Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeJUNIORSKA OU19Junior OU9
33"37'Śledziński Rajmund2
Kowalski Piotr3
30"51'Wilas Dawid3
Szkuta Łukasz1
29"08'Piergies Krzysztof3
Rozestwiński Jacek1
28"22'Mocek Mariusz3
Rozestwiński Jacek2
26"33'Kowalski Piotr1
Szkuta Łukasz3
25"40'Sztajnic Artur0
Piergies Krzysztof3
24"39'Śledziński Rajmund3
Sztajnic Artur1
24"01'Rutyna Jarosław3
Mocek Mariusz1
23"40'Iwan Rafał3
Kozłowska Beata1
21"19'Rutyna Jarosław3
Mastalski Marcin1
36"14'Śliwa Jakub2
Jasiński Artur3
31"06'Śliwa Jakub3
Chlastawa Aleksander2
30"49'Hołodniak Robert2
Jasiński Artur3
22"33'Chlastawa Aleksander3
Jasiński Artur2
20"26'Iwan Wojciech3
Chlastawa Aleksander1
15"36'Mocek Mariusz3
Jasiński Artur0
15"33'Śliwa Jakub0
Hołodniak Robert3
12"35'Chlastawa Aleksander3
Hołodniak Robert0
12"21'Iwan Rafał3
Śliwa Jakub0
8"09'Darul Grzegorz3
Hołodniak Robert0
33"48'Iwan Wojciech3
Nogawka Maciej2
31"09'Hyżyk Mikołaj3
Lewkowicz Igor2
29"27'Hyżyk Mikołaj3
Zawadzki Kacper1
25"39'Fułek Wojciech3
Śliwa Jakub1
24"45'Chlastawa Aleksander1
Iwan Wojciech3
23"37'Hyżyk Mikołaj3
Filipkowska Alicja1
23"36'Śliwa Jakub3
Kurenda Miłosz1
18"35'Ramza Seweryn1
Nogawka Maciej2
17"50'Kurenda Miłosz0
Poniatowski Mateusz3
16"51'Ramza Seweryn3
Babijczuk Krzysztof0
16"57'Jański Niko0
Hryń Adam3
15"41'Jański Niko3
Bryzek Konrad0
12"58'Bryzek Konrad0
Hryń Adam3
'Hryń Adam3
Szymański JeremiaszW
'Jański Niko3
Szymański JeremiaszW
'Bryzek Konrad3
Szymański JeremiaszW

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeJUNIORSKA OU19Junior OU9
Kowalski Piotr74"36'
Piergies Krzysztof73"47'
Szkuta Łukasz71"58'
Śledziński Rajmund69"13'
Rutyna Jarosław69"00'
Rozestwiński Jacek61"30'
Mocek Mariusz60"47'
Kozłowska Beata59"12'
Wilas Dawid57"43'
Sztajnic Artur57"40'
Jasiński Artur88"30'
Śliwa Jakub74"59'
Chlastawa Aleksander74"08'
Hołodniak Robert58"21'
Iwan Wojciech18"03'
Mocek Mariusz12"11'
Iwan Rafał9"54'
Darul Grzegorz7"18'
Hyżyk Mikołaj77"02'
Nogawka Maciej66"06'
Iwan Wojciech62"47'
Śliwa Jakub61"49'
Chlastawa Aleksander54"59'
Filipkowska Alicja53"00'
Fułek Wojciech49"31'
Kurenda Miłosz47"35'
Ramza Seweryn47"34'
Zawadzki Kacper45"36'
Jański Niko28"39'
Bryzek Konrad26"08'
Hryń Adam25"55'

