Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
56"36'Pytlowany Jakub3
Marszał Adrian2
49"56'Dobry Marek3
Jachimowicz Michał2
33"15'Kasperek Michał2
Szymczyk Michał1
32"24'Krasucki Wojciech2
Piasecki Łukasz1
31"49'Chojnacki Sebastian1
Olejniczak Robert2
30"31'Ratka Łukasz1
Kacperski Adrian2
29"39'Słupik Grzegorz1
Smółka Antoni2
29"08'Janik Adrian2
Prokop Wojciech1
29"05'Szymczyk Michał2
Ratka Łukasz1
27"59'Ciganek Pavel1
Kastelik Paweł2
37"48'Burak Julia2
Surdziel Aleksandra3
31"30'Grendowicz Sylwia0
Kosek Jolanta2
26"27'Drabczyk Joanna1
Czakańska Karolina2
25"42'Burak Aleksandra3
Czakańska Karolina1
24"07'Zaręba Anita2
Wilanowska Barbara1
21"06'Zimecka Weronika2
Góra Jagoda1
21"02'Czakańska Karolina0
Surdziel Aleksandra3
20"26'Jarzembowska Maria1
Drabczyk Joanna2
19"37'Grendowicz Sylwia2
Korbaś Anna1
18"58'Ogorodnik Julia1
Burak Julia2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Jachimowicz Michał125"33'
Dobry Marek117"09'
Teuchner Dan107"07'
Pytlowany Jakub106"11'
Marszał Adrian103"51'
Piasecki Łukasz101"56'
Szymczyk Michał101"47'
Ratka Łukasz99"42'
Dawid Krzysztof95"28'
Rogalski Mikołaj95"15'
Czakańska Karolina70"50'
Surdziel Aleksandra69"17'
Zimecka Weronika64"42'
Drabczyk Joanna61"05'
Burak Julia59"29'
Kozłowska Łucja53"57'
Grendowicz Sylwia53"14'
Zaręba Anita52"55'
Burak Aleksandra52"12'
Jarzembowska Maria46"10'

Czas setów: 43 godz. 20 min 16 s

OPENDAMSKA

2128 min 31 s

16"47'
2 set
Krasucki Wojciech2
Piasecki Łukasz1
15"59'
4 set
Pytlowany Jakub3
Marszał Adrian2
15"34'
2 set
Szymczyk Michał0
Świerzyński Mateusz2
14"36'
3 set
Ratka Łukasz1
Kacperski Adrian2
13"53'
2 set
Rogalski Mikołaj0
Teuchner Dan2
11"45'
3 set
Teuchner Dan1
Wycisło Wojciech2
11"39'
1 set
Jachimowicz Michał2
Teuchner Dan0
11"34'
1 set
Pytlowany Jakub3
Marszał Adrian2
11"24'
2 set
Rogalski Mikołaj0
Dobry Marek2
11"21'
1 set
Kozik Marcin0
Teuchner Dan2

471 min 45 s

26"15'
1 set
Grendowicz Sylwia0
Kosek Jolanta2
9"27'
2 set
Drabczyk Joanna1
Czakańska Karolina2
8"01'
3 set
Zimecka Weronika2
Góra Jagoda1
7"59'
4 set
Burak Julia2
Surdziel Aleksandra3
7"58'
3 set
Drabczyk Joanna1
Czakańska Karolina2
7"43'
3 set
Jarzembowska Maria1
Drabczyk Joanna2
7"30'
1 set
Zaręba Anita2
Wilanowska Barbara1
6"39'
3 set
Zaręba Anita2
Wilanowska Barbara1
6"34'
2 set
Czakańska Karolina0
Surdziel Aleksandra3
6"23'
1 set
Zaręba Anita0
Zimecka Weronika2

Małych punktów: 7907

OPENDAMSKA

6305

Jachimowicz Michał160
Dawid Krzysztof155
Świerzyński Mateusz155
Marszał Adrian155
Dobry Marek152
Pytlowany Jakub149
Szymczyk Michał148
Gotówko Damian137
Ciganek Pavel134
Kozik Aleksander133

1602

Surdziel Aleksandra124
Zimecka Weronika115
Kozłowska Łucja114
Burak Julia110
Burak Aleksandra108
Drabczyk Joanna99
Czakańska Karolina98
Góra Jagoda96
Ogorodnik Julia88
Pozlewicz Anna84

Wszystkich rozegranych setów: 452

OPENDAMSKA

360

92


Wszystkich rozegranych meczów: 183

OPENDAMSKA

146

37


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.36'
1 set
Borg Michał0
Szymczyk Michał2
0.45'
2 set
Olejniczak Robert0
Kozik Marcin2
0.45'
1 set
Olejniczak Robert0
Kozik Marcin2
0.45'
2 set
Janik Adrian0
Kralka Wiktor2
0.55'
2 set
Borg Michał0
Szymczyk Michał2
0.55'
3 set
Świerzyński Mateusz2
Gotówko Damian1
0.61'
3 set
Świerzyński Mateusz2
Gotówko Damian1
0.75'
2 set
Świerzyński Mateusz2
Gotówko Damian1
0.82'
1 set
Janik Adrian0
Kralka Wiktor2
1.82'
1 set
Świerzyński Mateusz2
Gotówko Damian1
14.18'
2 set
Tyrna Iwona0
Góra Zuzanna2
14.82'
1 set
Góra Jagoda2
Grendowicz Sylwia0
15.55'
2 set
Kosek Jolanta0
Ogorodnik Julia2
15.91'
1 set
Kosek Jolanta0
Ogorodnik Julia2
16.82'
2 set
Drabowska Karolina0
Tyrna Iwona2
16.91'
1 set
Góra Jagoda2
Drabowska Karolina0
17.00'
1 set
Kwaśniak Izabela0
Pozlewicz Anna2
17.36'
2 set
Kozłowska Łucja2
Kwaśniak Izabela0
17.45'
1 set
Góra Jagoda2
Wilanowska Barbara0
18.18'
2 set
Drabczyk Joanna1
Pozlewicz Anna2

Decyzji sędziowskich: 42 (0.5%)

Stroke 18
42.9%
Let 23
54.8%
Nolet 1
2.4%

OPENDAMSKA
5 8.9%
3-2-0
Fulneczek Adrian2
Gotówko Damian1
5 10%
2-2-1
Jachimowicz Michał0
Marszał Adrian3
3 7.7%
0-3-0
Janik Adrian0
Borg Michał2
2 5.1%
1-1-0
Krasucki Wojciech2
Danowski Zdziebło Michał0
1 2%
0-1-0
Piasecki Łukasz1
Steizer Adrian2
1 3.1%
1-0-0
Żak Marcin0
Wycisło Wojciech2
1 2.7%
1-0-0
Kozik Marcin2
Kozik Aleksander0
1 2.9%
0-1-0
Nieznański Mateusz0
Jachimowicz Michał2
1 1.9%
0-1-0
Piasecki Łukasz1
Rewilak Bartosz2
14 13.5%
5-9-0
Burak Julia2
Surdziel Aleksandra3
4 7.7%
2-2-0
Czakańska Karolina0
Surdziel Aleksandra3
3 8.3%
3-0-0
Burak Aleksandra2
Jarzembowska Maria0
1 1.8%
0-1-0
Jarzembowska Maria1
Drabczyk Joanna2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0