Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU15
34"59'Fulneczek Adrian1
Maciejewski Adam2
27"56'Wycisło Wojciech1
Wojnarski Marek2
27"50'Słaboszewski Bartłomiej2
Rudnik Sylwester1
27"09'Rogalski Mikołaj0
Spoljar Domagoj3
26"25'Rogalski Mikołaj3
Wilas Dawid0
24"55'Chlebowicz Piotr2
Chruściński Bartosz0
24"33'Kawalec Ireneusz1
Słaboszewski Bartłomiej2
23"38'Więcław Bartłomiej2
Kawalec Ireneusz1
23"22'Spoljar Domagoj3
Choma Damian0
22"59'Maciejewski Adam2
Kawalec Ireneusz0
34"21'Bruk Anna2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
25"36'Owcarz Katarzyna1
Kohlerova Klara3
24"45'Owcarz Katarzyna3
Bruk Anna1
23"25'Burak Aleksandra1
Bruk Anna2
22"39'Karczewska Karolina1
Paździor Magdalena2
19"54'Maskiewicz Małgorzata2
Pozlewicz Anna1
19"38'Mendyka Małgorzata1
Filipczak Aneta2
19"11'Karczewska Karolina1
Rohleder Katarzyna2
16"52'Owczarek Małgorzata2
Burak Aleksandra1
16"33'Czarzasta-Gotówko Agnieszka2
Maskiewicz Małgorzata1
32"33'Fułek Wojciech3
Śliwa Jakub2
24"58'Szymański Mikołaj3
Hyżyk Mikołaj1
24"53'Basiak Wiktoria1
Śliwa Jakub3
18"07'Szymański Mikołaj3
Mendyka Maksymilian0
18"00'Ramza Seweryn3
Śliwa Jakub0
17"30'Basiak Wiktoria0
Sobiecki Antoni3
16"53'Mendyka Maksymilian1
Fułek Wojciech3
15"45'Hyżyk Mikołaj3
Ramza Seweryn0
14"11'Sobiecki Antoni0
Ramza Seweryn3
13"44'Szymański Mikołaj3
Sobiecki Antoni0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU15
Słaboszewski Bartłomiej111"43'
Chruściński Bartosz100"02'
Więcław Bartłomiej87"38'
Maciejewski Adam82"26'
Rudnik Sylwester79"49'
Górka Grzegorz75"12'
Kowalewski Jacek70"19'
Rogalski Mikołaj70"09'
Spoljar Domagoj69"52'
Choma Damian69"18'
Bruk Anna75"48'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka64"26'
Owcarz Katarzyna60"58'
Paździor Magdalena60"16'
Karczewska Karolina57"26'
Wilanowska Barbara54"12'
Kohlerova Klara52"25'
Janiec Karolina51"00'
Burak Aleksandra50"47'
Mendyka Małgorzata49"00'
Śliwa Jakub59"50'
Fułek Wojciech51"23'
Basiak Wiktoria46"34'
Szymański Mikołaj45"58'
Hyżyk Mikołaj42"17'
Mendyka Maksymilian42"15'
Ramza Seweryn37"06'
Sobiecki Antoni36"39'

Czas setów: 32 godz 48 min 22 s

OPENDAMSKAOU15

1285 min 58 s

13"54'
2 set
Fulneczek Adrian1
Maciejewski Adam2
13"47'
2 set
Chlebowicz Piotr2
Chruściński Bartosz0
11"56'
1 set
Szkuta Łukasz2
Fulneczek Adrian0
11"46'
2 set
Maciejewski Adam2
Kawalec Ireneusz0
11"41'
1 set
Słaboszewski Bartłomiej0
Górka Grzegorz2
11"13'
2 set
Gotówko Damian0
Chruściński Bartosz2
10"48'
2 set
Słaboszewski Bartłomiej2
Rudnik Sylwester1
10"34'
3 set
Wycisło Wojciech1
Wojnarski Marek2
10"02'
2 set
Zalewski Jakub0
Wycisło Wojciech2
9"47'
1 set
Wycisło Wojciech1
Wojnarski Marek2

501 min 23 s

8"15'
1 set
Burak Aleksandra1
Bruk Anna2
7"40'
2 set
Karczewska Karolina1
Paździor Magdalena2
7"31'
2 set
Owcarz Katarzyna1
Kohlerova Klara3
7"30'
2 set
Karczewska Karolina1
Rohleder Katarzyna2
7"28'
1 set
Mendyka Małgorzata0
Wiciński Anna2
7"27'
1 set
Mendyka Małgorzata0
Mierzejewska Natalia2
7"25'
1 set
Janiec Karolina0
Burak Julia2
7"15'
1 set
Mendyka Małgorzata1
Filipczak Aneta2
7"15'
1 set
Pozlewicz Anna0
Burak Julia2
6"54'
3 set
Bruk Anna2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3