Czas setów: 17 godz. 3 min 3 s

OPENOPEN - EliminacjeJUNIORSKA OU19Junior OU9

440 min 47 s

9"16'
1 set
Sztajnic Artur0
Piergies Krzysztof3
8"52'
2 set
Wilas Kamila2
Rutyna Jarosław3
7"24'
2 set
Wilas Dawid3
Szkuta Łukasz1
7"16'
4 set
Piergies Krzysztof3
Rozestwiński Jacek1
7"13'
1 set
Rutyna Jarosław3
Mocek Mariusz1
7"12'
2 set
Śledziński Rajmund3
Sztajnic Artur1
7"09'
4 set
Wilas Dawid3
Szkuta Łukasz1
6"57'
1 set
Wilas Dawid3
Szkuta Łukasz1
6"53'
3 set
Kowalski Piotr1
Szkuta Łukasz3
6"52'
3 set
Iwan Wojciech0
Sztajnic Artur3

171 min 42 s

7"11'
5 set
Hołodniak Robert2
Jasiński Artur3
7"08'
1 set
Śliwa Jakub2
Jasiński Artur3
6"26'
5 set
Śliwa Jakub2
Jasiński Artur3
6"15'
4 set
Chlastawa Aleksander3
Jasiński Artur2
6"12'
3 set
Chlastawa Aleksander3
Jasiński Artur2
6"04'
2 set
Śliwa Jakub3
Chlastawa Aleksander2
5"49'
1 set
Hołodniak Robert2
Jasiński Artur3
5"34'
4 set
Śliwa Jakub2
Jasiński Artur3
5"25'
3 set
Śliwa Jakub2
Jasiński Artur3
5"16'
4 set
Śliwa Jakub3
Chlastawa Aleksander2

370 min 13 s

7"22'
4 set
Hyżyk Mikołaj3
Zawadzki Kacper1
7"17'
1 set
Chlastawa Aleksander1
Iwan Wojciech3
7"12'
2 set
Hyżyk Mikołaj3
Zawadzki Kacper1
7"02'
4 set
Fułek Wojciech3
Śliwa Jakub1
6"51'
2 set
Kurenda Miłosz0
Poniatowski Mateusz3
6"13'
3 set
Hyżyk Mikołaj3
Lewkowicz Igor2
6"12'
2 set
Filipkowska Alicja2
Chlastawa Aleksander1
6"05'
4 set
Iwan Wojciech3
Nogawka Maciej2
6"05'
3 set
Ramza Seweryn1
Nogawka Maciej2
6"01'
3 set
Śliwa Jakub3
Kurenda Miłosz1

40 min 21 s

6"25'
3 set
Jański Niko0
Hryń Adam3
5"56'
3 set
Jański Niko3
Bryzek Konrad0
4"39'
3 set
Bryzek Konrad0
Hryń Adam3
4"26'
2 set
Jański Niko3
Bryzek Konrad0
4"04'
1 set
Jański Niko3
Bryzek Konrad0
3"55'
1 set
Jański Niko0
Hryń Adam3
3"53'
2 set
Jański Niko0
Hryń Adam3
3"47'
1 set
Bryzek Konrad0
Hryń Adam3
3"16'
2 set
Bryzek Konrad0
Hryń Adam3

Małych punktów: 4027

OPENOPEN - EliminacjeJUNIORSKA OU19Junior OU9

1676

Rutyna Jarosław143
Kowalski Piotr141
Szkuta Łukasz140
Wilas Dawid139
Mocek Mariusz139
Piergies Krzysztof136
Śledziński Rajmund118
Kozłowska Beata110
Rozestwiński Jacek109
Sztajnic Artur98

692

Chlastawa Aleksander160
Jasiński Artur150
Śliwa Jakub134
Hołodniak Robert108
Iwan Wojciech41
Mocek Mariusz33
Iwan Rafał33
Darul Grzegorz33

1516

Hyżyk Mikołaj163
Nogawka Maciej139
Zawadzki Kacper134
Chlastawa Aleksander122
Filipkowska Alicja121
Ramza Seweryn111
Śliwa Jakub110
Fułek Wojciech108
Iwan Wojciech102
Poniatowski Mateusz95

