Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OU15OU15 1-4OU15 5-8
49"52'Gotówko Damian3
Wasilewski Jan2
35"50'Spoljar Domagoj3
Rykowski Rafał0
28"55'Żak Marcin2
Zieliński Mateusz1
28"23'Wasilewski Jan1
Wilas Dawid2
27"21'Rowba Sergiusz1
Choma Damian2
26"54'Pietrzak Aleksander2
Polakowski Jan1
26"42'Zierkiewicz Piotr2
Popiołek Piotr1
25"26'Mierzejewski Michał1
Zierkiewicz Piotr3
24"31'Dziewanowski Marek1
Wilas Dawid2
23"24'Szkuta Łukasz2
Dziewanowski Marek1
26"51'Mierzejewska Natalia3
Zielińska Magdalena1
20"31'Kirszenstein Patrycja3
Wilas Kamila1
14"52'Mierzejewska Natalia0
Wilas Kamila3
14"18'Pozlewicz Anna3
Płaczek Aldona0
13"23'Kirszenstein Patrycja3
Zielińska Magdalena0
11"48'Wiciński Anna0
Pozlewicz Anna3
11"38'Kirszenstein Patrycja3
Mierzejewska Natalia0
11"34'Mendyka Małgorzata0
Płaczek Aldona3
9"41'Mendyka Małgorzata0
Pozlewicz Anna3
6"24'Wiciński Anna0
Płaczek Aldona3
29"14'Kirszenstein Patrycja2
Płaczek Aldona3
18"53'Pozlewicz Anna3
Płaczek Aldona0
13"41'Wilas Kamila0
Pozlewicz Anna3
12"25'Wilas Kamila0
Kirszenstein Patrycja3
28"14'Zielińska Magdalena1
Mierzejewska Natalia3
24"28'Zielińska Magdalena3
Wiciński Anna2
9"47'Mierzejewska Natalia3
Mendyka Małgorzata0
'Wiciński Anna3
Mendyka MałgorzataW
25"19'Wróbel Hanna1
Sobiecki Antoni3
22"16'Wróbel Piotr1
Hyżyk Mikołaj3
21"06'Wróbel Piotr1
Poniatowski Mateusz3
19"18'Nogawka Maciej3
Poniatowski Mateusz0
17"18'Śliwa Jakub0
Sobiecki Antoni3
16"35'Wróbel Hanna0
Śliwa Jakub3
16"23'Hyżyk Mikołaj3
Nogawka Maciej0
15"52'Charzewski-Woś Fryderyk3
Śliwa Jakub0
14"27'Charzewski-Woś Fryderyk0
Sobiecki Antoni3
14"09'Wróbel Piotr0
Nogawka Maciej3
17"49'Nogawka Maciej3
Sobiecki Antoni0
14"39'Nogawka Maciej0
Hyżyk Mikołaj3
11"49'Sobiecki Antoni3
Charzewski-Woś Fryderyk0
10"37'Hyżyk Mikołaj3
Charzewski-Woś Fryderyk0
31"10'Wróbel Piotr2
Wróbel Hanna3
28"43'Wróbel Piotr2
Śliwa Jakub3
15"55'Śliwa Jakub0
Poniatowski Mateusz3
15"09'Poniatowski Mateusz3
Wróbel Hanna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OU15OU15 1-4OU15 5-8
Wilas Dawid104"42'
Wasilewski Jan100"08'
Gotówko Damian94"20'
Choma Damian83"20'
Rykowski Rafał81"03'
Zierkiewicz Piotr79"39'
Spoljar Domagoj79"33'
Popiołek Piotr76"53'
Rowba Sergiusz75"47'
Mierzejewski Michał75"35'
Mierzejewska Natalia43"11'
Kirszenstein Patrycja38"47'
Zielińska Magdalena34"18'
Wilas Kamila27"46'
Pozlewicz Anna27"05'
Płaczek Aldona15"29'
Mendyka Małgorzata12"50'
Wiciński Anna8"46'
Płaczek Aldona37"48'
Kirszenstein Patrycja33"59'
Pozlewicz Anna26"10'
Wilas Kamila22"21'
Zielińska Magdalena37"53'
Mierzejewska Natalia28"02'
Wiciński Anna17"31'
Mendyka Małgorzata7"40'
Wróbel Piotr47"14'
Wróbel Hanna45"40'
Sobiecki Antoni44"33'
Poniatowski Mateusz42"48'
Hyżyk Mikołaj41"47'
Nogawka Maciej41"35'
Śliwa Jakub38"38'
Charzewski-Woś Fryderyk34"57'
Nogawka Maciej28"00'
Sobiecki Antoni25"12'
Hyżyk Mikołaj20"56'
Charzewski-Woś Fryderyk18"08'
Wróbel Piotr51"02'
Wróbel Hanna40"30'
Śliwa Jakub35"46'
Poniatowski Mateusz25"14'

