Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
41"45'Dudek Piotr1
Filipowski Dariusz3
41"28'Stawarski Michał1
Kroll Adam2
33"11'Filipowski Dariusz2
Kotkowiak Mateusz1
32"28'Dominiak Kamil1
Dudek Piotr2
28"41'Stachurski Jakub1
Stolecki Filip2
28"10'Dyrtkowski Dariusz2
Michniewicz Franciszek1
27"24'Kosiak Przemysław1
Stachowiak Sebastian2
27"14'Kleszcz Piotr1
Kroll Adam2
27"11'Pyda Andrzej1
Dudek Piotr2
25"12'Wasik Adam0
Stolecki Filip2
29"26'Janik Zofia2
Markiewicz Katarzyna3
26"31'Strzębała Hanna1
Kulpowicz Martyna3
25"12'Szwarc Anna1
Strzębała Hanna3
22"33'Wawrzynowicz Agata3
Malicka Hanna1
20"43'Kornowska Małgorzata0
Szymaniak Kinga3
18"38'Szwarc Anna3
Wawrzynowicz Agata0
18"27'Grodzka Wiktoria0
Kornowska Małgorzata3
17"03'Grodzka Wiktoria0
Pozlewicz Anna3
16"32'Malicka Hanna3
Janik Zofia0
15"54'Szwarc Anna3
Markiewicz Katarzyna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Dudek Piotr129"00'
Kleszcz Piotr109"46'
Kroll Adam109"40'
Stolecki Filip105"52'
Filipowski Dariusz105"33'
Stawarski Michał94"24'
Zielak Jarosław90"23'
Czarnota Krzysztof82"56'
Ratka Łukasz80"43'
Kosiak Przemysław79"12'
Strzębała Hanna58"27'
Szwarc Anna57"45'
Wawrzynowicz Agata54"45'
Malicka Hanna52"21'
Kornowska Małgorzata51"36'
Markiewicz Katarzyna49"41'
Grodzka Wiktoria48"41'
Janik Zofia46"52'
Kulpowicz Martyna45"27'
Pozlewicz Anna38"00'

Czas setów: 29 godz. 36 min 51 s

OPENDAMSKA

1458 min 39 s

27"06'
1 set
Kosiak Przemysław1
Stachowiak Sebastian2
21"55'
3 set
Stawarski Michał1
Kroll Adam2
12"34'
2 set
Wasik Adam0
Stolecki Filip2
12"13'
1 set
Dudek Piotr1
Filipowski Dariusz3
12"00'
1 set
Stawarski Michał1
Kroll Adam2
11"52'
1 set
Filipowski Dariusz2
Kotkowiak Mateusz1
11"38'
3 set
Dyrtkowski Dariusz2
Michniewicz Franciszek1
11"37'
2 set
Kleszcz Piotr2
Żak Marcin0
11"30'
2 set
Zielak Jarosław0
Leitgeber Artur2
11"12'
1 set
Dudek Piotr2
Kleszcz Piotr0

318 min 12 s

6"55'
3 set
Kornowska Małgorzata0
Szymaniak Kinga3
6"27'
1 set
Kornowska Małgorzata0
Szymaniak Kinga3
6"20'
1 set
Strzębała Hanna1
Kulpowicz Martyna3
6"17'
1 set
Grodzka Wiktoria0
Kornowska Małgorzata3
5"58'
2 set
Szwarc Anna1
Strzębała Hanna3
5"39'
1 set
Szwarc Anna3
Wawrzynowicz Agata0
5"37'
3 set
Szwarc Anna1
Strzębała Hanna3
5"35'
2 set
Janik Zofia2
Markiewicz Katarzyna3
5"28'
3 set
Strzębała Hanna1
Kulpowicz Martyna3
5"25'
1 set
Malicka Hanna3
Janik Zofia0

Małych punktów: 5620

OPENDAMSKA

4378

Dudek Piotr151
Filipowski Dariusz151
Stawarski Michał143
Kleszcz Piotr129
Zielak Jarosław129
Stolecki Filip128
Kroll Adam127
Czarnota Krzysztof125
Kosiak Przemysław122
Grzelczak Włodzimierz119

1242

Wawrzynowicz Agata125
Strzębała Hanna118
Kornowska Małgorzata116
Kulpowicz Martyna115
Grodzka Wiktoria103
Malicka Hanna102
Szwarc Anna99
Szymaniak Kinga99
Janik Zofia97
Pozlewicz Anna81

Wszystkich rozegranych setów: 337

OPENDAMSKA

257

80


Wszystkich rozegranych meczów: 135

OPENDAMSKA

110

25


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.45'
2 set
Kosiak Przemysław1
Stachowiak Sebastian2
0.64'
3 set
Kosiak Przemysław1
Stachowiak Sebastian2
11.45'
1 set
Grzelak Kacper2
Cygan Marek0
13.00'
2 set
Grzelak Kacper2
Cygan Marek0
13.27'
1 set
Grzelak Kacper0
Kuliński Wojciech2
13.45'
1 set
Leitgeber Artur2
Jastrzębski Maciej0
13.55'
1 set
Dyrtkowski Dariusz0
Czarnota Krzysztof2
13.55'
2 set
Filipowski Dariusz2
Kotkowiak Mateusz1
13.64'
1 set
Lipecki Łukasz 0
Czajczyński Daniel2
15.00'
3 set
Pikul Dawid2
Lipiński Tomasz1
9.91'
1 set
Kulpowicz Martyna3
Markiewicz Katarzyna0
10.18'
2 set
Markiewicz Katarzyna0
Szymaniak Kinga3
11.55'
1 set
Strzębała Hanna3
Bumbar Anna0
12.45'
3 set
Markiewicz Katarzyna0
Szymaniak Kinga3
13.27'
2 set
Kossińska Nina0
Kulpowicz Martyna3
13.55'
1 set
Markiewicz Katarzyna0
Szymaniak Kinga3
13.64'
3 set
Strzębała Hanna3
Bumbar Anna0
14.36'
3 set
Kulpowicz Martyna3
Markiewicz Katarzyna0
14.64'
2 set
Strzębała Hanna3
Bumbar Anna0
14.82'
1 set
Grodzka Wiktoria3
Szwarc Anna0

Decyzji sędziowskich: 20 (0.4%)

Stroke 2
10%
Let 18
90%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
4 9.1%
0-4-0
Smoła Maciej0
Szymaniak Kinga2
4 6.5%
2-2-0
Stachurski Jakub1
Stolecki Filip2
3 7.1%
0-3-0
Lipecki Łukasz 0
Chlebny Piotr2
3 9.1%
0-3-0
Grzelczak Włodzimierz2
Zarwański Piotr0
2 4.3%
0-2-0
Wasik Adam0
Stolecki Filip2
1 4.2%
0-1-0
Leitgeber Artur2
Jastrzębski Maciej0
1 2.2%
0-1-0
Kornowska Małgorzata3
Malicka Hanna0
1 1.5%
0-1-0
Szwarc Anna1
Strzębała Hanna3
1 2.1%
0-1-0
Szwarc Anna3
Markiewicz Katarzyna0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0