Najdłuższy mecz

OPENOU17
43"57'Podgórski Bartłomiej1
Wycisło Wojciech3
36"44'Słaboszewski Bartłomiej1
Podgórski Bartłomiej3
31"39'Dudek Piotr2
Wilas Dawid1
26"47'Popiołek Piotr1
Płaczek Maciej2
26"01'Wasilewski Jan1
Żak Marcin2
25"07'Iwaniec Marcin1
Tłuszcz Jacek2
24"53'Dobry Marek2
Rowba Sergiusz1
24"01'Żak Marcin1
Szkuta Łukasz2
23"47'Waniak Igor1
Kokoszka Marcin2
23"33'Przybysz Grzegorz3
Wycisło Wojciech1
34"50'Mierzejewska Natalia2
Nogawka Maciej3
31"56'Śliwa Jakub2
Fułek Wojciech3
21"01'Fułek Wojciech1
Jankowski Maksymilian3
19"31'Śliwa Jakub0
Mierzejewska Natalia3
16"14'Śliwa Jakub0
Jankowski Maksymilian3
15"06'Nogawka Maciej3
Jankowski Maksymilian0
12"03'Nogawka Maciej0
Szymański Mikołaj3
11"20'Mierzejewska Natalia3
Sobiecki Antoni0
9"30'Szymański Mikołaj3
Sobiecki Antoni0
7"44'Szymański Mikołaj3
Fułek Wojciech0

Najdłużej na korcie

OPENOU17
Podgórski Bartłomiej100"43'
Wycisło Wojciech95"52'
Słaboszewski Bartłomiej94"19'
Paździor Magdalena84"53'
Dudek Piotr82"29'
Gotówko Damian81"43'
Wasilewski Jan79"37'
Popiołek Piotr79"13'
Kokoszka Marcin79"07'
Więcław Bartłomiej78"21'
Śliwa Jakub54"01'
Mierzejewska Natalia53"09'
Nogawka Maciej50"43'
Fułek Wojciech48"26'
Jankowski Maksymilian41"41'
Szymański Mikołaj25"51'
Sobiecki Antoni16"31'

Czas setów: 26 godz. 10 min 3 s

OPENOU17

1424 min 52 s

13"34'
3 set
Podgórski Bartłomiej1
Wycisło Wojciech3
12"03'
1 set
Dudek Piotr2
Wilas Dawid1
11"37'
1 set
Iwaniec Marcin1
Tłuszcz Jacek2
10"56'
1 set
Dobry Marek2
Kleczyński Marcin0
10"25'
2 set
Żak Marcin0
Słaboszewski Bartłomiej2
10"11'
2 set
Słaboszewski Bartłomiej2
Szczęsny Szymon0
9"56'
1 set
Szymczyk Michał2
Mierzejewski Michał0
9"50'
1 set
Słaboszewski Bartłomiej1
Podgórski Bartłomiej3
9"40'
2 set
Paździor Magdalena0
Sztajnic Artur2
9"26'
1 set
Kędzia Maciej2
Kokoszka Marcin1

145 min 11 s

8"55'
1 set
Śliwa Jakub0
Mierzejewska Natalia3
8"13'
2 set
Mierzejewska Natalia2
Nogawka Maciej3
6"48'
3 set
Nogawka Maciej3
Jankowski Maksymilian0
6"16'
2 set
Śliwa Jakub0
Jankowski Maksymilian3
6"09'
4 set
Śliwa Jakub2
Fułek Wojciech3
5"50'
2 set
Śliwa Jakub2
Fułek Wojciech3
5"50'
1 set
Mierzejewska Natalia2
Nogawka Maciej3
5"14'
4 set
Mierzejewska Natalia2
Nogawka Maciej3
4"55'
3 set
Mierzejewska Natalia2
Nogawka Maciej3
4"46'
1 set
Fułek Wojciech1
Jankowski Maksymilian3

Małych punktów: 5713

OPENOU17OU15

4809

Paździor Magdalena152
Podgórski Bartłomiej146
Stolicki Norbert139
Dudek Piotr139
Wycisło Wojciech136
Wasilewski Jan136
Przybysz Grzegorz136
Gotówko Damian136
Więcław Bartłomiej134
Słaboszewski Bartłomiej133

631

Mierzejewska Natalia112
Szymański Mikołaj99
Jankowski Maksymilian97
Nogawka Maciej95
Fułek Wojciech87
Śliwa Jakub74
Sobiecki Antoni47
Bilewicz Michał20

273

Szymański Mikołaj88
Mierzejewska Natalia70
Śliwa Jakub44
Nogawka Maciej35
Fułek Wojciech25
Sobiecki Antoni11

Wszystkich rozegranych setów: 329

OPENOU17OU15

273

38

18


Wszystkich rozegranych meczów: 145

OPENOU17OU15

119

11

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENOU17
0.64'
1 set
Rewaj Radosław2
Choma Damian1
0.73'
1 set
Stolicki Norbert1
Więcław Bartłomiej2
0.91'
2 set
Rewaj Radosław2
Choma Damian1
3.92'
1 set
Bystrzyński Michał2
Karliński Grzegorz0
11.18'
1 set
Fułek Wojciech0
Tłuszcz Jacek2
11.36'
1 set
Szymański Mikołaj2
Śliwa Jakub0
11.55'
2 set
Zieliński Jakub1
Kleczyński Marcin2
13.91'
2 set
Bystrzyński Michał0
Dudek Piotr2
14.64'
1 set
Czech Paweł0
Kleczyński Marcin2
14.82'
1 set
Bystrzyński Michał0
Dudek Piotr2
10.00'
3 set
Szymański Mikołaj3
Sobiecki Antoni0
12.73'
2 set
Mierzejewska Natalia3
Sobiecki Antoni0
12.91'
3 set
Szymański Mikołaj3
Fułek Wojciech0
13.27'
1 set
Nogawka Maciej3
Jankowski Maksymilian0
13.73'
2 set
Szymański Mikołaj3
Fułek Wojciech0
14.45'
1 set
Szymański Mikołaj3
Fułek Wojciech0
15.18'
1 set
Mierzejewska Natalia3
Sobiecki Antoni0
15.36'
2 set
Szymański Mikołaj3
Sobiecki Antoni0
16.18'
2 set
Nogawka Maciej3
Jankowski Maksymilian0
16.73'
2 set
Śliwa Jakub0
Mierzejewska Natalia3

Decyzji sędziowskich: 47 (0,9%)

Stroke 20
42,6%
Let 23
48,9%
Nolet 4
8,5%

OPEN
3 4,8%
0-3-0
Młyński Oskar1
Steizer Adrian2
2 3,5%
2-0-0
Gotówko Damian2
Paździor Magdalena1
4 7,8%
2-2-0
Iwaniec Marcin1
Tłuszcz Jacek2
13 33,3%
8-4-1
Słaboszewski Bartłomiej2
Szczęsny Szymon0
3 7,9%
2-1-0
Kolasa Bartosz0
Steizer Adrian2
6 16,2%
2-4-0
Kokoszka Marcin0
Steizer Adrian2
2 5,4%
0-2-0
Szkuta Łukasz0
Przybysz Grzegorz2
1 2,7%
0-1-0
Janik Konrad2
Sztajnic Artur0
1 3%
0-1-0
Szczęsny Szymon0
Więcław Bartłomiej2
2 6,9%
0-1-1
Słaboszewski Bartłomiej2
Rewaj Radosław0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0