Czas setów: 27 godz. 7 min 31 s

OPENDAMSKADAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OU15OU15 1-4OU15 5-8

1126 min 43 s

13"17'
2 set
Żak Marcin2
Zieliński Mateusz1
12"41'
2 set
Wasilewski Jan1
Wilas Dawid2
12"37'
1 set
Spoljar Domagoj3
Rykowski Rafał0
12"16'
2 set
Gotówko Damian3
Wasilewski Jan2
11"57'
1 set
Rewaj Radosław2
Szkuta Łukasz0
11"49'
1 set
Wilas Dawid2
Dudek Piotr0
11"11'
3 set
Spoljar Domagoj3
Rykowski Rafał0
10"16'
3 set
Rowba Sergiusz1
Choma Damian2
10"14'
4 set
Gotówko Damian3
Wasilewski Jan2
9"24'
1 set
Choma Damian2
Wilas Dawid3

104 min 6 s

6"03'
1 set
Mierzejewska Natalia3
Zielińska Magdalena1
5"47'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Mierzejewska Natalia0
5"23'
4 set
Mierzejewska Natalia3
Zielińska Magdalena1
5"07'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Wilas Kamila1
4"55'
3 set
Mierzejewska Natalia3
Zielińska Magdalena1
4"37'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Zielińska Magdalena0
4"35'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Zielińska Magdalena0
4"31'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Mierzejewska Natalia0
4"30'
3 set
Mierzejewska Natalia0
Wilas Kamila3
4"29'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Wilas Kamila1

60 min 9 s

7"00'
1 set
Pozlewicz Anna3
Płaczek Aldona0
5"40'
5 set
Kirszenstein Patrycja2
Płaczek Aldona3
5"28'
3 set
Wilas Kamila0
Kirszenstein Patrycja3
5"09'
1 set
Kirszenstein Patrycja2
Płaczek Aldona3
4"52'
2 set
Pozlewicz Anna3
Płaczek Aldona0
3"53'
3 set
Pozlewicz Anna3
Płaczek Aldona0
3"52'
2 set
Kirszenstein Patrycja2
Płaczek Aldona3
3"50'
3 set
Kirszenstein Patrycja2
Płaczek Aldona3
3"44'
2 set
Wilas Kamila0
Pozlewicz Anna3
3"36'
2 set
Wilas Kamila0
Kirszenstein Patrycja3

45 min 33 s

5"57'
1 set
Zielińska Magdalena1
Mierzejewska Natalia3
5"09'
4 set
Zielińska Magdalena1
Mierzejewska Natalia3
5"07'
2 set
Zielińska Magdalena1
Mierzejewska Natalia3
4"47'
3 set
Mierzejewska Natalia3
Mendyka Małgorzata0
4"24'
3 set
Zielińska Magdalena3
Wiciński Anna2
4"09'
3 set
Zielińska Magdalena1
Mierzejewska Natalia3
3"48'
4 set
Zielińska Magdalena3
Wiciński Anna2
3"21'
5 set
Zielińska Magdalena3
Wiciński Anna2
3"04'
2 set
Zielińska Magdalena3
Wiciński Anna2
2"54'
1 set
Zielińska Magdalena3
Wiciński Anna2

168 min 36 s

9"07'
1 set
Nogawka Maciej3
Poniatowski Mateusz0
5"50'
2 set
Wróbel Hanna1
Sobiecki Antoni3
5"45'
3 set
Wróbel Hanna1
Sobiecki Antoni3
5"36'
2 set
Hyżyk Mikołaj3
Nogawka Maciej0
5"35'
1 set
Wróbel Hanna0
Śliwa Jakub3
5"18'
1 set
Wróbel Piotr1
Hyżyk Mikołaj3
5"14'
1 set
Wróbel Hanna1
Sobiecki Antoni3
5"07'
3 set
Śliwa Jakub0
Sobiecki Antoni3
5"05'
2 set
Wróbel Piotr1
Hyżyk Mikołaj3
4"39'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk3
Śliwa Jakub0

46 min 8 s

6"26'
3 set
Nogawka Maciej3
Sobiecki Antoni0
5"39'
2 set
Nogawka Maciej0
Hyżyk Mikołaj3
4"35'
2 set
Nogawka Maciej3
Sobiecki Antoni0
4"32'
1 set
Nogawka Maciej3
Sobiecki Antoni0
3"52'
3 set
Sobiecki Antoni3
Charzewski-Woś Fryderyk0
3"50'
1 set
Sobiecki Antoni3
Charzewski-Woś Fryderyk0
3"36'
1 set
Nogawka Maciej0
Hyżyk Mikołaj3
3"12'
3 set
Nogawka Maciej0
Hyżyk Mikołaj3
3"09'
2 set
Hyżyk Mikołaj3
Charzewski-Woś Fryderyk0
2"53'
1 set
Hyżyk Mikołaj3
Charzewski-Woś Fryderyk0

