II Puchar Dolnego Śląska w Squashu - Ranking


Miejsce GraczII Puchar Dolnego Śląska - runda I ( 30-stka Alana)
18-05-2019
RCS Lubin - II Puchar Dolnego Śląska - runda II
25-05-2019
II Puchar Dolnego Śląska - runda III Squashstacja
01-06-2019
Granie na Szklanym Korcie kat. B+
20-06-2019
II Puchar Dolnego Śląska - runda V
19-07-2019
II Puchar Dolnego Śląska - runda VI FINAŁ
26-07-2019
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Przybysz Grzegorz13654248.9132013651298.9
2Wilas Dawid2302.8613205231.762265.5216133.411253.54
3Szkuta Łukasz3270.92265.5217127.873237.56217.51119.29
4Gotówko Damian4156.847205.164218.2111167.06747.28
5Sztajnic Artur11105.278194.226190.687179.874154.43724.47
6Zgodziński Robert1974.1710175.357179.876190.684449.91669.98
7Wojciechowski Grzegorz3170.75231.765203.19605.65
8Żak Marcin8122.393270.97205.16598.45
9Piergies Krzysztof12100.4412159.395203.194056.086431.25550.34
10Mastalski Marcin2656.5115139.311146.478170.28512.55
11Dudek Piotr10175.355231.76407.11
12Mierzejewski Michał5146.0412159.392980.44385.87
13Wasilewski Jan8194.229184.36378.58
14Spoljar Domagoj1365365
15Śliwa Jakub2593.092030.973957.813133.475339.5354.83
16Kozłowska Beata2754.4716133.4114127.61315.5
17Rutyna Jarosław13152.249161.63313.87
18Rykowski Rafał2302.86302.86
18Wycisło Wojciech2302.86302.86
20Wawrzyniak Mariusz1684.076217.5301.57
21Wysoczański Marcin1395.937205.16301.09
22Wilas Kamila18122.6413133.474844.76300.87
23Zieliński Mateusz15139.312159.39298.68
24Choma Damian6217.53272.48289.98
25Rewaj Radosław14145.5615139.3284.86
26Podgórski Bartłomiej3270.9270.9
27Rozestwiński Jacek14145.5615122.12267.68
28Mazur Maciej23100.449161.63262.07
29Więcław Bartłomiej7129.2817127.87257.15
30Rowba Sergiusz9184.363272.48256.83
31Palt Piotr4248.9248.9
31Słaboszewski Bartłomiej4248.9248.9
33Popiołek Piotr13152.242593.09245.33
34Kowalski Piotr3237.5237.5
35Górka Grzegorz1230230
36Śledziński Rajmund4218.21218.21
37Pogoda Michał2363.2911146.47209.76
38Płaczek Maciej20113.032496.67209.7
39Dobry Marek8194.22194.22
40Chlastawa Aleksander20113.031735.034844.76192.83
41Chlebowicz Piotr2190.84190.84
42Iwan Wojciech3272.4816116.96189.44
42Haugen Brandon3272.4816116.96189.44
44Waniak Igor22104.422883.37187.79
45Drzazga Robert9184.36184.36
46Kokoszka Marcin2689.682786.45176.13
47Gorczycki Wojciech10175.35175.35
48Darul Grzegorz8170.28170.28
49Matuszak Piotr11167.06167.06
49Zierkiewicz Piotr11167.06167.06
51Leś Damian2460.9123100.44161.36
52Kędzia Maciej3370.072689.68159.75
53Woźniak Bartosz21108.614647.22155.83
54Zawadzki Kacper10153.73153.73
54Mocek Mariusz10153.73153.73
56Szymczyk Michał13152.24152.24
57Kleczyński Marcin14145.56145.56
58Iwan Rafał12139.74139.74
59Draus Alan6137.05137.05
60Pietrzak Aleksander16133.41133.41
61Szlązak Marcin2883.374548.53131.9
62Sprycha Arkadiusz3467.783663.5131.28
63Demczuk Damian17127.87127.87
64Godbole Artur4154.433272.48126.9
65Jasiński Artur2689.681833.6123.28
66Stolicki Norbert18122.64122.64
66Dziewanowski Marek18122.64122.64
