Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU13
50"55'Wilas Dawid2
Włodarczyk Paweł3
39"15'Podgórski Bartłomiej3
Włodarczyk Paweł2
31"29'Kawalec Ireneusz1
Podgórski Bartłomiej3
30"14'Podgórski Bartłomiej2
Maciejewski Adam1
25"58'Chlebowicz Piotr1
Żak Marcin2
25"32'Zalewski Jakub2
Kleczyński Marcin1
25"22'Zierkiewicz Piotr2
Fulneczek Adrian1
25"10'Rowba Sergiusz0
Choma Damian2
24"34'Zierkiewicz Piotr0
Wasilewski Jan2
24"14'Podgórski Bartłomiej2
Zalewski Jakub1
32"13'Maskiewicz Małgorzata2
Rohleder Katarzyna3
30"08'Maskiewicz Małgorzata2
Wasilewska Kinga3
27"12'Rohleder Katarzyna3
Tomaszewska Sylwia2
24"58'Wilas Karolina1
Tomaszewska Sylwia3
24"35'Rohleder Katarzyna1
Burak Julia3
23"46'Tomaszewska Sylwia1
Pozlewicz Anna3
20"13'Maskiewicz Małgorzata3
Wilas Karolina1
17"32'Pozlewicz Anna0
Burak Julia3
16"54'Pozlewicz Anna3
Wiciński Anna0
16"17'Wilas Karolina3
Wiciński Anna1
18"07'Wróbel Hanna0
Mierzejewska Natalia3
16"24'Wróbel Piotr3
Wróbel Hanna0
11"01'Wróbel Piotr0
Mierzejewska Natalia3
'Florek MichałW
Wróbel Hanna3
'Florek MichałW
Wróbel Piotr3
'Florek MichałW
Mierzejewska Natalia3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU13
Włodarczyk Paweł112"40'
Podgórski Bartłomiej111"33'
Wilas Dawid89"15'
Zalewski Jakub84"30'
Forreiter Maciej80"48'
Żak Marcin77"05'
Rowba Sergiusz75"51'
Kawalec Ireneusz75"16'
Franuszkiewicz Mariusz70"44'
Zierkiewicz Piotr69"51'
Rohleder Katarzyna67"08'
Maskiewicz Małgorzata66"10'
Tomaszewska Sylwia59"08'
Janiec Karolina49"40'
Burak Julia46"28'
Pozlewicz Anna44"27'
Wasilewska Kinga43"36'
Wiciński Anna33"05'
Wróbel Hanna28"16'
Mierzejewska Natalia23"24'
Wróbel Piotr21"24'

Czas setów: 27 godz. 29 min 7 s

OPENDAMSKAOU13

1407 min 44 s

17"05'
1 set
Mierzejewski Michał2
Śluzar Bartosz0
15"01'
2 set
Zierkiewicz Piotr0
Wasilewski Jan2
14"44'
1 set
Górka Grzegorz2
Karliński Grzegorz0
12"12'
2 set
Hałupka Paweł1
Misiński Maciej2
12"03'
1 set
Rowba Sergiusz0
Choma Damian2
11"34'
2 set
Rowba Sergiusz0
Choma Damian2
11"27'
2 set
Podgórski Bartłomiej2
Maciejewski Adam1
10"05'
1 set
Płaczek Maciej0
Kawalec Ireneusz2
9"56'
3 set
Wilas Dawid2
Włodarczyk Paweł3
9"26'
3 set
Podgórski Bartłomiej3
Włodarczyk Paweł2

204 min 51 s

6"24'
1 set
Rohleder Katarzyna1
Burak Julia3
6"15'
4 set
Tomaszewska Sylwia1
Pozlewicz Anna3
6"01'
4 set
Maskiewicz Małgorzata2
Wasilewska Kinga3
5"48'
4 set
Rohleder Katarzyna1
Burak Julia3
5"43'
3 set
Maskiewicz Małgorzata2
Rohleder Katarzyna3
5"41'
3 set
Pozlewicz Anna3
Wiciński Anna0
5"33'
1 set
Maskiewicz Małgorzata2
Wasilewska Kinga3
5"33'
2 set
Wilas Karolina1
Tomaszewska Sylwia3
5"29'
5 set
Maskiewicz Małgorzata2
Rohleder Katarzyna3
5"26'
1 set
Wilas Karolina1
Tomaszewska Sylwia3

36 min 32 s

9"17'
2 set
Wróbel Hanna0
Mierzejewska Natalia3
5"29'
3 set
Wróbel Piotr3
Wróbel Hanna0
5"10'
1 set
Wróbel Piotr3
Wróbel Hanna0
3"00'
3 set
Wróbel Hanna0
Mierzejewska Natalia3
2"51'
1 set
Wróbel Hanna0
Mierzejewska Natalia3
2"50'
3 set
Wróbel Piotr0
Mierzejewska Natalia3
2"43'
1 set
Wróbel Piotr0
Mierzejewska Natalia3
2"43'
2 set
Wróbel Piotr0
Mierzejewska Natalia3
2"29'
2 set
Wróbel Piotr3
Wróbel Hanna0