181 min 1 s

6"49'
4 set
Fułek Wojciech3
Śliwa Jakub2
6"40'
3 set
Basiak Wiktoria0
Sobiecki Antoni3
6"26'
3 set
Basiak Wiktoria1
Śliwa Jakub3
6"16'
2 set
Fułek Wojciech3
Śliwa Jakub2
6"07'
3 set
Szymański Mikołaj3
Mendyka Maksymilian0
5"35'
3 set
Ramza Seweryn3
Śliwa Jakub0
5"31'
1 set
Basiak Wiktoria1
Śliwa Jakub3
5"29'
1 set
Szymański Mikołaj3
Hyżyk Mikołaj1
5"24'
2 set
Szymański Mikołaj3
Hyżyk Mikołaj1
5"23'
2 set
Szymański Mikołaj3
Mendyka Maksymilian0

Małych punktów: 6833

OPENDAMSKAOU15

4306

Słaboszewski Bartłomiej143
Chruściński Bartosz135
Spoljar Domagoj133
Gotówko Damian133
Rudnik Sylwester130
Kowalewski Jacek126
Więcław Bartłomiej125
Rogalski Mikołaj122
Górka Grzegorz118
Durkalec Michał117

1844

Paździor Magdalena124
Kohlerova Klara118
Karczewska Karolina116
Bruk Anna115
Owcarz Katarzyna112
Czarzasta-Gotówko Agnieszka100
Rohleder Katarzyna95
Burak Julia93
Wilanowska Barbara92
Burak Aleksandra91

683

Szymański Mikołaj105
Fułek Wojciech99
Śliwa Jakub97
Hyżyk Mikołaj93
Ramza Seweryn84
Basiak Wiktoria72
Mendyka Maksymilian70
Sobiecki Antoni63

Wszystkich rozegranych setów: 400

OPENDAMSKAOU15

253

106

41


Wszystkich rozegranych meczów: 169

OPENDAMSKAOU15

115

42

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU15
0.27'
2 set
Fulneczek Adrian2
Piotrowski Mariusz0
0.27'
1 set
Fulneczek Adrian2
Piotrowski Mariusz0
0.27'
1 set
Zieliński Jakub2
Olbryk Marcin0
0.36'
1 set
Szczepaniak Sławomir0
Durkalec Michał2
0.46'
2 set
Zieliński Jakub2
Olbryk Marcin0
0.55'
3 set
Maciejewski Adam1
Florczyk Paweł2
0.55'
2 set
Zieliński Jakub2
Olbryk Marcin0
0.64'
2 set
Maciejewski Adam1
Florczyk Paweł2
0.64'
1 set
Maciejewski Adam1
Florczyk Paweł2
10.18'
2 set
Leś Damian0
Trojanowicz Jakub2
6.18'
1 set
Mierzejewska Natalia0
Karczewska Karolina2
9.82'
1 set
Wiciński Anna0
Wilas Kamila2
16.36'
1 set
Kohlerova Klara2
Burak Julia0
16.55'
1 set
Karczewska Karolina0
Burak Aleksandra2
17.27'
2 set
Filipczak Aneta0
Wilanowska Barbara2
17.36'
3 set
Burak Julia2
Rohleder Katarzyna1
17.55'
2 set
Wilas Kamila0
Owcarz Katarzyna2
17.64'
2 set
Mendyka Małgorzata1
Filipczak Aneta2
17.64'
2 set
Wasilewska Kinga0
Janiec Karolina2
17.91'
1 set
Owcarz Katarzyna1
Kohlerova Klara3
14.45'
3 set
Szymański Mikołaj3
Sobiecki Antoni0
15.27'
1 set
Mendyka Maksymilian1
Fułek Wojciech3
17.09'
2 set
Mendyka Maksymilian1
Fułek Wojciech3
17.45'
1 set
Fułek Wojciech0
Hyżyk Mikołaj3
17.64'
2 set
Ramza Seweryn3
Śliwa Jakub0
17.91'
3 set
Sobiecki Antoni0
Ramza Seweryn3
18.36'
3 set
Fułek Wojciech3
Śliwa Jakub2
18.82'
3 set
Fułek Wojciech0
Hyżyk Mikołaj3
18.91'
2 set
Mendyka Maksymilian3
Basiak Wiktoria0
19.91'
1 set
Hyżyk Mikołaj3
Ramza Seweryn0

Decyzji sędziowskich: 20 (0.3%)

Stroke 4
20%
Let 16
80%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
6 15.4%
1-5-0
Trojanowicz Jakub2
Florczyk Paweł0
4 7.3%
1-3-0
Fulneczek Adrian1
Maciejewski Adam2
2 4.9%
0-2-0
Kowalewski Jacek0
Florczyk Paweł2
1 2.9%
0-1-0
Okorowski Bartosz0
Karliński Grzegorz2
1 1.9%
1-0-0
Słaboszewski Bartłomiej2
Menżyk Krzysztof1
1 2.4%
1-0-0
Woźniak Bartosz0
Piotrowski Mariusz2
1 1.9%
0-1-0
Słaboszewski Bartłomiej2
Rudnik Sylwester1
1 2.7%
0-1-0
Woźniak Bartosz0
Regulski Michał2
1 3.4%
0-1-0
Siciński Michał0
Florczyk Paweł2
1 3.4%
0-1-0
Mendyka Małgorzata0
Mierzejewska Natalia2
1 1.6%
0-1-0
Mendyka Małgorzata1
Filipczak Aneta2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0