76 min 16 s

6"42'
3 set
Wróbel Piotr2
Wróbel Hanna3
6"15'
4 set
Wróbel Piotr2
Wróbel Hanna3
5"58'
5 set
Wróbel Piotr2
Wróbel Hanna3
5"46'
5 set
Wróbel Piotr2
Śliwa Jakub3
5"45'
3 set
Wróbel Piotr2
Śliwa Jakub3
5"18'
3 set
Poniatowski Mateusz3
Wróbel Hanna0
4"52'
2 set
Wróbel Piotr2
Wróbel Hanna3
4"29'
2 set
Śliwa Jakub0
Poniatowski Mateusz3
4"21'
1 set
Śliwa Jakub0
Poniatowski Mateusz3
4"20'
1 set
Wróbel Piotr2
Wróbel Hanna3

Małych punktów: 6059

OPENDAMSKADAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OU15OU15 1-4OU15 5-8

3815

Wilas Dawid150
Popiołek Piotr148
Gotówko Damian138
Spoljar Domagoj134
Choma Damian128
Rowba Sergiusz128
Rykowski Rafał126
Mierzejewski Michał125
Woźniak Bartosz125
Kędzia Maciej123

638

Kirszenstein Patrycja106
Pozlewicz Anna99
Wilas Kamila97
Płaczek Aldona83
Mierzejewska Natalia78
Wiciński Anna65
Zielińska Magdalena64
Mendyka Małgorzata46

243

Kirszenstein Patrycja74
Płaczek Aldona68
Pozlewicz Anna68
Wilas Kamila33

214

Zielińska Magdalena77
Mierzejewska Natalia73
Wiciński Anna42
Mendyka Małgorzata22

660

Sobiecki Antoni109
Hyżyk Mikołaj108
Charzewski-Woś Fryderyk88
Nogawka Maciej84
Śliwa Jakub75
Wróbel Hanna74
Wróbel Piotr68
Poniatowski Mateusz54

198

Hyżyk Mikołaj67
Sobiecki Antoni56
Nogawka Maciej48
Charzewski-Woś Fryderyk27

291

Wróbel Piotr93
Poniatowski Mateusz66
Wróbel Hanna66
Śliwa Jakub66

Wszystkich rozegranych setów: 350

OPENDAMSKADAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OU15OU15 1-4OU15 5-8

218

39

14

12

39

12

16


Wszystkich rozegranych meczów: 132

OPENDAMSKADAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OU15OU15 1-4OU15 5-8

