Cykl turniejów eliminacyjnych do Indywidualnych Mistrzostw Śląska 2021 - Ranking

Miejsce GraczŚląski Squash Open II - vol 1 - Enjoy Bielsko Biała
17-10-2020
Śląski Squash II - No banan no cry - Turniej urodzinowy Maćka
17-10-2020
❌ Śląski Squash Open II - vol 2 - SquashOK Katowice (ODWOŁANY)
14-11-2020
Śląski Squash Open II - vol 3 - Kopalnia Formy Jastrzębie Zdrój
19-12-2020
ODWOLANY Śląski Squash Open II - vol 4 - Bytom
09-01-2021
Śląski Squash Open II - vol 5 - Scout Częstochowa
30-01-2021
Śląski Squash Open II - vol 6 - Squash and More Orzech
20-02-2021
Śląski Squash Open II - vol 7 - SquashPoint Sosnowiec
13-03-2021
Śląski Squash Open II - Bellinger SquashOK Katowice
10-04-2021
Śląski Squash Open II - vol 9 - Squash Arena Katowice
24-04-2021
Śląski Squash Open II - Indywidualne Mistrzostwa Śląska 2020
08-05-2021
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Wycisło Wojciech6190,682190,844156,845174,615231,76944,74
2Piasecki Łukasz15122,128122,394156,841395,938146,333175718,62
3Żak Marcin1395,932190,842228,188194,22709,18
4Rygielski Rafał14127,616137,055146,0411125,8716133,41669,99
5Krasucki Wojciech19103,196137,052168,4415104,9511167,06580,7
6Ratka Łukasz2099,091395,932363,297129,282960,612980,44528,65
7Świerzyński Mateusz8122,391684,076163,8719117,7488,02
8Dobry Marek8170,282302,86473,13
9Świeca Bartosz11146,4710132,1215139,3417,88
10Chojnacki Sebastian6137,053204,13272,48413,63
11Pelech Patrik7129,281275404,28
12Nieznański Mateusz2581,611684,072558,662181,833077,66383,82
13Hernas Nataniel5146,041230376,04
14Lipski Kajetan5203,193170,7373,89
15Dawid Krzysztof3068,089116,179116,173467,78368,2
16Pytlowany Jakub1365365
17Rewilak Bartosz123017127,87357,87
18Gorczycki Wojciech9161,634187,53349,16
19Wojtunik Bartłomiej3170,73170,7341,41
20Drabczyk Joanna2265,82950,692852,5414109,675141,47320,16
21Svec Martin1320320
22Kozik Aleksander9138,910175,35314,25
23Nowicki Bartosz2558,661974,172363,292862,815339,5298,43
24Szymczyk Michał1587,7816100,5121108,61296,9
25Hlisnikovsky Petr12139,742071,222278,67289,63
26Dudek Kamil13133,477154,57288,04
27Wójcik Michał18107,5212100,441877,28285,24
28Marszał Adrian3270,9270,9
29Adolf Adrian2656,512754,473048,932570,135736,05266,11
30Poleshchuk Daniel2265,52265,52
31Jachimowicz Michał4248,9248,9
32Kastelik Paweł1780,571892,43370,07243,04
33Pełczyński Adam3237,5237,5
34Schneider Rafał8122,3913114,7237,09
35Danowski Zdziebło Michał10110,52460,913859,61231,03
36Steizer Adrian2484,753156,512689,68230,95
37Solnicky Jakub1230230
38Bellinger Mark7129,281796,34225,62
39Gogol Jakub4218,21218,21
40Teuchner Dan6217,5217,5
41Kujawa Piotr2656,512265,82085,16207,47
42Kralka Wiktor11105,2723100,44205,72
43Rogalski Mikołaj7205,16205,16
44Kała Sebastian1491,723254,614844,76191,09
45Szcześniak Jan2190,84190,84
46Kokoszka Marcin5146,044943,62189,66
47Hałuza Daniel12100,443048,935636,86186,23
48Kozik Marcin9184,36184,36
49Piernikarz Damian2970,532265,84647,22183,54
50Wasilewski Jakub7179,87179,87
51Korzeniowski Tomasz1684,072593,09177,15
52Janik Adrian2168,442496,67165,11
53Zawadzki Michał12100,443663,5163,94
54Ciganek Pavel1780,573319,23761,51161,28
55Olejniczak Robert12159,39159,39
56Moncznik Mikołaj4156,84156,84
57Chruściński Bartosz10153,73153,73
58Przerada Mariusz12120,096133,14153,22
59Fulneczek Adrian13152,24152,24
60Borg Michał3245,6722104,42150,09
61Woźny Rafał2388,063058,51146,57
62Kasperek Michał14145,56145,56
63Lupa Piotr10110,56033,82144,32
64Zimecki Jakub1877,283565,59142,87
65Zięba Dawid1587,785438,58126,36
66Kubíček Aleš18122,64122,64
67Kazek Adrian1988,686232,48121,16
68Wiewióra Piotr2460,912656,51117,43
69Koczur Bartłomiej16116,96116,96
70Szuła Damian9116,17116,17
