Najdłuższy mecz

OPENOU11OU13OU19
36"41'Gotówko Damian2
Wojciechowski Grzegorz3
36"24'Wojciechowski Grzegorz1
Chlebowicz Piotr3
29"17'Górka Grzegorz3
Chlebowicz Piotr1
23"51'Górka Grzegorz2
Więcław Bartłomiej0
23"39'Mierzejewski Michał2
Leśniak Bartosz1
23"13'Leśniak Bartosz1
Piergies Krzysztof2
21"05'Górka Grzegorz3
Gotówko Damian0
19"51'Wawrzyniak Mariusz1
Sztajnic Artur2
19"14'Mierzejewski Michał1
Chlebowicz Piotr2
17"50'Sztajnic Artur1
Menżyk Krzysztof2
15"39'Fułek Wojciech2
Kurenda Miłosz1
15"29'Kurenda Miłosz0
Stączek Karol3
12"03'Hryń Adam0
Kurenda Miłosz2
11"24'Stączek Karol0
Iwan Wojciech2
7"22'Fułek Wojciech2
Stączek Karol0
6"27'Kurenda Miłosz0
Iwan Wojciech2
6"01'Fułek Wojciech2
Hryń Adam0
4"56'Hryń Adam0
Iwan Wojciech2
'Fułek Wojciech0
Iwan Wojciech2
'Hryń Adam0
Stączek Karol2
14"23'Nogawka Maciej2
Iwan Wojciech0
10"25'Fułek Wojciech0
Iwan Wojciech2
9"48'Poniatowski Mateusz0
Iwan Wojciech2
8"43'Fułek Wojciech0
Nogawka Maciej2
8"25'Fułek Wojciech2
Poniatowski Mateusz0
6"20'Kurenda Miłosz0
Poniatowski Mateusz2
5"13'Kurenda Miłosz0
Nogawka Maciej2
'Fułek Wojciech2
Kurenda Miłosz1
'Nogawka Maciej2
Poniatowski Mateusz0
'Kurenda Miłosz0
Iwan Wojciech2
27"25'Zawadzki Kacper2
Lewkowicz Igor1
13"06'Zawadzki Kacper2
Śliwa Jakub0
11"33'Grajczyk Krzysztof0
Lewkowicz Igor2
10"48'Grajczyk Krzysztof0
Zawadzki Kacper2
7"10'Śliwa Jakub0
Lewkowicz Igor2
7"03'Grajczyk Krzysztof2
Śliwa Jakub0
'Lewkowicz Igor3
Filipkowska Alicja0
'Zawadzki Kacper3
Filipkowska Alicja0
'Grajczyk Krzysztof3
Filipkowska Alicja0
'Śliwa Jakub3
Filipkowska Alicja0

Najdłużej na korcie

OPENOU11OU13OU19
Wojciechowski Grzegorz90"52'
Gotówko Damian80"42'
Chlebowicz Piotr79"33'
Leśniak Bartosz78"46'
Górka Grzegorz73"16'
Draus Alan60"22'
Sztajnic Artur59"38'
Pietrzyk Piotr59"13'
Mierzejewski Michał58"37'
Pałac Maciej57"42'
Kurenda Miłosz46"36'
Stączek Karol28"44'
Fułek Wojciech27"39'
Hryń Adam22"48'
Iwan Wojciech20"55'
Iwan Wojciech30"15'
Nogawka Maciej25"31'
Fułek Wojciech24"00'
Poniatowski Mateusz21"42'
Kurenda Miłosz11"26'
Zawadzki Kacper43"57'
Lewkowicz Igor39"23'
Grajczyk Krzysztof24"36'
Śliwa Jakub21"38'