143

Hryń Adam66
Jański Niko48
Bryzek Konrad29

Wszystkich rozegranych setów: 236

OPENOPEN - EliminacjeJUNIORSKA OU19Junior OU9

96

39

92

9


Wszystkich rozegranych meczów: 68

OPENOPEN - EliminacjeJUNIORSKA OU19Junior OU9

27

10

28

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeJUNIORSKA OU19Junior OU9
0.27'
4 set
Wilas Kamila2
Rutyna Jarosław3
0.55'
5 set
Wilas Kamila2
Rutyna Jarosław3
1.18'
3 set
Iwan Rafał0
Mocek Mariusz3
11.18'
1 set
Darul Grzegorz3
Wilas Kamila1
12.00'
2 set
Iwan Rafał0
Mocek Mariusz3
12.27'
1 set
Darul Grzegorz0
Wilas Dawid3
13.36'
1 set
Wilas Dawid3
Rutyna Jarosław0
14.00'
3 set
Śledziński Rajmund0
Wilas Dawid3
14.91'
2 set
Darul Grzegorz0
Wilas Dawid3
15.36'
2 set
Mocek Mariusz0
Szkuta Łukasz3
0.45'
1 set
Chlastawa Aleksander3
Jasiński Artur2
12.27'
3 set
Darul Grzegorz3
Hołodniak Robert0
12.91'
1 set
Darul Grzegorz3
Hołodniak Robert0
14.64'
2 set
Darul Grzegorz3
Hołodniak Robert0
16.82'
1 set
Chlastawa Aleksander3
Hołodniak Robert0
17.36'
1 set
Iwan Rafał3
Śliwa Jakub0
17.36'
3 set
Iwan Rafał3
Śliwa Jakub0
17.55'
3 set
Mocek Mariusz3
Jasiński Artur0
19.27'
2 set
Iwan Rafał3
Śliwa Jakub0
19.64'
2 set
Chlastawa Aleksander3
Jasiński Artur2
11.36'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Chlastawa Aleksander3
11.45'
1 set
Ramza Seweryn3
Basiak Wiktoria0
12.00'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk3
Kurenda Miłosz1
12.18'
2 set
Ramza Seweryn3
Basiak Wiktoria0
13.09'
2 set
Śliwa Jakub0
Zawadzki Kacper3
13.18'
3 set
Ramza Seweryn3
Basiak Wiktoria0
13.91'
2 set
Babijczuk Krzysztof0
Filipkowska Alicja3
14.82'
1 set
Fułek Wojciech3
Basiak Wiktoria0
15.82'
3 set
Śliwa Jakub0
Zawadzki Kacper3
15.91'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Chlastawa Aleksander3
17.82'
2 set
Bryzek Konrad0
Hryń Adam3
20.64'
1 set
Bryzek Konrad0
Hryń Adam3
21.18'
2 set
Jański Niko0
Hryń Adam3
21.36'
1 set
Jański Niko0
Hryń Adam3
22.18'
1 set
Jański Niko3
Bryzek Konrad0
24.18'
2 set
Jański Niko3
Bryzek Konrad0
25.36'
3 set
Bryzek Konrad0
Hryń Adam3
32.36'
3 set
Jański Niko3
Bryzek Konrad0
35.00'
3 set
Jański Niko0
Hryń Adam3

Decyzji sędziowskich: 15 (0.4%)

Stroke 4
26.7%
Let 10
66.7%
Nolet 1
6.7%

OPENJUNIORSKA OU19
5 6.3%
3-2-0
Rutyna Jarosław3
Mastalski Marcin1
3 4.5%
0-2-1
Darul Grzegorz3
Wilas Kamila1
2 3.6%
0-2-0
Kowalski Piotr3
Zgodziński Robert0
1 1.2%
0-1-0
Iwan Rafał3
Kozłowska Beata1
1 1.4%
0-1-0
Śledziński Rajmund3
Sztajnic Artur1
1 1.9%
0-1-0
Kozłowska Beata0
Wilas Kamila3
1 1.4%
0-1-0
Hyżyk Mikołaj3
Filipkowska Alicja1
1 1.3%
1-0-0
Fułek Wojciech3
Śliwa Jakub1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0