzegorz0
Zieliński Jakub2
12.91'
1 set
Piotrowski Mariusz2
Szczepaniak Sławomir0
13.00'
1 set
Sprycha Arkadiusz0
Rowba Sergiusz2
13.55'
1 set
Kokoszka Marcin2
Szlązak Marcin0
14.09'
2 set
Pozlewicz Anna2
Romanowski Paweł0
14.27'
2 set
Piekarski Tomasz0
Fijak Bartłomiej2
14.27'
2 set
Sprycha Arkadiusz0
Rowba Sergiusz2
14.27'
2 set
Górzyński Bartosz2
Janik Konrad0
14.73'
3 set
Zieliński Jakub1
Polakowski Jan2
15.55'
2 set
Mierzejewska Natalia0
Rohleder Katarzyna3
15.82'
1 set
Płaczek Aldona3
Tomaszewska Sylwia2
17.45'
3 set
Rohleder Katarzyna0
Burak Julia3
17.45'
2 set
Płaczek Aldona0
Burak Aleksandra3
18.36'
3 set
Pozlewicz Anna3
Płaczek Aldona1
18.64'
1 set
Rohleder Katarzyna3
Tomaszewska Sylwia2
18.64'
3 set
Płaczek Aldona3
Tomaszewska Sylwia2
19.00'
3 set
Pozlewicz Anna3
Rohleder Katarzyna1
19.09'
4 set
Pozlewicz Anna3
Rohleder Katarzyna1
19.18'
2 set
Płaczek Aldona3
Hyżyk Aleksandra0
14.73'
1 set
Florek Michał2
Wróbel Piotr3
16.18'
1 set
Savytskyy Marko3
Pietrzak Maja1
17.55'
4 set
Savytskyy Marko3
Wróbel Hanna1
17.73'
4 set
Savytskyy Marko3
Pietrzak Maja1
19.36'
1 set
Savytskyy Marko3
Wróbel Hanna1
20.18'
2 set
Wróbel Piotr3
Pietrzak Maja1
20.91'
2 set
Savytskyy Marko3
Pietrzak Maja1
21.09'
2 set
Savytskyy Marko3
Florek Michał2
21.45'
1 set
Savytskyy Marko0
Wróbel Piotr3
21.85'
1 set
Wróbel Hanna1
Pietrzak Maja3
14.91'
3 set
Sobiecki Antoni0
Hyżyk Mikołaj3
16.82'
2 set
Sobiecki Antoni0
Mierzejewska Natalia3
16.91'
2 set
Karliński Grzegorz3
Hyżyk Mikołaj2
17.55'
1 set
Sobiecki Antoni0
Hyżyk Mikołaj3
19.00'
5 set
Karliński Grzegorz3
Hyżyk Mikołaj2
19.82'
2 set
Sobiecki Antoni0
Hyżyk Mikołaj3
21.27'
3 set
Karliński Grzegorz3
Hyżyk Mikołaj2
22.00'
2 set
Karliński Grzegorz3
Mierzejewska Natalia0
23.91'
3 set
Sobiecki Antoni0
Mierzejewska Natalia3
24.73'
3 set
Hyżyk Mikołaj3
Mierzejewska Natalia0

Decyzji sędziowskich: 53 (0,9%)

Stroke 13
24,5%
Let 36
67,9%
Nolet 4
7,5%

OPENDAMSKAOU15
12 22,2%
5-6-1
Rowba Sergiusz0
Słaboszewski Bartłomiej2
7 14,9%
0-7-0
Florczyk Paweł2
Choma Damian0
6 10,3%
1-3-2
Zieliński Jakub1
Polakowski Jan2
4 11,1%
2-2-0
Gajewski Grzegorz0
Rogalski Mikołaj2
3 8,8%
2-1-0
Rowba Sergiusz2
Młyński Oskar0
3 9,4%
2-1-0
Gajewski Grzegorz2
Młyński Oskar0
2 5,9%
0-2-0
Wystemp Krzysztof0
Zieliński Mateusz2
2 5,7%
0-2-0
Szczepaniak Sławomir0
Szczegielniak Michał2
2 5%
0-2-0
Mierzejewski Michał0
Słaboszewski Bartłomiej2
2 3,5%
0-2-0
Płaczek Maciej2
Kawalec Ireneusz1
1 1,9%
0-1-0
Płaczek Aldona3
Hyżyk Aleksandra0
1 1,1%
0-1-0
Karliński Grzegorz3
Hyżyk Mikołaj2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0