Czas setów: 15 godz. 0 min 42 s

OPENOU11OU13OU19

706 min 7 s

15"05'
1 set
Górka Grzegorz2
Więcław Bartłomiej0
10"12'
4 set
Wojciechowski Grzegorz1
Chlebowicz Piotr3
9"03'
1 set
Sławiński Robert0
Wysoczański Marcin2
9"00'
1 set
Draus Alan2
Menżyk Krzysztof0
8"53'
2 set
Wawrzyniak Mariusz0
Leśniak Bartosz2
8"36'
2 set
Gotówko Damian2
Wojciechowski Grzegorz3
8"35'
1 set
Wojciechowski Grzegorz1
Chlebowicz Piotr3
7"57'
1 set
Olbryk Marcin1
Pietrzyk Piotr2
7"49'
1 set
Więcław Bartłomiej0
Draus Alan2
7"48'
2 set
Wojciechowski Grzegorz2
Żak Marcin0

73 min 21 s

6"54'
1 set
Stączek Karol0
Iwan Wojciech2
6"41'
1 set
Hryń Adam0
Kurenda Miłosz2
6"36'
3 set
Fułek Wojciech2
Kurenda Miłosz1
5"20'
2 set
Hryń Adam0
Kurenda Miłosz2
4"43'
1 set
Kurenda Miłosz0
Stączek Karol3
4"32'
1 set
Fułek Wojciech2
Kurenda Miłosz1
4"27'
2 set
Fułek Wojciech2
Kurenda Miłosz1
4"12'
3 set
Kurenda Miłosz0
Stączek Karol3
3"51'
2 set
Kurenda Miłosz0
Stączek Karol3
3"15'
1 set
Fułek Wojciech2
Stączek Karol0

56 min 27 s

8"23'
2 set
Nogawka Maciej2
Iwan Wojciech0
4"38'
1 set
Fułek Wojciech0
Iwan Wojciech2
4"36'
2 set
Fułek Wojciech0
Iwan Wojciech2
4"21'
1 set
Nogawka Maciej2
Iwan Wojciech0
4"14'
1 set
Poniatowski Mateusz0
Iwan Wojciech2
4"03'
2 set
Poniatowski Mateusz0
Iwan Wojciech2
3"58'
2 set
Fułek Wojciech0
Nogawka Maciej2
3"46'
1 set
Fułek Wojciech2
Poniatowski Mateusz0
3"39'
1 set
Fułek Wojciech0
Nogawka Maciej2
3"23'
2 set
Fułek Wojciech2
Poniatowski Mateusz0

64 min 47 s

12"07'
3 set
Zawadzki Kacper2
Lewkowicz Igor1
8"02'
1 set
Zawadzki Kacper2
Śliwa Jakub0
6"30'
1 set
Zawadzki Kacper2
Lewkowicz Igor1
5"36'
2 set
Zawadzki Kacper2
Lewkowicz Igor1
5"20'
2 set
Grajczyk Krzysztof0
Zawadzki Kacper2
5"05'
1 set
Grajczyk Krzysztof0
Lewkowicz Igor2
4"56'
2 set
Grajczyk Krzysztof0
Lewkowicz Igor2
3"35'
1 set
Grajczyk Krzysztof0
Zawadzki Kacper2
3"02'
2 set
Grajczyk Krzysztof2
Śliwa Jakub0
2"52'
2 set
Śliwa Jakub0
Lewkowicz Igor2

Małych punktów: 3712

OPENOU11OU13OU19

2572

Wojciechowski Grzegorz149
Leśniak Bartosz132
Gotówko Damian131
Pietrzyk Piotr123
Chlebowicz Piotr123
Draus Alan122
Górka Grzegorz118
Sztajnic Artur117
Pałac Maciej106
Mierzejewski Michał106

362

Iwan Wojciech95
Fułek Wojciech91
Stączek Karol82
Kurenda Miłosz71
Hryń Adam23

338

Nogawka Maciej88
Iwan Wojciech79
Fułek Wojciech78
Poniatowski Mateusz53
Kurenda Miłosz40

440

Zawadzki Kacper112
Lewkowicz Igor107
Filipkowska Alicja94
Grajczyk Krzysztof82
Śliwa Jakub45

