Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
47"40'Owczarczyk Łukasz2
Pilch Michał3
36"08'Dobry Marek1
Pilch Michał2
33"12'Piernikarz Damian2
Piotrowski Mariusz1
30"45'Dróżdż Przemysław3
Pilch Michał0
29"52'Wilczyński Tomasz2
Stachowiak Jarosław1
28"52'Kotula Bartłomiej1
Szuła Damian2
27"20'Rygielski Rafał1
Janik Adrian2
27"11'Wycisło Wojciech3
Owczarczyk Łukasz0
25"21'Stachowiak Jarosław2
Świerzyński Mateusz1
25"10'Dawid Krzysztof1
Pilch Michał2
37"37'Suchy Anna2
Nosal Sylwia3
34"38'Mazur Agnieszka3
Kwaśniak Izabela2
25"46'Czakańska Karolina1
Pozlewicz Anna3
21"47'Drabczyk Joanna0
Ogorodnik Julia3
20"41'Wilanowska Barbara1
Czakańska Karolina2
20"34'Drabczyk Joanna3
Jarzembowska Maria0
19"46'Suchy Anna1
Kozłowska Łucja2
18"52'Ogorodnik Julia3
Pozlewicz Anna0
18"23'Kozłowska Łucja0
Wilanowska Barbara3
18"15'Kasper Natalia1
Grendowicz Sylwia2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Pilch Michał121"47'
Owczarczyk Łukasz116"59'
Stachowiak Jarosław95"19'
Dróżdż Przemysław93"55'
Rygielski Rafał91"39'
Wycisło Wojciech85"31'
Janiga Krzysztof84"01'
Dobry Marek81"51'
Janik Adrian80"27'
Dawid Krzysztof71"34'
Pozlewicz Anna61"34'
Nosal Sylwia60"56'
Suchy Anna58"16'
Mazur Agnieszka55"25'
Wilanowska Barbara52"51'
Drabczyk Joanna49"49'
Czakańska Karolina48"03'
Ogorodnik Julia44"34'
Grendowicz Sylwia42"54'
Kwaśniak Izabela42"39'

Czas setów: 27 godz. 23 min 12 s

OPENDAMSKA

1336 min 35 s

15"18'
3 set
Dobry Marek1
Pilch Michał2
14"38'
3 set
Dróżdż Przemysław3
Pilch Michał0
14"18'
1 set
Piernikarz Damian2
Piotrowski Mariusz1
13"12'
2 set
Godula Maciej0
Owczarczyk Łukasz2
12"26'
3 set
Owczarczyk Łukasz2
Pilch Michał3
12"13'
2 set
Steizer Adrian0
Patałąg Piotr2
11"59'
2 set
Dobry Marek1
Pilch Michał2
11"50'
1 set
Kotula Bartłomiej1
Szuła Damian2
11"42'
1 set
Janik Adrian2
Prokop Wojciech0
11"20'
2 set
Rygielski Rafał1
Janik Adrian2

306 min 37 s

7"56'
3 set
Mazur Agnieszka3
Kwaśniak Izabela2
6"54'
4 set
Suchy Anna2
Nosal Sylwia3
6"54'
2 set
Nosal Sylwia0
Czakańska Karolina2
6"48'
2 set
Drabczyk Joanna0
Ogorodnik Julia3
6"46'
1 set
Suchy Anna2
Nosal Sylwia3
6"35'
1 set
Drabczyk Joanna3
Jarzembowska Maria0
6"33'
2 set
Czakańska Karolina1
Pozlewicz Anna3
6"32'
1 set
Drabczyk Joanna0
Ogorodnik Julia3
6"25'
2 set
Ogorodnik Julia3
Pozlewicz Anna0
6"19'
3 set
Ogorodnik Julia3
Pozlewicz Anna0

Małych punktów: 5248

OPENDAMSKA

4104

Pilch Michał152
Wycisło Wojciech147
Dobry Marek146
Dróżdż Przemysław143
Janiga Krzysztof143
Stachowiak Jarosław135
Owczarczyk Łukasz134
Dawid Krzysztof125
Janik Adrian125
Rygielski Rafał119

1144

Pozlewicz Anna126
Czakańska Karolina118
Mazur Agnieszka105
Ogorodnik Julia100
Wilanowska Barbara97
Drabczyk Joanna94
Suchy Anna91
Kwaśniak Izabela87
Kozłowska Łucja79
Nosal Sylwia76

Wszystkich rozegranych setów: 296

OPENDAMSKA

231

65


Wszystkich rozegranych meczów: 120

OPENDAMSKA

98

22


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.45'
2 set
Kania Łukasz2
Jarnot Łukasz0
0.64'
1 set
Kania Łukasz2
Jarnot Łukasz0
0.70'
3 set
Szymczyk Michał1
Dobry Marek2
0.78'
3 set
Szymczyk Michał1
Dobry Marek2
0.82'
2 set
Wikliński Wojciech2
Adolf Adrian0
1.58'
1 set
Wikliński Wojciech2
Adolf Adrian0
14.09'
1 set
Zięba Dawid0
Wilczyński Tomasz2
14.64'
2 set
Jarnot Łukasz0
Godula Maciej2
15.18'
2 set
Patałąg Piotr2
Lewandowski Aleksander0
15.91'
2 set
Wiliński Adam0
Janik Marcin2
14.27'
3 set
Mazur Agnieszka0
Jarzembowska Maria3
15.73'
1 set
Nosal Sylwia0
Ogorodnik Julia3
15.73'
3 set
Nosal Sylwia0
Ogorodnik Julia3
16.82'
3 set
Grendowicz Sylwia0
Pozlewicz Anna3
17.00'
1 set
Ogorodnik Julia3
Pozlewicz Anna0
17.27'
2 set
Grendowicz Sylwia0
Kwaśniak Izabela2
18.00'
2 set
Mazur Agnieszka0
Jarzembowska Maria3
19.36'
1 set
Grendowicz Sylwia0
Pozlewicz Anna3
19.73'
1 set
Kozłowska Łucja2
Kwaśniak Izabela0
19.82'
1 set
Czakańska Karolina1
Pozlewicz Anna3

Decyzji sędziowskich: 19 (0,4%)

Stroke 10
52,6%
Let 9
47,4%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
2 3,1%
0-2-0
Wilczyński Tomasz2
Stachowiak Jarosław1
3 4,9%
3-0-0
Danowski Zdziebło Michał1
Zięba Dawid2
4 6,7%
4-0-0
Rygielski Rafał1
Janik Adrian2
1 1,7%
1-0-0
Stachowiak Jarosław2
Świerzyński Mateusz1
1 2,3%
0-1-0
Patałąg Piotr0
Dawid Krzysztof2
1 2,3%
0-1-0
Krasucki Wojciech2
Sekuła Piotr0
3 7,5%
0-3-0
Szuła Damian0
Owczarczyk Łukasz2
1 2,6%
1-0-0
Patałąg Łukasz2
Adolf Adrian0
1 2,8%
1-0-0
Koch Mateusz0
Prokop Wojciech2
1 3,2%
0-1-0
Kastelik Paweł2
Wiliński Adam0
1 1,8%
0-1-0
Suchy Anna1
Kozłowska Łucja2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0