Cykl turniejów eliminacyjnych do Indywidualnych Mistrzostw Śląska 2021 - Ranking


Miejsce GraczŚląski Squash Open II - vol 1 - Enjoy Bielsko Biała
17-10-2020
❌ Śląski Squash Open II - vol 2 - SquashOK Katowice (ODWOŁANY)
14-11-2020
Śląski Squash Open II - vol 3 - Kopalnia Formy Jastrzębie Zdrój
19-12-2020
ODWOLANY Śląski Squash Open II - vol 4 - Bytom
09-01-2021
Śląski Squash Open II - vol 5 - Scout Częstochowa
30-01-2021
Śląski Squash Open II - vol 6 - Squash and More Orzech
20-02-2021
Śląski Squash Open II - vol 7 - SquashPoint Sosnowiec
13-03-2021
Śląski Squash Open II - vol 8 - Jaworzno
03-04-2021
Śląski Squash Open II - vol 9 - Squash Arena Katowice
24-04-2021
Śląski Squash Open II - vol 10 - SquashOK Katowice
15-05-2021
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Hernas Nataniel5146,041230376,04
2Piasecki Łukasz8122,394156,84279,23
3Solnicky Jakub1230230
4Krasucki Wojciech6137,052168,44205,49
5Szcześniak Jan2190,84190,84
5Wycisło Wojciech2190,84190,84
7Lipski Kajetan3170,7170,7
7Wojtunik Bartłomiej3170,7170,7
9Ratka Łukasz1395,932363,29159,22
10Moncznik Mikołaj4156,84156,84
11Hałuza Daniel12100,443048,93149,37
12Kokoszka Marcin5146,04146,04
13Rygielski Rafał6137,05137,05
14Nowicki Bartosz2558,661974,17132,83
15Bellinger Mark7129,28129,28
15Pelech Patrik7129,28129,28
17Świerzyński Mateusz8122,39122,39
18Drabczyk Joanna2265,82950,69116,49
19Szuła Damian9116,17116,17
19Dawid Krzysztof9116,17116,17
21Adolf Adrian2656,512754,47110,99
22Danowski Zdziebło Michał10110,5110,5
22Zajączkowski Jakub10110,5110,5
24Jagiełło Tomasz11105,27105,27
24Moravec Roman11105,27105,27
26Wójcik Michał12100,44100,44
27Ciganek Pavel1780,573319,299,77
28Żak Marcin1395,9395,93
29Chodura Pavel1491,7291,72
29Kała Sebastian1491,7291,72
31Zięba Dawid1587,7887,78
31Szymczyk Michał1587,7887,78
33Korzeniowski Tomasz1684,0784,07
33Nieznański Mateusz1684,0784,07
35Sienkiewicz Michał1780,5780,57
36Kučeja Václav1877,2877,28
36Zimecki Jakub1877,2877,28
38Rucky Daniel1974,1774,17
39Hlisnikovsky Petr2071,2271,22
39Rakoszek Jacek2071,2271,22
41Skrzypiec Sylwester2168,4468,44
42Piernikarz Damian2265,865,8
43Lewandowski Aleksander2363,2963,29
44Sitarz Marek2460,9160,91
44Wiewióra Piotr2460,9160,91
46Mazur Łukasz2558,6658,66
47Kujawa Piotr2656,5156,51
48Korzec Remigiusz2754,4754,47
49Zimecki Rafał2852,5452,54
50Burek Szymon2950,6950,69
51Kania Łukasz3048,9348,93
52Długosz Piotr3147,2647,26
52Horzela Szymon3147,2647,26
54Borg Michał3245,6745,67
55Zimecka Weronika3418,5718,57
56Czakańska Karolina3517,9717,97