Cykl turniejów eliminacyjnych do III Indywidualnych Mistrzostw Śląska - Katowice 2020 - Ranking


Miejsce GraczŚląski Squash Open vol 1- VitaSport Żory
12-10-2019
Śląski Squash Open vol 2 - Squash and More Orzech
16-11-2019
Śląski Squash Open vol 3 - Kopalnia Formy Jastrzębie Zdrój
14-12-2019
Śląski Squash Open vol 4 - Silesia Bytom (WOŚP + 4 urodziny S4S)
11-01-2020
Śląski Squash Open vol 5 - Turniej o Puchar Prezydenta Katowic
08-02-2020
Śląski Squash Open vol 6 - 10 urodziny SquashPoint Sosnowiec
07-03-2020
Śląski Squash Open vol 7 - Squash Point Sosnowiec
25-07-2020
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Wycisło Wojciech3170,73270,912304248,912751195,5
2Owczarczyk Łukasz10110,58194,228122,3913152,244187,536137,05903,93
3Godula Maciej4156,849184,363170,79184,3616100,511395,93892,7
4Rygielski Rafał4126,156137,0511167,067129,2815139,31892,41684,07875,32
5Dawid Krzysztof6110,247129,2818122,6416133,419138,99116,17750,64
6Dobry Marek2153,56217,52190,845174,61736,46
7Jachimowicz Michał5231,763270,92190,84693,5
8Świeca Bartosz14145,566137,0514145,566163,871587,78679,82
9Świerzyński Mateusz1088,882265,82593,0910110,520113,032472,838122,39666,51
10Wicher Mateusz3137,319116,174248,94156,84659,22
11Szymczyk Michał7205,161684,0712159,397154,572852,54655,73
12Teuchner Dan12307205,164156,84592
13Horzela Szymon5117,475146,0410175,355146,04584,9
14Steizer Adrian1184,6812100,441491,722593,0915104,952363,29538,16
15Janik Adrian1491,7223100,441395,933370,071796,342460,91515,42
16Lupa Piotr11105,2721108,6117127,8711125,87467,62
17Dróżdż Przemysław5231,762228,18459,94
18Piasecki Łukasz1395,932883,3712100,4421108,612071,22459,57
19Nucos Dymos1764,812656,5116133,413245,673565,593844,923245,67456,58
20Adolf Adrian1570,62852,543565,592754,473077,662375,683048,93445,47
21Krasucki Wojciech1780,5719117,71587,7823100,443352,79439,28
22Marszał Adrian3272,481365437,48
23Kruczek Tomasz13152,2411167,0616100,51419,82
24Koch Mateusz2057,292950,692980,441780,574943,623647,842754,47414,93
25Kania Łukasz1377,162754,472496,673245,673859,612667,57401,16
26Szuła Damian993,443245,6722104,423761,512085,16390,2
27Solnicky Jakub1365365
28Gulowaty Krzysztof1959,662460,913467,782168,444548,533254,61359,92
29Kacperski Adrian1862,162168,442786,451974,174056,08347,29
30Wiliński Adam1667,623442,713370,072656,515141,474141,01319,38
31Kotra Michał2302,86302,86
31Pełczyński Adam2302,86302,86
33Zięba Dawid2155,054056,082460,914252,853254,61279,49
34Jędrocha Grzegorz1877,2820113,032786,45276,76
35Jarnot Łukasz6419,692265,83467,782862,812656,51272,59
36Nieznański Mateusz1280,791684,073272,48237,33
37Hałuza Daniel2350,912689,682852,545042,52235,65
38Szczygieł Piotr1974,1712159,39233,55
39Kotra Mateusz1230230
40Kastelik Paweł12120,0911105,27225,36
41Patałąg Piotr22104,4213114,7219,12
42Polakowski Jan6217,5217,5
43Wojtarowicz Paweł1473,782558,662980,44212,88
44Pilch Michał3204,1204,1
45Waniek Tomasz11105,272496,67201,94
46Prokop Wojciech2558,663957,82278,67195,13
47Fulneczek Adrian8194,22194,22
48Szewczyk Filip2190,84190,84
49Olejniczak Robert1185185
50Patałąg Łukasz1988,681491,72180,4
51Gorczycki Wojciech10175,35175,35
52Ociepka Stefan2252,923147,265934,534338,68173,4
53Lipski Kajetan3170,7170,7
54Piernikarz Damian4154,432960,612950,69165,72
55Kania Tomasz8122,396133,14155,52
56Wilczyński Tomasz8146,33146,33
57Hernas Nataniel5146,04146,04
58Sołtys Jarosław2071,222071,22142,45
59Jagiełło Tomasz15139,3139,3
