Najdłuższy mecz

OPENOU19
34"53'Sztajnic Artur3
Zawadzki Kacper2
33"11'Gotówko Damian2
Szkuta Łukasz3
26"46'Gotówko Damian1
Wilas Dawid3
25"36'Zawadzki Kacper1
Mazur Maciej3
22"48'Przybysz Grzegorz3
Szkuta Łukasz1
20"37'Sztajnic Artur1
Gotówko Damian3
19"59'Zgodziński Robert3
Mastalski Marcin1
19"03'Wilas Dawid0
Przybysz Grzegorz3
18"01'Sztajnic Artur1
Wojciechowski Grzegorz3
17"53'Szkuta Łukasz3
Mazur Maciej0
20"33'Lewkowicz Igor1
Nogawka Maciej2
17"43'Zawadzki Kacper2
Lewkowicz Igor0
16"01'Fułek Wojciech0
Nogawka Maciej2
12"48'Grajczyk Krzysztof2
Nogawka Maciej0
12"14'Grajczyk Krzysztof0
Lewkowicz Igor2
10"47'Fułek Wojciech0
Grajczyk Krzysztof2
10"13'Fułek Wojciech0
Lewkowicz Igor2
10"03'Fułek Wojciech2
Śliwa Jakub0
9"48'Śliwa Jakub0
Nogawka Maciej2
9"29'Grajczyk Krzysztof0
Zawadzki Kacper2

Najdłużej na korcie

OPENOU19
Szkuta Łukasz75"03'
Sztajnic Artur73"35'
Gotówko Damian69"38'
Zawadzki Kacper61"43'
Wilas Dawid53"37'
Wojciechowski Grzegorz52"15'
Mastalski Marcin51"46'
Przybysz Grzegorz51"27'
Mazur Maciej46"42'
Zgodziński Robert43"05'
Lewkowicz Igor58"33'
Nogawka Maciej57"05'
Fułek Wojciech45"51'
Grajczyk Krzysztof45"41'
Zawadzki Kacper41"28'
Śliwa Jakub34"54'

Czas setów: 7 godz. 34 min 32 s

OPENOU19

312 min 46 s

8"54'
3 set
Wilas Dawid0
Przybysz Grzegorz3
7"45'
3 set
Sztajnic Artur1
Gotówko Damian3
7"20'
5 set
Gotówko Damian2
Szkuta Łukasz3
6"51'
3 set
Gotówko Damian1
Wilas Dawid3
6"49'
2 set
Zgodziński Robert0
Przybysz Grzegorz3
6"47'
3 set
Szkuta Łukasz3
Mazur Maciej0
6"45'
2 set
Gotówko Damian2
Szkuta Łukasz3
6"29'
1 set
Sztajnic Artur3
Zawadzki Kacper2
6"05'
4 set
Gotówko Damian1
Wilas Dawid3
6"01'
4 set
Gotówko Damian2
Szkuta Łukasz3

141 min 46 s

8"31'
1 set
Fułek Wojciech0
Nogawka Maciej2
8"17'
2 set
Zawadzki Kacper2
Lewkowicz Igor0
7"42'
3 set
Lewkowicz Igor1
Nogawka Maciej2
7"02'
1 set
Zawadzki Kacper2
Lewkowicz Igor0
6"40'
1 set
Grajczyk Krzysztof2
Nogawka Maciej0
5"58'
1 set
Grajczyk Krzysztof0
Lewkowicz Igor2
5"07'
1 set
Fułek Wojciech2
Śliwa Jakub0
5"04'
2 set
Fułek Wojciech0
Lewkowicz Igor2
5"04'
2 set
Lewkowicz Igor1
Nogawka Maciej2
5"00'
2 set
Grajczyk Krzysztof2
Nogawka Maciej0

Małych punktów: 1707

OPENOU19

1175

Szkuta Łukasz148
Sztajnic Artur139
Wojciechowski Grzegorz126
Gotówko Damian117
Przybysz Grzegorz111
Mazur Maciej98
Mastalski Marcin98
Zawadzki Kacper97
Wilas Dawid91
Zgodziński Robert86

532

Lewkowicz Igor113
Zawadzki Kacper110
Nogawka Maciej99
Grajczyk Krzysztof92
Fułek Wojciech75
Śliwa Jakub43

Wszystkich rozegranych setów: 98

OPENOU19

67

31


Wszystkich rozegranych meczów: 34

OPENOU19

19

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENOU19
15.64'
2 set
Wilas Dawid0
Przybysz Grzegorz3
15.73'
1 set
Wojciechowski Grzegorz3
Zgodziński Robert0
16.64'
4 set
Sztajnic Artur1
Wojciechowski Grzegorz3
17.09'
4 set
Sztajnic Artur1
Gotówko Damian3
17.36'
3 set
Sztajnic Artur1
Wojciechowski Grzegorz3
17.45'
2 set
Śliwa Jakub0
Mazur Maciej3
17.55'
2 set
Zgodziński Robert3
Mastalski Marcin1
17.82'
3 set
Śliwa Jakub0
Mazur Maciej3
18.18'
1 set
Śliwa Jakub0
Mazur Maciej3
18.64'
1 set
Mastalski Marcin0
Szkuta Łukasz3
10.55'
2 set
Zawadzki Kacper2
Śliwa Jakub0
14.55'
1 set
Fułek Wojciech0
Zawadzki Kacper2
16.09'
2 set
Fułek Wojciech0
Zawadzki Kacper2
16.18'
1 set
Grajczyk Krzysztof2
Śliwa Jakub0
17.27'
1 set
Śliwa Jakub0
Lewkowicz Igor2
18.00'
2 set
Zawadzki Kacper2
Nogawka Maciej0
18.09'
2 set
Fułek Wojciech2
Śliwa Jakub0
18.36'
2 set
Grajczyk Krzysztof2
Śliwa Jakub0
18.45'
2 set
Śliwa Jakub0
Nogawka Maciej2
18.73'
2 set
Grajczyk Krzysztof0
Zawadzki Kacper2

Decyzji sędziowskich: 12 (0,7%)

Stroke 4
33,3%
Let 8
66,7%
Nolet 0
0%

OPEN
4 5,3%
1-3-0
Przybysz Grzegorz3
Szkuta Łukasz1
3 4,9%
0-3-0
Szkuta Łukasz3
Mazur Maciej0
3 5,5%
2-1-0
Wojciechowski Grzegorz3
Zgodziński Robert0
2 2,9%
1-1-0
Sztajnic Artur1
Wojciechowski Grzegorz3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0