Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
39"07'Jachimowicz Michał3
Dróżdż Przemysław1
38"55'Kotra Michał0
Marszał Adrian3
37"56'Patałąg Piotr1
Pajestka Adam2
37"09'Teuchner Dan1
Dróżdż Przemysław2
32"03'Owczarczyk Łukasz1
Kruczek Tomasz2
30"56'Rygielski Rafał1
Szymczyk Michał2
30"10'Lupa Piotr2
Kania Łukasz1
29"16'Śmietański Sebastian1
Owczarczyk Łukasz2
28"29'Szymczyk Michał2
Kubíček Aleš1
27"29'Mazur Łukasz1
Waniek Tomasz2
40"35'Witkowska Dominika2
Owcarz Katarzyna3
35"48'Patałąg Julia3
Huseynova Anna2
30"02'Ogorodnik Julia1
Patałąg Julia3
24"41'Mazur Agnieszka2
Czerwińska Iwona1
22"38'Wilanowska Barbara2
Czakańska Karolina1
20"29'Owcarz Katarzyna3
Drabczyk Joanna0
19"24'Owcarz Katarzyna3
Patałąg Julia0
18"20'Ogorodnik Julia0
Witkowska Dominika3
16"20'Kwaśniak Izabela0
Ogorodnik Julia3
15"42'Drabowska Karolina2
Pękala Barbara1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Dróżdż Przemysław119"01'
Lupa Piotr111"55'
Kotra Michał107"11'
Śmietański Sebastian106"12'
Szymczyk Michał98"30'
Waniek Tomasz98"19'
Borg Michał97"32'
Teuchner Dan92"43'
Patałąg Piotr92"29'
Marszał Adrian91"56'
Patałąg Julia76"40'
Owcarz Katarzyna74"01'
Witkowska Dominika67"45'
Ogorodnik Julia62"58'
Huseynova Anna49"09'
Pękala Barbara40"20'
Czerwińska Iwona38"07'
Mazur Agnieszka37"14'
Drabowska Karolina36"38'
Wilanowska Barbara36"01'

Czas setów: 39 godz. 44 min 21 s

OPENDAMSKA

2048 min 56 s

17"24'
3 set
Patałąg Piotr1
Pajestka Adam2
14"51'
3 set
Teuchner Dan1
Dróżdż Przemysław2
13"24'
3 set
Szymczyk Michał2
Kubíček Aleš1
13"01'
3 set
Rygielski Rafał1
Szymczyk Michał2
12"53'
3 set
Kotra Michał0
Marszał Adrian3
12"38'
2 set
Śmietański Sebastian1
Owczarczyk Łukasz2
12"20'
2 set
Teuchner Dan1
Dróżdż Przemysław2
11"53'
1 set
Kotra Michał0
Marszał Adrian3
11"49'
2 set
Owczarczyk Łukasz1
Kruczek Tomasz2
11"39'
3 set
Owczarczyk Łukasz1
Kruczek Tomasz2

335 min 25 s

9"53'
2 set
Mazur Agnieszka2
Czerwińska Iwona1
9"48'
5 set
Witkowska Dominika2
Owcarz Katarzyna3
8"12'
3 set
Ogorodnik Julia1
Patałąg Julia3
7"45'
3 set
Wilanowska Barbara2
Czakańska Karolina1
7"41'
3 set
Witkowska Dominika2
Owcarz Katarzyna3
7"14'
2 set
Ogorodnik Julia1
Patałąg Julia3
6"54'
4 set
Patałąg Julia3
Huseynova Anna2
6"41'
3 set
Owcarz Katarzyna3
Drabczyk Joanna0
6"34'
5 set
Patałąg Julia3
Huseynova Anna2
6"25'
2 set
Owcarz Katarzyna3
Patałąg Julia0

Małych punktów: 8104

OPENDAMSKA

6657

Śmietański Sebastian169
Janik Adrian162
Kotra Michał158
Lupa Piotr156
Jachimowicz Michał155
Waniek Tomasz153
Szymczyk Michał151
Hałuza Daniel149
Dróżdż Przemysław146
Borg Michał146

1447

Owcarz Katarzyna136
Witkowska Dominika132
Patałąg Julia127
Huseynova Anna118
Ogorodnik Julia114
Wilanowska Barbara95
Czakańska Karolina93
Mazur Agnieszka92
Czerwińska Iwona87
Drabczyk Joanna79

Wszystkich rozegranych setów: 466

OPENDAMSKA

382

84


Wszystkich rozegranych meczów: 193

OPENDAMSKA

162

31


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.27'
2 set
Nagórski Jakub2
Kania Tomasz0
0.36'
2 set
Waniek Tomasz1
Kubíček Aleš2
0.45'
1 set
Dudek Maksymilian2
Kania Tomasz0
0.91'
1 set
Nagórski Jakub2
Kania Tomasz0
1.09'
1 set
Waniek Tomasz1
Kubíček Aleš2
12.91'
2 set
Polakowski Jan2
Ociepka Stefan0
13.45'
1 set
Hałuza Daniel2
Dudek Maksymilian0
13.45'
1 set
Polakowski Jan2
Ociepka Stefan0
14.36'
2 set
Dróżdż Przemysław2
Nagórski Jakub0
14.91'
2 set
Nucos Nikos0
Śmietański Sebastian2
13.91'
1 set
Drabowska Karolina0
Owcarz Katarzyna2
13.91'
1 set
Kasper Natalia0
Pozlewicz Anna2
14.27'
2 set
Drabczyk Joanna2
Nosal Sylwia0
14.36'
2 set
Czakańska Karolina2
Kasper Natalia0
14.73'
1 set
Patałąg Julia2
Mazur Agnieszka0
15.36'
2 set
Witkowska Dominika3
Pozlewicz Anna0
15.73'
2 set
Kasper Natalia0
Pozlewicz Anna2
16.55'
1 set
Witkowska Dominika2
Czakańska Karolina0
16.73'
2 set
Kwaśniak Izabela2
Pękala Barbara0
17.09'
1 set
Drabowska Karolina2
Pękala Barbara1

Decyzji sędziowskich: 11 (0,2%)

Stroke 0
0%
Let 5
45,5%
Nolet 6
54,5%

OPEN
1 1,6%
0-0-1
Lupa Piotr2
Kania Łukasz1
1 1,7%
0-0-1
Szuła Damian1
Jędrocha Grzegorz2
1 1,7%
0-0-1
Teuchner Dan1
Dróżdż Przemysław2
1 1,7%
0-0-1
Kacperski Adrian1
Zięba Dawid2
1 1,7%
0-0-1
Nieznański Mateusz2
Hałuza Daniel1
1 1,8%
0-1-0
Waniek Tomasz1
Kubíček Aleš2
1 2,5%
0-1-0
Kania Łukasz2
Kosmala Grzegorz0
1 2,6%
0-0-1
Nucos Dymos2
Rakoszek Jacek0
3 8,8%
0-3-0
Dróżdż Przemysław2
Borg Michał0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0