60Stachowiak Jarosław10132,12132,12
61Kliś Maciej7129,28129,28
62Pelech Patrik17127,87127,87
63Kubíček Aleš18122,64122,64
64Woźny Rafał2645,463272,48117,93
65Pajestka Adam19117,7117,7
66Rudnik Sylwester9116,17116,17
67Miliński Krystian10110,5110,5
68Kotula Bartłomiej2363,293746,35109,64
69Piotrowski Mariusz4239,822265,8105,61
70Kowalski Piotr7103,99103,99
71Włóka Ewelina3738,763418,574745,96103,29
72Habas Krzysztof12100,44100,44
73Wojciechowski Marcin898,4498,44
74Danowski Zdziebło Michał4437,62558,6696,26
75Koźlik Michał2363,296331,8595,15
76Śmietański Sebastian2689,6889,68
77Urbański Krzysztof1587,7887,78
78Borg Michał2883,3783,37
79Wikliński Wojciech2181,8381,83
80Kozik Marcin1780,5780,57
81Kossowski Krzysztof1877,2877,28
81Kozik Aleksander1877,2877,28
83Rakoszek Jacek5339,54536,5776,07
84Pozlewicz Anna1974,1774,17
85Nagórski Jakub5438,584635,5874,16
86Byrtus Viktor3272,4872,48
86Mazur Łukasz3272,4872,48
88Janiga Krzysztof2570,1370,13
89Korzeniowski Tomasz2168,4468,44
90Polanowski Michał2765,1365,13
91Burek Szymon3663,563,5
91Biernat Mateusz3663,563,5
93Tatka Wiesław3761,5161,51
94Bartek Damian3859,6159,61
95Kamracki Marcin3058,5158,51
96Smolik Kamil3957,857,8
97Łopatka Bartłomiej6419,695636,8656,55
98Nucos Nikos6419,695835,2754,97
99Kosmala Grzegorz4351,3451,34
100Sekuła Piotr3451,0651,06
101Wiewióra Piotr2950,6950,69
102Walczak Paweł4449,9149,91
103Janik Marcin3549,4249,42
104Granzow Robert244949
105Szczegielniak Michał3048,9348,93
106Gajda Wojciech3147,2647,26
107Zaręba Anita4647,2247,22
108Kłosowska Joanna2547,1847,18
109Rózicki Łukasz3245,6745,67
110Górecki Łukasz4844,7644,76
111Gurtman Mariusz3344,1544,15
112Lewandowski Aleksander3943,5543,55
113Sikora Adam4042,2542,25
114Czakański Martin3541,3341,33
115Sitarz Marek5240,4740,47
116Kasper Natalia3640,0240,02
117Bogacz Maciej5537,737,7
118Bondarenko Oleksii5736,0536,05
119Dudek Maksymilian6033,8233,82
120Górski Norbert6331,8531,85
121Muszer Tomasz6419,6919,69
121Przerada Mariusz6419,6919,69

Miejsce GraczŚląski Squash Open vol 1- VitaSport Żory
12-10-2019
Śląski Squash Open vol 2 - Squash and More Orzech
16-11-2019
Śląski Squash Open vol 3 - Kopalnia Formy Jastrzębie Zdrój
14-12-2019
Śląski Squash Open vol 4 - Silesia Bytom (WOŚP + 4 urodziny S4S)
11-01-2020
Śląski Squash Open vol 5 - Turniej o Puchar Prezydenta Katowic
08-02-2020
Śląski Squash Open vol 6 - 10 urodziny SquashPoint Sosnowiec
07-03-2020
Śląski Squash Open vol 7 - Squash Point Sosnowiec
25-07-2020
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Drabczyk Joanna3234,787143,612285,041320983,43
2Ogorodnik Julia2282,674211,571365859,23
3Patałąg Julia13653243,813158,33767,14
4Czakańska Karolina11857123,11183,535177,234109,11677,97
5Pozlewicz Anna6163,123239,032221,27623,42
6Kwaśniak Izabela2136,45986,038126,241168,79631,78449,3
7Jarzembowska Maria5169,964204,98374,93
8Mazur Agnieszka61451096,447132,757374,2
9Owcarz Katarzyna1365365
10Nosal Sylwia3106,791271,728114,25567,73360,49
11Witkowska Dominika2287,71287,71
12Kozłowska Łucja4199,12997,68-28,38268,34
13Wilanowska Barbara9110,616153,53264,14
14Kasper Natalia484,11155,691450,951344,78235,51
15Huseynova Anna5185,41185,41
16Kosek Jolanta8103,59103,59
17Pękala Barbara565,261633,3598,61
18Osika Kamila1070,1470,14
19Czerwińska Iwona1360,960,9
20Drabowska Karolina1541,7941,79
21Suchy Anna1082,5210-76,875,65
22Kłosowska Joanna9-53,88-53,88
23Grendowicz Sylwia1256,2511-146,47-90,21