Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
41"51'Wycisło Wojciech1
Rewilak Bartosz3
39"43'Wojtunik Bartłomiej3
Rygielski Rafał2
33"12'Ratka Łukasz2
Drabczyk Joanna1
32"38'Dawid Krzysztof2
Świerzyński Mateusz1
31"40'Janik Adrian2
Kujawa Piotr1
29"08'Nowicki Bartosz1
Wydmański Tomasz2
28"26'Schneider Rafał2
Piasecki Łukasz1
28"10'Kujawa Piotr1
Piasecki Łukasz2
27"41'Żak Marcin1
Rewilak Bartosz3
26"50'Ratka Łukasz1
Żak Marcin3
34"04'Ogorodnik Julia3
Drabczyk Joanna1
33"08'Burak Julia2
Pozlewicz Anna3
30"04'Burak Aleksandra3
Ogorodnik Julia1
29"30'Ogorodnik Julia3
Grendowicz Sylwia1
27"15'Tyrna Iwona2
Kwaśniak Izabela3
25"03'Jarzembowska Maria1
Burak Aleksandra3
24"29'Ogorodnik Julia1
Pozlewicz Anna3
24"06'Kosek Jolanta1
Kozłowska Łucja3
20"24'Drabczyk Joanna1
Kozłowska Łucja2
18"09'Burak Aleksandra0
Burak Julia3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Rewilak Bartosz106"37'
Kujawa Piotr95"15'
Dawid Krzysztof95"08'
Żak Marcin94"28'
Lupa Piotr89"02'
Rygielski Rafał85"05'
Drabczyk Joanna82"05'
Ratka Łukasz80"22'
Wojtunik Bartłomiej78"13'
Wiewióra Piotr75"32'
Ogorodnik Julia97"27'
Drabczyk Joanna65"03'
Burak Aleksandra61"07'
Kozłowska Łucja60"21'
Burak Julia60"19'
Pozlewicz Anna55"28'
Jarzembowska Maria52"07'
Kwaśniak Izabela48"21'
Suchy Anna46"50'
Tyrna Iwona45"24'

Czas setów: 23 godz. 18 min 15 s

OPENDAMSKA

1027 min 42 s

13"16'
1 set
Dawid Krzysztof2
Świerzyński Mateusz1
11"13'
2 set
Rygielski Rafał2
Ratka Łukasz0
11"12'
1 set
Nowicki Bartosz0
Kujawa Piotr2
11"03'
3 set
Lupa Piotr1
Dawid Krzysztof2
10"30'
2 set
Rygielski Rafał2
Lupa Piotr1
10"27'
1 set
Wycisło Wojciech1
Rewilak Bartosz3
10"27'
3 set
Kujawa Piotr1
Piasecki Łukasz2
10"07'
1 set
Ratka Łukasz2
Drabczyk Joanna1
9"50'
3 set
Janik Adrian2
Kujawa Piotr1
9"49'
2 set
Ratka Łukasz2
Drabczyk Joanna1

370 min 33 s

10"31'
1 set
Burak Aleksandra3
Ogorodnik Julia1
9"15'
2 set
Jarzembowska Maria1
Burak Aleksandra3
9"06'
2 set
Ogorodnik Julia3
Grendowicz Sylwia1
9"02'
4 set
Ogorodnik Julia3
Drabczyk Joanna1
8"34'
2 set
Drabczyk Joanna1
Kozłowska Łucja2
7"38'
1 set
Jarzembowska Maria2
Kozłowska Łucja0
7"32'
3 set
Ogorodnik Julia3
Drabczyk Joanna1
7"09'
2 set
Ogorodnik Julia3
Drabczyk Joanna1
7"05'
3 set
Ogorodnik Julia1
Pozlewicz Anna3
7"03'
2 set
Suchy Anna2
Krzysiek Natalia0

Małych punktów: 4300

OPENDAMSKA

2976

Rewilak Bartosz166
Żak Marcin151
Dawid Krzysztof137
Lupa Piotr137
Kastelik Paweł126
Wojtunik Bartłomiej123
Wycisło Wojciech122
Kujawa Piotr118
Rygielski Rafał114
Wójcik Michał109

1324

Ogorodnik Julia145
Burak Julia144
Drabczyk Joanna118
Pozlewicz Anna112
Kozłowska Łucja109
Jarzembowska Maria104
Burak Aleksandra96
Tyrna Iwona91
Suchy Anna79
Kwaśniak Izabela78

Wszystkich rozegranych setów: 243

OPENDAMSKA

166

77


Wszystkich rozegranych meczów: 89

OPENDAMSKA

64

25


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
16.27'
1 set
Schneider Rafał1
Wycisło Wojciech3
16.27'
2 set
Schneider Rafał2
Wiewióra Piotr1
16.36'
1 set
Nieznański Mateusz2
Wyszyński Kamil0
16.55'
2 set
Kralka Wiktor0
Wycisło Wojciech2
17.55'
1 set
Chojnacki Sebastian1
Rewilak Bartosz3
18.82'
2 set
Drabczyk Joanna0
Nieznański Mateusz2
18.91'
2 set
Pustelnik Tomasz0
Nowicki Bartosz2
19.27'
4 set
Ratka Łukasz1
Żak Marcin3
19.27'
2 set
Drabczyk Joanna2
Jarzembowska Maria0
19.91'
2 set
Wycisło Wojciech2
Adolf Adrian0
12.82'
3 set
Jarzembowska Maria3
Krzysiek Natalia0
14.55'
2 set
Kwaśniak Izabela0
Burak Julia3
14.64'
1 set
Osika Kamila0
Drabczyk Joanna3
15.64'
2 set
Osika Kamila0
Kosek Jolanta2
15.91'
2 set
Burak Julia2
Pozlewicz Anna3
16.00'
1 set
Grendowicz Sylwia0
Osika Kamila2
16.36'
1 set
Kwaśniak Izabela0
Burak Julia3
16.55'
1 set
Burak Julia3
Suchy Anna0
16.55'
4 set
Kosek Jolanta1
Kozłowska Łucja3
16.73'
1 set
Jarzembowska Maria1
Burak Aleksandra3

Decyzji sędziowskich: 33 (0.8%)

Stroke 13
39.4%
Let 18
54.5%
Nolet 2
6.1%

OPENDAMSKA
13 14.9%
4-9-0
Wycisło Wojciech1
Rewilak Bartosz3
3 5.1%
2-1-0
Kaleta Bogusław2
Danowski Zdziebło Michał1
2 6.9%
1-1-0
Drabczyk Joanna0
Nieznański Mateusz2
2 4.1%
1-0-1
Zawadzki Michał1
Lupa Piotr2
2 3.4%
1-1-0
Drabczyk Joanna1
Pustelnik Tomasz2
2 3.8%
0-1-1
Rygielski Rafał2
Lupa Piotr1
1 1.6%
0-1-0
Kujawa Piotr1
Piasecki Łukasz2
1 1.8%
1-0-0
Schneider Rafał2
Piasecki Łukasz1
1 2.8%
1-0-0
Piasecki Łukasz0
Kralka Wiktor2
1 1.7%
0-1-0
Chojnacki Sebastian2
Dawid Krzysztof1
5 9.8%
2-3-0
Burak Aleksandra0
Burak Julia3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0