68Zieliński Jakub19117.7117.7
68Radłowski Tomasz19117.7117.7
68Banasiak Tomasz19117.7117.7
71Menżyk Krzysztof9116.17116.17
72Szczęsny Szymon20113.03113.03
73Pietrzyk Piotr10110.5110.5
74Bystrzyński Michał3565.594943.62109.21
75Supeł Tomasz21108.61108.61
75Jagła Krzysztof21108.61108.61
77Andres Dariusz22104.42104.42
77Steizer Adrian22104.42104.42
79Karliński Grzegorz3761.515042.52104.03
80Młyński Oskar23100.44100.44
81Łukaszuk Przemysław2496.6796.67
82Drej Maciej2593.0993.09
83Pałac Maciej1491.7291.72
84Leśniak Bartosz1587.7887.78
85Wróbel Mateusz2786.4586.45
86Szymański Mikołaj4844.765240.4785.23
87Sławiński Robert1780.5780.57
88Krawutschke Marcin1877.2877.28
89Mierzejewska Natalia4844.766431.2576.02
90Zalewski Jakub3272.4872.48
90Polakowski Jan3272.4872.48
90Florczak Dawid3272.4872.48
93Bąk-Dzierżyński Bartłomiej2071.2271.22
94Kolasa Bartosz3370.0770.07
95Łabaniec Marek2168.4468.44
96Janik Konrad3467.7867.78
97Czajkowski Mariusz2265.865.8
98Regulski Michał3565.5965.59
99Pawliński Grzegorz3663.563.5
100Tłuszcz Jacek3761.5161.51
101Korpalski Filip3859.6159.61
101Okorowski Bartosz3859.6159.61
103Olbryk Marcin2558.6658.66
104Czech Paweł3957.857.8
105Iwaniec Marcin4056.0856.08
106Kondracki Piotr4252.8552.85
106Wiciński Anna4252.8552.85
108Wymysłowski Daniel2852.5452.54
109Paździor Magdalena4351.3451.34
110Hryniewicki Remigiusz3245.6745.67
111Parpura Michał4844.7644.76
111Fułek Wojciech4844.7644.76
111Rohun Peter4844.7644.76
111Zielińska Magdalena4844.7644.76
115Hołodniak Robert1932.2532.25
116Drobnica Sebastian6431.2531.25
116Ramza Seweryn6431.2531.25
116Mendyka Małgorzata6431.2531.25

Miejsce GraczII Puchar Dolnego Śląska - runda I ( 30-stka Alana)
18-05-2019
RCS Lubin - II Puchar Dolnego Śląska - runda II
25-05-2019
II Puchar Dolnego Śląska - runda III Squashstacja
01-06-2019
Granie na Szklanym Korcie kat. B+
20-06-2019
II Puchar Dolnego Śląska - runda V
19-07-2019
II Puchar Dolnego Śląska - runda VI FINAŁ
26-07-2019
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Nogawka Maciej1185993.44282.974126.152153.5641.07
2Zawadzki Kacper12302153.51185568.5
3Śliwa Jakub4156.84898.44659.596110.247103.99529.1
4Lewkowicz Igor2190.843137.312153.5481.65
5Fułek Wojciech3137.317103.995117.476110.24469
6Grajczyk Krzysztof3170.73137.31308.01
7Hyżyk Mikołaj11851100285
8Iwan Wojciech2153.54126.15279.66
9Poniatowski Mateusz4126.151184.68563.5274.33
10Filipkowska Alicja5146.045117.47263.51
11Hryń Adam5117.471100217.47
12Sobiecki Antoni374.224126.15200.37
13Kurenda Miłosz5117.471570.6188.07
14Szymański Mikołaj1185185
15Charzewski-Woś Fryderyk1473.78468.19141.97
16Stączek Karol3137.31137.31
16Mierzejewska Natalia3137.31137.31
18Jankowski Maksymilian5117.47117.47
19Chlastawa Aleksander6110.24110.24
20Bilewicz Michał898.4498.44
21Ramza Seweryn1088.8888.88
22Jański Niko282.9782.97
23Basiak Wiktoria1280.7980.79
24Babijczuk Krzysztof1377.1677.16
25Bryzek Konrad374.2274.22
26Szymański Jeremiasz468.1968.19
27Wróbel Hanna756.2156.21
28Wróbel Piotr853.2153.21