Cykl turniejów eliminacyjnych do III Indywidualnych Mistrzostw Śląska - Katowice 2020 - Ranking


Miejsce GraczŚląski Squash Open vol 1- VitaSport Żory
12-10-2019
Śląski Squash Open vol 2 - Squash and More Orzech
16-11-2019
Śląski Squash Open vol 3 - Kopalnia Formy Jastrzębie Zdrój
14-12-2019
Śląski Squash Open vol 4 - Silesia Bytom (WOŚP + 4 urodziny S4S)
11-01-2020
Śląski Squash Open vol 5 - Turniej o Puchar Prezydenta Katowic
08-02-2020
Śląski Squash Open vol 6 - 10 urodziny SquashPoint Sosnowiec
07-03-2020
Śląski Squash Open vol 7 - SquashFit Katowice
18-04-2020
Śląski Squash vol 8 - Enjoy Bielsko Biała
23-05-2020
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Wycisło Wojciech3170.73270.912304248.912751195.5
2Godula Maciej4156.849184.363170.79184.3616100.51796.77
3Rygielski Rafał4126.156137.0511167.067129.2815139.31892.4791.25
4Owczarczyk Łukasz10110.58194.228122.3913152.244187.53766.87
5Dobry Marek2153.56217.52190.845174.61736.46
6Wicher Mateusz3137.319116.174248.94156.84659.22
7Dawid Krzysztof6110.247129.2818122.6416133.419138.9634.47
8Szymczyk Michał7205.161684.0712159.397154.57603.19
9Świeca Bartosz14145.566137.0514145.566163.87592.04
10Horzela Szymon5117.475146.0410175.355146.04584.9
11Świerzyński Mateusz1088.882265.82593.0910110.520113.032472.83544.12
12Jachimowicz Michał5231.763270.9502.66
13Steizer Adrian1184.6812100.441491.722593.0915104.95474.87
14Lupa Piotr11105.2721108.6117127.8711125.87467.62
15Dróżdż Przemysław5231.762228.18459.94
16Janik Adrian1491.7223100.441395.933370.071796.34454.5
17Krasucki Wojciech1780.5719117.71587.7823100.443352.79439.28
18Marszał Adrian3272.481365437.48
19Teuchner Dan12307205.16435.16
20Kruczek Tomasz13152.2411167.0616100.51419.82
21Nucos Dymos1764.812656.5116133.413245.673565.593844.92410.91
22Kania Łukasz1377.162754.472496.673245.673859.612667.57401.16
23Adolf Adrian1570.62852.543565.592754.473077.662375.68396.53
24Szuła Damian993.443245.6722104.423761.512085.16390.2
25Piasecki Łukasz1395.932883.3712100.4421108.61388.35
26Solnicky Jakub1365365
27Koch Mateusz2057.292950.692980.441780.574943.623647.84360.46
28Gulowaty Krzysztof1959.662460.913467.782168.444548.533254.61359.92
29Kacperski Adrian1862.162168.442786.451974.174056.08347.29
30Wiliński Adam1667.623442.713370.072656.515141.474141.01319.38
31Kotra Michał2302.86302.86
31Pełczyński Adam2302.86302.86
33Zięba Dawid2155.054056.082460.914252.853254.61279.49
34Jędrocha Grzegorz1877.2820113.032786.45276.76
35Nieznański Mateusz1280.791684.073272.48237.33
36Hałuza Daniel2350.912689.682852.545042.52235.65
37Szczygieł Piotr1974.1712159.39233.55
38Patałąg Piotr22104.4213114.7219.12
39Polakowski Jan6217.5217.5
40Jarnot Łukasz6419.692265.83467.782862.81216.08
41Wojtarowicz Paweł1473.782558.662980.44212.88
42Pilch Michał3204.1204.1
43Waniek Tomasz11105.272496.67201.94
44Prokop Wojciech2558.663957.82278.67195.13
45Fulneczek Adrian8194.22194.22
46Szewczyk Filip2190.84190.84
47Olejniczak Robert1185185
48Gorczycki Wojciech10175.35175.35
49Ociepka Stefan2252.923147.265934.534338.68173.4
50Kania Tomasz8122.396133.14155.52
51Wilczyński Tomasz8146.33146.33
52Sołtys Jarosław2071.222071.22142.45
53Jagiełło Tomasz15139.3139.3
54Stachowiak Jarosław10132.12132.12
