Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
47"03'Gorczycki Wojciech3
Świerzyński Mateusz2
41"24'Pelech Patrik3
Żak Marcin2
35"36'Pelech Patrik3
Wycisło Wojciech1
34"31'Chojnacki Sebastian2
Świeca Bartosz1
33"13'Piasecki Łukasz1
Chojnacki Sebastian3
30"34'Chojnacki Sebastian3
Gorczycki Wojciech1
30"33'Zimny Marcin3
Krasucki Maciej1
29"07'Gorczycki Wojciech2
Kozik Aleksander1
27"03'Świerzyński Mateusz2
Dudek Kamil1
26"43'Żak Marcin3
Dudek Kamil0
37"35'Drabczyk Joanna1
Jarzembowska Maria2
32"47'Drabczyk Joanna2
Burak Aleksandra3
26"16'Pozlewicz Anna3
Drabczyk Joanna1
19"33'Burak Julia1
Drabczyk Joanna2
19"16'Pozlewicz Anna0
Burak Julia3
18"50'Drabczyk Joanna2
Grendowicz Sylwia1
18"47'Burak Aleksandra0
Burak Julia3
17"31'Grendowicz Sylwia1
Suchy Anna2
17"09'Pozlewicz Anna2
Czakańska Karolina1
16"47'Mazur Agnieszka2
Suchy Anna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Świerzyński Mateusz121"05'
Gorczycki Wojciech120"50'
Chojnacki Sebastian118"31'
Pelech Patrik110"22'
Zimny Marcin105"03'
Żak Marcin97"33'
Dudek Kamil91"02'
Kozik Aleksander74"11'
Piasecki Łukasz73"35'
Piechnik Kazimierz68"30'
Drabczyk Joanna121"24'
Pozlewicz Anna80"33'
Burak Aleksandra77"55'
Jarzembowska Maria74"40'
Burak Julia68"29'
Suchy Anna56"23'
Grendowicz Sylwia54"25'
Czakańska Karolina51"04'
Mazur Agnieszka51"01'
Kosek Jolanta40"30'

Czas setów: 23 godz. 30 min 1 s

OPENDAMSKA

1071 min 49 s

15"05'
1 set
Chojnacki Sebastian2
Świeca Bartosz1
11"20'
3 set
Dudek Kamil2
Piasecki Łukasz1
11"12'
2 set
Szymczyk Michał0
Świerzyński Mateusz2
11"02'
2 set
Piechnik Kazimierz0
Zimny Marcin2
10"57'
1 set
Żak Marcin3
Dudek Kamil0
10"19'
4 set
Gorczycki Wojciech3
Świerzyński Mateusz2
9"57'
2 set
Kujawa Piotr2
Ratka Łukasz0
9"53'
3 set
Pelech Patrik3
Żak Marcin2
9"42'
2 set
Przerada Mariusz1
Rygielski Rafał2
9"32'
2 set
Świerzyński Mateusz2
Dudek Kamil1

338 min 12 s

16"17'
3 set
Drabczyk Joanna1
Jarzembowska Maria2
11"15'
2 set
Drabczyk Joanna1
Jarzembowska Maria2
10"14'
2 set
Mazur Agnieszka2
Suchy Anna0
7"49'
1 set
Pozlewicz Anna0
Burak Julia3
7"28'
1 set
Drabczyk Joanna1
Jarzembowska Maria2
7"07'
4 set
Pozlewicz Anna3
Drabczyk Joanna1
6"36'
3 set
Burak Julia1
Drabczyk Joanna2
6"25'
1 set
Kosek Jolanta0
Jarzembowska Maria2
6"12'
2 set
Burak Aleksandra0
Burak Julia3
6"10'
1 set
Burak Julia1
Drabczyk Joanna2

Małych punktów: 5035

OPENDAMSKA

3859

Chojnacki Sebastian163
Pelech Patrik153
Żak Marcin147
Gorczycki Wojciech145
Świerzyński Mateusz145
Wycisło Wojciech132
Świeca Bartosz131
Dudek Kamil125
Kozik Aleksander125
Kastelik Paweł119

1176

Drabczyk Joanna186
Burak Julia156
Pozlewicz Anna152
Burak Aleksandra151
Czakańska Karolina101
Jarzembowska Maria101
Suchy Anna91
Mazur Agnieszka90
Kosek Jolanta74
Grendowicz Sylwia74

Wszystkich rozegranych setów: 288

OPENDAMSKA

220

68


Wszystkich rozegranych meczów: 115

OPENDAMSKA

88

27


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.27'
2 set
Woźny Rafał2
Kała Sebastian0
0.36'
1 set
Woźny Rafał2
Kała Sebastian0
14.00'
1 set
Nowicki Bartosz0
Bellinger Mark2
15.09'
3 set
Gorczycki Wojciech0
Żak Marcin3
15.18'
2 set
Nieznański Mateusz2
Hlisnikovsky Petr1
16.18'
2 set
Bellinger Mark0
Żak Marcin2
18.36'
2 set
Pozlewicz Anna0
Zimny Marcin2
18.55'
1 set
Nieznański Mateusz0
Kastelik Paweł2
19.00'
2 set
Wycisło Wojciech2
Adolf Adrian0
19.09'
2 set
Krasucki Wojciech0
Wycisło Wojciech2
12.00'
1 set
Burak Julia2
Kosek Jolanta0
12.55'
1 set
Burak Aleksandra2
Suchy Anna0
13.27'
2 set
Burak Aleksandra2
Mazur Agnieszka1
14.91'
3 set
Burak Aleksandra2
Mazur Agnieszka1
15.00'
2 set
Burak Julia2
Kosek Jolanta0
15.00'
2 set
Burak Julia2
Grendowicz Sylwia0
17.73'
2 set
Drabczyk Joanna2
Kosek Jolanta0
17.91'
3 set
Suchy Anna1
Pozlewicz Anna2
18.00'
1 set
Burak Julia2
Grendowicz Sylwia0
19.36'
2 set
Pozlewicz Anna0
Burak Julia3

Decyzji sędziowskich: 41 (1%)

Stroke 14
34.1%
Let 23
56.1%
Nolet 4
9.8%

OPENDAMSKA
3 7.9%
2-1-0
Schneider Rafał0
Piasecki Łukasz2
3 5.7%
2-1-0
Przerada Mariusz1
Rygielski Rafał2
2 4.9%
1-1-0
Schneider Rafał0
Świeca Bartosz2
1 2.6%
1-0-0
Drabczyk Joanna0
Schneider Rafał2
1 3.4%
0-1-0
Drabczyk Joanna0
Przerada Mariusz2
12 15.8%
3-7-2
Zimny Marcin3
Krasucki Maciej1
2 5.7%
0-2-0
Burak Aleksandra0
Pozlewicz Anna2
6 6.3%
2-3-1
Drabczyk Joanna2
Burak Aleksandra3
5 14.3%
1-4-0
Jarzembowska Maria0
Czakańska Karolina2
3 5.8%
2-1-0
Pozlewicz Anna0
Burak Julia3
2 2.9%
0-2-0
Pozlewicz Anna3
Drabczyk Joanna1
1 2%
0-0-1
Burak Aleksandra0
Burak Julia3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0