71Gotówko Damian20113,03113,03
72Szyjka Mateusz17112,1112,1
73Zajączkowski Jakub10110,5110,5
74Moravec Roman11105,27105,27
74Jagiełło Tomasz11105,27105,27
76Czechowicz Marek3147,264449,9197,17
77Sitarz Marek2460,915934,5395,45
78Szostek Piotr2195,2295,22
79Chodura Pavel1491,7291,72
79Wikliński Wojciech1491,7291,72
81Godzic Mateusz2291,5491,54
82Mazur Łukasz2558,666331,8590,51
83Habas Krzysztof1587,7887,78
84Misiński Maciej2786,4586,45
85Kacperski Adrian2883,3783,37
86Sienkiewicz Michał1780,5780,57
87Dziech Jarosław2678,6378,63
88Kučeja Václav1877,2877,28
89Godula Maciej2775,7975,79
90Zimny Marcin2375,6875,68
91Kaleta Bogusław1974,1774,17
91Rucky Daniel1974,1774,17
93Maliński Damian2873,0973,09
94Pozlewicz Anna2472,8372,83
95Rakoszek Jacek2071,2271,22
95Wydmański Tomasz2071,2271,22
97Skrzypiec Sylwester2168,4468,44
98Piechnik Kazimierz2667,5767,57
99Prokhoda Anton2765,1365,13
100Lewandowski Aleksander2363,2963,29
101Latus Przemysław3957,857,8
102Jędrocha Grzegorz4056,0856,08
103Korzec Remigiusz2754,4754,47
103Pustelnik Tomasz2754,4754,47
105Prokop Wojciech4154,4354,43
106Smółka Antoni4252,8552,85
107Zimecki Rafał2852,5452,54
108Słupik Grzegorz4351,3451,34
109Wyszyński Kamil2950,6950,69
109Burek Szymon2950,6950,69
111Kania Łukasz3048,9348,93
112Piernikarz Igor4548,5348,53
113Długosz Piotr3147,2647,26
113Horzela Szymon3147,2647,26
115Koch Mateusz4745,9645,96
116Jarzembowska Maria3245,6745,67
117Pocześniak Mariusz5042,5242,52
118Drabowska Karolina5240,4740,47
119Gryz Witold5537,737,7
120Krasucki Maciej3335,5135,51
121Olek Roman5835,2735,27
122Adamczyk Grzegorz3434,3534,35
123Krzysiek Natalia3533,2433,24
124Zasuń Marcin3632,1932,19
125Zimecka Weronika3418,5718,57
126Czakańska Karolina3517,9717,97
Miejsce GraczŚląski Squash Open II - vol 1 - Enjoy Bielsko Biała
17-10-2020
Śląski Squash II - No banan no cry - Turniej urodzinowy Maćka
17-10-2020
❌ Śląski Squash Open II - vol 2 - SquashOK Katowice (ODWOŁANY)
14-11-2020
Śląski Squash Open II - vol 3 - Kopalnia Formy Jastrzębie Zdrój
19-12-2020
ODWOLANY Śląski Squash Open II - vol 4 - Bytom
09-01-2021
Śląski Squash Open II - vol 5 - Scout Częstochowa
30-01-2021
Śląski Squash Open II - vol 6 - Squash and More Orzech
20-02-2021
Śląski Squash Open II - vol 7 - SquashPoint Sosnowiec
13-03-2021
Śląski Squash Open II - Bellinger SquashOK Katowice
10-04-2021
Śląski Squash Open II - vol 9 - Squash Arena Katowice
24-04-2021
Śląski Squash Open II - Indywidualne Mistrzostwa Śląska 2020
08-05-2021
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Burak Julia12752286,0313652291,211217,24
2Pozlewicz Anna136513652281,226175,671186,9
3Burak Aleksandra2209,163234,783240,83232,23250,061167
4Drabczyk Joanna2176,163170,094199,127136,784195,567157,821035,52
5Czakańska Karolina4120,655169,965165,544220,18676,33
6Jarzembowska Maria986,035180,266139,828141,93548,04
7Mazur Agnieszka5101,14140,656145897,111656,44540,3
8Zimecka Weronika5116,412282,679127,63526,71
9Ogorodnik Julia4207,425196,1403,52
10Surdziel Aleksandra1365365
11Suchy Anna769,617123,11087,68979,01359,4
12Kosek Jolanta9102,427117,241291,95311,61
13Kwaśniak Izabela8103,598118,691381,97304,25
14Kozłowska Łucja6157,0810114,65271,74
15Tarkowska Julia1230230
16Grendowicz Sylwia684,341440,431062,631936,22223,62
17Kłosowska Joanna856,49860,971070,142220,08207,68
18Tyrna Iwona1155,691350,751564,29170,73
19Gałwa Aleksandra3144,44144,44
20Góra Zuzanna11102,81102,81
21Smoleń Magdalena695,5995,59
22Kasper Natalia777,2977,29
23Osika Kamila1174,2574,25
24Zaręba Anita1472,7872,78
25Krzysiek Natalia1261,9861,98
26Góra Jagoda1749,1849,18
27Handzlik Agnieszka944,6844,68
28Drabowska Karolina1842,4542,45
29Korbaś Anna2030,4330,43
30Wilanowska Barbara2125,0625,06