Cykl turniejów eliminacyjnych do III Indywidualnych Mistrzostw Śląska - Katowice 2020 - Ranking


Miejsce GraczŚląski Squash Open vol 1- VitaSport Żory
12-10-2019
Śląski Squash Open vol 2 - Squash and More Orzech
16-11-2019
Śląski Squash Open vol 3 - Kopalnia Formy Jastrzębie Zdrój
14-12-2019
Śląski Squash Open vol 4 - S4S Squash For Silesia Bytom
11-01-2020
Śląski Squash Open vol 5 - Squashowice (klub SquashOK Katowice)
08-02-2020
Śląski Squash Open vol 6 - SquashPoint Sosnowiec
07-03-2020
Śląski Squash Open vol 7 - SquashFit Katowice
18-04-2020
Śląski Squash vol 8 - Enjoy Bielsko Biała
23-05-2020
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Horzela Szymon5117.475146.04263.51
2Rygielski Rafał4126.156137.05263.21
3Wicher Mateusz3137.319116.17253.47
4Dawid Krzysztof6110.247129.28239.52
5Teuchner Dan1230230
6Szewczyk Filip2190.84190.84
7Steizer Adrian1184.6812100.44185.11
8Olejniczak Robert1185185
9Wycisło Wojciech3170.7170.7
10Nieznański Mateusz1280.791684.07164.85
11Godula Maciej4156.84156.84
12Świerzyński Mateusz1088.882265.8154.67
13Dobry Marek2153.5153.5
14Szuła Damian993.443245.67139.11
15Kania Łukasz1377.162754.47131.64
16Kacperski Adrian1862.162168.44130.6
17Adolf Adrian1570.62852.54123.14
18Kania Tomasz8122.39122.39
19Nucos Dymos1764.812656.51121.32
20Gulowaty Krzysztof1959.662460.91120.57
21Owczarczyk Łukasz10110.5110.5
22Wiliński Adam1667.623442.71110.33
23Koch Mateusz2057.292950.69107.98
24Lupa Piotr11105.27105.27
25Kowalski Piotr7103.99103.99
26Ociepka Stefan2252.923147.26100.19
27Wojciechowski Marcin898.4498.44
28Piasecki Łukasz1395.9395.93
29Janik Adrian1491.7291.72
30Urbański Krzysztof1587.7887.78
31Krasucki Wojciech1780.5780.57
32Jędrocha Grzegorz1877.2877.28
33Szczygieł Piotr1974.1774.17
34Wojtarowicz Paweł1473.7873.78
35Sołtys Jarosław2071.2271.22
36Kotula Bartłomiej2363.2963.29
37Prokop Wojciech2558.6658.66
38Zięba Dawid2155.0555.05
39Hałuza Daniel2350.9150.91
40Granzow Robert244949
41Szczegielniak Michał3048.9348.93
42Kłosowska Joanna2547.1847.18
43Woźny Rafał2645.4645.46
44Gurtman Mariusz3344.1544.15
45Czakański Martin3541.3341.33
46Kasper Natalia3640.0240.02
47Włóka Ewelina3738.7638.76
48Przerada Mariusz6419.6919.69
48Jarnot Łukasz6419.6919.69
48Muszer Tomasz6419.6919.69
48Nucos Nikos6419.6919.69
48Łopatka Bartłomiej6419.6919.69