Cykl turniejów eliminacyjnych do III Indywidualnych Mistrzostw Śląska - Katowice 2020 - Ranking


Miejsce GraczŚląski Squash Open vol 1- VitaSport Żory
12-10-2019
Śląski Squash Open vol 2 - Squash and More Orzech
16-11-2019
Śląski Squash Open vol 3 - Kopalnia Formy Jastrzębie Zdrój
14-12-2019
Śląski Squash Open vol 4 - Silesia Bytom (WOŚP + 4 urodziny S4S)
11-01-2020
Śląski Squash Open vol 5 - Turniej o Puchar Prezydenta Katowic
08-02-2020
Śląski Squash Open vol 6 - 10 urodziny SquashPoint Sosnowiec
07-03-2020
Śląski Squash Open vol 7 - SquashFit Katowice
18-04-2020
Śląski Squash vol 8 - Enjoy Bielsko Biała
23-05-2020
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Wycisło Wojciech3170.73270.912304248.9920.5
2Rygielski Rafał4126.156137.0511167.067129.2815139.3698.85
3Godula Maciej4156.849184.363170.79184.36696.26
4Wicher Mateusz3137.319116.174248.94156.84659.22
5Horzela Szymon5117.475146.0410175.355146.04584.9
6Owczarczyk Łukasz10110.58194.228122.3913152.24579.35
7Dobry Marek2153.56217.52190.84561.84
8Jachimowicz Michał5231.763270.9502.66
9Dawid Krzysztof6110.247129.2818122.6416133.41495.57
10Świerzyński Mateusz1088.882265.82593.0910110.520113.03471.29
11Szymczyk Michał7205.161684.0712159.39448.62
12Marszał Adrian3272.481365437.48
13Teuchner Dan12307205.16435.16
14Świeca Bartosz14145.566137.0514145.56428.17
15Piasecki Łukasz1395.932883.3712100.4421108.61388.35
16Krasucki Wojciech1780.5719117.71587.7823100.44386.49
17Steizer Adrian1184.6812100.441491.722593.09369.92
18Nucos Dymos1764.812656.5116133.413245.673565.59365.99
19Solnicky Jakub1365365
20Janik Adrian1491.7223100.441395.933370.07358.16
21Kacperski Adrian1862.162168.442786.451974.174056.08347.29
22Lupa Piotr11105.2721108.6117127.87341.75
23Kania Łukasz1377.162754.472496.673245.673859.61333.59
24Adolf Adrian1570.62852.543565.592754.473077.66320.86
25Kruczek Tomasz13152.2411167.06319.3
26Koch Mateusz2057.292950.692980.441780.574943.62312.62
27Gulowaty Krzysztof1959.662460.913467.782168.444548.53305.32
28Szuła Damian993.443245.6722104.423761.51305.04
29Kotra Michał2302.86302.86
29Pełczyński Adam2302.86302.86
31Wiliński Adam1667.623442.713370.072656.515141.47278.38
32Jędrocha Grzegorz1877.2820113.032786.45276.76
33Nieznański Mateusz1280.791684.073272.48237.33
34Hałuza Daniel2350.912689.682852.545042.52235.65
35Szczygieł Piotr1974.1712159.39233.55
36Dróżdż Przemysław5231.76231.76
37Zięba Dawid2155.054056.082460.914252.85224.89
38Polakowski Jan6217.5217.5
39Wojtarowicz Paweł1473.782558.662980.44212.88
40Waniek Tomasz11105.272496.67201.94
41Fulneczek Adrian8194.22194.22
42Szewczyk Filip2190.84190.84
43Olejniczak Robert1185185
44Gorczycki Wojciech10175.35175.35
45Kania Tomasz8122.396133.14155.52
46Jarnot Łukasz6419.692265.83467.78153.26
47Sołtys Jarosław2071.222071.22142.45
48Jagiełło Tomasz15139.3139.3
49Ociepka Stefan2252.923147.265934.53134.72
50Pelech Patrik17127.87127.87
51Kubíček Aleš18122.64122.64
52Woźny Rafał2645.463272.48117.93
53Pajestka Adam19117.7117.7
54Prokop Wojciech2558.663957.8116.46
55Rudnik Sylwester9116.17116.17
56Patałąg Piotr22104.42104.42
57Kowalski Piotr7103.99103.99
58Włóka Ewelina3738.763418.574745.96103.29
59Wojciechowski Marcin898.4498.44
60Koźlik Michał2363.296331.8595.15
61Śmietański Sebastian2689.6889.68
62Urbański Krzysztof1587.7887.78
63Borg Michał2883.3783.37
64Kossowski Krzysztof1877.2877.28
65Mazur Łukasz3272.4872.48
65Byrtus Viktor3272.4872.48
67Biernat Mateusz3663.563.5
67Burek Szymon3663.563.5
69Kotula Bartłomiej2363.2963.29
70Tatka Wiesław3761.5161.51
71Bartek Damian3859.6159.61
72Smolik Kamil3957.857.8
73Łopatka Bartłomiej6419.695636.8656.55
74Nucos Nikos6419.695835.2754.97
75Piernikarz Damian4154.4354.43
76Kosmala Grzegorz4351.3451.34
77Wiewióra Piotr2950.6950.69
78Walczak Paweł4449.9149.91
79Granzow Robert244949
80Szczegielniak Michał3048.9348.93
81Zaręba Anita4647.2247.22
82Kłosowska Joanna2547.1847.18
83Rózicki Łukasz3245.6745.67
84Górecki Łukasz4844.7644.76
85Gurtman Mariusz3344.1544.15
86Czakański Martin3541.3341.33
87Sitarz Marek5240.4740.47
88Kasper Natalia3640.0240.02
89Rakoszek Jacek5339.539.5
90Nagórski Jakub5438.5838.58
91Bogacz Maciej5537.737.7
92Bondarenko Oleksii5736.0536.05
93Dudek Maksymilian6033.8233.82
94Górski Norbert6331.8531.85
95Muszer Tomasz6419.6919.69
95Przerada Mariusz6419.6919.69