93

12

4

3

12

4

4


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OU15OU15 1-4OU15 5-8
0.55'
2 set
Okorowski Bartosz0
Sprycha Arkadiusz2
0.64'
2 set
Mierzejewski Michał2
Wiciński Anna0
0.82'
1 set
Okorowski Bartosz0
Sprycha Arkadiusz2
2.82'
1 set
Mierzejewski Michał2
Wiciński Anna0
11.27'
1 set
Szlązak Marcin0
Wróbel Mateusz2
11.82'
1 set
Szlązak Marcin0
Kokoszka Marcin2
14.00'
2 set
Wilas Kamila0
Pietrzak Aleksander2
14.18'
2 set
Kędzia Maciej2
Karliński Grzegorz0
14.64'
1 set
Wilas Kamila0
Pietrzak Aleksander2
14.91'
1 set
Śliwa Jakub0
Kokoszka Marcin2
0.45'
3 set
Wiciński Anna0
Płaczek Aldona3
0.45'
2 set
Mendyka Małgorzata0
Płaczek Aldona3
0.55'
4 set
Mendyka Małgorzata1
Wiciński Anna3
0.55'
2 set
Zielińska Magdalena0
Wilas Kamila3
0.64'
2 set
Wiciński Anna0
Płaczek Aldona3
0.73'
3 set
Mendyka Małgorzata0
Płaczek Aldona3
0.73'
2 set
Mendyka Małgorzata1
Wiciński Anna3
0.73'
1 set
Mendyka Małgorzata0
Pozlewicz Anna3
0.82'
1 set
Kirszenstein Patrycja3
Mierzejewska Natalia0
0.91'
1 set
Wiciński Anna0
Płaczek Aldona3
15.64'
1 set
Wilas Kamila0
Kirszenstein Patrycja3
17.00'
1 set
Wilas Kamila0
Pozlewicz Anna3
19.27'
4 set
Kirszenstein Patrycja2
Płaczek Aldona3
19.45'
3 set
Wilas Kamila0
Pozlewicz Anna3
19.64'
2 set
Wilas Kamila0
Kirszenstein Patrycja3
20.36'
2 set
Wilas Kamila0
Pozlewicz Anna3
20.91'
3 set
Kirszenstein Patrycja2
Płaczek Aldona3
21.09'
2 set
Kirszenstein Patrycja2
Płaczek Aldona3
21.18'
3 set
Pozlewicz Anna3
Płaczek Aldona0
26.55'
2 set
Pozlewicz Anna3
Płaczek Aldona0
1.27'
1 set
Mierzejewska Natalia3
Mendyka Małgorzata0
14.45'
2 set
Mierzejewska Natalia3
Mendyka Małgorzata0
15.82'
1 set
Zielińska Magdalena3
Wiciński Anna2
16.73'
2 set
Zielińska Magdalena3
Wiciński Anna2
18.27'
5 set
Zielińska Magdalena3
Wiciński Anna2
20.73'
4 set
Zielińska Magdalena3
Wiciński Anna2
22.64'
3 set
Zielińska Magdalena1
Mierzejewska Natalia3
24.00'
3 set
Zielińska Magdalena3
Wiciński Anna2
26.09'
3 set
Mierzejewska Natalia3
Mendyka Małgorzata0
27.91'
2 set
Zielińska Magdalena1
Mierzejewska Natalia3
14.09'
2 set
Hyżyk Mikołaj3
Poniatowski Mateusz0
14.91'
1 set
Hyżyk Mikołaj3
Poniatowski Mateusz0
16.91'
2 set
Wróbel Piotr0
Nogawka Maciej3
17.45'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Sobiecki Antoni3
17.64'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Sobiecki Antoni3
18.82'
3 set
Wróbel Hanna0
Śliwa Jakub3
19.18'
2 set
Wróbel Hanna0
Charzewski-Woś Fryderyk3
19.45'
1 set
Hyżyk Mikołaj3
Nogawka Maciej0
19.73'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk3
Śliwa Jakub0
19.91'
3 set
Nogawka Maciej3
Poniatowski Mateusz0
10.64'
2 set
Sobiecki Antoni3
Charzewski-Woś Fryderyk0
13.36'
3 set
Hyżyk Mikołaj3
Charzewski-Woś Fryderyk0
15.73'
1 set
Hyżyk Mikołaj3
Charzewski-Woś Fryderyk0
17.18'
2 set
Hyżyk Mikołaj3
Charzewski-Woś Fryderyk0
17.45'
3 set
Nogawka Maciej0
Hyżyk Mikołaj3
19.64'
1 set
Nogawka Maciej0
Hyżyk Mikołaj3
20.91'
1 set
Sobiecki Antoni3
Charzewski-Woś Fryderyk0
21.09'
3 set
Sobiecki Antoni3
Charzewski-Woś Fryderyk0
24.73'
1 set
Nogawka Maciej3
Sobiecki Antoni0
25.00'
2 set
Nogawka Maciej3
Sobiecki Antoni0
16.91'
1 set
Poniatowski Mateusz3
Wróbel Hanna0
19.00'
4 set
Wróbel Piotr2
Śliwa Jakub3
20.27'
2 set
Wróbel Piotr2
Śliwa Jakub3
21.73'
2 set
Poniatowski Mateusz3
Wróbel Hanna0
21.91'
3 set
Śliwa Jakub0
Poniatowski Mateusz3
22.91'
1 set
Wróbel Piotr2
Śliwa Jakub3
23.64'
1 set
Wróbel Piotr2
Wróbel Hanna3
23.73'
1 set
Śliwa Jakub0
Poniatowski Mateusz3
24.45'
2 set
Śliwa Jakub0
Poniatowski Mateusz3
26.55'
2 set
Wróbel Piotr2
Wróbel Hanna3

Decyzji sędziowskich: 34 (0.6%)

Stroke 14
41.2%
Let 18
52.9%
Nolet 2
5.9%

OPENDAMSKADAMSKA 1-4
15 17.9%
6-8-1
Choma Damian2
Wilas Dawid3
5 8.9%
4-1-0
Żak Marcin2
Wilas Dawid1
1 1.7%
0-1-0
Pietrzak Aleksander2
Polakowski Jan1
1 2.5%
0-1-0
Bystrzyński Michał2
Pawliński Grzegorz0
1 2.9%
1-0-0
Haugen Brandon0
Dudek Piotr2
1 2.8%
1-0-0
Spoljar Domagoj2
Choma Damian0
1 1.7%
0-1-0
Wasilewski Jan1
Wilas Dawid2
1 2.2%
0-1-0
Rykowski Rafał3
Żak Marcin0
1 3.1%
0-1-0
Rowba Sergiusz2
Dudek Piotr0
1 1.4%
0-0-1
Kirszenstein Patrycja3
Wilas Kamila1
6 6.5%
2-4-0
Kirszenstein Patrycja2
Płaczek Aldona3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0