Małych punktów: 5669

OPENDAMSKAOU13

4678

Podgórski Bartłomiej178
Włodarczyk Paweł170
Forreiter Maciej151
Franuszkiewicz Mariusz139
Górka Grzegorz136
Zierkiewicz Piotr133
Hałupka Paweł125
Misiński Maciej125
Wilas Dawid123
Gurgul Adam120

827

Maskiewicz Małgorzata127
Tomaszewska Sylwia122
Rohleder Katarzyna115
Burak Julia108
Pozlewicz Anna102
Wasilewska Kinga100
Janiec Karolina99
Wiciński Anna54

164

Wróbel Piotr73
Mierzejewska Natalia66
Wróbel Hanna23
Florek Michał2

Wszystkich rozegranych setów: 319

OPENDAMSKAOU13

260

47

12


Wszystkich rozegranych meczów: 124

OPENDAMSKAOU13

109

12

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU13
0.45'
1 set
Gurgul Adam2
Woźniak Bartosz0
0.64'
3 set
Hałupka Paweł1
Misiński Maciej2
0.71'
1 set
Hałupka Paweł1
Misiński Maciej2
0.83'
1 set
Hałupka Paweł1
Misiński Maciej2
12.00'
2 set
Szlązak Marcin0
Forreiter Maciej2
13.00'
1 set
Okorowski Bartosz0
Menżyk Krzysztof2
13.18'
1 set
Włodek Szymon2
Szlązak Marcin0
15.18'
1 set
Szlązak Marcin0
Forreiter Maciej2
15.27'
1 set
Szczepaniak Sławomir0
Krymarys Marcin2
16.09'
2 set
Okorowski Bartosz0
Menżyk Krzysztof2
0.82'
2 set
Pozlewicz Anna3
Wiciński Anna0
12.45'
2 set
Wiciński Anna0
Wasilewska Kinga3
13.73'
2 set
Wilas Karolina3
Wiciński Anna1
13.82'
1 set
Wiciński Anna0
Wasilewska Kinga3
14.64'
4 set
Rohleder Katarzyna3
Tomaszewska Sylwia2
15.27'
2 set
Wasilewska Kinga0
Burak Julia3
15.73'
2 set
Tomaszewska Sylwia1
Pozlewicz Anna3
17.09'
1 set
Wilas Karolina3
Wiciński Anna1
17.18'
1 set
Maskiewicz Małgorzata3
Wilas Karolina1
18.64'
5 set
Maskiewicz Małgorzata2
Wasilewska Kinga3
13.55'
2 set
Wróbel Piotr3
Wróbel Hanna0
14.82'
2 set
Wróbel Piotr0
Mierzejewska Natalia3
14.82'
1 set
Wróbel Piotr0
Mierzejewska Natalia3
15.45'
3 set
Wróbel Piotr0
Mierzejewska Natalia3
15.55'
1 set
Wróbel Hanna0
Mierzejewska Natalia3
16.36'
3 set
Wróbel Hanna0
Mierzejewska Natalia3
28.18'
1 set
Wróbel Piotr3
Wróbel Hanna0
29.91'
3 set
Wróbel Piotr3
Wróbel Hanna0
50.64'
2 set
Wróbel Hanna0
Mierzejewska Natalia3

Decyzji sędziowskich: 41 (0,7%)

Stroke 20
48,8%
Let 20
48,8%
Nolet 1
2,4%

OPENDAMSKA
4 8,7%
2-2-0
Mierzejewski Michał1
Polakowski Jan2
4 11,1%
3-1-0
Młyński Oskar0
Mierzejewski Michał2
3 6,7%
2-1-0
Płaczek Maciej0
Kawalec Ireneusz2
3 7,9%
2-1-0
Mierzejewski Michał0
Choma Damian2
3 5,2%
2-1-0
Chalimoniuk Krystian2
Kokoszka Marcin1
3 8,3%
3-0-0
Włodek Szymon2
Wilanowska Barbara0
2 3,4%
1-0-1
Wystemp Krzysztof1
Zieliński Mateusz2
2 3,7%
1-1-0
Piotrowski Mariusz1
Hałupka Paweł2
2 5,1%
0-2-0
Zieliński Mateusz0
Żak Marcin2
2 6,7%
2-0-0
Polakowski Jan0
Kowalewski Jacek2
7 6,9%
1-6-0
Maskiewicz Małgorzata2
Rohleder Katarzyna3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0