55Pelech Patrik17127.87127.87
56Kubíček Aleš18122.64122.64
57Kastelik Paweł12120.09120.09
58Woźny Rafał2645.463272.48117.93
59Pajestka Adam19117.7117.7
60Rudnik Sylwester9116.17116.17
61Piernikarz Damian4154.432960.61115.03
62Kotula Bartłomiej2363.293746.35109.64
63Kowalski Piotr7103.99103.99
64Włóka Ewelina3738.763418.574745.96103.29
65Wojciechowski Marcin898.4498.44
66Koźlik Michał2363.296331.8595.15
67Śmietański Sebastian2689.6889.68
68Patałąg Łukasz1988.6888.68
69Urbański Krzysztof1587.7887.78
70Borg Michał2883.3783.37
71Wikliński Wojciech2181.8381.83
72Kossowski Krzysztof1877.2877.28
73Rakoszek Jacek5339.54536.5776.07
74Nagórski Jakub5438.584635.5874.16
75Mazur Łukasz3272.4872.48
75Byrtus Viktor3272.4872.48
77Janiga Krzysztof2570.1370.13
78Polanowski Michał2765.1365.13
79Biernat Mateusz3663.563.5
79Burek Szymon3663.563.5
81Tatka Wiesław3761.5161.51
82Bartek Damian3859.6159.61
83Kamracki Marcin3058.5158.51
84Smolik Kamil3957.857.8
85Łopatka Bartłomiej6419.695636.8656.55
86Nucos Nikos6419.695835.2754.97
87Kosmala Grzegorz4351.3451.34
88Sekuła Piotr3451.0651.06
89Wiewióra Piotr2950.6950.69
90Walczak Paweł4449.9149.91
91Janik Marcin3549.4249.42
92Granzow Robert244949
93Szczegielniak Michał3048.9348.93
94Zaręba Anita4647.2247.22
95Kłosowska Joanna2547.1847.18
96Rózicki Łukasz3245.6745.67
97Górecki Łukasz4844.7644.76
98Gurtman Mariusz3344.1544.15
99Lewandowski Aleksander3943.5543.55
100Sikora Adam4042.2542.25
101Czakański Martin3541.3341.33
102Sitarz Marek5240.4740.47
103Kasper Natalia3640.0240.02
104Piotrowski Mariusz4239.8239.82
105Bogacz Maciej5537.737.7
106Danowski Zdziebło Michał4437.637.6
107Bondarenko Oleksii5736.0536.05
108Dudek Maksymilian6033.8233.82
109Górski Norbert6331.8531.85
110Przerada Mariusz6419.6919.69
110Muszer Tomasz6419.6919.69

Miejsce GraczŚląski Squash Open vol 1- VitaSport Żory
12-10-2019
Śląski Squash Open vol 2 - Squash and More Orzech
16-11-2019
Śląski Squash Open vol 3 - Kopalnia Formy Jastrzębie Zdrój
14-12-2019
Śląski Squash Open vol 4 - Silesia Bytom (WOŚP + 4 urodziny S4S)
11-01-2020
Śląski Squash Open vol 5 - Turniej o Puchar Prezydenta Katowic
08-02-2020
Śląski Squash Open vol 6 - 10 urodziny SquashPoint Sosnowiec
07-03-2020
Śląski Squash Open vol 7 - SquashFit Katowice
18-04-2020
Śląski Squash vol 8 - Enjoy Bielsko Biała
23-05-2020
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Ogorodnik Julia2282.674211.571365859.23
2Drabczyk Joanna3234.787143.612285.04663.43
3Patałąg Julia13653243.81608.81
4Kwaśniak Izabela2136.45986.038126.241168.79417.52
5Pozlewicz Anna6163.123239.03402.15
6Czakańska Karolina7123.11183.535177.23383.86
7Jarzembowska Maria5169.964204.98374.93
8Mazur Agnieszka61451096.447132.75374.2
9Owcarz Katarzyna1365365
10Kozłowska Łucja4199.12997.6296.72
11Nosal Sylwia3106.791271.728114.25292.77
12Witkowska Dominika2287.71287.71
13Wilanowska Barbara9110.616153.53264.14
14Kasper Natalia484.11155.691450.951344.78235.51
15Huseynova Anna5185.41185.41
16Czekańska Karolina1185185
17Kosek Jolanta8103.59103.59
18Pękala Barbara565.261633.3598.61
19Suchy Anna1082.5282.52
20Osika Kamila1070.1470.14
21Czerwińska Iwona1360.960.9
22Grendowicz Sylwia1256.2556.25
23Drabowska Karolina1541.7941.79