Najdłuższy mecz

OPEN
48"05'Lipski Kajetan2
Jachimowicz Michał3
46"57'Teuchner Dan2
Kotra Mateusz3
35"39'Habas Krzysztof2
Szymczyk Michał1
32"08'Owczarczyk Łukasz1
Lipski Kajetan3
31"26'Kotra Mateusz3
Jachimowicz Michał0
30"18'Piernikarz Damian1
Rygielski Rafał2
28"45'Owczarczyk Łukasz2
Patałąg Łukasz1
26"42'Danowski Zdziebło Michał2
Piernikarz Damian1
26"34'Janik Adrian1
Piasecki Łukasz2
25"29'Świeca Bartosz1
Godula Maciej2

Najdłużej na korcie

OPEN
Teuchner Dan115"04'
Lipski Kajetan110"47'
Jachimowicz Michał107"02'
Kotra Mateusz95"33'
Owczarczyk Łukasz92"50'
Korzeniowski Tomasz86"06'
Godula Maciej80"56'
Miliński Krystian78"37'
Dawid Krzysztof75"09'
Habas Krzysztof74"59'

Czas setów: 16 godz. 30 min 53 s

OPEN

990 min 53 s

15"57'
1 set
Teuchner Dan2
Godula Maciej0
12"07'
3 set
Kotra Mateusz3
Jachimowicz Michał0
11"43'
3 set
Korzeniowski Tomasz2
Steizer Adrian1
11"29'
3 set
Habas Krzysztof2
Szymczyk Michał1
11"28'
1 set
Piernikarz Damian1
Rygielski Rafał2
11"19'
1 set
Habas Krzysztof2
Szymczyk Michał1
11"03'
1 set
Dawid Krzysztof0
Lipski Kajetan2
10"55'
1 set
Korzeniowski Tomasz2
Piotrowski Mariusz1
10"26'
2 set
Danowski Zdziebło Michał2
Piernikarz Damian1
10"20'
4 set
Lipski Kajetan2
Jachimowicz Michał3

Małych punktów: 2929

OPEN

2929

Kotra Mateusz162
Lipski Kajetan161
Jachimowicz Michał141
Teuchner Dan133
Owczarczyk Łukasz128
Kliś Maciej123
Miliński Krystian114
Dawid Krzysztof114
Korzeniowski Tomasz111
Hernas Nataniel109

Wszystkich rozegranych setów: 168

OPEN

168


Wszystkich rozegranych meczów: 92

OPENDAMSKA

67

25


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
0.27'
1 set
Szymczyk Michał0
Steizer Adrian2
0.27'
2 set
Koch Mateusz0
Patałąg Łukasz2
0.36'
1 set
Koch Mateusz0
Patałąg Łukasz2
0.91'
2 set
Szymczyk Michał0
Steizer Adrian2
9.64'
1 set
Hernas Nataniel2
Świerzyński Mateusz0
12.09'
2 set
Kozik Aleksander2
Gajda Wojciech0
16.00'
1 set
Kozik Aleksander2
Gajda Wojciech0
16.73'
1 set
Pozlewicz Anna0
Kozik Marcin2
17.00'
2 set
Jarnot Łukasz0
Kotra Mateusz2
17.18'
1 set
Piernikarz Damian2
Adolf Adrian0

Decyzji sędziowskich: 22 (0,8%)

Stroke 9
40,9%
Let 13
59,1%
Nolet 0
0%

OPEN
8 10,3%
3-5-0
Owczarczyk Łukasz1
Lipski Kajetan3
3 9,4%
3-0-0
Dawid Krzysztof2
Kozik Aleksander0
3 4,8%
0-3-0
Świeca Bartosz1
Godula Maciej2
2 5,1%
1-1-0
Patałąg Łukasz0
Dawid Krzysztof2
2 3,4%
2-0-0
Świeca Bartosz1
Świerzyński Mateusz2
1 2,3%
0-1-0
Rygielski Rafał0
Kliś Maciej2
1 1,8%
0-1-0
Miliński Krystian2
Świeca Bartosz1
1 2,2%
0-1-0
Steizer Adrian0
Kozik Marcin2
1 3,1%
0-1-0
Jachimowicz Michał2
Danowski Zdziebło Michał0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0