Wszystkich rozegranych setów: 213

OPENOU11OU13OU19

145

22

21

25


Wszystkich rozegranych meczów: 90

OPENOU11OU13OU19

60

10

10

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENOU11OU13OU19
10.18'
1 set
Wysoczański Marcin2
Pałac Maciej1
12.27'
2 set
Czajkowski Mariusz2
Leś Damian0
13.91'
2 set
Czajkowski Mariusz0
Łabaniec Marek2
14.18'
2 set
Pietrzyk Piotr0
Wojciechowski Grzegorz2
14.18'
1 set
Zgodziński Robert2
Leś Damian0
14.55'
2 set
Wymysłowski Daniel0
Kozłowska Beata2
14.91'
1 set
Leś Damian0
Pogoda Michał2
15.00'
2 set
Krawutschke Marcin2
Kozłowska Beata0
15.18'
2 set
Wawrzyniak Mariusz2
Leś Damian0
15.18'
1 set
Sztajnic Artur2
Piergies Krzysztof0
12.64'
2 set
Hryń Adam0
Iwan Wojciech2
14.00'
1 set
Hryń Adam0
Iwan Wojciech2
15.64'
1 set
Fułek Wojciech2
Hryń Adam0
15.82'
2 set
Stączek Karol0
Iwan Wojciech2
15.91'
2 set
Fułek Wojciech2
Stączek Karol0
16.55'
2 set
Fułek Wojciech2
Hryń Adam0
16.82'
2 set
Kurenda Miłosz0
Iwan Wojciech2
17.18'
1 set
Kurenda Miłosz0
Iwan Wojciech2
17.73'
1 set
Fułek Wojciech2
Stączek Karol0
21.00'
2 set
Kurenda Miłosz0
Stączek Karol3
12.09'
2 set
Kurenda Miłosz0
Nogawka Maciej2
16.09'
1 set
Kurenda Miłosz0
Nogawka Maciej2
17.00'
2 set
Kurenda Miłosz0
Poniatowski Mateusz2
17.18'
1 set
Kurenda Miłosz0
Poniatowski Mateusz2
18.45'
2 set
Fułek Wojciech2
Poniatowski Mateusz0
19.91'
1 set
Fułek Wojciech0
Nogawka Maciej2
20.55'
1 set
Fułek Wojciech2
Poniatowski Mateusz0
21.64'
2 set
Fułek Wojciech0
Nogawka Maciej2
22.09'
2 set
Poniatowski Mateusz0
Iwan Wojciech2
23.09'
1 set
Poniatowski Mateusz0
Iwan Wojciech2
12.45'
1 set
Śliwa Jakub0
Lewkowicz Igor2
14.36'
1 set
Grajczyk Krzysztof2
Śliwa Jakub0
15.18'
2 set
Zawadzki Kacper2
Śliwa Jakub0
15.64'
2 set
Śliwa Jakub0
Lewkowicz Igor2
16.55'
2 set
Grajczyk Krzysztof2
Śliwa Jakub0
19.55'
1 set
Grajczyk Krzysztof0
Zawadzki Kacper2
26.91'
2 set
Grajczyk Krzysztof0
Lewkowicz Igor2
27.73'
1 set
Grajczyk Krzysztof0
Lewkowicz Igor2
29.09'
2 set
Grajczyk Krzysztof0
Zawadzki Kacper2
30.55'
2 set
Zawadzki Kacper2
Lewkowicz Igor1

Decyzji sędziowskich: 12 (0.4%)

Stroke 4
33.3%
Let 8
66.7%
Nolet 0
0%

OPENOU11OU13
3 7.3%
0-3-0
Krawutschke Marcin2
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej0
2 3.4%
2-0-0
Leśniak Bartosz1
Piergies Krzysztof2
2 3.9%
0-2-0
Łabaniec Marek2
Pogoda Michał1
1 3%
1-0-0
Piergies Krzysztof0
Chlebowicz Piotr2
1 3.3%
0-1-0
Mierzejewski Michał2
Krawutschke Marcin0
1 2.6%
1-0-0
Więcław Bartłomiej0
Draus Alan2
1 1.7%
0-1-0
Kurenda Miłosz0
Stączek Karol3
1 2.9%
0-1-0
Poniatowski Mateusz0
Iwan Wojciech2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0